24 kwietnia 2024

Kolejka niespodzianek

No… może to za dużo powiedziane, ale… niepokonana dotąd drużyna Media Expert przegrała, zagrano mecz sześciu na czterech, pierwsze zwycięstwo odniósł Mazex, a jeden mecz wcale się nie odbył.

br />Hermes – Media Expert 2 : 1

Po pierwszej połowie 2 : 0 zasłużenie prowadził Hermes. Nie da się jednak ukryć, że była to niespodzianka. Może nie aż tak duża, bo ostatnio Hermes pokonał przecież Prywaciarza, ale jednak.
W drugiej połowie, po dość długiej trenerskiej odprawie Media Expert zaczął cisnąć. Cisnął i cisnął, ale niewiele wycisnął. Zaledwie jedną bramkę.

Urząd Skarbowy – Kasieńka 1 : 8

Na tę sobotę Urząd Skarbowy miał od dawna zaplanowany kulig. Zawodnicy US przez cały tydzień czynili wysiłki, żeby mecz z Kasieńką przełożyć na inny termin. Niestety, przeciwnicy się nie zgodzili.
W meczu wystąpiło jedynie czterech zawodników Urzędu, którzy grali na sześciu piłkarzy Kasieńki.
Wysoka porażka nie przynosi więc w tym wypadku żadnego wstydu. Wręcz przeciwnie. Zawodnikom Urzędu Skarbowego należy się pochwała za to, że nie oddali walkowera i wyszli na boisko.

Prywaciarz – Policja mecz przeniesiony

Z porozumieniem się co do przeniesienia meczu, żadnych problemów nie miały za to drużyny Prywaciarza i Policji.

Mazex – Granica 6 : 3

Pierwsze swoje zwycięstwo odniosła ekipa Mazexu. Mimo tego, że wynik wskazuje na wyraźną jego przewagę, mecz był wyrównany i emocjonujący, a przesądzające o zwycięstwie trzy bramki dla Mazexu padły w ostatnich 40 sekundach meczu.

Patrząc na sytuację w tabeli wydaje się, że nadchodząca ostatnia kolejka pierwszej rundy zapowiada się niezwykle interesująco.