LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Komunikat z biegów przełajowych

Dodał: mac

Data dodania: 2006-11-09

Komunikat z biegów przełajowych zorganizowanych z okazji 88 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości - Hrubieszów 07.11.2006.

Reklama

1 - DZIEWCZĘTA 1996 i młodsze

Lp, Nazwisko i imię, Szkoła, Nauczyciel, Pkt.
1 Łukiewicz Angelika SP Turkowice Stadnicka 15
2 Buchajczuk Magda SP 3 Hrubieszów Różańska 12
3 Drewniak Katarzyna SP Podhorce Królicki Tomasz 10
4 Gębala Ewelina SP Husynne Fedorczuk 8
5 Marzęta Klaudia SP Podhorce Królicki 7
6 Pasieka Patrycja SP 2 Hrubieszów Sobczak 6
7 Mękal Paulina SP Turkowice Stadnicka 5
8 Lizun Aleksandra SP 1 Hrubieszów Kitlińska 4
9 Powęzka Karolina SP 2 Hrubieszów Sobczak 3
10 Kmiecik Magda SP 2 Hrubieszów Sobczak 2
11 Żołdak Dominika SP 3 Hrubieszów Różańska 1
12 Bardyga Gabryjela SP Turkowice Stadnicka 1
13 Spirydonow Ola SP Werbkowice Dołowy 1
14 Serba Eliza SP 2 Hrubieszów Bielecka 1
15 Dach Paulina SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
16 Sokal Daria SP 2 Hrubieszów Sobczak 1


2 - CHŁOPCY 1996 i młodsi

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Pańko Mateusz SP 3 Hrubieszów Szlonzak 15
2 Łopocki Mihał SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 12
3 Kawulka Rafał SP Turkowice Stadnicka 10
4 Kucharski Mateusz SP 1 Hrubieszów Giergiel 8
5 Wroński Kamil SP Kobło Siudyka 7
6 Harapiuk Kamil SP Ślipcze Siudyka 6
7 Lewandowski Karol SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 5
8 Czajka Marcin SP Husynne Fedorczuk 4
9 Donach Piotr SP Werbkowice Dołowy 3
10 Karwański Patryk Sp Gozdów Obszyński 2
11 Kusztykiewicz Krzysztof SP Terebiń Polikowska 1
12 Rewer Kamil SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
13 Sylwester Margol SP Szpikołosy Pochylczuk 1
14 Kapusta Michał SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
15 Kużmiński Marek SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
16 Łukasiewicz Sławomir SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
17 Jagiełło Michał SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
18 Łuszczuk Patryk SP Gozdów Obszyński 1
19 Jakubiak Konrad SP Malice Elżbieta 1
20 Czupryński Oskar SP 3 Hrubieszów Szlonzak 1
21 Rutkowski Mateusz SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
22 Kwaśny Ernest SP Malice Szpakowska 1
23 Śleboda Szymon SP Honiatycze Obszyński 1
24 Zdunek Maciej SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
25 Łyciuk Rafał SP Malice Szpakowska 1
26 Sagan Mateusz SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
27 Skotnicki Wojciech SP 1 Hrubieszów Suwała 1
28 Morzydusza Aleksander SP 1 Hrubieszów Suwała 1
29 Korkosz Stanisław SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
30 Wieczorek Bartłomiej SP 1 Hrubieszów Suwała 1
31 Adamkiewicz Dariusz SP 1 Hrubieszów Suwała 1
32 Łamejko Krystian SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1


