IV Hrubieszowski Cross Konstytucji 3 Maja – wyniki

W dniu 15.05.2012r /wtorek/ na obiektach otwartych Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hrubieszowie odbył się „IV Cross Konstytucji 3 Maja”, celem którego było upamiętnienie tego wydarzenia, a przy okazji popularyzacja biegania wśród dzieci i młodzieży.

Reklamy

Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Hrubieszowa Pan Tadeusz Garaj.

Organizatorami Crossu byli: Urząd Miasta Hrubieszowa, HOSiR Hrubieszów oraz Stowarzyszenie „Hrubieszów na Rowerach”.

W imprezie udział wzięło 761 zawodniczek i zawodników, w tym 121 przedszkolaków.

Według regulaminu imprezy za zajęcie I-go miejsca w każdej kategorii wiekowej zwycięzcy otrzymali statuetki, a ponadto miejsca I-III nagradzane były dyplomami i upominkami, które wręczali: Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Miasta Pan Szymon Patkowski, Dyrektor HOSiR Pan Stanisław Łuczkiewicz oraz Prezes Stowarzyszenia „Hrubieszów na Rowerach” Pan Tadeusz Romaszko. Duży wkład pracy w czasie trwania imprezy wnieśli Wychowawcy Przedszkoli, Nauczyciele Szkół oraz trener LA Pan Andrzej Kulczyński.

Po podliczeniu wszystkich wyników z podziałem na kategorie szkół, klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco:

Przedszkola

1. Przedszkole Nr 1 Hrubieszów – 644 pkt
2. Przedszkole Nr 2 Hrubieszów – 447 pkt
3. „Mały Książę” Hrubieszów – 68 pkt
4. Przedszkole Nr 3 Hrubieszów – 54 pkt
5. Zespół Szkół Miejskich Nr 2 – 34 pkt

Szkoły Podstawowe

1. Szkoła Podstawowa Nr 1 Hrubieszów – 839 pkt
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 Hrubieszów – 555 pkt
3. Szkoła Podstawowa Nr 2 Hrubieszów – 217 pkt
4. Szkoła Podstawowa Horodło – 164 pkt
5. Szkoła Podstawowa Dziekanów – 99 pkt
6. Szkoła Podstawowa Kułakowice III – 46 pkt
7. Szkoła Podstawowa Obrowiec – 37 pkt
8. Szkoła Podstawowa Moniatycze – 22 pkt
9. Szkoła Podstawowa Ślipcze – 18 pkt

Szkoły Gimnazjalne

1. Gimnazjum Nr 3 Hrubieszów – 253 pkt
2. Gimnazjum Horodło – 161 pkt
3. Gimnazjum Moniatycze – 148 pkt
4. Gimnazjum Nr 1 Hrubieszów – 79 pkt
5. Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów – 27 pkt

Szkoły Ponadgimnazjalne

1. Zespół Szkół Nr 1 Hrubieszów – 468 pkt
2. Zespół Szkół Nr 4 Hrubieszów – 141 pkt
3. Zespół Szkół Nr 3 Hrubieszów – 35 pkt

 

Ponadto prowadzona była klasyfikacja na najlepiej punktującego a zarazem najlepszego nauczyciela: 

 

Szkoły Podstawowe:

1. Jacek Giergiel – SP Nr 1 Hrubieszów – 259 pkt

2. Tomasz Szlonzak – SP Nr 3Hrubieszów – 201 pkt

3. Waldemar Kasperkiewicz – SP Nr 1 Hrubieszów – 182 pkt

4. Robert Jóźwiak – SP Nr 2 Hrubieszów – 171 pkt

5. Mirosław Kamień – SP Horodło – 164 pkt

6. Roman Siudyka – SP Dziekanów i SP Ślipcze – 117 pkt

7. Joanna Różańska – SP Nr 3 Hrubieszów – 111 pkt

8. Edyta Kucharska – SP Nr 1 Hrubieszów – 97 pkt

9. Teresa Kraszkiewicz – SP Nr 1 Hrubieszów – 87 pkt

10. Robert Pokrywka – SP Obrowiec i SP Kułakowice – 83 pkt

11. A Handziuk – SP Nr 3 Hrubieszówa – 83 pkt

12. M Płonkowska – SP Nr 3 Hrubieszów – 72 pkt

13. M Sztuk – SP Nr 1 Hrubieszów – 54 pkt

14. Jolanta Podlewska – SP Nr 1 Hrubieszów – 38 pkt

15. Dominik Stajszczyk – SP Nr 3 Hrubieszów – 35 pkt

16. Agnieszka Kwaśnik – SP Nr 1 Hrubieszów – 31 pkt

17. A Dziedzic – SP Nr 3 Hrubieszów – 29 pkt

18. M Serafin – SP Nr 1 Hrubieszów – 25 pkt

19. M Sidorska – SP Nr 1 Hrubieszów – 24 pkt

20. Tomasz Lenard – SP Nr 3 Hrubieszów – 24 pkt

21. Daniel Brudzisz – SP Moniatycze – 22 pkt

22. S Kuryło – SP Nr 1 Hrubieszów – 21

23. Marzanna Bielecka – SP Nr 2 Hrubieszów – 19 pkt

24. Iwona Kociach – SP Nr 2 Hrubieszów – 16 pkt

25. Joanna Nazar – SP Nr 1 Hrubieszów – 16 pkt

26. Joanna Tomasiuk – SP Nr 2 Hrubieszów – 11 pkt

27. Renata Paczała – SP Nr 1 Hrubieszów – 5 pkt

 

Szkoły Gimnazjalne:

1. Mirosław Kamień – G Horodło – 161 pkt

2. Iwona Stafaniak – G Nr 3 Hrubieszów – 159 pkt

3. Daniel Brudzisz – G Moniatycze – 148 pkt

4. Kamil Wojciechowski G Nr 3 Hrubieszów – 94 pkt

5. Zofia Bodes – G Nr 1 Hrubieszów – 77 pkt

6. Robert Jóźwiak – G Nr 2 Hrubieszów – 27 pkt

7. Irena Tracz – G Nr 1 Hrubieszów – 2 pkt

 

Szkoły Ponadgimnazjalne:

1. Robert Pokrywka – ZS Nr 1 Hrubieszów – 272 pkt

2. Marek Gnasiuk – ZS Nr 1 Hrubieszów – 128 pkt

3. Jacek Jaworski – ZS Nr 1 Hrubieszów – 104 pkt

4. Małgorzata Muzyczuk – ZS Nr 4 Hrubieszów – 97 pkt

5. Paweł Patkowski – ZS Nr 4 Hrubieszów – 44 pkt

6. Marcin Nowak – ZS Nr 3 Hrubieszów – 35 pkt

 

Wyniki:

 

Przedszkola – dziewczęta 5 – latki i młodsi dystans 100m

lp. Nazwisko i Imię ur. Przedszkole punkty Nauczyciel
1 Uszko Marlena Nr 2 35
2 Wilkos Maja Nr 1 30
3 Kaniuga Julia Mały Książe 25
4 Nowosad Julia Mały Książe 20
5 Brudnowska Amelia Nr 2 19
6 Adamczuk Klaudia Nr1 18
7 Zając Patrycja Nr1 17
8 Sękowska Gabriela Nr1 16
9 Mielniczuk Iga Nr1 15
10 Sułkowska Julia Mały Książe 14
11 Kruk Kamelia Mały Książe 13
12 Greszeta Zuzana Nr1 12
13 Tychmańska Zuzanna Nr1 11
14 Puchalska Róża Nr2 10
15 Chabros Milena Nr1 9
16 Mięczałowska Magda Nr1 8
17 Radomska Wiktoria Nr1 7
18 Michałek Agata Nr1 6
19 Grona Jagoda Nr1 5
20 Litwińczuk Kamila Nr3 4
21 Wolanin Zuzanna Nr3 3
22 Szumiata Milena Nr3 2
23 Burda Gabriela Nr3 1
24 Kaczoruk Kamila Nr2 1

 

