III Hrubieszowski Cross Konstytucji 3 Maja – wyniki

Hrubieszów

Reklamy

11 maja 2010 roku na stadionie HOSiR w Hrubieszowie odbył się II Hrubieszowski Cross Konstytucji 3 Maja. W zawodach wzięło udział 727 zawodników z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Celem imprezy było upamiętnienie rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja oraz popularyzacja biegania wśród dzieci i młodzieży jako prostej formy rekreacji ruchowej.

KOMUNIKATY – pliki do pobrania:

Wyniki chłopców »

Wyniki dziewcząt »

Chłopcy – wyniki szkół »

Dziewczęta – wyniki szkół »

Klasyfikacja nauczycieli »

Klasyfikacja ogólna »

CROSS KONSTYTUCJI 3 MAJA
STADION HOSIR
HRUBIESZÓW 11.05.2010

Przedszkolaki chłopcy rocznik 2003 i młodsi – dystans 100m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Proc Michał 2003 Miazga SPWiszniów 30
2 Jędra Dominik 2003 Miazga SP Wiszniów 29
3 Rutkowski Jakub 2003 Zosik Miejskie Przedszkole nr 2 28
4 Kozłowski Sylwester 2004 Miazga SP Wiszniów 27
5 Kudyk Michał 2003 Mazurek Miejskie Przedszkole nr 3 26
6 Majdanik Jacek 2003 Zosik Miejskie Przedszkole nr 2 25
7 Wlaz Szymon 2003 Miazga SP Wiszniów 24
8 Masny Dawid 2003 Ciężka SP nr3 23
9 Juszczuk Daniel 2003 Moniuk SP nr 2 22
10 Flis Konrad 2004 Zosik Miejskie Przedszkole nr 2 21
11 Wos Maciej 2003 Zosik Miejskie Przedszkole nr2 20
12 Kamieniecki Mateusz 2003 SP nr3 19
13 Malec Dominik 2003 Moniuk SP NR 2 Hrubieszów 18
14 Zubko Hubert 2003 Ciężka SP nr 3 17
15 Koszałko Kamil 2004 Siudyka SP Ślipcze 16
16 Kozik Jakub 2003 Zosik Miejskie Przedszkole nr2 15
17 Gajewski Karol 2004 Ciężka SP nr 3 14
18 Bojarczuk Bartłomiej 2004 Kłoda SP Kryłów 13
19 Pękowski Piotr 2004 Mazurek Miejskie Przedszkole nr3 12
20 Strzelecki Piotr 2004 Ciężka SP nr 3 11
21 Daniluk Kacper 2004 Kłoda SP Kryłów 10
22 Mroczkowski Dominik 2003 Kłoda SP Kryłów 9
23 Grodecki Jakób 2004 Kłoda SP Kryłów 8
24 Wasilewski Wiktor 2003 Zosik Miejskie Przedszkole nr2 7
25 Kostrubiec Jakub 2004 Moniuk SP nr 2 6
26 Węga Kacper 2003 Mazurek Miejskie Przedszkole nr3 5
27 Kapusta Piotr 2003 Mazurek Miejskie Przedszkole nr 3 4
28 Pirogowicz Mateusz 2003 Mazurek Miejskie Przedszkole nr 3 3
29 Feliksiak Adrian 2004 Mazurek Miejskie Przedszkole nr 3 2
30 Caboń Kajetan 2004 Ciężka Miejskie Przedszkole nr 3 1
31 Turzyński Piotr 2004 Ciężka Miejskie Przedszkole nr 3 1
32 Caboń Michał 2004 Ciężka Miejskie Przedszkole nr 3 1
33 Grabik Łukasz 2004 Miazga SP Wiszniowie 1
34 Jóźwiak Michał 2004 Ciężka SP nr 3 1
35 Gaweł Dominik 2004 Moniuk SP nr2 Hrubieszów 1
36 Mazur Samuel 2004 Moniuk SP nr2 Hrubieszów 1
37 Osmański Bartłomiej 2004 Moniuk Sp nr 2 Hrubieszów 1
38 Zabłocki Tomasz 2003 Moniuk Sp nr 2 Hrubieszów 1
39 Wlaz Filip 1
40 Olejniczak Damian 2004 Moniuk Sp nr 2 Hrubieszów 1
41 Panasiewicz Paweł 2003 Moniuk Sp nr 2 Hrubieszów 1

Chłopcy rocznik 2002 – dystans 200m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Ziółkowski Kuba 2002 Pokrywka SP Obrowiec 30
2 Kołodziej Marcin 2002 Pokrywka SP Obrowiec 29
3 Korolski Bartłomie 2002 Siudyka SP Ślipcze 28
4 Pukaluk Jakub 2002 Nowosad SP Wiszniowie 27
5 Kolano Jakub 2002 Nowosad SP Wiszniowie 26

Chłopcy rocznik 2001 – dystans 300m

L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.
1 Krauz Jakub 2001 Kłoda Zespół Szkół Kryłów 30
2 Jewuła Konrad 2001 Nowosad SP Wiszniów 29
3 Baran Jakub 2001 Kłoda Zespół Szkół Kryłów 28
4 Smoliński Adrian 2001 Nowosad SP Wiszniów 27
5 Stepuch Krystian 2001 Nowosad SP Wiszniów 26
6 Sitarz Hubert 2001 Kłoda Zespół Szkół Kryłów 25
7 Pietrusiewicz Filip 2001 SP nr3 Hrubieszów 24
8 Boruta Krystian 2001 Kłoda Zespół Szkół Kryłów 23
9 Mazur Piotr 2001 SP nr 3 Hrubieszów 22

