IV liga: Remis Unii z Powiślakiem, kolejna porażka Kryształu

Po serii 4 porażek, Unia Hrubieszów w końcu zdobywa punkt po remisie z wyżej notowanym w tabeli zespołem Powiślaka Końskowola. Szóstą ligową porażkę z rzędu ponieśli piłkarze Kryształu Werbkowice.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando drużyny z Końskowoli. Jej zawodnicy grali ciekawą, ofensywną piłkę i tylko swojej nieskuteczności mogą zawdzięczać to, że na przerwę schodzili bez strzelonego gola.

Unia też miała swoje sytuacje na bramki ale strzały jej zawodników albo mijały bramkę albo zostały wyłapne przez golkipera gości.

Więcej na stronie HOSiR:

Sprawozdanie z meczu na stronie Unii Hrubieszów:

Unia Hrubieszów – Powiślak Końskowola 1:1 (0:0)

Bramki: Bartłomiej Greniuk 60′ – Sławomir Radzikowski 62′

Unia: Krawczuk – Blicharz, Kazan, Baran (78′ Steciuk), M. Oleszczuk – Wiejak, Kamiński, Podgórski, Pietrusiewicz, Pańko – Greniuk.

Powiślak: Bicki – Antoniak, Łakomy, Krzysztoszek, Pięta (87′ Pyda) – Dudkowski, Wankiewicz, Litwiniuk – Pryliński (46′ Koprucha), Kobus (60′ Gil), Radzikowski (70′ Kamola).

Żółte kartki: Bartłomiej Greniuk, Dominik Kazan, Mariusz Podgórski x2 – Mateusz Antoniak*

Czerwona kartka: Mariusz Podgórski 72′ (za drugą żółtą)

W następnej kolejce Unia Hrubieszów zagra na wyjeździe z Orlętami Łuków (12 października, godz. 15:00).

Wypowiedzi trenerów na lubsport.pl:

***

Kryształ Werbkowice – Huragan Międzyrzec Podlaski 1:5 (1:2)

Bramki: Andrzej Zuchowski 13′ – Bartłomiej Tkaczuk 30′, 78′, Sebastian Całka 39′, Hubert Łukanowski 54′, Paweł Radziszewski 70′

Kryształ: Stachyra – Wójtowicz (50′ Łappo), Alokhin (46′ Rybka), Śmiałko, Luterek – Zuchowski, Borys, Nieradko – K. Wołoch (60′ Denkiewicz), Reszczyński, Omański.

Huragan: Płodowski – Olszewski (85′ Góralski), Mirończuk, Grochowski, Panasiuk – H. Łukanowski (77′ Wiraszka), Całka (70′ Czumer), Tkaczuk, Korgol (79′ Sz. Łukanowski), Radziszewski – Pakuła (64′ Paczuski).

Żółte kartki: Krystian Wołoch, Sergiej Borys – Sebastian Całka

W następnej kolejce Kryształ Werbkowice zagra na wyjeździe z Kłosem Chełm (12 października, godz. 15:00).