Przedszkola – chłopcy 6-latki i młodsi 200m

lp Nazwisk i Imię ur. PRZEDSZKOLA Punkty Nauczyciel
1 Czerkawski Mateusz Nr1 35
2 Derlak Karol Nr2 30
3 Woś Szymon Nr1 25
4 Skrok Igor Nr3 20
5 Tomaszewski Kacper Nr2 19
6 Rudkowski Michał Nr1 18
7 Nowosad Igor Nr 17
8 Suchecki Michał Nr2 16
9 Jankowski Tomek Nr1 15
10 Kuczyński Karol Nr2 14
11 Szumiata Karol Nr1 13
12 Borek Sebastian Nr2 12
13 Zając Mateusz Nr1 11
14 Laskowski Kacper ZSM Nr2 10
15 Michalczewski Szymon ZSM Nr2 9
16 Główka Jakub ZSM Nr2 8
17 Chabros Wiktor Nr1 7
18 Wożniak Igor Nr1 6
19 Nowak Igor Nr1 5
20 Nowak Borys Nr1 4
21 Kowalczuk Maciej ZSM Nr2 3
22 Karpik Kamil ZSM Nr2 2
23 Sanek Jakub Nr1 1
24 Wójtowicz Miłosz Nr3
25 Strzelecki Bartosz Nr3
26 Aleksandrowicz Paweł Nr3
27 Szczerbiak Dominik Nr1
28 Semęńczuk Kacper Nr2
29 Grabowski Michał ZSM Nr2
30 Iwon Mateusz ZSM Nr2

 

Przedszkola – dziewczęta 6 – latki 200m

lp Nazwisko i Imię ur. Przedszkola Punkty Nauczyciel
1 Panasiewicz Martyna Nr1 35
2 Danilczuk Paulina Nr1 30
3 Furman Wiktoria Nr1 25
4 Wawrzynowicz Julia NR2 20
5 Kowalczyk Oliwia Nr2 19
6 Bartosiewicz Klaudia Nr2 18
7 Gawron Julia Nr2 17
8 Turzyńska Milena Nr2 16
9 Lizun Kinga Nr1 15
10 Kraska Julia Nr2 14
11 Wójcik Agnieszka Nr2 13
12 Kucińska Dominika Nr1 12
13 Zielińska Patrycja Nr2 11
14 Stecko Oliwia Nr2 10
15 Szumowska Nina Nr2 9
16 Murlak Daria Nr1 8
17 Dziedzic Jowita Nr1 7
18 Wołowiec Alicja Nr1 6
19 Grona Jagoda Nr1 5
20 Walaś Kinga Nr3 4
21 Ciężka Anna Nr3 3
22 Hojda Monika Nr2 2
23 Magierka Oliwia Nr2 1
24 Brzozowska Karolina Nr3 1
25 Wojtiuk Oliwia Nr1 1
26 Mazurek Marcela Nr2 1
27 Jankowska Majka Mały Książe 1
28 Kosel Malwina Nr1 1
29 Smyk Nikola Nr1 1
30 Zając Karolina Nr1 1
31 Perechupka Kaja Nr1 1
32 Twardowska Agata Nr1 1

Przedszkola – chłopcy 5 – latki 100m

lp Nazwisk i Imię ur Przedszkola Punkty Nauczyciel
1 Kucharski Krystian Nr2 35
2 Pawelec Bartosz Nr1 30
3 Sagan Damian Nr1 25
4 Padkowski Mikołaj Nr2 20
5 Płanczewski Adam Nr1 19
6 Szala Filip Nr1 18
7 Stefaniak Jakub Nr1 17
8 Pitus Mateusz Nr2 16
9 Skórski Michał Nr2 15
10 Litwiniuk Jakub Nr1 14
11 Stanisławiak Paweł Nr1 13
12 Szkudziński Jakub Nr2 12
13 Adamus Jaś Nr1 11
14 Błędowski Kacper Nr1 10
15 Zubka Adam Nr3 9
16 Stadnicki Oliwier Nr1 8
17 Bławacki Karol Nr1 7
18 Płasecki Arek Nr1 6
19 Lewicki Karol Nr1 5
20 Duszczenko Szymon Nr1 4
21 Gontarz Brajan Nr1 3
22 Nawrocki Bartek Nr1 2
23 Poznański Ryszard Nr1 1
24 Sokołowski Rafał Nr1 1
25 Wójcik Łukasz Nr1 1
26 Padkowski Filip Nr1 1
27 Jóżwiak Maciej Nr2 1
28 Chabros Michał Nr2 1
29 FLIS Tomek Nr1 1
30 Grzeszczuk Karol Nr1 1
31 Szymaszek Jakub Nr1 1
32 Tokarz Mateusz Nr1 1
33 Cabań Filip Nr3 1
34 Lipski Grzegorz Nr3 1
35 Wybranowski Jakub Nr3 1
36 Hukowski Maciej Nr3 1
37 Dżygało Marcin Nr1 1
38 Noga Eryk Nr1 1

 

Szkoła Podstawowa dziewczęta – 300m rocznik 2003 – 2004

lp Nazwisko i Imię ur. Szkoła Punkt Nauczyciel
1 Hrycniak Martyna 2003 SP1 35 PODLEWSKA J.
2 Wójtowicz Rozalia 2003 SP3 30 DZIEDZIC A.
3 Greszeta Marcelina 2003 SP1 25 PODLEWSKA J.
4 Tomicka Aleksandra 2003 SP1 20 PODLEWSKA J.
5 Laskowska Dominika 2003 SP2 19 KOCIACH J.
6 Chachler Wiktoria 2003 SP3 18 PŁONKOWSKA M.
7 Dziedzic Angelika 2003 SP1 17 KWAŚNIK A.
8 Walczuk Nicola 2004 SP1 16 PACZAŁA R.
9 Naja Julia 2003 SP1 15 KWAŚNIK A.
10 Bedlińska Sylwia 2003 SP2 14 KOCIACH J.
11 Kociach Emilia 2003 SP2 13 TOMASIAK J.
12 Panasiewicz Gabriela 2003 SP2 12 KOCIACH J.
13 Kurdyjak Amelia 2003 SP1 11 KWAŚNIK A
14 Gontarz Roksana 2003 SP1 10 NAZAR J.
15 Pierogowicz Martyna 2003 SP2 9 KOCIACH J.
16 Świeca Martyna 2004 SP1 8 SIDORSKA M.
17 Bednarz Agata 2003 SP3 7 PŁONKOWSKA M.
18 Radziejewska Dominika 2003 SP1 6 PODLEWSKA J.
19 Pieczykolan Marta 2004 SP1 5 SZTUK M.
20 Charatynowicz Julia 2004 SP1 4 SZTUK M.
21 Dąbrowska Julia 2003 SP3 3 PŁONKOWSKA M.
22 Chorzępa Diana 2004 SP1 2 PACZAŁA R.
23 Traczuk Alicja 2003 SP1 1 PODLEWSKA J.
24 Buła Natalia 2003 SP3 1 DZIEDZIC A.
25 Łuczuk Jagoda 2003 SP2 1 KOCIACH J.
26 Śniadowska Wanessa 2004 SP1 1 NAZAR J.
27 Pasieka Emilia 2003 SP2 1 KOCIACH J.
28 Kuras Kinga 2004 SP1 1 PACZAŁA R.
29 Nowosad Ada 2003 SP1 1 PODLEWSKA J.
30 Bucior Martyna 2004 SP1 1 SZTUK K.
31 Korneluk Anna 2003 SP1 1 NAZAR J.
32 Mackiewicz Lucyna 2003 SP1 1 NAZAR J.
33 Adamczuk Sara 2004 SP1 1 SIDORSKA M.
34 Migas Renata 2003 SP2 1 KOCIACH J.
35 Bielecka Adrianna 2003 SP1 1 NAZAR J.
36 Kowalska Adrianna 2004 SP1 1 SZTUK K.
37 Stanisławek Karolina 2005 SP1 1 SIDORSKA M.
38 Romaniszyn Ewa 2003 SP3 1 PŁONKOWSKA M.
39 Suchodolska Marta 2003 SP3 1 PŁONKOWSKA M.
40 Fulara Oliwia 2004 SP1 1 SZTUK K.
41 Grudzińska Ula 2005 SP1 1 SZTUK K.
42 Szymańska Anna 2003 SP3 1 DZIEDZIC A.
43 Szkodzińska Katarzyna 2003 SP3 1 PŁONKOWSKA M.
44 Fila Karolina 2003 SP3 1
45 Muzyczuk Kinga 2003 SP2 1 KOCIACH J.
46 Wilkos Katarzyna 2003 SP1 1 PODLEWSKA J.
47 Złotko Wiktoria 2003 SP2 1 KOCIACH J.
48 Trych Katarzyna 2004 SP1 SZTUK K.

 

Szkoła Podstawowa chłopcy – 300m rocznik 2003 – 2004

lp Nazwisko i Imię ur. Szkoła Punkt Nauczyciel
1 Herda Michał 2003 SP.1 35 Sztuk K
2 Trych Dominik 2003 SP.1 30 Kwaśnik A
3 Dziedzic Przemysław 2003 SP.1 25 Podlewska J
4 Oleszczuk Sebastian 2004 Dziekanów 20 Siudyka R
5 Wroński Karol 2003 SP.3 19 Płonkowska M
6 Wanawski Szymon 2003 SP. 3 18 Płonkowska M
7 Janicki Michał 2003 SP.3 17 Płonkowski M
8 Rutkowski Jakub 2003 SP.3 16 Dziedzic A
9 Bartnik Jarek 2003 SP.1 15 Kwaśnik A
10 Barczewski Gabriel 2004 SP.1 14 Sztuk K
11 Kamieniecki Mateusz 2003 SP 3 13 Płonkowska M
12 Budzyński Tomasz 2003 SP.3 12 Płonkowska M
13 Masny Dawid 2003 SP.2 11 Tomasiak J
14 Malec Dominik 2003 SP.2 10 Kociach J
15 Woś Maciej 2003 SP.3 9 Dziedzic A
16 Kozik Jakub 2003 SP.3 8 Dziedzic A
17 Folusz Jakub 2003 SP. 1 7 Kwaśnik A
18 Bloc Krzysztof 2003 SP.3 8 Nazar I
19 Juszczuk Piotr 2003 SP.1 5 Podlewska J
20 Hordyj Mateusz 2003 SP.1 4 Nazar I
21 Baronik Kacper 2003 SP.1 3 Nazar I
22 Kudrel Mateusz 2003 SP 1 2 Nazar I
23 Kaczmarek Kacper 2004 SP.1 1 Paczała R
24 Padkowa Jakub 2003 SP.2 1 Kociak I
25 Mazur Samuel 2004 SP.2 1 Kociak I
26 Pierwoła Jakub 2002 SP. 3 1 Dziedzic A
27 Walęcik Radosław 2003 SP.1 1 Podlewska J
28 Wezgraj Jakub 2004 SP. 1 1 Sztuk K
29 Ciesielczuk Alek 2003 SP.2 1 Kociak I
30 Biszczak Łukasz 2003 Dziekanów 1 Siudyka R
31 Świołek Dominik 2003 SP 1 1 Nazar I
32 Koszałko Kamil 2004 Ślipcze 1 Siudyka R
33 Leśniak Jakub 2003 SP 1 1 Podlewska J
34 Woch Paweł 2003 SP. 1 1 Nazar I
35 Sagan Patryk 2003 SP1 1 Nazar I
36 Korniak Jakub 2003 SP 3 1 Dziedzic A
37 Mięczak Mateusz 2004 SP.1 1 Sidorska M
38 Czajkowski Maciej 2003 SP.1 1 Podlewska J
39 Bardyga Kordian 2003 SP.3 1 Płnkowska M
40 Zaprzała Antoni 2003 SP. 3 1 Płnkowska M
41 Pimg Jakub 2004 SP.1 1 Sidorska M
42 Zabłocki Tomasz 2003 SP. 2 1 Kociak I
43 Pierogowicz Filip 2003 SP.1 1 Nazar I
44 Zybura Olaf 2003 SP.1 1 NazarI
45 Sztojko Krystian 2003 SP.1 1 Podlewska J
46 Grosman Łukasz 2003 SP.1 1 Kwaśnik A
47 Kopera Jakub 2004 SP 1 1 Sidorska M
48 Tymecki Michał 2003 SP.1 1 Kwaśnik A
49 Pakulski Mateusz 2004 Obrowiec 1 Pokrywka R
50 Buta Jakub 2004 SP.3 1 Dziedzic A
51 Fulara Patryk 2003 SP.1 1 Podlewska J
52 Cierech Filip 2004 SP.1 1 Sidorska M
53 Langner Gerard 2003 SP. 1 1 Nazar I
54 Wawryńczuk Jakub 2004 SP.1 1 Sidorska M
55 Dęga Kacper 2003 SP.2 1 Kociak I
56 Urbański Kacper 2003 SP.1 1 Kwaśnik A
57 Woś Jakub 2003 SP.1 1 Podlewska J
58 Czuliński Paweł 2003 SP 2 1 Kociak I
59 Danilczuk Kacper 2004 SP.1 1 Sztuk K
60 Trych Dominik 2003 SP.1 1 Kwaśnik A
61 Kostecki Maciej 2004 SP.1 1 Sztuk K
62 Bednarz Dominik 2003 SP. 1 1 Kwaśnik A
63 Jasina Konrad 2004 SP.1 1 Sztuk K
64 Gumienia Marcin 2004 SP. 1 1 Sztuk K
65 Adamowicz Stanisław 2003 SP.1 1 Kwaśnik A
66 Zając Sebastian 2004 SP. 1 1 Sidorska M
67 Burda Filip 2003 SP 1 1 Podlewska J
68 Zubko Hubert 2003 SP 2 1 Kociak
69 Peczak Kacper 2003 SP 3 1 Płonkowska M
70 Pękowski Norbert 2004 SP. 1 1 Paczała R
71 Kurantowicz Wiktor 2004 SP1 1 Paczała R
72 Cios Ernest 2004 SP.1 1 Paczała R
73 Lipian Dominik 2003 SP1 1 Podlewska J
74 Sułkowski Patryk 2003 SP 1 1 Podlewska J

 

Szkoła Podstawowa – dziewcząt 600m – rocznik 2001 – 2002

lp Nazwisko i Imię ur. Szkoła Punkty Nauczyciel
1 Flaks Dominika 2001 SP-1 35 E. Kucharska
2 Kudyk Elżbieta 2001 SP-1 30 E. Kucharska
3 Richter Ola 2001 SP-3 25 J. Różańska
4 Krotkiewicz Karina 2001 SP-3 20 J. Różańska
5 Dudek Patrycja 2001 Horodło 19 M. Kamień
6 Kogut Oliwia 2001 SP-2 18 M. Bielecka
7 Oleszczuk Patrycja 2002 Dziekanów 17 R. Siudyka
8 Błaszczak Ola 2001 SP-1 16 E. Kucharska
9 Grabowska Barbara 2001 SP-2 15 R. Jóźwiak
10 Feliksiak Małgorzata 2002 Dziekanów 14 R. Siudyka
11 Block Klaudia 2002 SP-1 13 T. Kraszkiewicz
12 Tuczyńska Wiktoria 2001 Horodło 12 M. Kamień
13 Niewiadomska Oliwia 2001 SP-1 11 E. Kucharska
14 Dolegacz Dominika Ślipcze 10 R. Siudyka
15 Gągoł Justyna 2001 Kułakowice 9 R. Pokrywka
16 Bitner Patrycja 2001 SP-3 8 J. Różańska
17 Śmietanka Olga 2002 SP-3 7 A.Handziuk
18 Malon Paulina 2001 SP-3 6 J. Różańska
19 Saczuk Masza 2001 SP-3 5 J. Różańska
20 Janusz Karolina 2002 SP-1 4 S. Kuryło
21 Wesołek Aleksandra 2001 SP-3 3 J. Różańska
22 Bednarczuk Natalia 2
23 Bartnik Aleksandra 2002 SP-1 1 E. Kucharska
24 Grzyb Weronika 1
25 Dzirba Aleksandra 2002 SP-3 1 A. Hondziuk
26 Daciuk Katarzyna 2002 SP-1 1 S. Kuryło
27 Wiśniewska Julia 2002 SP-3 1 A. Handziuk
28 Bojarczuk Magdalena 2002 SP-3 1 A. Handziuk
29 Luchowska Magdalena 1
30 Kowalczyk Klaudia 2002 SP-1 1 S. Kuryło
31 Pisarczyk Arleta 2001 SP-1 1 J. Giergiel
32 Bielecka Sandra 2001 SP-2 1 M. Bielecka
33 Łopocka Kamila 2001 SP_1 1 W. Kasperkiewicz
34 Bachusz Marta 2001 SP-3 1 J. Różańska
35 Pawlos Iga 2001 SP-1 1 E. Kucharska
36 Ślązak Aleksandra 1
37 Juszczuk Wiktoria SP-1 1 E. Kucharska
38 Biszot Aleksandra 2002 SP-3 1 A. Handziuk
39 Wróblewska Kinga 2002 SP-1 1 M. Serafin
40 Krasucka Laura 1
41 Stecko Malwina 2002 SP-1 1 T. Kraszkiewicz
42 Rozmotowska Karolina 2001 SP-1 1 J. Giergiel
43 Maciejewska Julia 2001 SP-1 1 E. Kucharska
44 Hołówek Wiktoria 2002 SP-1 1 S. Kuryło
45 Kasprowicz Adriana 2001 SP-1 1 W. Kasprowicz
46 Kowalska Dominika 2001 SP-3 1 J. Różańska
47 Gumieniak Patrycja 2001 SP-1 1 J. Giergiel
48 Tomiło Zuzanna 2001 SP-1 1 J. Giergiel
49 Sądej Jagoda 2002 SP-1 1 M. Serafin
50 Tomaszewska Katarzyna 2002 SP-1 1 S. Kuryło
51 Kowalczuk Klaudia 2001 SP-1 1 W. Kasperkiewicz
52 Momot Klaudia 2002 SP-3 1 A. Handziuk
53 Polska Katarzyna 1
54 Stasiuk Emma 2002 SP-1 1 M. Serafin
55 Jaworska Oliwia 2002 SP-1 1 M. Serafin
56 Kopec Ola 2002 SP-1 1 M. Serafin
57 Koszałko Klaudia 2002 SP-1 1 M. Serafin
58 Woźnica Ola 2002 SP-1 1 M. Serafin
59 Chrząstek Magdalena 2001 SP-3 1 J. Różańska
60 Traczuk Agnieszka 2001 SP-1 1 W. Kasperkiewicz
61 Ciesielczuk Izabela 2002 SP-3 1 A. Handziuk
62 Bartko Julia 2002 SP-3 1 A. Handziuk
63 Świeca Julita 2002 SP-1 1 T. Kraszkiewicz
64 Pitus Małgorzata SP-3 1 J. Różańska
65 Żakowska Anna 2002 SP-3 1 A. Handziuk
66 Trzos Patrycja 1
67 Bilik Amelka 2002 SP-1 1 M. Serafin
68 Młynarczuk Weronika 2002 SP-3 1 A. Handziuk
69 Miścior Alicja 2001 SP-1 1 W. Kasperkiewicz
70 Szymańska Julia 2001 SP-1 1 E. Kucharska
71 Pachla Aleksandra 2001 SP-1 1 E. Kucharska
72 Kaczmarska Paulina 2001 SP-3 1 J. Różańska
73 Bojarczuk Natalia 2002 SP-3 1 A. Handziuk
74 Miścior Alicja 2001 SP-1 1 W. Kasperkiewicz
75 Szymańska Julia 2001 SP-1 1 E. Kucharska

 

Szkoła Podstawowa – chłopcy 600m – rocznik 2001 – 2002

lp Nazwisko i Imię ur. Szkoła Punkty Nauczyciel
1 Wróbel Kevin 2001 SP Horodło 35 M.Kamień
2 Zina Arkadiusz 2001 SP-3 Hrubieszów 30 T.Szlonzak
3 Chorzępa Damian 2001 SP-1 Hrubieszów 25 J.Giergiel
4 Paradowski Michał 2002 SP-3 Hrubieszów 20 A.Handziuk
5 Ulanicki Piotr 2001 SP Horodło 19 M.Kamień
6 Pal Maciej 2001 SP-1 Hrubieszów 18 W.Kasperkiewicz
7 Kołodziej Marcin 2002 SP Obrowiec 17 R.Pokrywka
8 Dziedzic Bartek 2002 SP-1 Hrubieszów 16 T.Kraszkiewicz
9 Kaczmarek Mateusz 2002 SP-1 Hrubieszów 15 T.Kraszkiewicz
10 Gałczyński Jakub 2001 SP Kułakowice 14 R.Pokrywka
11 Zając Miłosz 2001 SP-3 Hrubieszów 13 T.Szlonzak
12 Kaspruk Kacper 2001 SP-3 Hrubieszów 12 T.Szlonzak
13 Skwarek Gracjan 2001 SP-3 Hrubieszów 11 T.Szlonzak
14 Bajer Patryk 2001 SP-1 Hrubieszów 10 W.Kasperkiewicz
15 Mazur Piotr 2001 SP-3 Hrubieszów 9 T.Szlonzak
16 Radziewicz Kacper 2001 SP-3 Hrubieszów 8 T.Szlonzak
17 Buczek Bartek 2001 SP-1 Hrubieszów 7 J.Giergiel
18 Duda Andrzej 2001 SP-1 Hrubieszów 6 J.Giergiel
19 Ćwik Oskar 2001 SP-1 Hrubieszów 5 J.Giergiel
20 Kowalski Konrad 2001 SP-3 Hrubieszów 4 T.Szlonzak
21 Pietrusiewicz Mikołaj
2002 SP-1 Hrubieszów 3 M.Serafin
22 Zinkiewicz Przemysław 2001 SP Kułakowice 2 R.Pokrywka
23 Daciuk Dominik 2001 SP-1 Hrubieszów 1 J.Giergiel
24 Marchlewski Jakub 2002 SP-3 Hrubieszów 1 A.Handziuk
25 Flak Jakub 2002 SP-3 Hrubieszów 1 A.Handziuk
26 Wanarski Kacper 2001 SP-3 Hrubieszów 1 T.Szlonzak
27 Krasnowski Remigiusz 2001 SP-3 Hrubieszów 1 T.Szlonzak
28 Pieczkowski Oskar 2002 SP-1 Hrubieszów 1 S.Kuryło
29 Wyżyn Maciej 2001 SP-1 Hrubieszów 1 J.Giergiel
30 Gąska Dawid 2002 SP-1 Hrubieszów 1 S.Kuryło
31 Block Kacper 2001 SP-1 Hrubieszów 1 J.Giergiel
32 Pietrusiewicz Filip 2001 SP-3 Hrubieszów 1 T.Szlonzak
33 Daciuk Kamil 2002 SP-3 Hrubieszów 1 A.Handziuk
34 Kraczkowski Krzysztof 2001 SP-1 Hrubieszów 1 W.Kasperkiewicz
35 Radomiński Sebastian 2001 SP-1 Hrubieszów 1 J.Giergiel
36 Kasprowicz Bartłomiej 2002 SP-3 Hrubieszów 1 A.Handziuk
37 Knysz Krystian 2002 SP-1 Hrubieszów 1 T.Kraszkiewicz
38 Duławski Michał 2002 SP-3 Hrubieszów 1 A.Handziuk
39 Piasecki Patryk 2002 SP-3 Hrubieszów 1 A.Handziuk
40 Ciucki Szymon 2002 SP-3 Hrubieszów 1 A.Handziuk
41 Ziółkowski Kuba 2002 SP Obrowiec 1 R.Pokrywka
42 Pieniążek Krzysztof 2002 SP-1 Hrubieszów 1 T.Kraszkiewicz
43 Trych Miłosz 2001 SP-1 Hrubieszów 1 J.Giergiel
44 Śliwa Kacper 2001 SP-1 Hrubieszów 1 W.Kasperkiewicz
45 Balicki Oktawian 2001 SP-1 Hrubieszów 1 J.Giergiel
46 Iżymański Jakub 2001 SP-3 Hrubieszów 1 T.Szlonzak
47 Smal Kacper 2002 SP Ślipcze 1 R.Siudyka
48 Korolski Bartłomiej 2002 SP Ślipcze 1 R.Siudyka
49 Kazin Kamil 2001 SP Kułakowice 1 R.Pokrywka
50 Nowak Łukasz 2002 SP-3 Hrubieszów 1 A.Handziuk
51 Skwarek Dominik 2001 SP-1 Hrubieszów 1 W.Kasperkiewicz
52 Fila Wojciech 2002 SP-3 Hrubieszów 1 A.Handziuk
53 Duszczenko Dominik 2001 SP-1 Hrubieszów 1 J.Giergiel
54 Węgorek Mateusz 2001 SP-1 Hrubieszów 1 J.Giergiel
55 Daciuk Brajan 2002 SP-1 Hrubieszów 1 S.Kuryło
56 Maksymowicz Jakub 2002 SP-1 Hrubieszów 1 S.Kuryło
57 Księżyk Michał 2001 SP-3 Hrubieszów 1 T.Szlonzak
58 Przeworski Michał 2001 SP-1 Hrubieszów 1 S.Kuryło
59 Kuropatwa Dawid 2002 SP-3 Hrubieszów 1 A.Handziuk
60 Drączkowski Jakub 2002 SP-1 Hrubieszów 1 S.Kuryło
61 Ożóg Michał 2001 SP-1 Hrubieszów 1 T.Szlonzak
62 Bucior Patryk 2002 SP-1 Hrubieszów 1 T.Kraszkiewicz
63 Duma Piotr 2001 SP-1 Hrubieszów 1 J.Giergiel
64 Sokal Oskar 2002 SP-1 Hrubieszów 1 S.Kuryło
65 Antczak Bartosz 2002 SP-1 Hrubieszów 1 S.Kuryło
66 Łaba Jakub — brak danych – —-
67 Konopko Jakub 2002 SP Dziekanów 1 R.Siudyka
68 Siwak Bartłomiej 2002 SP-1 Hrubieszów 1 M.Serafin
69 Łopocki Marcin — brak danych – —
70 Kozłowski Marek 2001 SP-1 Hrubieszów 1 J.Giergiel
71 Wawrzocha Artur 2001 SP Kułakowice 1 R.Pokrywka
72 Pękowski Eryk 2002 SP-1 Hrubieszów 1 T.Kraszkiewicz
73 Capiuk Paweł 2001 SP-3 Hrubieszów 1 T.Szlonzak
74 Perelmuter Piotr 2002 SP-3 Hrubieszów 1 A.Handziuk
75 Pietraszek Michał 2001 SP Kułakowice 1 R.Pokrywka
76 Mażęda Maciej 2001 SP-3 Hrubieszów 1 T.Szlonzak
77 Blicharz Michał 2001 SP-3 Hrubieszów 1 T.Szlonzak
78 Żołdak Michał 2002 SP-3 Hrubieszów 1 A.Handziuk
79 Korol Jakub 2002 SP-1 Hrubieszów 1 S.Kuryło
80 Szczepański Sławomir 2002 SP-3 Hrubieszów 1 A.Hondziuk
81 Przepiórka Paweł 2002 SP-1 Hrubieszów 1 M.Serafin
82 Kudyk Jakub 2002 SP-1 Hrubieszów 1 T.Kraszkiewicz
83 Kamiński Michał 2002 SP-1 Hrubieszów 1 M.Serafin
84 Kasztelan Patryk 2002 SP-1 Hrubieszów 1 M.Serafin
85 Buchajczuk Piotr 2001 SP-1 Hrubieszów 1 J.Giergiel
86 Paluch Dawid 2002 SP-1 Hrubieszów 1 M.Serafin
87 Mirosław Marek 2002 SP-1 Hrubieszów 1 M.Serafin

Szkoła Podstawowa – dziewcząt 600m – rocznik1999 – 2000

lp Nazwisko i Imię ur. Szkoła Punkty Nauczyciel
1 Waś Karolina 1999 SP1 35 W.KASPERKIEWICZ
2 Danilczuk Klaudia 1999 SP1 30 W.KASPERKIEWICZ
3 Spadło Daria 1999 Dziekanów 25 SIUDUKA R.
4 Aleksandrowicz D. 1999 SP2 20 JÓŻWIAK R.
5 Paluch Klaudia 2000 SP1 19 GIERGIEL J.
6 Jakopczyk Klaudia 2000 Dziekanów 18 SIUDYKA R.
7 Wygadalczuk Oktawia 2000 SP1 17 GIERGIEL J.
8 Ostrowska Paulina 1999 Horodło 16 JAŻYNA R.
9 Brzeska Katarzyna 1999 Maniatycze 15 BRUDZICZ D.
10 Pal Dagmara 1999 SP1 14 KASPERKIEWICZ W.
11 Trześniewska Ola 2000 SP3 13 RÓŻAŃSKA J.
12 Siejko Izabella 1999 SP3 12 STAJSZCZYK D.
13 Gorajek J. 1999 SP2 11 JÓŻWIAK R.
14 Szymczuk Weronika – SP3 10 STAJSZCZYK D.
15 Lewandowska Aleksandra 1999 SP3 9 STAJSZCZYK D.
16 Koronowicz Magda 2000 SP3 8 RÓŻAŃSKA J.
17 Hewian Aleksandra 1999 Moniatycze 7 BRUDZICZ D.
18 Wilkos Julia 1999 SP1 6 KASPERKIEWICZ W.
19 Bełż Aleksandra 2000 SP3 5 RÓŻAŃSKA J.
20 Kamiarz Ola 1999 SP3 4 RÓŻAŃSKA J.
21 Błaszczuk Oliwia 2000 SP3 3 RÓŻAŃSKA J.
22 Wożnica Paulina SP1 2
23 Dąbrowska Julia 2000 SP3 1 RÓZAŃSKA J.
24 Oleszczuk Martyna Dziekanów 1 SIUDYKA R.
25 Kozłowska Monika 1999 SP3 1 STAJSZCZYKD.
26 Gałan Laura 2000 SP3 1 RÓZANSKA J.
27 Pietrosiuk Iga 2000 SP3 1 RÓŻAŃSKA J.
28 Kozłowska Magda 2000 SP3 1 RÓŻAŃSKA J.
29 Kuśmirek Oliwia 2000 SP3 1 RÓŻAŃSKA J.
30 Pańko Paulina 2000 DZIEKANÓW 1 SIUDYKA R.
31 Świstowska Michalina 2000 SP3 1 RÓŻAŃSKA J.
32 Jóżwiak Diana 2000 SP3 1 RÓŻAŃSKA J.
33 Macheta Sylwa 2000 SP1 1 KASPERKIEWICZ W.
34 Wolanin Karolina 2000 SP3 1 RÓŻAŃSKA J.
35 Drygiel Elżbieta 2000 SP3 1 RÓŻAŃSKA J.
36 Świątek Oliwia 1999 SP1 1 KASPERKIEWICZ W.
37 Josse Anna 2000 SP3 1 RÓŻAŃSKA J.
38 Martula Sylwia 2000 SP1 1 GIERGIEL J.
39 Węgorek Eliza 2000 SP1 1 KASPERKIEWICZ W.
40 Maciejczyk Aleksandra 2000 SP1 1 GIERGIEL J.
41 Płaś Natalia 2000 SP1 1 KASPERKIEWICZ W.
42 Rusiecka Joanna 1999 ŚLIPCZE 1 SIUDYKA R.
43 Zdunek Marlena 1999 ŚLIPCZE 1 SIUDYKA R.
44 Panasiewicz Karolina 1999 SP3 1 STAJSZCZYK D.
45 Domańska A 1999 SP2 1 JÓŻWIAK R.
46 Roch Karolina 1999 SP3 1 STAJSZCZYK D.
47 Czerw Ada 1999 SP3 1 STAJSZCZYK D.
48 Brudnowska J 1999 SP2 1 JÓŻWIAK R.

