LubieHrubie.pl » Sport

A A A

II Mistrzostwa Lubelszczyzny Oldbojów w Futsalu - FOTO

Dodał: MAK

Data dodania: 2020-04-04

W dniu 7 marca 2020 roku, w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Świdniku, rozegrane zostały II Mistrzostwa Lubelszczyzny Oldbojów w Futsalu M 35 i starsi. W Mistrzostwach udział brało 8 drużyn, w tym Kryształ Werbkowice i Raiders Hrubieszów. Organizatorem turnieju był Lubelski Związek Piłki Nożnej.

Reklama

 

II Mistrzostwa Lubelszczyzny Oldbojów w Futsalu.

 

Kolejność końcowa:

1. KS Lublin

2. Tifosi Lublin

3. Sawa Świdnik

4. Echo Zawada

5. Kryształ Werbkowice

6. Bar Lubartów

7. Raiders Hrubieszów

8. OLH Opatów

 

W Mistrzostwach udział brało 8 drużyn, które zostały rozlosowane na dwie grupy A i B.

 

GRUPA A

TIFOSI LUBLIN 

SAWA ŚWIDNIK 

KAZ BAR LUBARTÓW

RAIDERS HRUBIESZÓW 

 

GRUPA B

ECHO ZAWADA

KS LUBLIN

KRYSZTAŁ WERBKOWICE

OLH OPATÓW 

 

Wyniki meczów:

11.00 mecz grupy A: Tifosi Lublin – Raiders Hrubieszów 4:0

Bramki: 1:0 Krystian Zawadzki, 2:0 Kamil Dudek, 3:0 Mariusz Adamczyk, 4:0 Mariusz Adamczyk. 

11.25 mecz grupy B: Echo Zawada – OLH Opatów 2:1

Bramki: 0:1 Ryszard Krawczyk, 1:1 Tomasz Goździuk, 2:1 Tomasz Goździuk.

Echo Zawada: Mariusz Sokołowski, Mirosław Garbaty, Tomasz Goździuk, Mateusz Łyko, Piotr Chadaj, Paweł Łopuszyński, Radosław Furmańczuk, Przemysław Gałka. 

11.50 mecz grupy A: Sawa Świdnik – Kaz Bar Lubartów 5:0

Bramki: 1:0 Jakub Solarski, 2:0 Jakub Solarski, 3:0 Tomasz Czępiński, 4:0 Jakub Solarski, 5:0 Tomasz Czępiński.

12.15 mecz grupy B: OLH Opatów – Kryształ Werbkowice 0:1

Bramka: 0:1 Łukasz Śmiałko.

12.40 mecz grupy A: Kaz Bar Lubartów - Raiders Hrubieszów 3:2

Bramki: 0:1 Paweł Kucy, 1:1 Tomasz Szlachta, 2:1 Marek Och, 3:1 Paweł Kidaj, 3:2 Paweł Jarmoluk.

13.05 mecz grupy B: KS Lublin – Kryształ Werbkowice 2:1

Bramki: 1:0 Wojciech Paszczuk, 1:1 Łukasz Śmiałko, 2:1 Jacek Ziarkowski.

13.30 mecz grupy A: Tifosi Lublin - Sawa Świdnik 2:1

Bramki: 0:1 Jakub Solarski, 1:1 Dawid Ptaszyński, 2:1 Krystian Okoniewski.

13.55 mecz grupy B: Echo Zawada – KS Lublin 2:2

Bramki: 0:1 Konrad Zieliński, 0:2 Jacek Ziarkowski, 1:2 samobójcza, 2:2 Tomasz Goździuk. 

14.20 mecz grupy A: Sawa Świdnik - Raiders Hrubieszów 2:0

Bramki: 1:0 Jakub Solarski, 2:0 Tomasz Czępiński. 

14.45 mecz grupy B: KS Lublin – OLH Opatów 7:0

Bramki: 1:0 Konrad Zieliński, 2:0 Wojciech Paszczuk, 3:0 Piotr Bielak, 4:0 samobójcza, 5:0 Wojciech Paszczuk, 6:0 Jacek Ziarkowski, 7:0 Piotr Bielak. 

15.10 mecz grupy A: Kaz Bar Lubartów - Tifosi Lublin 0:7

Bramki: 0:1 Krystian Zawadzki, 0:2 Kamil Dudek, 0:3 Mariusz Adamczyk, 0:4 Krystian Zawadzki, 0:5 Arkadiusz Perduta, 0:6 Krystian Zawadzki, 0:7 Krystian Zawadzki.

15.35 mecz grupy B: Kryształ Werbkowice – Echo Zawada 0:3

Bramki: 0:1 Tomasz Goździuk, 0:2 Tomasz Goździuk, 0:3 Radosław Furmańczuk.