Chłopcy rocznik 2000, 1999 – dystans 600m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Gieleta Konrad 1999 Głowacz SP nr 2 Hrubieszów 30
2 Kasztelan Przemysław 1999 Lenard SP nr 3 Hrubieszów 29
3 Boruta Damian 1999 Kłoda Zespół Szkół Kryłów 28
4 Chachler Hubert 1999 Lenard SP nr 3 Hrubieszów 27
5 Kasprzak Hubert 1999 SP nr 2 Hrubieszów 26
6 Ożóg Kamil 1999 SP Dołhobyczów 25
7 Bujak Adrian 1999 Nowosad SP Wiszniów 24
8 Tomaszczuk Bartłomiej 1999 SP nr 2 Hrubieszów 23
9 Musiał Arkadiusz 2000 Rewucha SP Werbkowice 22
10 Hossin Dominik 2000 Siudyka SP Ślipcze 21
11 Grządkowski Gabriel 2000 Nowosad SP Wiszniów 20
12 Powęzka Dominik 2000 Tomasiak SP nr 2 Hrubieszów 19
13 Jóźwik Miłosz 1999 Kulczyński SP Dołhobyczów 18
14 Jasiński Szymon 1999 Kulczyński SP Dołhobyczów
17
15 Guzik Mateusz 1999 Brudzisz SP Moniatycze 16
16 Jóźwiak Hubert 2000 Nowosad SP Wiszniów 15
17 Wrona Hubert 1999 Głowacz 14
18 Kościowski Kondrad 1999 Głowacz SP nr 2 Hrubieszów 13
19 Ślusarz Paweł 1999 Rewucha Werbkowice 12
20 Warenica Kamil 1999 Lenard SP 3 Hrubieszów 11
21 Chmiel Kacper 2000 Nowosad SP Wiszniów 10
22 Chachler Bartek 1999 Lenard SP 3 9
23 Koryszko Łukasz 1999 Rewucha SP Werbkowice 8
24 Caboń Krystian 1999 Głowacz SP nr 2 Hrubieszów 7
25 Malowany Maciej 2000 Płonkowska SP 3 Hrubieszów 6
26 Wandiuk Szymon 1999 Kłoda Zespół Szkół Kryłów 5
27 Pawelec Marcin 1999 Głowacz SP 2 4
28 Dobosz Bartłomiej 1999 Głowacz SP 2 3
29 Mil Sebastian 1999 Głowacz SP 2 2
30 Kłos Paweł 1999 Kulczyński SP Dołhobyczów 1
31 Jakubczuk Michał 2000 Kłoda Zespół Szkół Kryłów 1
32 Jędra Szymon 1999 Nowosad SP Wiszniów 1
33 Wierzbicki Marek 2000 Kociach SP NR 2 Hrubieszów 1
34 Oleszczuk Mateusz 2000 Siudyka SP Dziekanów 1
35 Błoński Daniel 1999 Głowacz SP nr 2 Hrubieszów 1
36 Warecki Kamil 1999 Lenard SP 3 1
37 Samsonowicz Łukasz 2000 Tomasiak SP 2 1
38 Bańka Kamil 2000 Kociach SP nr 2 1
39 Roman Damian 1999 Nowosad SP Wiszniów 1
40 Łomański Mateusz 2000 Tomasiak SP nr2 Hrubieszów 1
41 Borsukiewicz Kamil 1999 Głowacz SP nr 2 Hrubieszów 1
42 Zamojtel Bartłomiej 2000 Kociach SP nr 2 Hrubieszów 1
43 Olejarz Cezary 1999 Głowacz SP nr 2 Hrubieszów 1
44 Lebiedowicz Tomasz 2000 Kociach SP nr 2 Hrubieszów 1
45 Bodys Damian 2000 Kociach SP nr 2 Hrubieszów 1
46 Knap Dawid 2000 Kociach SP nr 2 Hrubieszów 1
47 Klimowicz Michał 2000 Kociach SP nr 2 Hrubieszów 1
48 Juszczuk Konrad 2000 Tomasiak SP nr 2 Hrubieszów 1
49 Djabin Jakub 1999 SP 2 1
50 Ciesielczuk Sylwester 1999 Głowacz SP nr 2 Hrubieszów 1
51 Szczepański Paweł 1999 Głowacz SP nr 2 Hrubieszów 1
52 Warenica Maciej 1999 Lenard SP nr 3 Hrubieszów 1
53 Hukowski Kuba 2000 Kociach SP nr 2 Hrubieszów 1
54 Kisiel Mateusz 2000 Kociach SP nr 2 Hrubieszów 1
55 Biszczak Paweł 2000 Siudyka SP Dziekanów 1
56 Czugała Dawid 2000 Siudyka SP Ślipcze 1
57 Kaczor Rafał 2000 Siudyka SP Ślipcze 1
58 Laskowski Damian 2000 Tomasiak SP nr 2 Hrubieszów 1
59 Studziński Maciek 2000 Tomasiak SP nr 2 Hrubieszów 1
60 Stankiewicz Łukasz 2000 Tomasiak SP nr 2 Hrubieszów 1
61 Jewuła Dawid 2000 Nowosad SP Wiszniów 1
62 Oryszczak Hubert 1999 Kłoda ZS Kryłów 1
63 Wal Oskar 1999 Lenard SP nr 3 1
64 Kłoda Jakub 2000 Kłoda ZS Kryłów 1
65 Fijołek Patryk 1999 Lenard SP 3 1
66 Frankiewicz Kamil 1999 Lenard SP 3 1

Chłopcy rocznik 1998, 1997 – dystans 600m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Małyszka Paweł 1997 Szlonzak SP 3 Hrubieszów
30
2 Stepaniuk Marcin 1997 Głowacz SP2 Hrubieszów 29
3 Niemczyk Igor 1997 Głowacz SP2 Hrubieszów 28
4 Koronowicz Marek 1997 Szlonzak SP 3 Hrubieszów
27
5 Zając Paweł 1997 Brudzisz SP Moniatycze 26
6 Fedorowicz Kacper 1997 Głowacz SP2 Hrubieszów 25
7 Polikowski Aleksander 1998 Brudzisz SP Moniatycze 24
8 Grzeszczuk Grzegorz 1997 Kulczyński SP Dołhobyczów 23
9 Mroczek Patryk 1997 Siudyka SP Ślipcze 22
10 Jóźwiak Damian 1998 Szlonzak SP nr3 Hrubieszów 21
11 Frańczuk Mateusz 1997 Lenard SP Nr 3 Hrubieszów 20
12 Beń Marek 1997 Giergiel SP Nr 1 w Hrubieszowie 19
13 Pedo Kamil 1997 SP Dołhobyczów 18
14 Borek Paweł 1997 SP Dołhobyczów 17
15 Mielniczuk Mateusz 1997 Nowosad SP Wiszniów 16
16 Wasiak Mateusz 1997 Lenard SP 3 15
17 Zieliński Łukasz 1997 Siudyka SP Ślipcze 14
18 Powęska Maciej 1997 Głowacz SP 2 13
19 Wożniak Michał 1997 Głowacz SP 2 12
20 Łoza Dawid 1998 Dąbrowski SP 2 11
21 Bucior Szymon 1997 SP Dołhobyczów 10
22 Sztafij Marcin 1997 SP Dołhobyczów 9
23 Kopczyński Krystian 1998 Lenard SP 3 8
24 Pogwizd Konrad 1997 Giergiel SP 1 7
25 Słotwiński Dariusz 1998 Pokrywka Sp Obrowiec 6
26 Cymborski Adrian 1997 Rewucha SP Werbkowice 5
27 Krasocki Bartek 1997 Szlonzak SP 3 4
28 Kaliszczuk Mateusz 1998 Głowacz SP 2 3
29 Bielecki Marcin 1998 SP Dołhobyczów 2
30 Bitner Arkadiusz 1997 Brudzisz SP Moniatycze 1
31 Drozdowski Tomasz 1997 Brudzisz SP Moniatycze 1
32 Brodziak Michał 1998 Brudzisz SP Moniatycze 1
33 Jędra Przemysław 1997 Nowosad SP Wiszniów 1
34 Matwiej Grzegorz 1997 Rewucha SP Werbkowice 1
35 Czernicki Oktawian 1998 Szlonzak SP 3 1
36 Surdacki Michał 1997 Rewucha SP Werbkowice 1
37 Koniec Kacper 1998 Dąbrowswki SP 2 1
38 Traczuk Krystian 1997 Szlonzak SP 3 1
39 Ligaj Eryk 1998 Pokrywka SP Obrowiec 1
40 Mękal Kostek 1997 Szlonzak SP 3 1
41 Abramiuk Bartosz 1997 Rewucha SP Werbkowice 1
42 Koszel Przemek 1998 SP 2 1
43 Koronowicz Andrzej 1998 Lenard SP 3 1
44 Wojewoda Krzysztof 1998 Lenard SP 3 1
45 Kryszkiewicz Kordian 1998 Lenard SP 3 1
46 Koza Marcin 1998 Dąbrowski SP 2 1
47 Krygiel Kuba 1998 Dąbrowski SP 2 1
48 Ploeger Aleksander 1997 Rewucha SP Werbkowice 1
49 Skoczylas Dominik 1998 Szlonzak SP 3 1
50 Gumieniak Krzysztof 1997 Lenard SP 3 1
51 Buczek Mateusz 1997 Lenard SP 3 1
52 Łazorczyk Arek 1998 Szlonzak SP 3 1
53 Sędłak Bartosz 1998 SP 2 1
54 Graboś Kamil 1997 Giergiel SP 1 1
55 Hossin Damian 1998 Siudyka SP Ślipcze 1
56 Stepaniuk Paweł 1998 SP 2 1
57 Jeleń Radek 1998 Lenard SP 3 1
58 Kędziora Dariusz 1998 Głowacz SP 2 1
59 Hojda Mateusz 1998 Lenard SP 3 1
60 Jeleń Przemysław 1998 Lenard SP 3 1
61 Smoła Tomasz 1998 Dąbrowski Sp 2 1
62 Szpyra Przemek 1998 Głowacz SP 2 1
63 Ciesielczuk Mikołaj 1997 SP 2 1
64 Popławski Kacper 1998 Szlonzak SP 3 1
65 Czernicki Oktawian 1998 Szlonzak SP 3 1
66 Gordyński Olek 1998 Szlonzak SP 3 1
67 Spisacki Maciej 1997 Lenard SP 3 1
68 Czajkowski Jakub 1998 SP 2 1
69 Skorupski Arkadiusz 1997 Rewucha SP Werbkowice 1
70 Flaks Adrian 1997 Giergiel SP 1 1
71 Korulski Kacper 1998 Lenard SP 3 1
72 Jóźwiak Krystian 1998 Głowacz SP 2 1
73 Boruta Wojciech 1997 Kłoda Zespół Szkół Kryłów 1
74 Wolanin Łukasz 1997 Kłoda Zespół Szkół Kryłów 1
75 Charłajczuk Bartek 1998 Lenard SP 3 1
76 Borsuk Adam 1997 SP 1 1
77 Skrzyński Bartłomiej 1997 SP 1 1
78 Jurkiewicz Przemysław 1998 Kłoda ZS Kryłów 1
79 Morut Michał 1997 SP 1 1
80 Koszałka Stanisław 1998 Siudyka SP Ślipcze 1
81 Czajkowski Mateusz 1997 Lenard SP 3 1
82 Baranowski Michał 1998 Głowacz SP 2 1
83 Grządkowski Szymon 1997 Nowosad SP Wiszniów 1
84 Tymecki Bartłomiej 1997 Giergiel SP 1 1
85 Gumiela Michał 1997 SP 2 1
86 Kamieniarz Jakub 1997 Lenard SP 3 1
87 Siek Kacper 1998 Szlonzak SP 3 1
88 Śliwiński Paweł 1998 Lenard SP 3 1
89 Sędłak Marcin 1997 Kłoda ZS Kryłów 1
90 Satorski Patryk 1998 Giergiel SP 1 1
91 Jachosz Andrzej 1998 Głowacz SP 2 1
92 Łukiewicz Konrad 1998 Szlonzak SP 3 1
93 Chmarzyński Paweł 1997 Szlonzak SP 3 1
94 Mierzwa Mateusz 1997 Szlonzak SP 3 1
95 Kazan Kacper 1998 Szlonzak SP 3 1

Chłopcy rocznik 1996 – dystans 600m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Bachta Dominik 1996 Kulczyński GIM Dołhobyczów 30
2 Kołodziejczyk Hubert 1996 Kamień GIM Horodło 29
3 Hraciuk Patryk 1996 Łokaj GIM nr 2 28
4 Sławiński Kamil 1996 Kamień GIM Horodło 27
5 Czajka Marcin 1996 SP 1 26
6 Kaczor Kamil 1996 Podlewski Gim nr1 25
7 Brodziak Mateusz 1996 Brudzisz GIM Moniatycze 24
8 Kosmala Mateusz 1996 Brzyska GIM Horodło 23
9 Raczyński Michał 1996 Brudzisz GIM Moniatycze 22
10 Sołowiej Paweł 1996 Jóźwiak GIM nr 2 21
11 Malinowski Adrian 1996 Kamień GIM Horodło 20
12 Szady Szymon 1996 Jóźwiak GIM nr 2 19
13 Karwański Patryk 1996 Podlewski GIM nr1 18
14 Kot Kamil 1996 Kamień GIM Horodło 17
15 Kaczyński Kamil 1996 Kamień GIM Horodło 16
16 Harapiuk Kamil 1996 Podlewski GIN nr 1 15
17 Klimowicz Grzegorz 1996 Jóźwiak GIM nr 2 14
18 Wojciechowski Piotr 1996 Brzyska GIM Horodło 13
19 Wroński Kamil 1996 Brzyska GIM Horodło 12
20 Stadnicki Dariusz 1996 Jóźwiak GIM nr 2 11
21 Szymański Daniel 1996 Łokaj GIM nr 2 10
22 Dańczuk Michał 1996 Brzyska GIM Horodło 9
23 Kapusta Michał 1996 Jóźwiak GIM nr 2 8
24 Pruszyński Kacper 1996 Jóźwiak GIM nr 2 7
25 Chróściewicz Sebastian 1996 Łokaj GIM nr 2 6
26 Korkosz Stanisław 1996 Jóźwiak GIM nr 2 5
27 Kościuk Michal 1996 Kamień GIM Horodło 4
28 Żmuda Kamil 1996 Jóźwiak GIM nr 2 3
29 Pirogowicz Paweł 1996 Jóźwiak GIM nr 2 2
30 Michowicz Karol 1996 Podlewski GIM nr 1 1
31 Majewski Hubert 1996 Jóźwiak GIM nr 2 1
32 Pietraszek Cezary 1996 Jóźwiak GIM nr 2 1
33 Brzozowski Jerzy 1996 Jóźwiak GIM nr 2 1
34 Tomczak Artur 1996 Łokaj GIM nr 2 1
35 Koperwas Bartek 1996 Jóźwiak GIM nr 2

Chłopcy rocznik 1995, 1994 – dystans 600m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Bucior Łukasz 1995 Kulczyński GIM Dołhobyczów 30
2 Dębiński Artur 1994 Kulczyński GIM Dołhobyczów 29
3 Frankiewicz Bartłomiej 1995 Jerzyna GIM Horodło 28
4 Mielniczuk Jakub 1995 Jóźwiak GIM nr2 27
5 Gruszczyński Mateusz 1994 Kamień GIM Horodło 26
6 Kania Łukasz 1994 Podlewski GIM nr 1 25
7 Wójtowicz Mateusz 1994 Grzyb GIM nr 3 24
8 Mrowiec Radosław 1994 Kamień GIM Horodło 23
9 Ciężki Bartłomiej 1995 Brudzisz GIM Moniatycze 22
10 Barczuk Marcin 1994 Jerzyna GIM Horodło 21
11 Wożniak Rafał 1994 Jóźwiak GIM nr 2 20
12 Janiec Kamil 1994 Brudzisz GIM Moniatycze 19
13 Łaba Hubert 1994 Kulczyński GIM Dołhobyczów 18
14 Dec Dawid 1994 Jóźwiak GIM nr 2 17
15 Łopatiuk Mateusz 1994 Kamień GIM Horodło 16
16 Gajewski Wojciech 1994 Kamień GIM Horodło 15
17 Wroński Bartłomiej 1995 Kamień GIM Horodło 14
18 Pędrak Tomasz 1994 Kamień GIM Horodło 13
19 Naja Krzysztof 1995 Jóźwiak GIM nr 2 12
20 Wołoszyn Radosław 1995 Kamień GIM Horodło 11
21 Zdanikowski Kamil 1994 Kamień GIM Horodło 10
22 Dziedzic Jarosław 1994 Podlewski GIM nr1 9
23 Charatynowicz Damian 1995 Jerzyna GIM Horodło 8
24 Bogucki Damian 1995 Jerzyna GIM Horodło 7
25 Sidor Damian 1995 Kulczyński GIM Dołhobyczów 6
26 Kaczyński Tomasz 1994 Kamień GIM Horodło 5
27 Nowak Bartłomiej 1994 Podlewski GIM nr1 4
28 Czajka Arkadiusz 1994 Podlewski GIM nr1 3
29 Żmuda Kamil 1995 Brudzisz GIM Moniatycze 2
30 Hraciuk Mateusz 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
31 Brzuska Mateusz 1994 Podlewski GIM nr 1 1
32 Musiej Przemysław 1994 Podlewski GIM nr 1 1
33 Soboń Adrian 1995 Wojciechowski GIM nr 3 1
34 Mieczan Tomasz 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
35 Prokopowicz Patryk 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
36 Piotrowski Mateusz 1996 Wojciechowski GIM nr 3 1
37 Kaczyński Andrzej 1995 Jerzyna GIM Horodło 1
38 Nowosad Grzegorz 1994 Podlewski GIM nr 1 1
39 Haczkiewicz Paweł 1994 Kamień GIM Horodło 1
40 Lubawski Marcin 1995 Jóźwiak GIM nr 2 1
41 Raczyński Amadeusz 1995 Brudzisz GIM Moniatycze 1
42 Drozda Krystian 1995 Jóźwiak GIM nr 2 1
43 Perechowski Karol 1995 Podlewski GIM nr 1 1
45 Poziomkowski Kacper 1995 Wojciechowski GIM nr 3 1
46 Chiliński Arkadiusz 1994 Jerzyna GIM Horodło 1
47 Frączek Mateusz 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
48 Mazurek Eryk 1995 Wojciechowski GIM nr 3 1
49 Kasztelan Damian 1995 Wojciechowski GIM nr 3 1
50 Sokal Jakub 1995 Wojciechowski GIM nr 3 1
51 Majewski Szymon 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
52 Holewik Łukasz 1995 Kamień GIM Horodło 1
53 Wojtiuk Grzegorz 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
54 Jóźwiak Adrian 1995 Jóźwiak GIM nr 2 1
55 Osmański Przemek 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
56 Echta Damian 1995 Jóźwiak GIM nr 2 1
57 Cios Patryk 1994 Podlewski GIM nr 1 1
58 Pędzik Mateusz 1995 Podlewski GIM nr 1 1
59 Węgorek Paweł 1995 Wojciechowski GIM nr 3 1
60 Gubała Wojciech 1994 Podlewski GIM nr 1 1
61 Szczypek Kacper 1995 Podlewski GIM nr 1 1
62 Różański Piotr 1994 Kamień GIM Horodło 1
63 Sowa Damian 1995 Jóźwiak GIM nr 2 1
64 Mieczan Robert 1995 Rozkal GIM nr 2 1
65 Gorajek Michał 1995 Wojciechowski GIM nr 3 1
67 Krochmal Kamil 1994 Podlewski GIM nr 1 1
68 Tarasiuk Damian 1995 Podlewski GIM nr 1 1
69 Fedaczyński Marcin 1995 Jóźwiak GIM nr 2 1
70 Drewnik Mateusz 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
71 Nowak Rafał 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
72 Hordyj Paweł 1994 Roskal GIM nr 2 1
73 Szczepański Marcin 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
74 Hunia Paweł 1995 Podlewski GIM nr 1 1
75 Szewczuk Paweł 1995 Jóźwiak GIM nr 2 1
76 Paszuk Mateusz 1995 Jóźwiak GIM nr 2 1
77 Puzio Maciej 1994 Podlewski GIM nr 1 1
78 Kamienicki Adrian 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
79 Moskwa Rafał 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
80 Szumiata Adam 1995 Rozkal GIM nr 2 1
81 Panasiewicz Mateusz 1995 Rozkal GIM nr 2 1
82 Pilarski Piotr 1995 Jóźwiak GIM nr 2 1
83 Brzostowski Rafa 1995 Jóźwiak GIM nr 2 1
84 Oleszczuk Patryk 1995 Rozkal GIM nr 2 1
85 Piekaroś Bartek 1995 Rozkal GIM nr 2 1
86 Kicun Paweł 1995 Jóźwiak GIM nr 2 1
87 Niedobit Kamil 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
88 Winogrodzki Rafał 1995 Rozkal GIM nr 2 1
89 Bas Michał 1995 Rozkal GIM nr 2 1
90 Jasiński Bartłomiej 1995 Rozkal GIM nr 2 1
91 Mączka Przemysław 1994 Jóźwiak GIM nr 2 1
92 Sagadyn Bartłomiej 1995 Rozkal GIM nr 2 1

Chłopcy rocznik 1993, 1992 – dystans 1000m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Zacharczuk Albin 1993 Brudnowski ZS 3 30
2 Szostak Paweł 1993 Brudnowski ZS 3 29
3 Poterucha Aleksander 1992 Patkowski ZS 4 28
4 Bajerczak Grzegorz 1993 Muzyczuk ZS 4 27
5 Kulpa Kacper 1992 Tarnawski ZS 1 26
6 Dyrda Damian 1993 Skawińska ZS 1 25
7 Wesołowski łukasz 1992 Brudnowski ZS 3 24
8 Nowicki Kamil 1993 Skawińska ZS 1 23
9 Kawaler Marcin 1993 Tarnawski ZS 1 22
10 Zieliński Paweł 1992 Padkowski ZS 4 21
11 Grzeszczuk Marcin 1993 Skawińska ZS 1 20
12 Wojciechowski Mateusz 1993 Skawińska ZS 1 19
13 Kużmiński Jakub 1993 Skawińska ZS 1 18
14 Jewuła Damian 1992 Muzyczuk ZS 4 17
15 Rak Zbigniew 1993 Padkowski ZS 4 16
16 Gogoł Mirosław 1993 Padkowski ZS 4 15
17 Wolanin Adrian 1993 Skawińska ZS 1 14
18 Białek Paweł 1993 Padkowski ZS 4 13
19 Knap Piotr 1993 Muzyczuk ZS 4 12
20 Martyniuk Robert 1993 Tarnowski ZS 1 11
21 Kociach Daniel 1993 Skawińska ZS 1 10
22 Marcych Marcin 1993 Tarnowski ZS 1 9
23 Niedżwiedż Tomasz 1992 Padkowski ZS 4 8
24 Biszczak Krzysztof 1992 Greszeta ZS 1 7
25 Baran Robert 1992 Pokrywka ZS 1 6
26 Pelc Łukasz 1992 Skawińska ZS 1 5
27 Kondracki Artur 1992 Skawińska ZS 1 4
28 Kupiec Paweł 1992 Pokrywka ZS 1 3
29 Wesołowski Szymon 1993 Skawińska ZS 1 2
30 Hypś Piotr 1992 Tarnawski ZS 1 1
31 Pleczuk Łukasz 1992 Tarnawski ZS 1 1
32 Charłajczuk Tomasz 1992 Skawińska ZS 1 1
33 Nieczyporowski Dariusz 1993 Padkowski ZS 4 1
34 Skwarek Michał 1993 Padkowski ZS 4 1
35 Mazurek Dariusz 1992 Pokrywka ZS 1 1
36 Herian Marek 1993 Skawińska ZS 1 1
37 Janiuk Hubert 1993 Padkowski ZS 4 1
38 Rot Krystian 1993 Muzyczuk ZS 4 1
39 Szokało Kamil 1992 Tarnawski ZS 1 1
40 Wąsik Paweł 1992 Skawińska ZS 1 1
41 Surma Daniel 1993 Muzyczuk ZS 4 1
42 Wiater Patryk 1993 Padkowski ZS 4 1
43 Krzanowski Radosław 1993 Skawińska ZS 1 1
44 Małecki Damian 1993 Muzyczuk ZS 4 1
45 Znajomski Damian 1992 Tarnawski ZS 1 1
46 Krochmal Dominik 1992 Greszeta ZS 1 1
47 Panasiewicz Sławomir 1992 Tarnawski ZS 1 1
48 Karwowski Krzysztof 1992 Greszeta ZS 1 1
49 Mamełka Paweł 1993 Greszeta ZS 1 1
50 Bury Piotr 1993 Muzyczuk ZS 4 1
51 Kaspruk Leszek 1993 Muzyczuk ZS 4 1
52 Wroński Kamil 1993 Skawińska ZS 1 1
53 Bida Sebastian 1993 Skawińska ZS 1 1
54 Maj Sylwester 1993 Skawińska ZS 1 1
55 Lal Tomasz 1993 Skawińska ZS 1 1
56 Białonoga Piotr 1993 Skawińska ZS 1 1
57 Grandys Adrian 1993 Muzyczuk ZS 4 1
58 Brzuzan Jan 1993 Padkowski ZS 4 1
59 Nowicki Tomasz 1993 Padkowski ZS 4 1
60 Kozak Marek 1993 Padkowski ZS 4 1
61 Lipski Mateusz 1992 Padkowski ZS 4 1
62 Smoła Jarosław 1992 Padkowski ZS 4 1
63 Margol Ernest 1993 Muzyczuk ZS 4 1
64 Małecki Tomasz 1993 Muzyczuk ZS 4 1
65 Czuj Adam 1992 Greszeta ZS 1 1
66 Węgorek Kamil 1992 Greszeta ZS 1 1
67 Stadnicki Arkadiusz 1993 Skawińska ZS 1 1
68 Prystupa Radosław 1992 Tarnawski ZS 1 1
69 Kulik Sławomir 1992 Tarnawski ZS 1 1
70 Wichniewicz Damian 1992 Tarnawski ZS 1 1
71 Brzózan Kuba 1993 Muzyczuk ZS 4 1
72 Wesołowski Paweł 1992 Muzyczuk ZS 4 1

Chłopcy rocznik 1991 i starsi – dystans 1000m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Mielniczuk Adrian 1990 30
2 Skrzyński Bartłomiej 1991 Skawińska ZS 1 29
3 Miazga Sylwester 1990 Pokrywka ZS 1 28
4 Pakos Robert 1991 Lebiedowicz ZS 1 27
5 Barczuk Mateusz 1991 ZS 1 26
6 Bojko Dawid 1991 Skawińska ZS 1 25
7 Nowicki Jarosław 1991 Muzyczuk ZS 4 24
8 Grabski Dariusz 1991 Skawińska ZS 1 23
9 Mazurek Adrian 1991 Lebiedowicz ZS 1 22
10 Kopera Maciej 1991 Lebiedowicz ZS 1 21
11 Kulczyński Paweł 1991 Muzyczuk ZS 4 20
12 Żołnierczuk Radosław 1991 Muzyczuk ZS 4 19
13 Jeczeń Mateusz 1991 Pokrywka ZS 1 18
14 Czok Mateusz 1991 Pokrywka ZS 1 17
15 Szumiata Piotr 1991 Muzyczuk ZS 4 16
16 Mazurek Przemysław 1991 Skawińska ZS 1 15
17 Frel Marcin 1991 Pokrywka ZS 1 14
18 Iwanicki Przemysław 1991 Skawińska ZS 1 13
19 Lesiuk Rafał 1991 Skawińska ZS 1 12
20 Szabat Arkadiusz 1991 Lebiedowicz ZS 1 11
21 Lewicki Tomasz 1991 Muzyczuk ZS 4 10
22 Szymański Mariusz 1991 Muzyczuk ZS 4 9
23 Gruszka Krystian 1991 Muzyczuk ZS 4 8
24 Kasperski Tomasz 1991 Muzyczuk ZS 4 7
25 Lasko Arkadiusz 1991 Lebiedowicz ZS 1 6
26 Plicner Daniel 1991 Lebiedowicz ZS 1 5
27 Rodzik Kamil 1991 Lebiedowicz ZS 1 4
28 Sieczkarz Łukasz 1991 Lebiedowicz ZS 1 3

DZIEWCZĘTA

Przedszkolaki dziewczęta rocznik 2003 i młodsze – dystans 100m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Wandiuk Amelia 2003 Kłoda ZS Kryłów 30
2 Lipian Beata 2003 Kłoda ZS Kryłów 29
3 Kociach Emilia 2003 Moniuk SP 2 Hrubieszów 28
4 Jowdiuk Oliwia 2004 Ostrowska Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie 27
5 Chmiel Jagoda 2003 Miazga SP w Wiszniowie 26
6 Markowiec Aleksandra 2003 Kłoda A. ZS Kryłów 25
7 Pirogowicz Martyna 2003 Moniuk SP Nr 2 w Hrubieszowie 24
8 Laskowska Dominika 2003 Moniuk SP Nr 2 w Hrubieszowie 23
9 Panasiewicz Gabrysia 2003 Mazurek Miejskie Przedszkole Nr 3 22
10 Kopczyńska Julia 2004 Mazurek
Łuszczuk Miejskie Przedszkole Nr 3 21
11 Pasieka Emilia 2003 Moniuk SP Nr 2 w Hrubieszowie 20
12 Łaskarzewska Laura 2003 Moniuk SP Nr 2 w Hrubieszowie 19
13 Samsonowicz Klaudia 2003 Moniuk SP Nr 2 w Hrubieszowie 18
14 Bębenek Paulina 2003 Ostrowska Miejskie Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie 17
15 Szelezin Julia 2003 Mazurek Miejskie Przedszkole Nr 3 16
16 Bogucka Martyna 2003 Łuszczuk
Mazurek Miejskie Przedszkole Nr 3 15
17 Szwaczkiewicz Patrycja 2003 Łuszczuk
Mazurek Miejskie Przedszkole Nr 3 14
18 Wąsiel Aleksandra 2003 Moniuk SP Nr 2 w Hrubieszowie 13
19 Złotko Wiktoria 2003 Moniuk SP Nr 2 w Hrubieszowie 12
20 Mróz Wiktoria 2003 Moniuk SP Nr 2 w Hrubieszowie 11
21 Łuczuk Jagoda 2003 Moniuk SP Nr 2 w Hrubieszowie 10
22 Pirogowicz Magda 2004 Łuszczuk
Mazurek Miejskie Przedszkole Nr 3 9
23 Węgorek Milena 2004 Ciężka
Tocka Przedszkole Nr 3 8
24 Pudłowska Maja 2003 Ciężka
Tocka Przedszkole Nr 3 7
25 Wójtowicz Anna 2003 Tocka Przedszkole Nr 3 6
26 Roman Wiktoria 2004 Moniuk SP Nr 2 w Hrubieszowie 5
27 Hawryluk Natalia 2004 Ciężka
Tocka Przedszkole Nr 3 4
28 Malinowska Agata 2003 Ciężka
Tocka Przedszkole Nr 3 3
29 Fila Karolina 2003 Moniuk SP Nr 2 w Hrubieszowie 2
30 Migas Renata 2003 Moniuk SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
31 Bęsiuk Sandra 2004 Ostrowska Miejskie Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie 1

Dziewczęta rocznik 2002 – dystans 200m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Oleszczuk Patrycja 2002 Siudyka SP Dziekanów 30
2 Grodecka Justyna 2002 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 29
3 Feliksiak Małgorzata 2002 Siudyka SP Dziekanów 28
4 Kowalczuk Iga 2002 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 27
5 Kasprzyk Katarzyna 2002 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 26

Dziewczęta rocznik 2001 – dystans 300m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Ciesielczuk Oliwia 2001 Różańska SP NR 3 w Hrubieszowie 30
2 Szlonzak Justyna 2001 Różańska SP NR 3 w Hrubieszowie 29
3 Koman Ilona 2001 Nowosad SP w Wiszniowie 28
4 Paczkowska Anna 2001 Nowosad SP w Wiszniowie 27
5 Nagadowska Anna 2001 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 26
6 Grabowska Barbara 2001 Pirogowicz SP Nr2 w Hrubieszowie 25
7 Mróz Martyna 2001 Pirogowicz SP Nr2 w Hrubieszowie 24
8 Kogut Oliwia 2001 Pirogowicz SP Nr2 w Hrubieszowie 23
9 Bajak Katarzyna 2001 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 22
10 Bielecka Sandra 2001 Pirogowicz SP Nr 2 w Hrubieszowie 21
11 Dolegacz Dominika 2001 Siudyka SP Ślipcze 20
12 Grodecka Marzena 2001 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 19
13 Litwin Wiktoria 2001 Nowosad Czesława SP w Wiszniowie 18
14 Pitkiewicz Karina 2001 Nowosad Czesława SP w Wiszniowie 17

Dziewczęta rocznik 2000, 1999 – dystans 600m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Bodnar Inga 1999 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 30
2 Zdunek Marlena 1999 Siudyka SP Ślipcze 29
3 Brzeska Katarzyna 1999 Brudzisz SP Moniatycze 28
4 Mroczkowska Dominika 1999 Bielecka SP Nr 2 W Hrubieszowie 27
5 Wilczewska Weronika 1999 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 26
6 Smyk Dominika 1999 Bielecka SP Nr 2 W Hrubieszowie 25
7 Pol Dagmara 1999 Kasperkiewicz SP Nr 1 w Hrubieszowie 24
8 Niemczyk Karolina 1999 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 23
9 Was Karolina 1999 Kasperkiewicz SP Nr 1 w Hrubieszowie 22
10 Radzis Dominika 1999 Bielecka SP Nr 2 W Hrubieszowie 21
11 Grabowska Zuzanna 1999 Rewucha SP Werbkowice 20
12 Hajkiewicz Iga 1999 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 19
13 Spadło Daria 1999 Siudyka SP Dziekanów 18
14 Musur Klaudia 1999 Rewucha SP Werbkowice 17
15 Palonka Sandra 2000 Pokrywka SP w Obrowcu 16
16 Borkowska Małgorzata 1999 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 15
17 Popławska Paulina 1999 Bielecka SP Nr 2 w Hrubieszowie 14
18 Weremczuk Paula 2000 Rewucha SP Werbkowice 13
19 Łyko Zofia 2000 Płonkowska SP Nr 3 w Hrubieszowie 12
20 Szewczuk Carla 1999 Kulczyński SP Dołhobyczów 11
21 Lipnicka Klaudia 2000 Kociach SP Nr 2 w Hrubieszowie 10
22 Ciuch Dominika 2000 Nowosad SP w Wiszniowie 9
23 Oleszczuk Martyna 1999 Siudyka SP w Dziekanowie 8
24 Siejko Iza 1999 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 7
25 Rapa Wiktoria 2000 Rewucha SP w Werbkowicach 6
26 Rutkowska Oliwia 1999 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 5
27 Chmielewska Małgorzata 1999 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 4
28 Wolanin Agata 2000 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 3
29 Szeląg Monika 1999 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 2
30 Aleksandrowicz Dominika 1999 Bielecka SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
31 Koryszko Klaudia 1999 Rewucha SP w Werbkowicach 1
32 Milewicz Anna 1998 Nowosad SP w Wiszniowie 1
33 Gorajek Julia 1999 Bielecka SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
34 Pańko Paulina 2000 Siudyka SP w Dziekanowie 1
35 Sochan Agata 2000 Nowosad SP w Wiszniowie 1
36 Śmiszek Daria 1999 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 1
37 Lebiedowicz Agnieszka 1999 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 1
38 Symczuk Weronika 1999 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 1
39 Kozłowska Katarzyna 2000 Nowosad SP w Wiszniowie 1
40 Sobolewska Wiktoria 1999 Bielecka SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
41 Brudnowska Joanna 1999 Bielecka SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
42 Weronika 2000 SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
43 Stecko Katarzyna 1999 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 1
44 Kudyk Julia 2000 Kociach SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
45 Bojarczuk Justyna 1999 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 1
46 Oleszczuk Patrycja 1999 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 1
47 Łukaszczyk Eliza 1999 Rewucha SP w Werbkowicach 1
48 Tulej Karolina 1999 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 1
49 Daniluk Emilia 1999 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 1
50 Ryczko Karolina 2000 Tomasiak SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
51 Sawicka Izabela 2000 Tomasiak SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
52 Wójcik Dorota 2000 Kociach SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
53 Sołowiej Karolina 2000 Kociach SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
54 Bartko Aleksandra 1999 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 1
55 Domańska Aleksandra 1999 Bielecka SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
56 Łuszczuk Ewa 2000 Tomasiak SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
57 Madej Angelika 2000 Tomasiak SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
58 Kinga Wlizło 2000 Kociach SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
59 Jurkiewicz Aleksandra 2000 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 1
60 Dudek Zuzanna 1999 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 1
61 Wojewoda Klaudia 2000 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 1
62 Michalczewska Anna 2000 Tomasiak SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
63 Bańka Julia 2000 Tomasiak SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
64 Kasprzyk Karolina 1999 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 1
65 Kasprzyk Diana 2000 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 1

Dziewczęta rocznik 1998, 1997 – dystans 600m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Soja Wiktoria 1997 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 30
2 Gajewska Ewelina 1997 Bielecka SP Nr 2 w Hrubieszowie 29
3 Omiecińska Agnieszka 1997 Rewucha SP w Werbkowicach 28
4 Kliszcz Gabriela 1998 Rewucha SP w Werbkowicach 27
5 Chodun Joanna 1998 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 26
6 Gajewska Angelika 1997 Siudyka SP w Dziekanowie 25
7 Kulik Natalia 1998 Rewucha SP w Werbkowicach 24
8 Grzeszczuk Karolina 1997 Siudyka SP w Dziekanowie 23
9 Ciesielczuk Wiktoria 1998 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 22
10 Baj Karolina 1998 Sobczak SP Nr 2 w Hrubieszowie 21
11 Jaciuk Justyna 1997 Brudzisz SP w Moniatyczach 20
12 Suchowska Paula 1998 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 19
13 Rapa Magda 1997 Bielecka SP Nr 2 w Hrubieszowie 18
14 Tarnowska Monika 1997 Brudzisz SP w Moniatyczach 17
15 Wolanin Agata 1997 Brudzisz SP w Moniatyczach 16
16 Tomaszczuk Weronika 1998 Sobczak SP Nr 2 w Hrubieszowie 15
17 Krawczyk Renata 1998 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 14
18 Mroczek Jagoda 1997 Brudzisz SP w Moniatyczach 13
19 Kapica Paulina 1997 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 12
20 Musur Ada 1997 Rewucha SP w Werbkowicach 11
21 Lewandowska Monika 1998 Brudzisz SP w Moniatyczach 10
22 Krawczuk Karolina 1997 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 9
23 Sitarz Weronika 1998 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 8
24 Żuraw Kamila 1998 Brudzisz SP w Moniatyczach 7
25 Bielecka Karolina 1997 Bielecka SP Nr 2 w Hrubieszowie 6
26 Okowińska Karolina 1998 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 5
27 Oleszczuk Wioletta 1998 Siudyka SP w Dziekanowie 4
28 Szlonzak Katarzyna 1998 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 3
29 Margol Katarzyna 1997 Siudyka SP w Ślipczu 2
30 Mroczek Natalia 1998 Siudyka SP w Ślipczu 1
31 Malowana Aleksandra 1997 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 1
32 Dubiel Agata 1998 Pokrywka SP w Obrowcu 1
33 Teresińska Angelika 1997 Nowosad SP w Wiszniowie 1
34 Szczypek Monika 1998 Kasperkiewicz SP Nr 1 w Hrubieszowie 1
35 Antczak Dominika 1998 SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
36 Kapyś Agnieszka 1998 Kłoda Zespół Szkół w Kryłowie 1
37 Borsuk Magdalena 1997 Siudyka SP w Ślipczu 1
38 Marciniak Paulina 1997 Siudyka SP w Ślipczu 1
39 Stasiuk Dominika 1998 Bielecka SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
40 Tobuła Patrycja 1998 Bielecka SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
41 Sadowska Joanna 1997 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 1
42 Małecka Daria 1997 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 1
43 Smerdel Klaudia 1997 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 1
44 Feliksiak Patrycja 1998 Siudyka SP w Dziekanowie 1
45 Olizarowska Diana 1997 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 1
46 Mirocka Iga 1997 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 1
47 Majerska Paulina 1997 Różańska SP Nr 3 w Hrubieszowie 1
48 Sowa Agnieszka 1998 Pokrywka SP w Obrowcu 1
49 Roman Aleksandra 1997 Nowosad SP w Wiszniowie 1
50 Piotrowska Klaudia 1998 SP Nr 2 w Hrubieszowie 1
51 Stankiewicz Aleksandra 1998 Pokrywka SP w Obrowcu 1

Dziewczęta rocznik 1996 – dystans 600m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Zebzda Monika 1996 Kamień G Horodło 30
2 Kaczyńska Beata 1996 Kamień G Horodło 29
3 Barańczuk Gabriela 1996 G Nr 2 w Hrubieszowie 28
4 Stecko Dominika 1996 Podlewski G Nr 1 w Hrubieszowie 27
5 Kaczanowska Wioletta 1996 G Nr 2 w Hrubieszowie 26
6 Mirowska Katarzyna 1996 Brudzisz G w Moniatyczach 25
7 Kraczuk Natalia 1996 Brzyska G w Horodle 24
8 Zabłocka Anna 1996 G Nr 2 w Hrubieszowie 23
9 Pokrywka Aleksandra 1996 Podlewski G Nr 1 w Hrubieszowie 22
10 Pawluk Diana 1996 Brudzisz G w Moniatyczach 21
11 Krawczyk Karolina 1996 G Nr 2 w Hrubieszowie 20
12 Wrzos Dominika 1996 G Nr 2 w Hrubieszowie 19
13 Buchajczuk Magda 1996 Grzyb G Nr 3 w Hrubieszowie 18
14 Zalewska Barbara 1996 Brudzisz G w Moniatyczach 17
15 Serba Eliza 1996 G Nr 2 w Hrubieszowie 16
16 Wrona Ewelina 1996 Podlewski G Nr 1 w Hrubieszowie 15
17 Palonka Paulina 1996 Podlewski G Nr 1 w Hrubieszowie 14
18 Zubko Małgorzata 1996 G Nr 2 w Hrubieszowie 13
19 Kwaśniak Patrycja 1996 G Nr 2 w Hrubieszowie 12
20 Majewska Iwona 1996 G Nr 2 w Hrubieszowie 11
21 Guzina Sylwia 1996 Grzyb G Nr 3 w Hrubieszowie 10
22 Buta Monika 1996 Grzyb G Nr 3 w Hrubieszowie 9

Dziewczęta rocznik 1995, 1994 – dystans 600m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Krawczuk Katarzyna 1994 Brzyska G w Horodle 30
2 Wójcicka Dorota 1995 Podlewski G Nr 1 w Hrubieszowie 29
3 Polikowska Agata 1995 Brudzisz G w Moniatyczach 28
4 Jarmusz Małgorzata 1995 Dudas G Nr 3 w Hrubieszowie 27
5 Załuska Urszula 1995 Brzyska G w Horodle 26
6 Wojciechowska Angelika 1995 Brzyska G w Horodle 25
7 Zielińska Małgorzata 1994 Brzyska G w Horodle 24
8 Grabowska Katarzyna 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 23
9 Gębala Natalia 1995 Brudzisz G w Moniatyczach 22
10 Wielosz Natalia 1995 Podlewski G Nr 1 w Hrubieszowie 21
11 Zacharczuk Dominika 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 20
12 Irek Józefina 1995 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 19
13 Kusiak Krystyna 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 18
14 Chochlińska Kamila 1994 Brzyska G w Horodle 17
15 Szymańska Anna 1994 Brzyska G w Horodle 16
16 Boniewska Magdalena 1995 Brzyska G w Horodle 15
17 Dańczuk Magda 1994 Brzyska G w Horodle 14
18 Zebzda Małgorzata 1994 Brzyska G w Horodle 13
19 Grzesiak Ewelina 1995 Brzyska G w Horodle 12
20 Steciuk Kamila 1994 Brzyska G w Horodle 11
21 Wójcicka Marta 1995 Podlewski G Nr 1 w Hrubieszowie 10
22 Grzeszczuk Iwona 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 9
23 Pankiewicz Patrycja 1995 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 8
24 Roch Paulina 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 7
25 Jabłońska Magda 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 6
26 Czyrw Monika 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 5
27 Magierka Agnieszka 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 4
28 Pukaluk Maja 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 3
29 Kościuk Sylwia 1995 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 2
30 Borek Anna 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
31 Lewandowska Karolina 1995 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
32 Lewandowska Paulina 1995 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
33 Sterniczuk Magda 1995 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
34 Marcych Anna 1995 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
35 Hartiwg Monika 1995 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
36 Łamejko Patrycja 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
37 Młynarczyk Joanna 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
38 Mączka Aleksandra 1995 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
39 Zglinicka Natalia 1995 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
40 Winogrodzka Karolina 1995 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
41 Bartosiewicz Anna 1995 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
42 Puchalska Joanna 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
43 Zdun Anna 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
44 Kuczewska Oktawia 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1
45 Maślanka Wioleta 1994 Rozkal G Nr 2 w Hrubieszowie 1

Dziewczęta rocznik 1993, 1992 – dystans 1000m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Hojda Maja 1993 Kusiak ZS Nr 2 w Hrubieszowie 30
2 Lizut Anna 1993 Muzyczuk ZS Nr 4 w Hrubieszowie 29
3 Uleryk Justyna 1993 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 28
4 Furmaga Ewelina 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 27
5 Miazga Marta 1993 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 26
6 Furmaga Egyta 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 25
7 Grajewska Monika 1993 Muzyczuk ZS Nr 4 w Hrubieszowie 24
8 Jeleń Dorota 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 23
9 Oleszczuk Angelika 1993 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 22
10 Drozd Patrycja 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 21
11 Mitrenga Natalia 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 20
12 Sitarz Aleksandra 1993 Muzyczuk ZS Nr 4 w Hrubieszowie 19
13 Kawaler Monika 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 18
14 Sidor Ewelina 1993 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 17
15 Skiba Monika 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 16
16 Margol Monika 1993 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 15
17 Radomska Anna 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 14
18 Zając Paulina 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 13
19 Zając Magdalena 1993 Muzyczuk ZS Nr 4 w Hrubieszowie 12
20 Berbeć Angelika 1992 Muzyczuk ZS Nr 4 w Hrubieszowie 11
21 Watrak Malwina 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 10
22 Kaziuk Ewelina 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 9
23 Nowakowska Zofia 1993 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 8
24 Kisielewicz Ewelina 1993 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 7
25 Dąbrowska Magdalena 1993 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 6
26 Pietraszczyk Paulina 1992 Lebiedowicz ZS Nr 1 w Hrubieszowie 5
27 Zalewska Agnieszka 1992 Muzyczuk ZS Nr 4 w Hrubieszowie 4
28 Dolegacz Milena 1992 Muzyczuk ZS Nr 4 w Hrubieszowie 3
29 Mrozowska Maryla 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 2
30 Pietraszczyk Natalia 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1
31 Siwak Wioleta 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1
32 Laskowska Małgorzata 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1
33 Teterycz Ewelina 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1
34 Kawka Mariola 1993 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1
35 Dziatkowicz Magdalena 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1
36 Suprun Izabela 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1
37 Jastrzębska Joanna 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1
38 Ksieżuk Agnieszka 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1
39 Handzel Patrycja 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1
40 Pasieka Justyna 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1
41 Jagiełło Ewelina 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1
42 Trójniak Aleksandra 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1
43 Bielecka Barbara 1992 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 1

Dziewczęta rocznik 1991 i starsze – dystans 1000m
L.p Nazwisko i Imię Ur. Nauczyciel Szkoła Wynik Pkt.