Szkoła Podstawowa – chłopcy 600m – rocznik1999 – 2000

lp Nazwisko i Imię ur. Szkoła Punkty Nauczyciel
1 Pietrusiewicz Kacper 1999 SP1 35 GIERGIEL J.
2 Tomaszczuk B. 1999 SP2 30 JÓŻWIAK R.
3 Matwiejczuk Damian 1999 HORODŁO 25 KAMIEŃ M.
4 Tarnowski Mateusz 2000 SP1 20 KASPERKIEWICZ W.
5 Gieleta K. 1999 SP2 19 JÓŻWIAK J.
6 Hossin Dominik 2000 ŚLIPCZE 18 SIUDYKA R
7 Kasprzak H 1999 SP2 17 JÓŻWIAK R.
8 Mazurek Piotr 1999 SP1 16 GIERGIEL J.
9 Buchajczuk Paweł 2000 SP3 15 LENARD T.
10 Greń Kacper 2000 SP1 14 GIERGIEL J.
11 Szczepański P 1999 SP2 13 JÓŻWIAK R.
12 Mil S 1999 SP2 12 JÓŻWIAK R.
13 Dorman Daniel 2000 SP3 11 SZLĄZAK T.
14 Krochmal Mateusz 1999 SP2 10 JÓŻWIAK R.
15 Olejarz C 1999 SP2 9 JÓŻWIAK R.
16 Dobosz B 1999 SP2 8 JÓŻWIAK R.
17 Krawczuk Kacper 2000 SP1 7 GIERGIEL J.
18 Jasina Adam 2000 SP1 6 GIERGIEL J.
19 Kluin Szymon 2000 SP1 5 GIERGIEL J.
20 Romański Michał 2000 SP3 4 LENARD T.
21 Oleszczuk Mateusz 2000 DZIEKANÓW 3 SIUDYKA R.
22 Borsukiewicz K 1999 SP2 2 JÓŻWIAK R.
23 Janik Bartłomiej 2000 SP3 1 SZLĄZAK T.
24 Zubko Kamil 2000 SP3 1 LENARD T.
25 Biszczak Paweł 2000 DZIEKANÓW 1 SIUDYKA R.
26 Kowalski Krystian 2000 SP3 1 LENARD T.
27 Hałasa Piotr 1999 SP1 1 GIERGIEL J.
28 Pakuła Eryk 2000 SP1 1 KASPERKIEWICZ W.
29 Gęsia Marcin 2000 SP3 1 LENARD T.
30 Pawelec M 1999 SP2 1 JÓŻWIAK R.
31 Ochnia Kamil 2000 SP1 1 GIERGIEL J.
32 Kaczor Rafał 2000 ŚLIPCZE 1 SIUDYKA R.
33 Dobrowolski Jakub 1999 SP1 1 GIERGIEL J.
34 Czugała Dawid 2000 ŚLIPCZE 1 SIUDYKA R.
35 Skrzyński Grzegorz 2000 SP3 1 SZLĄZAK T.
36 Zapszała Adam 2000 SP3 1 LENARD T.
37 Djabin J 1999 SP2 1 JÓŻWIAK R.
38 Rycerz Mateusz 1999 SP1 1 SZUMIATA M.
39 Kraszkiewicz Prz. 2000 SP3 1 LENARD T.
40 Usowski Michał 2000 SP3 1 SZLĄZAK T.
41 Wrona H 1999 SP2 1 JÓŻWIAK R.
42 Mazurek Patryk 2000 SP3 1 LENARD T.
43 Kanadys Paweł 2000 SP3 1 SZLĄZAK T.
44 Romańczuk Dominik 2000 SP1 1 GIERGIRL J.
45 Koszałka Mateusz 2000 ŚLIPCZE 1 SIUDYKA R.
46 Ciesielczuk S 1999 SP2 1 JÓŻWIAK R.
47 Romańczuk Dawid 1999 SP1 1 GIERGIEL J.
48 Chmielewski Marek 2000 SP3 1 SZLĄZAK T.
49 Dorosz Artur 2000 SP1 1 KASPERKIEWICZ W.
50 Fila Sebastian 2000 SP3 1 SZLĄZAK T.
51 Zdunek Patryk 1999 SP1 1 GIERGIEL J.
52 Kędziera Karol 2000 SP1 1 GIERGIEL J.
53 Majka Konrad 2000 SP3 1 LENARD T.
54 Staniak Janusz 2000 SP3 1 LENARD T.

Gimnazja – Dziewczęta 600 m (1996-1998)

lp Nazwisko i Imię ur. Szkoła Punkty Nauczyciel
1 Soja Wiktoria 1997 G-3 35 I. Stefaniak
2 Charatynowicz Katarzyna 1998 G- Horodło 30 M. Kamień
3 Sulowska Paula 1998 G- 3 25 I. Stefaniak
4 Kaczyńska Beata 1996 G- Horodło 20 M. Kamień
5 Wrońska Ewa 1998 G- Horodło 19 M. Kamień
6 Biskup Aleksandra 1996 G-3 18 I. Stefaniak
7 Jaciuk Justyna 1997 G – Moniatycze 17 D. Brudzisz
8 Lewandowska Monika 1998 G-Moniatycze 16 D. Brudzisz
9 Janik Anita 1997 G- Horodło 15 M. Kamień
10 Żuraw Kamila 1998 G -Moniatycze 14 D. Brudzisz
11 Krawczyk Renata 1998 G-3 13 I. Stefaniak
12 Oleszczuk Wioleta 1998 G-Moniatycze 12 D. Brudzisz
13 Szostak Aleksandra 1998 G-3 11 I. Stefaniak
14 Radelczuk Aleksandra 1997 G -Moniatycze 10 D. Brudzisz
15 Pokrywka Aleksandra 1996 G-1 9 Z. Bodes
16 Makuch Katarzyna 1998 G-1 8 Z. Bodes
17 Drzygało Estera 1998 G-3 7 I. Stefaniak
18 Kryszczuk Ewelina 1997 G-3 6 K. Wojciechowski
19 Kwiatkowska Katarzyna 1996 G-3 5 I. Stefaniak
20 Okowińska Karolina 1998 G-3 4 I. Stefaniak
21 Martula Paulina 1997 G-1 3 Z. Bodes
22 Smal Justyna 1998 G-1 2 Z. Bodes
23 Łyko Marysia 1998 G-3 1 I. Stefaniak
24 Sadowska Joanna 1997 G-3 1 I. Stefaniak
25 Tlak Aleksandra 1998 G-3 1 I. Stefaniak
26 Daciuk Aleksandra 1998 G-3 1 I. Stefaniak
27 Gajewska Angelika 1997 G-3 1 I. Stefaniak
28 Jaros Klaudia 1997 G-3 1 K. Wojciechowski
29 Kowalska Aleksandra 1998 G-3 1 I. Stefaniak
30 Mackiewicz Łucja 1998 G-3 1 I. Stefaniak
31 Omiotek Magdalena 1997 G-3 1 K. Wojciechowski
32 Augustynek Dominika 1997 G-3 1 K. Wojciechowski
33 Jabłońska Adrianna 1997 G-3 1 K. Wojciechowski
34 Suska Weronika 1997 G-1 1 Z. Bodes
35 Dorman Dominika 1996 G-3 1 I. Stefaniak
36 Mosek Aleksandra 1998 G-1 1 Z. Bodes
37 Antosiewicz Justyna 1998 G-1 1 Z. Bodes
38 Pisarczyk Barbara 1998 G-1 1 I. Tracz
39 Klain Patrycja 1997 G-1 1 Z. Bodes
40 Kapica Paulina 1997 G-3 1 I. Stefaniak
41 Mazurek Marta 1998 G-3 1 I. Stefaniak
42 Szczypek Monika 1998 G-1 1 Z. Bodes
43 Wawrzasek Aleksandra 1998 G-1 1 Z. Bodes
44 Lensrd Natalia 1997 G-3 1 I. Stefaniak
45 Pachla Karolina 1998 G-3 1 K. Wojciechowski
46 Jasina Karolina 1997 G-3 1 I. Stefaniak
47 Buta Monika 1996 G-3 1 I. Stefaniak
48 Piluś Magdalena 1997 G-3 1 K. Wojciechowski
49 Kryszczuk Ewelina 1997 G-3 1 I. Stefaniak