3 - DZIEWCZĘTA 1995

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Zachaj Katarzyna SP Husynne Fedorczuk 15
2 Wiśniewska Katarzyna SP 3 Hrubieszów Różańska 12
3 Witek Eliza SP Werbkowice Dołowy 10
4 Bardyga Anita SP Turkowice Stadnicka 8
5 Jakimiec Magda SP 3 Hrubieszów Różańska 7
6 Kania Ewa SP 3 Hrubieszów Różańska 6
7 Mendoń Ola SP Werbkowice Dołowy 5
8 Nadłonek Joanna SP Turkowice Stadnicka 4
9 Irek Józefina SP 2 Hrubieszów Bielecka 3
10 Grzyb Dorota SP Honiatycze Obszyński 2
11 Lewandowska Karolina SP 2 Hrubieszów Bielecka 1
12 Szczepańska Paulina SP 2 Hrubieszów Bielecka 1
13 Lewandowska Paulina SP 2 Hrubieszów Bielecka 1
14 Pankiewicz Patrycja SP 2 Hrubieszóqw Bielecka 1
15 Pędzik Barbara SP 2 Hrubieszów Bielecka 1
16 Mojsym Wioletta SP 1 Hrubieszów 1


4 - CHŁOPCY 1995

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Gębala Krystian SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 15
2 Naja Krzysztof SP 2 Hrubieszów Głowacz 12
3 Kliszcz Kamil SP Werbkowice 10
4 Malowany Krystian SP 3 Hrubieszów 8
5 Prus Mateusz SP Podhorce Królicki 7
6 Wroński Bartek SP Kobło Siudyka 6
7 Dynkiewicz Bartłomiej SP 3 Hrubieszów Szlonzak 5
8 Kulik Wojciech SP Werbkowice 4
9 Hukowski Konrad SP 2 Hrubieszów Głowacz 3
10 Wołynice Rafał SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 2
11 Mróz Kamil SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
12 Mielniczuk Jakub SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
13 Stroczyński Rafał SP Turkowice Stadnicka 1
14 Kwietniewski Tomasz SP Turkowice Stadnicka 1
15 Wojturski Kamil SP Terebiń Polikowska 1
16 Czepil Artur SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
17 Pietrenko Paweł SP Werbkowice Dołowy 1
18 Śpiewak Maciej SP Werbkowice Dołowy 1
19 Węgorek Paweł SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
20 Sess Łukasz SP Honiatycze Obszyński 1
21 Wyskiel Dawid SP Podhorce Królicki 1
22 Szewczuk Paweł SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
23 Czarnecki Grzegorz SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
24 Szumiata Adam SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
25 Klain Piotr SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
26 Zuszman Damian SP Honiatycze Obszyński 1
27 Moskwa Paweł SP 2 Hrubieszow Głowacz 1
28 Paszuk Mateusz SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
29 Kotowski Jacek SP Malice szpakowska 1
30 Kuzmiński Krystian SP 3 Hrubieszów Jędrzejewski 1
31 Pękala Emil SP Werbkowice Dołowy 1
32 Barczuk Karol SP Honiatycze Obszyńki 1
33 Lubawski Marcin SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
34 Mic Bartosz SP Husynne Fedorczuk 1
35 Szklarz Artur SP 2 Hrubieszów Głowacz
36 Kulczyński Mateusz SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
37 Echta Damian SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
38 Perehubka Maciej SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
39 Sokołowski Sylwester SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
40 Panasiewicz Mateusz SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
41 Winogrodzki rafał SP 2 Hrubiesz Głowacz 1
42 Kicun Paweł SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
43 Dąbrowski Kamil SP Malice Szpakowska 1
44 Kołodziej Piotr SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
45 Kazański Grzegorz SP Honiatycze Obszyński 1
46 Kuczewski Kordian SP 2 Hrubieszów Głowacz 1
47 Terebus Kamil SP Malice Szpakowska 1
48 Lewandowski Łukasz SP Kobło Siudyka 1
49 Opała Karol SP 2 Hrubieszów Głowacz 1


5 - DZIEWCZĘTA 1994

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Hojda Anita SP 2 Hrubieszów Sobczak 15
2 Pawlos Wiktoria SP 1 Hrubieszów Kitlińska 12
3 Ciesielczuk Anita SP 3 Hrubieszów Różańska 10
4 Nosko Martyna SP 2 Hrubieszów Sobczak 8
5 Gruszczyńska Wioleta SP Szpikołosy Pochylczuk 7
6 Maślanka Wioleta SP 2 Hrubieszów Bielecka 6
7 Demadyńska Anita SP Turkowice Stadnicka 5
8 Woróżbit Paulina SP Werbkowice Rawucha 4
9 Mielniczuk Magda SP 1 Hrubieszów Kucharska 3
10 Anna SP 2 Hrubieszów Bielecka 2
11 Kliszcz Barbara SP Honiatycze Obszyński 1
12 Woleńczuk Karolina SP Honiatycze Obszyński 1
13 Głowacz Karolina SP 3 Hrubieszów Różańska 1
14 Łobocka Karolina SP Turkowice Stadnicka 1
15 Furlepa Dorota SP 1 Hrubieszów Kitlińska 1
16 Kusiak Krystyna SP 2 Hrubirszów Bielecka 1
17 Wikło Patrycja SP Szpikołosy Pochylczuk 1
18 Boniewska Martyna SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
19 Kwiatkowska Katarzyna SP Werbkowice Rewucha 1
20 Łamejko Patrycja SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
21 Grabowska Katarzyna SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
22 Jaskorska Katarzyna SP Husynne Fedorczuk 1
23 Czerwonka Izabela SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
24 Wróblewska Izabella SP Werbkowice Rewucha 1
25 Soja Weronika SP 2 Hrubieszów Bielecka 1
26 Grzyb Beata SP Honiatycze Obszyński 1
27 Czyrw Monika SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
28 Masicz Karolina SP Gozdów Obszyński 1
29 Młynarczyk Joanna SP 2 Hrubieszów Sobczak 1
30 Zuszman Iwona SP Honiatycze Obszyńki 1
31 Bielecka Iwona SP 2 Hrubieszów Sobczak 1


6 - CHŁOPCY 1994

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Grzyb Bartłomiej SP 3 Hrubieszów Szlonzak 15
2 Sendecki Paweł SP Husynne Fedorczuk 12
3 Kawarski Artur SP Szpikołosy Pochylczuk 10
4 Kapkin Jarosław SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 8
5 Kryszczuk Tomasz SP Turkowice Stadnicka 7
6 Bzda Ernest SP 1 Hrubieszów Giergiel 6
7 Lisiczyński Piotr SP Husynne Fedorczuk 5
8 Czajka Arkadiusz SP Husynne Fedorczuk 4
9 Wyżyn Daniel SP 3 Hrubieszów Szlonzak 3
10 Zdunek Dominik SP Ślipcze Siudyka 2
11 Łopatiuk Mateusz SP Szpikołosy Pochylczuk 1
12 Flis Mirosław SP Turkowice Stadnicka 1
13 Suś Przemysław SP Gozdow Obszyński 1
14 Oleszczak Mariusz SP Malice Szpakowska 1
15 Kania Łukasz SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
16 Lassota Kamil SP Terebiń Polikowska 1
17 Rzepka Arek SP 3 Hrubieszów Szlonzak 1
18 Kurzyński Jakub SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
19 Skindzier Dawid SP Podhorce Królicki 1
20 Adamczuk Dawid SP Werbkowice Dołowy 1
21 Dziedzic Jarosław SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
22 Omelczuk Mateusz SP Husynne Fedorczuk 1
23 Wala Kamil SP Werbkowice Dołowy 1
24 Drączkowski Kamil SP 3 Hrubieszów Szlonzak 1
25 Dec Jakub SP Werbkowice Dołowy 1
26 Harapik Daniel SP Ślipcze Siudyka 1
27 Szumiata Przemek SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
28 Wozniak Rafał SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
29 Grandys Michał SP Terebiń Polikowska 1
30 Skop Adam SP Turkowice Stadnicka 1
31 Brzózka Mateusz SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
32 Olejarz Bartek SP 3 Hrubieszów Szlonzak 1
33 Skawiński Daniel SP T erebiń Polikowska 1
34 Pawlak Damian SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
35 Wiszniewski Maciej SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
36 Gąsior Jakub SP 3 Hrubieszów Cisło 1
37 Kusztykiewicz Radosław SP Terebiń Polikowska 1
38 Turek Mateusz SP Terebiń Polikowska 1
39 Karpiuk Kamil SP Gozdów Obszyński 1
40 Margol Adrian SP Ślipcze Siudyka 1
41 Piasecki Marcin SP Terebiń Polikowska 1
42 Piwko Mateusz SP Malice Szpakowska 1
43 Rybczyński Jakub SP Malice Szpakowska 1
44 Makolągwa Michał SP Malice Szpakowska 1
45 Ciesielczuk Daniel SP 2 Hrubieszów Dąbrowski 1
46 Jarzyński Paweł SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
47 Kuśmierczyk Mateusz SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1
48 Czubara Ernest SP 3 Hrubieszów Franke 1
49 Florek Arkadiusz SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
50 Kopczyński Oktawian SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
51 Sanek Paweł SP 1 Hrubieszów Giergiel 1
52 Pałka Matusz SP 1 Hrubieszów Kasperkiewicz 1


7 - DZIEWCZĘTA 1993

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Hojda Maja G 2 Hrubieszów Rozkal 15
2 Kolenda Katarzyna G3 Hrubieszów Drączkowski 12
3 Mirowska Anna Z.S 2 G Hrubieszów Cygan 10
4 Chmarzyńska Maja ZS 2 G Hrubieszów Cygan 8
5 Blacha Izabella ZS 2 G Hrubieszów Cygan 7
6 Miazga Marta G Kozodawy Kryszczuk 6
7 Smalej Justyna G2 Hrubieszów Rozkal 5
8 Dziewiczkiewicz Małgorzata G2 Hrubieszów Rozkal 4
9 Sala Joanna ZS 2 G Hrubieszów Cygan 3
10 Bartyga Anita G Turkowice Milanowska 2
11 Kołodziej Angelika G2 Hrubieszów Pawłowska 1
12 Ciesielczuk Magdalena G3 Hrubieszów Drączkowski 1
13 Bucoń Anita G3 Hrubieszów Drączkowski 1
14 Rubacha Magda ZS 2 G Hrubieszów Cygan 1
15 Łaszkiewicz Karolina G2 Hrubieszów Rozkal 1
16 Szkalej Majka G3 Hrubieszów Drączkowski 1
17 Buta Emilia G Kozodawy Kryszczuk 1
18 Mic Wioletta G Turkowice Milanowska 1
19 Bielecka Małgorzata G2 Hrubieszów Pawłowska 1
20 Borsukiewicz Wioletta G2 Hrubieszów Rozkal 1
21 Bączkowska Adrianna G Turkowice Milanowska 1
22 Grzyb Agnieszka G Turkowice Milanowska 1
23 Lebiedowicz Katarzyna G3 Hrubieszów Drączkowski 1
24 Majczuk Magda ZS 2 G Hrubieszów Cygan 1
25 Olejarz Dominika G3 Hrubieszów Draczkowski 1
26 Czerw Karolina G Turkowice Milanowska 1


8 - CHŁOPCY 1993

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Bieńkowski Mateusz G Tuirkowice Milanowska 15
2 Gałan Marcin G3 Hrubieszów Wojciechowski 12
3 Bakalarczuk Marcin G3 Hrubieszów Wojciechowski 10
4 Niemczyk Adrian G Moniatycze Brudzisz 8
5 Sidorowicz Paweł G2 Hrubieszów Pawłowska 7
6 Żołdak Piotr G3 Hrubieszów Wojciechowski 6
7 Popławskii Szymon G3 Hrubieszów Wojciechowski 5
8 Rybczyński Arkadiusz G Turkowice Milanowska 4
9 Gomuła Hubert G3 Hrubieszów Wojciechowski 3
10 Wójcik Daniel G Turkowice Milanowska 2
11 Zacharczuk Albin G2 Hrubieszów Pawłowska 1
12 Papuda Sebastian G2 Hrubieszów Kitliński 1
13 Witolski Jakub G2 Hrubieszów Pawłowska 1
14 Emerla Adrian G2 Hrubieszów Kitliński 1
15 Migas Jarosław G2 Hrubieszów Kitliński 1
16 Tarczuk Paweł G Werbkowice Kaczoruk 1
17 Wójtowicz Maciej G Werbkowice Kaczoruk 1
18 Kicun Kamil G2 Hrubieszów Pawłowska 1
19 Kamiński Krzysztof G Werbkowice Kaczoruk 1
20 Tarczuk Piotr G Werbkowice Kaczoruk 1
21 Wozniak Grzegorz G2 Hrubieszów Kitliński 1
22 Hojda Norbert G3 Hrubieszów Wojciechowski 1
23 Marcych Marcin G2 Hrubieszów Kitliński 1
24 Jarochiewicz Kacper G Turkowice Milanowska 1
25 Makieła Baltazar G 2 Hrubieszów Pawłowska 1
26 Kaziuk Michał G Turkowice Milanowska 1
27 Jaskuła Jacek G Werbkowice Kaczoruk 1
28 Pilus Adam G Turkowice Milanowska 1
29 Lal Tomasz G Werbkowiece Kaczoruk 1
30 Furmanek Patryk G Werbkowice Kaczoruk 1
31 Gnasiuk Norbert G Werbkowice Kaczoruk 1
32 Nowosad Tomasz G Werbkowice Kaczoruk 1


9 - DZIEWCZĘTA 1992

Lp Nazwisko i imię4 Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Staszczak Agnieszka G 2 Hrubieszów Rozkal 15
2 Bojarczuk Paulina ZS G 2 Hrubieszów Lewandowski 12
3 Lenard Paulina G 2 Hrubieszów Pawłowska 10
4 Balcer Iwona G Moniatycze Brudzisz 8
5 Bartyga Karolina G Turkowice Milanowska 7
6 Walczak Joanna G Moniatycze Brudzisz 6
7 Jańczuk Anna G 2 Hrubieszów Rozkal 5
8 Worobik Małgorzata G 2 Hrubieszów Rozkal 4
9 Zając Ewelina G Moniatycze Brudzisz 3
10 Ulanicka Marianna ZS G 2 Lewandowski 2
11 Żelichowska Magda G 2 Hrubieszów Rozkal 1
12 Szewczuk Paulina G 2 Hrubieszów Pawłowska 1
13 Goch Marta G Werbkowice Kaczoruk 1
14 Naja Justyna G 2 Hrubieszów Rozkal 1
15 Kwietniewska Estera G Turkowice Milanowska 1
16 Sarzyńska Iga ZS G 2 Hrubieszów Lewandowski 1
171 Jurek Irena G Werbkowice Kaczoruk 1
18 Oleszczak Wioletta G Turkowice Milanowska 1
19 Tujaka Marlena G Turkowice Milanowska 1
20 Dubienko Marta G 2 Hrubieszów Rozkal 1
21 Biziorek Sylwia G 2 Hrubieszów Pawłowska 1
22 Nowakowska Ewelina G Turkowice Milanowska 1
23 Matuszyńska Anna G 2 Hrubieszów Rozkal 1
24 Huskowska Marlena ZS G 2 Hrubieszów Lewandowski 1
25 Wójtowicz Iga ZS G 2 Hrubieszów Lewandowski 1
26 Pankiewicz Paulina G 2 Hrubieszów Rozkal 1
27 Łyciuk Arleta G Turkowice Milanowska 1


10 - CHŁOPCY 1992

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Dudek Konrad G Horodło Kamień 15
2 Łopocki Łukasz G Moniatycze Brudzisz 12
3 Błazik Daniel G Werbkowice Kaczoruk 10
4 Saj Wojciech G Turkowice Milanowska 8
5 Sidorowicz Wojciech G Turkowice Milanowska 7
6 Małyszek Damian G Turkowice Milanowska 6
7 Siedlecki Rafał G Turkowice Milanowska 5
8 Bojarczuk Tomasz G 2 Hrubieszów Kitliński 4
9 Salewski Konrad G 2 Hrubieszów Kitliński 3
10 Prus Rafał G 2 Hrubieszów Kitliński 2
11 Szczepański Michał G 2 Hrubieszów Kitliński 1
12 Surma Michał G 2 Hrubieszów Kitliński 1
13 Matuszak Marcin G 2 Hrubieszów Kitliński 1
14 Pomianowski Jarosław G 2 Hrubieszów Kitliński 1
15 Cherbut Kamil G Turkowice Milanowska 1
16 Kaczorowski Damian G 2 Turkowice Kitliński 1
17 Sass Krzysztof G Turkowice Milanowska 1
18 Zieleńtucha Grzegorz G Turkowice Milanowska 1
19 Smoła Jarosław G Werbkowice Kaczoruk 1
20 Jakubiak Adrian G Turkowice Milanowska 1
21 Pawłowski Robert G Turkowice Milanowska 1


11 - DZIEWCZĘTA 1991

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Łatka Agnieszka G 2 Hrubieszów Rozkal 15
2 Koszałka Beata G Kozodawy Kryszczuk 12
3 Wala Joanna G Werbkowice Kaczoruk 10
4 Balcer Anna G Moniatycze Brudzisz 8
5 Naja Iwona G 2 Hrubieszów Rozkal 7
6 Kliszcz Marta G Turkowice Milanowska 6
7 Walicka Estera G 2 Hrubieszów Rozkal 5
8 Staroń Adam G Werbkowice Kaczoruk 4
9 Matuszak Kamila G 2 Hrubieszów Rozkal 3
10 Całka Katarzyna G Moniatycze Brudzisz 2
11 Kwaśnik Magdalena ZS G 2 Hrubieszów Kusiak 1
12 Zdun Daria G 2 Hrubieszów Rozkal 1
13 Bondyra Agata G Werbkowice Kaczoruk 1
14 Landman Patrycja G 2 Hrubieszów Rozkal 1
15 Papuda Justyna G 2 Hrubieszów Rozkal 1
16 Grodzicka Joanna G 2 Hrubieszów Rozkal 1
17 Piotrowska Jonita G Turkowice Milanowska 1
18 Szczubkowska Żaneta G 2 Hrubieszów Pawłowska 1
19 Prus Elwira G 2 Hrubieszów Rozkal 1
20 Bielecka Barbara G 2 Hrubieszów Pawłowska 1
21 Orłowska Natalia G 2 Hrubieszów Pawłowska 1
22 Paczała Paulina ZS G 2 Hrubieszów Kusiak 1
23 Puzio Anna ZS G 2 Hrubieszów Kusiak 1
24 Bielak Sylwia ZS G 2 Hrubieszów Kusiak 1
25 Bojarczuk Małgorzata G 2 Hrubieszów Pawłowska 1
26 Marchlewska Marta ZS G 2 Hrubieszów Kusiak 1
27 Szumiata Marlena ZS G 2 Hrubieszów Kusiak 1
28 Piluś Marta G Turkowice Milanowska 1
29 Ptasińska Justyna ZS G 2 Hrubieszów Kusiak 1
30 Szewczuk Aleksandra G Turkowice Milanowska 1
31 Jasina Greta ZS G 2 Hrubieszów Kusiak 1
32 Daciuk Anna G 2 Hrubieszów Rozkal 1


12 - CHŁOPCY 1991

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Blacha Piotr ZS G 2 Hrubieszów Harapiuk 15
2 Sałęga Jarosław ZS G 2 Hrubieszów Harpeniuk 12
3 Nowicki Cezary G2 Hrubieszów Kitliński 10
4 Nazar Cezary G Werbkowice Kaczoruk 8
5 Borsukiewicz Bartosz ZS G 2 Hrubieszów Harpeniuk 7
6 Wolanin Sebastian G Moniatycze Brudzisz 6
7 Grabowski Krzysztof G 3 Hrubieszów Grzyb 5
8 Suchecki Damian G Werbkowice Kaczoruk 4
9 Musielak Bartłomiej G 2 Hrubieszów Kitliński 3
10 Lachowski Mateusz G Werbkowice Kaczoruk 2
11 Latniańczyn Krystian G Werbkowice Kaczoruk 1
12 Kapica Jarek G 3 Hrubieszów Grzyb 1
13 Patyjewicz Przemysław G 2 Hrubieszów Kitliński 1
14 Woś Rafał G 2 Hrubieszów Kitliński 1
15 Prus Mateusz G Werbkowice Kaczoruk 1
16 Koza Przemysław G Moniatycze Brudzisz 1
17 Pieczykolana Paweł G Moniatycze Brudzisz 1
18 Smal Jakub G 2 Hrubieszów Kitliński 1
19 Szumski Sebastian Werbkowice Kaczoruk 1
20 Piotrowski Szymon ZS G 2 Hrubieszów Harpeniuk 1
21 Śniadowski Dymitr G 3 Hrubieszów Grzyb 1
22 Morzydzisza Tomasz ZS G 2 Hrubieszów Harpeniuk 1
23 Szczepanik Bartek G 2 Hrubieszów Rozkal 1
24 Onyszczuk Bartek G 2 Hrubieszów Rozkal 1
25 Chudyga Sylwester Turkowice Milanowska 1
26 Bojko Dawid G 3 Hrubieszów Grzyb 1
27 Oleszczuk Łukasz G 2 Hrubieszów Kitliński 1
28 Baran Andrzej G 2 Hrubieszów Kitliński 1
29 Kulczyński Paweł G 2 Hrubieszów Rozkal 1
30 Ostrowski Przemek G 2 Hrubieszów Rozkal 1
31 Biernacki Paweł G Turkowice Milanowska 1
32 Bubior Damian G Turkowice Milanowska 1


13 - DZIEWCZĘTA 1990

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Wlaź Angelika ZS Turkowice Milanowska 15
2 Lesiuk Katarzyna ZS 2 Hrubieszów Watras 12
3 Franosz Patrycja ZS 2 Hrubieszów Watras 10


14 - CHŁOPCY 1990

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Wroński Tomasz LO Horodło
2 Soja Bartłomiej ZS 2 Hrubieszów
3 Kowalewski Wojciech ZS Dołhobyczów Sender
4 Stawarski Kamil ZS Turkowice Milanowska
5 Łobocki Paweł ZS Turkowice Milanowska


15 - DZIEWCZĘTA 1989 i starsze

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Kondratiuk Anna ZS 2 Hrubieszów Cygan 15
2 Miącz Joanna ZS 2 Hrubieszów Watras 12
3 Kościołko Anna ZS Turkowice Milanowska 10
4 Pawlak Magdalena ZS 2 Hrubieszów Cygan 8
5 Pukaluk Anna ZS 2 Hrubieszów Cygan 7
6 Podolak Barbara ZS Turkowice Milanowska 6
7 Kowalska Dominika ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 5
8 Frączkiewicz Monika ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 4
9 Martyniuk Barbara ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 3
10 Sitarz Elwira ZS 4 Hrubieszów Muzyczuk 2


16 - CHŁOPCY 1989 i starsi

Lp Nazwisko i imię Szkoła Nauczyciel Pkt.
1 Pawlos Artur 89 ZS 2 Hrubieszów Chwedczuk 15
2 Lipski Łukasz 86 ZS 1 Hrubieszów Czerniak 12
3 Wilgos Marek LP ZDZ Hrubieszów Sobczak 10
4 Staszewski Mariusz ZS Dołhobyczów Sender 8
5 Kramarczuk Radosław ZS Turkowice Milanowska 7
6 Salewski Rafał LP ZDZ Hrubieszów Sobczak 6
7 Dzickon Kamil ZS Dołhobyczów Sender 5

PUMKTACJA DRUŻYNOWA

Szkoły Podstawowe

LP SZKOŁA ILOŚĆ PUNKTÓW
1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 117
2 Szkoła Podstawowa NR 3 105
3 Szkoła Podstawowa NR 1 83
4 Szkoła Podstawowa Turkowice 69
5 Szkoła Podstawowa Husynne 51
6 Szkoła podstawowa Werbkowice 45
7 Szkoła Podstawowa Podhorce 26
8 Szkoła Podstawowa Szpikołosy 20
9 Szkoła Podstawowa Kobło 14
10 Szkoła Podstawowa Honiatycze 11
11 Szkoła podstawowa Ślipcze 10
12 Szkoła Podstawowa Malice 10
13 Szkoła Podstawowa Terebiń 8
14 Szkoła Podstawowa Gozdów 6


Gimnazja

LP SZKOŁA ILOŚĆ PUNKTÓW
1 Gimnazjum NR 2 Hrubieszów 150
2 ZS G 2 Hrubieszów 90
3 Gimnazjum Turkowice 81
4 Gimnazjum NR 3 Hrubieszów 62
5 Gimnazjum Werbkowice 55
6 Gimnazjum Moniatycze 55
7 Gimnazjum Kozodawy 19
8 Gimnazjum Horodło 15


Szkoły średnie

Zespół Szkół Nr 1 91
Zespół Szkół Nr 2 53
Zespół Szkół Dołhobyczów 23
LP ZDZ Hrubieszów 16
Liceum Ogólnokształcące Horodło 15

Punktacja nauczycieli ( za największą liczbę zawodników)
M-ce NAUCZYCIEL SZKOŁA Pkt

1 Milanowska ZS+GTurkowice 39
2 Rozkal 2 Hrubieszów 27
3 Kaczoruk G Werbkowice 22
4 Kitliński G 2 Hrubieszów 20
5 Dąbrowski K SP2 Hrubieszów 20
6 Sobczak SP2 Hrubieszów 16
7 Głowacz SP2 Hrubieszów 15
8 Obszyński Gozdów+Honiatycze 15
9 Kasperkiewicz SP1 Hrubieszów 14
10 Pawłowska G 2 Hrubieszów 14
11 Stadnicka SP Turkowice 13
12 Bielecka SP2 Hrubieszów 11
13 Brudzisz G Moniatycze 10
14 Dołowy SP Werbkowice 10
15 Szlonzak SP3 Hrubieszów 9
16 Szpakowska SP Malice 10
17 Cygan ZS 2 Hrubieszów 9
18 Fedorczuk SP Husynne 9
19 Giergiel SP1 Hrubieszów 8
20 Polikowska SP Terebiń 8
21 Różańska SP3 Hrubieszów 7
22 Siudyka Kobło+Ślipcze 7
23 Kusiak ZS 2 7
24 Wojciechowski G3 Hrubieszów 6
25 Drączkowski G3 Hrubieszów 6
26 Lewandowski ZS 2 Hrubieszów 5
27 Królicki SP Podhorce 5
28 Pochylczuk SP Szpikołosy 5
29 Harpeniuk ZS 2 G Hrubieszów 4
30 Grzyb G3 Hrubieszów 4
31 Suwała SP 1 Hrubieszów 4
32 Muzyczuk ZS 4 Hrubieszów 4
33 Watras ZS 2 Hrubieszów 3
34 Kryszczuk G Kozodawy 3
35 Kitlińska SP1 Hrubieszów 3
36 Sender ZS Dołhobyczów 3
37 Jędrzejewski SP 3 Hrubieszów 1
38 Kucharska SP 1 Hrubieszów 1
39 Rewucha SP Werbkowice 1
40 Cisło SP 3 Hrubieszów 1
41 Franke SP 3 Hrubieszów 1
42 Czerniak ZS 1 Hrubieszów 1
43 Chwedzczuk ZS 2 Hrubieszów 1

przygotował
organizator imprezy

zobacz zdjęcia z imprezy >>

Podziel się:
« wstecz