1 Kluczkowska Anna 1991 Muzyczuk ZS Nr 4 w Hrubieszowie 30
2 Gancarz Magda 1991 Pokrywka ZS Nr 1 w Hrubieszowie 29
3 Szady Maria 1991 Pokrywka ZS Nr 1 w Hrubieszowie 28
4 Michaluk Ewa 1991 Muzyczuk ZS Nr 4 w Hrubieszowie 27
5 Foks Małgorzata 1991 Muzyczuk ZS Nr 4 w Hrubieszowie 26
6 Hyz Monika 1991 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 25
7 Bajerczak Ewelina 1991 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 24
8 Oleszczuk Ewelina 1991 Skawińska ZS Nr 1 w Hrubieszowie 23
9 Kawka Klaudia 1991 Pokrywka Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1 22
10 Niewiadomska Angelika 1991 Muzyczuk ZS Nr 4 w Hrubieszowie 21

PRZEDSZKOLA CHŁOPCY
1.Miejskie Przedszkole Nr 2 – 116 pkt
2.Miejskie Przedszkola Nr 3 – 55 pkt

SZKOŁY PODSTAWOWE – CHŁOPCY
1.Szkoła Podst. Nr 3 Hrubieszów – 370 pkt
2.Szkoła Podst. Nr 2 Hrubieszów – 349 pkt
3.Szkoła Podst . Wiszniów – 336 pkt
4.Szkoła Podst. Kryłów – 186 pkt
5.Szkoła Podst. Dołhobyczów – 140 pkt
6.Szkoła Podst. Ślipcze – 105 pkt
7.Szkoła Podst. Moniatycze – 69 pkt
8.Szkoła Podst. Obrowiec – 66 pkt
9.Szkoła Podst. Werbkowice – 52 pkt
10.Szkoła Podst. Nr 1 Hrubieszów – 33 pkt
11.Szkoła Podst. Dziekanów – 2 pkt

GIMNAZJUM – CHŁOPCY
1.GIMN. Horodło – 372 pkt
2.GIMN. Nr 2 – 250 pkt
3.GIMN. Nr 1 – 138 pkt
4.GIMN. Dołhobyczów – 113 pkt
5.GIMN. Moniatycze – 90 pkt
6.GIMN. Nr 3 – 32 pkt

SZKOŁY ŚREDNIE – CHŁOPCY
1.Zespół Szkół Nr 1 – 553 pkt
2.Zespół Szkół Nr 4 – 289 pkt
3.Zespół Szkół Nr 3 – 83 pkt

Przedszkola – Dziewczęta
1. Miejskie Przedszkole Nr 3 – 125 pkt
2. Miejskie Przedszkole Nr 2 – 45 pkt

Szkoły Podstawowe – Dziewczęta
1. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie – 515 pkt
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie – 327 pkt
3. Zespół Szkół Kryłów – 281pkt
4. Szkoła Podstawowa Werbkowice – 148 pkt
5. Szkoła Podstawowa Dziekanów – 138 pkt
6. Szkoła Podstawowa Wiszniów – 130 pkt
7. Szkoła Podstawowa Moniatycze – 111 pkt
8. Szkoła Podstawowa Ślipcze – 54 pkt
9. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie – 47 pkt
10. Szkoła Podstawowa Obrowiec – 19 pkt
11. Szkoła Podstawowa Dołhobyczów – 11 pkt

Gimnazja – Dziewczęta
1. Gimnazjum Nr 2 w Hrubieszowie – 308 pkt
2. Gimnazjum Horodło – 286 pkt
3. Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie – 138 pkt
4. Gimnazjum Moniatycze – 113 pkt
5. Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie – 64 pkt

Szkoły Średnie – Dziewczęta
1. Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie – 497 pkt
2. Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie – 206 pkt
3. Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – 30 pkt

Najlepszy Nauczyciel

Przedszkola
1.Moniuk Marta – 22
2.Ciężka Agnieszka – 12
3.Mazurek Jolanta– 11
4.Kłoda Agnieszka – 7
5.Miazga Dorota – 6
6.Zosik Krystyna – 6
7.Tocka Lucyna – 5
8.Łuszczuk Monika – 4
9.Ostrowska Irena– 3
10. Siudyka Roman – 1

Szkoły Podstawowe
1.Kłoda Agnieszka – 33
2.Różańska Joanna – 30
3.Lenard Tomasz – 26
4.Nowosad Czesława – 25
5.Głowacz Grzegorz – 23
6.Rewucha Henryka – 19
7.Szlonzak Tomasz – 17
8.Kociach Iwona – 14
Bielecka Marzanna – 14
9.Tomasiak Joanna – 13
Brudzisz Tomasz – 13
10.Kulczyński Marcin – 10
11.Pokrywka Robert – 8
12.Giergiel Jacek – 6
13.Dąbrowski Krzysztof – 5
14. Pirogowicz Danuta – 4
15.Kasperkiewicz Waldemar – 3
16.Sobczak Anna – 2
Płonkowska Magdalena – 2

Gimnazjum
1.Jóźwiak Robert – 43
2.Rozkal Krystyna – 38
3.Podlewski Andrzej – 26
4.Kamień Mirosław – 17
5.Brzyska Aneta – 16
6.Brudzisz Daniel – 9
7.Wojciechowski Kamil – 8
8.Jerzyna Robert – 6
9.Kulczyński Marcin – 5
10.Łokaj Jaromir – 3
11.Dudas – 1

Szkoły Średnie
1.Skawińska Katarzyna – 57
2.Muzyczuk Małgorzata – 32
3.Podkowski Paweł – 15
4.Tarnawski Leszek – 12
5.Pokrywka Robert – 10
6.Lebiedowicz Henryk – 9
7.Greszeta Andrzej – 6
8.Brudnowski Krzysztof – 3
9.Kusiak Anna – 1

Klasyfikacja ogólna

Przedszkola
1.Miejskie Przedszkole Nr 3 w Hrubieszowie – 180 pkt
2.Miejskie Przedszkole Nr 2 w Hrubieszowie – 161 pkt

Szkoły Podstawowe
1.Szkoła Podstawowa Nr 2 w Hrubieszowie – 864 pkt
2.Szkoła Podstawowa Nr 3 w Hrubieszowie – 697 pkt
3.Szkoła Podstawowa w Kryłowie – 467 pkt
4.Szkoła Podstawowa w Wiszniowie – 466 pkt
5.Szkoła Podstawowa w Werbkowicach – 200 pkt
6.Szkoła Podstawowa w Moniatyczach – 180 pkt
7.Szkoła Podstawowa w Ślipczu – 159 pkt
8.Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie – 151 pkt
9.Szkoła Podstawowa w Dziekanowie – 140 pkt
10.Szkoła Podstawowa w Obrowcu – 85 pkt
11.Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie – 80 pkt

Gimnazja
1.Gimnazjum w Horodle – 658 pkt
2.Gimnazjum Nr 2 w Hrubieszowie – 558 pkt
3.Gimnazjum Nr 1 w Hrubieszowie – 276 pkt
4.Gimnazjum w Moniatyczach – 203 pkt
5.Gimnazjum w Dołhobyczowie – 113 pkt
6.Gimnazjum Nr 3 w Hrubieszowie – 96 pkt

Szkoły Średnie
1.Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie – 1050 pkt
2.Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie – 495 pkt
3.Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie – 83 pkt
4.Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – 30 pkt

W zawodach uczestniczyło 727 osób.
Patronat: Burmistrz Miasta Hrubieszów
Organizatorzy: MKS”Unia” Hrubieszów, HOSiR Hrubieszów.

***

Komunikat sporządził: HOSiR
Redakcja tekstu: LubieHrubie.pl

zobacz zdjęcia »