 

Gimnazja – Chłopcy 600 m (1996-1998)

lp Nazwisko i Imię ur. Szkoła Punkty Nauczyciel
1 Polikowski Aleksander 1998 Moniatycz 35 BRUDZISZ M.
2 Brodziak Mateusz 1996 Moniatycze 30 BRUDZISZ M.
3 Traczuk Krystian 1997 Gim. – 3 25 WOJCIECHOWSKI K.
4 Szuryński Piotr 1988 Gim. – 1 20 BODES Z.
5 Frańczuk Mateusz 1997 Gim – 3 19 STRFANIAK I.
6 Kosmala Mateusz 1996 Horodło 18 JANECZKO Z.
7 Jonak Patryk 1997 Horodło 17 KAMIEŃ M.
8 Maciejewski Przemysław 1998 Horodło 16 KAMIEŃ M.
9 Malesa Arkadiusz 1997 Gim. -1 15 BODES Z.
10 Malinowski Adrian 1996 Horodło 14 KAMIEŃ M.
11 Solak Jakub 1997 Moniatycze 13 BRUDZISZ D.
12 Baranowski Michał 1998 Horodło 12 KAMIEŃ M.
13 Kazan Kacper 1998 Gim – 3 11 WOJCIECHOWSKI K.
14 Skoczylas Dominik 1998 Gim – 3 10 WOJCIECHOWSKI K.
15 Krasocki Bartłomiej 1997 Gim – 3 9 WOJCIECHOWSKI K.
16 Czerniak Oktawian 1998 Gim – 3 8 WOJCIECHOWSKI K.
17 Wygnańczuk Łukasz 1998 Gim – 1 7 BODES Z.
18 Wżniak Michał 1997 Gim – 2 6 JÓŻWIAK R.
19 Słotwiński D. 1998 Gim – 2 5 JÓŻWIAK R.
20 Czupryński Oskar 1996 Gim – 3 4 WOJCIECHOWSJI K.
21 Popławski Kacper 1998 Gim – 3 3 WOJCIECHOWSKI K.
22 Chrapoński Damian 1996 Gim – 2 2 JÓŻWIAK R.
23 Wasiak Mateusz 1997 Gim – 3 1 STEFANIAK I.
24 Szczkiewicz Gabriel 1997 Gim – 3 1 WOJCIECHOWSKI K.
25 Kużmiński Marek 1996 Gim – 2 1 JÓŻWIAK R.
26 Korkosz S. 1996 Gim – 2 1 JÓZWIAK R.
27 Pajączkowski Emil 1997 Gim – 2 1 JÓŻWIAK R.
28 Kozak Paweł 1996 Gim -2 1 JÓŻWIAK R.
29 Więch Maciej 1998 Gim -3 1 WOJCIECHOWSKI K.
30 Buczek Mateusz 1997 Gim – 3 1 STEFANIAK I.
31 Kot Emil 1998 Moniatycze 1 BRUDZISZ D.
32 Małyszek Piotr 1997 Gim – 3 1 WOJCIECHOWSKI K.
33 Łazorczyk Arek 1998 Gim – 3 1 WIJCIECHOWSKI K.
34 Dąbrowski Kacper 1998 Gim – 3 1 WOJCIECHOWSKI K.
35 Kozak Emil 1997 Gim – 1 1 BODES Z.
36 Bartnik Ernest 1997 Gim – 3 1 STEFANIAK I.
37 Stępowski Maciej 1997 Gim – 3 1 WOJCIECHOWSKI K.
38 Szlonej P. 1996 Gim – 2 1 JÓZWIAK R.
39 Świętoniewski 1995 Gim -2 1 JÓŻWIAK R.
40 Rutkowski Oskar 1997 Gim – 3 1 WOJCIECHOWSKI K.
41 Zieliński Szymon 1997 Gim – 2 1 JÓŻWIAK R.
42 Zubko Daniel 1996 Gim – 2 1 JÓŻWIAK R.
43 Zielonka Jakub 1998 Gim – 1 1 BODES Z.
44 Kwiatkowski Tomasz 1997 Gim – 3 1 WOJCIECHOWSKI K.
45 Antonowicz Hubert 1998 Gim – 1 1 BODES Z.
46 Chorzępa Dawid 1998 Gim – 1 1 BODRS Z.
47 Drączkowski Szymon 1997 Gim – 3 1 STEFANIAK I.
48 Baranowski M. 1998 Gim – 2 1 JÓZWIAK R.
49 Chruściewicz S 1996 Gim – 2 1 JÓZWIAK R.
50 Zubko B. 1996 Gim – 2 1 JÓŻWIAK R.
51 Biziorek Rafał 1998 Gim – 1 1 BODES Z.
52 Mierzwa Mateusz 1997 Gim -3 1 WOJCIECHOWSKI K.
53 Kutera Konrad 1997 Gim -3 1 STEFANIKA I.
54 Skrzyński Bartłomiej 1997 Gim – 1 1 BODES Z.
55 Turewicz Mariusz 1997 Gim -3 1 WOJCIECHOWSKI K.
56 Jabłoński Bartłomiej 1998 Gim – 1 1 BODES Z.
57 Rabiński Sebastian 1998 Gim -1 1 BODES Z.
58 Jóżwiak K. 1998 Gim – 2 1 JÓŻWIAK R.
59 Rutkowski Adrian 1996 Gim – 3 1 WOJCIECHOWSKI K.
60 Baran Jakub 1997 Gim -2 1 JÓŻWIAK R.
61 Mociak M. 1998 Gim – 2 1 JÓZWIAK R.
62 Gumiela Dominik 1997 Gim – 3 1 STEFANIAK I.
63 Gumieniak Krzysztof 1997 Gim – 3 1 STEFANIAK I.
64 Chmarzyński Paweł 1997 Gim – 3 1 WOJCIECHOWSKI K.
65 Czajkowski Mateusz 1997 Gim – 3 1 STEFANIAK I.
66 Majewski Wojciech 1997 Gim – 2 1 JÓŻWIAK R.
67 Sadowski Patryk 1998 Gim – 1 1 BODES Z.

 

Szkoły Ponadgimnazjalne – dziewczęta – 1000m – rocznik 1995 i starsze

lp Nazwisko i Imię ur. Szkoła Punkty Nauczyciel
1 Polikowska Agata 1995 SZ 3 35 NOWAK M.
2 Lizut Anna 1993 SZ 4 30 MUZYCZUK M.
3 Skrzypa Edyta 1993 SZ 3 25 JAWORSKI J.
4 Kwiatkowska Tatarzyna 1993 SZ 1 20 POKRYWKA R.
5 Polit Magda 1993 SZ 1 19 POKRYWKA R.
6 Sitarz Aleksandra 1993 SZ 4 18 MUZYCZUK M.
7 Podolak Wioleta 1993 SZ 1 17 POKRYWKA R.
8 Kulik Monika 1995 SZ 4 16 MUZYCZUK M.
9 Mączka Aleksandra 1995 SZ 4 15 MUZYCZUK M.
10 Koza Angelika 1993 SZ 1 14 POKRYWKA R.
11 Kowalska D 1993 ZSZ 13 POKRYWKA R.
12 Gabryś Marta 1993 ZSZ 12 POKRYWKA R.
13 Sindąg Jagoda 1993 SZ 1 11 POKRYWKA R.
14 Zalewska Monika 1993 SZ 1 10 JAWORSKI J.

 

Szkoły Ponadgimnazjalne – chłopcy – 1000m – rocznik 1995 i starsi

lp Nazwisko i Imię ur. Szkoła Punkty Nauczyciel
1 Waś Krzysztof 1994 SZ 1 35 POKRYWKA R.
2 Sidor Damian 1995 SZ 1 30 GNASIUK M.
3 Wroński Bartłomiej 1995 SZ 1 25 POKRYWKA R.
4 Gogół Mirosław 1993 SZ 4 20 PADKOWSKI P.
5 Kościuk Robert 1994 SZ 1 19 POKRYWKA R.
6 Białek Paweł 1993 SZ 4 18 PADKOWSKI P.
7 Łyszczak Łukasz 1993 SZ 1 17 POKRYWKA R.
8 Dec Mateusz 1994 SZ 1 16 GNASIUK M.
9 Radomski Adam 1995 SZ 1 15 GNASIUK M.
10 Turczyn Piotr 1993 SZ 1 14 GNASIUK M.
11 Toński Marek 1995 SZ 1 13 GNASIUK M.
12 Łobczuk Krzysztof 1995 SZ 1 12 GNASIUK M.
13 Antonowicz Patryk 1995 SZ 1 11 GNASIUK M.
14 Kłodziński Iwo 1995 SZ 4 10 MUZYCZUK M.
15 Żmuda Kamil 1995 SZ 1 9 JAWORSKI J.
16 Pyz Sylwester 1993 SZ 1 8 JAWORSKI J.
17 Pietraszek Karol 1995 SZ 1 7 POKRYWKA R.
18 Koza Marcin 1995 SZ 4 6 MUZYCZUK M.
19 Wiater Patryk 1993 SZ 4 5 PADKOWSKI P.
20 Jewuła Mateusz 1994 SZ 1 4 POKRYWKA R.
21 Nazar Bartłomiej 1994 SZ 1 3 POKRYWKA R.
22 Piotrowski Cezary 1994 SZ 1 2 JAWORSKI J.
23 Szmidt Wojciech 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
24 Jarzyński Paweł 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
25 Garbacz Norbert 1995 SZ 1 1 GNASIUK M.
26 Harkowski Marek 1994 SZ 1 1 JAWORSKI J.
27 Koza Paweł 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
28 Burda Daniel 1995 SZ 1 1 JAWORSKI J.
29 Jędrzejewski Robert 1993 SZ 4 1 PADKOWSKI P.
30 Jarosz Marcin 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
31 Chiliński Arek 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
32 Gomułka Igor 1993 SZ 1 1 JAWORSKI J.
33 Piluś Damian 1994 SZ 1 1 JAWORSKI J.
34 Lewandowski Łukasz 1995 SZ 1 1 GNASIUK M.
35 Ciuch Łukasz 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
36 Margol Paweł 1994 SZ 1 1 JAWORSKI J.
37 Sarzyński Karol 1994 SZ 1 1 JAWORSKI J.
38 Puzio Maciej 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
39 Moskwa Paweł 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
40 Bazan Marian 1994 SZ 1 1 JAWORSKI J.
41 Bochonos Tomasz 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
42 Traczuk Paweł 1993 SZ 1 1 JAWORSKI J.
43 Kwietniewski Tomasz 1995 SZ 1 1 JAWORSKI J.
44 Kasztelan Damian 1995 SZ 1 1 JAWORSKI J.
45 Dziedzic Jarosław 1995 SZ 1 1 GNASIUK M.
46 Echta Damian 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
47 Turek Mateusz 1994 SZ 1 1 GNASIUK M.
48 Podkowski Paweł 1993 SZ 1 1 JAWORSKI J.
49 Domański Arek 1993 SZ 1 1 JAWORSKI J.
50 Stronkowski Erwin 1993 SZ 1 1 JAWORSKI J.
51 Komendacki Krzysztof 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
52 Dębiński Jakub 1995 SZ 1 1 GNASIUK M.
53 Sanek Paweł 1994 SZ 1 1 JAWORSKI J.
54 Lizak Bartłomiej 1995 SZ 1 1 JAWORSKI J.
55 Knap Jarosław 1994 SZ 1 1 JAWORSKI J.
56 Pieczykolan Paweł 1991 SZ 1 1 POKRYWKA R.
57 Micuła Adam 1994 SZ 1 1 JAWORSKI J.
58 Palega Cezary 1995 SZ 1 1 JAWORSKI J.
59 Serafin Damian 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
60 Chimczuk Szymon 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
61 Pukaluk Piotr 1995 SZ 1 1 GNASIUK M.
62 Jacniak Piotr 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
63 Teterycz Kazimierz 1995 SZ 1 1 GNASIUK M.
64 Bojarski Sebastian 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
65 Marciniuk Ernest 1994 SZ 1 1 GNASIUK M.
66 Ptasiński Dawid 1994 SZ 1 1 GNASIUK M.
67 Ciepły Paweł 1995 SZ 1 1 JAWORSKI J.
68 Bida Sebastian 1993 SZ 1 1 GNASIUK M.
69 Maj Sylwester 1993 SZ 1 1 GNASIUK M.
70 Sitarz Adrian 1995 SZ 1 1 GNASIUK M.
71 Kozdroń Kamil 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
72 Kwaśniewski Marcin 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
73 Błazik Kamil 1993 SZ 1 1 POKRYWKA R.
74 Mielniczuk Piotr 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
75 Bałakut Dawid 1995 SZ 1 1 JAWORSKI J.
76 Edelman Rafał 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
77 Pakuła Grzegorz 1994 SZ 1 1 POKTYWKA R.
78 Tyrka Damian 1995 SZ 1 1 JAWORSKI J.
79 Szulakiewicz Gabriel 1993 SZ 1 1 GNASIUK M.
80 Kucharczuk Damian 1993 SZ 1 1 JAWORSKI J.
81 Knap Dariusz 1993 SZ 1 1 GNASIUK M.
82 Krawczuk Mateusz 1995 SZ 1 1 JAWORSKI J.
83 Herda Marcin 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
84 Czyż Łukasz 1994 SZ 4 1 PADKOWSKI P.
85 Koza Damian 1994 SZ 4 1 PADKOWSKI P.
86 Lipian Bartłomiej 1994 SZ 1 1 GNASIUK M.
87 Kania Łukasz 1994 SZ 1 1 GNASIUK M.
88 Mielniczuk Paweł 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
89 Wasilewski Szymon 1995 SZ 1 1 JAWORSKI J.
90 Zdziebko Marcin 1994 SZ 1 1 JAWORSKI J.
91 Kuźmiński Krystian 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
92 Wojczuk Jacek 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
93 Piasecki Marcin 1995 SZ 1 1 GNASIUK M.
94 Soja Piotr 1993 SZ 1 1 POKRYWKA R.
95 Zachaj Michał 1993 SZ 1 1 GNASIUK M.
96 Gołębiowski Adrian 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
97 Małecki Rafał 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
98 Pruchniak Arkadiusz 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
99 Nowak Rafał 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
100 Kozyra Szymon 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
101 Cybulski Paweł 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
102 Kołodziejek Tomasz 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
103 Kowalczyk Kamil 1995 SZ 1 1 JAWORSKI J.
104 Karp Łukasz 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
105 Pilarski Piotr 1995 SZ 1 1 GNASIUK M.
106 Spychalski Sebastian 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
107 Krzanowski Radosław 1992 SZ 1 1 GNASIUK M.
108 Stępowski Kamil 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
109 Wyskiel Dawid 1995 SZ 1 1 POKRYWKA R.
110 Pańko Łukasz 1993 SZ 1 1 JAWORSKI J.
111 Wiązanka Arek 1994 SZ 1 1 JAWORSKI J.
112 Tryka Tomasz 1994 SZ 1 1 JAWORSKI J.
113 Wroński Kamil 1993 SZ 1 1 JAWORSKI J.
114 Sowa Paweł 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
115 Borsuk Robert 1994 SZ 1 1 POKRYWKA R.
116 Pietraszek Dawid 1994 SZ 1 1 GNASIUK M.
117 Kapica Andrzej 1994 SZ 1 1 JAWORSKI J.
118 Murlak Grzegorz 1994 SZ 1 1 GNASIUK M.
119 Orchowski Paweł 1993 SZ 1 1 GNASIUK M.
120 Stasiak Łukasz 1994 SZ 1 1 JAWORSKI J.
121 Lecko Adrian 1994 SZ 1 1 GNASIUK M.

 

Sporządził: Mirosław Szuper