 

TABELA KOŃCOWA GRUPY A

1 Tifosi Lublin              3    9    (3-0-0)  13:1

2 Sawa Świdnik            3    6    (2-0-1)    8:2

3 Kaz Bar Lubartów       3    3    (1-0-2)    3:14

4 Raiders Hrubieszów   3    0    (0-0-3)    2:9

 

TABELA KOŃCOWA GRUPY B

1 KS Lublin                  3    7    (2-1-0)  11:3

2 Echo Zawada            3    7    (2-1-0)    7:3

3 Kryształ Werbkowice  3    3    (1-0-2)    2:5

4 OLH Opatów              3    0    (0-0-3)    1:10

 

16.00 mecz o miejsce 7: 4A Raiders Hrubieszów – 4B OLH Opatów 3:3 rzuty karne 3:2

Bramki: 1:0 Paweł Kucy, 2:0 Paweł Jarmoluk, 3:0 Tomasz Gryniewicz, 3:1 Sławomir Tomaszewski, 3:2 Leszek Pustuła, 3:3 Marcin Wasik. 

Rzuty karne: 1:0 Paweł Kucy, 2:1 Tomasz Gryniewicz, 3:2 Paweł Jarmoluk

 

Mecz półfinałowy: 1A Tifosi Lublin – 2B Echo Zawada 5:1

Bramki: 1:0 Krystian Zawadzki, 2:0 Mariusz Adamczyk, 2:1 Tomasz Goździuk, 3:1 Arkadiusz Proch, 4:1 Sebastian Orzędowski, 5:1 Krystian Zawadzki.

Mecz półfinałowy: 2A Sawa Świdnik – 1B KS Lublin 0:1

Bramka: 0:1 Konrad Zieliński.

 

Mecz o miejsce 5: 3 A Kaz Bar Lubartów – 3B Kryształ Werbkowice 2:5

Bramki: 1:0 Łukasz Iwanek, 1:1 Sergiej Borys, 1:2 Maciej Iwon, 1:3 Robert Suchodolski, 1:4 Sergiej Borys, 1:5 Sergiej Borys, 2:5 Łukasz Iwanek.

 

Mecz o 3 miejsce: przegrani z półfinałów

Echo Zawada – Sawa Świdnik 0:2

Bramki: 0:1 Tomasz Kulisz, 0:2 Jacek Kochalski (przedłużony rzut karny).

 

Mecz finałowy: zwycięzcy z półfinałów

Tifosi Lublin – KS Lublin 2:2 rzuty karne 2:3

Bramki: 1:0 Arkadiusz Proch, 2:0 Krystian Zawadzki, 2:1 Konrad Zieliński, 2:2 Marcin Mańka.

 

NAJSTARSZY ZAWODNIK TURNIEJU: Modest Boguszewski 57 lat (KS Lublin) - statuetka ufundowana przez redaktora Krzysztofa Basińskiego z redakcji tygodnika „NOWY TYDZIEŃ w ŚWIDNIKU”.

PUCHAR "FAIR PLAY": Sawa Świdnik - statuetka ufundowana przez redaktora Jacka Kosierba z redakcji biuletynu „LOKALNY PRZEGLĄD PIŁKARSKI” ze Świdnika.

NAJLEPSZY STRZELEC: Krystian Zawadzki (Tifosi Lublin) - 8 bramek.

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Marcin Mańka (KS Lublin).

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Tomasz Goździuk (Echo Zawada).

STATUETKI dla trzech najlepszych zawodników ufundował PIOTR SAK - OLIMP Trofea Sportowe z Lublina.

NAGRODY RZECZOWE dla trzech najlepszych zawodników ufundował MARCIN GOŹDZIOŁKO – hurtownia IBRA z Lublina.

MEDALE dla zawodników trzech najlepszych zespołów ufundował GRZEGORZ ŻUCHNIK – firma KLASTMED ze Świdnika.

 

SKŁAD RAIDERS HRUBIESZÓW:

DARIUSZ MAGDZIAK;  

ŁUKASZ FULARA;  

PAWEŁ KUCY; 3 bramki

PAWEŁ JARMOLUK; 3

KRZYSZTOF BARSZCZ;  

JAROSŁAW JASINA;  

TOMASZ GRYNIEWICZ; 2

MAREK LACKOWSKI;  

PIOTR HRYCUNIAK;  

ŁUKASZ CHABROS;  

 

 

Źródło i fot.

Lokalny Przegląd Piłkarski

http://swidnickahalowka.futbolowo.pl

 

Więcej zdjęć na stronie Raiders hrubieszów: 

https://www.facebook.com/pg/Raiders-Hrubiesz%C3%B3w-416474798428884/photos/?tab=album&album_id=2857373944338945

 

Opracował - mak

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: