LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Komunikat z Powiatowych Igrzysk w 4-boju LA

Dodał: Muniu

Data dodania: 2006-05-25

Komunikat z Powiatowych Igrzysk w 4 - boju lekkoatletycznym, rozegranym 23 05 2006 r. na stadionie HOSiR w Hrubieszowie.

Reklama

W zawodach wystartowało 10 szkół, w sumie 60 osób w tym 30 dziewcząt.

UWAGA !
Kolejno: nazwisko i imię, data urodzenia, 60 m., skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600 m. u dziewcząt a 1000 m. u chłopców.

DZIEWCZĘTA:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie - 1332 pkt. - op. A. Sobczak, M. Bielecka
Doroszczuk Magda 93 8,87 - 4.88 - 40,5 - 1:57,74 - 348 pkt.
Tarnogórska Paula 93 9,16 - 4.19 - 32,0 - 2:03,53 - 257
Hojda Maja 93 9,11 - 4.10 - 36,5 - 2:01,35 - 268
Niedobit Paula 93 9,59 - 3.90 - 35,5 - 2:02,51 - 237
Hojda Anita 94 9,70 - 3.85 - 39,0 - 2:13,42 - 221*
Nosko Martyna 94 9,25 - 3.81 - 29,0 - 2:05,51 - 222

2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie - 951 pkt. - op. J. Różańska
Kasprowicz Karolina 93 9,30 - 3.76 - 29,0 - 2:06,35 - 219 pkt.
Ciesielczuk Anita 94 9,54 - 3.20 - 28,0 - 2:17,31 - 170
Kolenda Katarzyna 93 8,91 - 3.82 - 23,0 - 2:10,90 - 214
Tchórzewska Grażyna 93 9,68 - 3,69 - 22,5 - 2:13,83 - 174
Tulej Agnieszka 94 10,12 - 3.70 - 29,0 - 2:15,53 - 174
Ciesielczuk Magda 93 9,37 - 3.49 - 24,0 - 2:27,10 - 158*

3. Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie - 878 pkt. - op. M. Kulczyński
Serwatka Magda 93 9,73 - 4.17 - 33,5 - 2:03,67 - 239 pkt.
Frykowska Joanna 93 9,50 - 4,05 - 24,0 - 2:17,71 - 190
Kapyś Arleta 93 10,58 - 3,42 - 18,0 - 2:13,36 - 124
Pawłowska Justyna 93 9,89 - 3,55 - 23,0 - 2:21,85 - 150
Chuda Patrycja 95 9,81 - 4.14 - 23,5 - 2:22,43 - 175

4. Szkoła Podstawowa w Horodle - 723 pkt. - op. R. Jerzyna
Dańczuk Magda 94 10,28 - 3,73 - 19,5 - 2:21,46 - 138 pkt.
Zebzda Małgorzata 93 10,64 - 3.33 - 24,0 - 2:23,11 - 123
Zebzda Magda 93 9,62 - 3,86 - 24,0 - 2:12,50 - 189
Patyjewicz Marta 93 10,00 - 3,81 - 26,5 - 2:12,71 - 179
Chochlińska Kamila 94 11,67 - 3,05 - 27,0 - 2:28,28 - 94

5. Szkoła Podstawowa w Moniatyczach - 621 pkt. - op. D. Smalej
Szczuc Maonika 93 11,01 - 3.19 - 26,0 - 2:33,41 - 97 pkt.
Jastrzębska Natalia 93 9,81 - 3,29 - 21,5 - 2:36,49 - 118
Gałan Katarzyna 94 12,08 - 2,54 - 19,0 - 2:41,49 - 37*
Kinga Wolanin 93 10,15 - 2,35 - 21,5 - 2:15,22 - 143
Kutyła Monika 93 9,57 - 3,71 - 19,5 - 2:27,29 - 148
Wolanin Aleksandra 94 10,43 - 3,40 - 21,5 - 2:29,63 - 115

CHŁOPCY:

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie - 1031 pkt. - op. T. Szlonzak
Bakalarczyk Marcin 93 8,81 - 4.69 - 53,5 - 3:28,80 - 254 pkt.
Gałan Maciej 93 8,34 - 4.40 - 41,0 - 3:55,86 - 208
Bednarz Maciej 93 9,20 - 4.26 - 31,0 - 4:11,30 - 138*
Żołdak Piotr 93 8,66 - 4,65 - 49,5 - 3:48,20 - 225
Chachler Mateusz 94 9,00 - 4,40 - 45,5 - 3:44,08 - 204
Grzyb Bartłomiej 94 9,60 - 4.10 - 43,5 - 4:25,37 - 140

2. Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie - 923 pkt. - op. M. Kulczyński
Pietrycki Sewbastian 93 9,74 - 4.13 - 48,0 - 3:25,37 - 202 pkt.
Antoniuk Arek 93 8,80 - 4.24 - 45,0 - 4:02,89 - 185
Ćwiek Tomek 93 9,28 - 4.22 - 37,0 - 3:38,12 - 178
Kozłowski Krystian 93 9,21 - 4,20 - 37,5 - 3:56,65 - 161
Zieliński Boguś 93 9,72 - 4,23 - 52,5 - 3:38,45 - 197
Kiszczyński Dawid 93 10,01 - 3,61 - 52,5 - 4:06,88 - 140*

3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie - 885 pkt. - op. K. Dąbrowski
Sidorowicz Paweł 93 9,14 - 4,26 - 46,5 - 3:31,00 - 211 pkt.
Kicun Kamil 93 9,28 - 3,97 - 46,0 - 3:46,81 - 177
Kapkin Jarosław 94 9,20 - 4,01 - 53,5 - 3:44,35 - 179
Smal Maciej 93 9,40 - 4,13 - 41,5 - 3:49,69 - 168
Migas Jarosław 93 9,68 - 3,72 - 43,0 - 3:48,49 - 150
Papuda Sebastian 93 9,28 - 3,84 - 29,0 - 3:58,95 - 127*

4. Szkoła Podstawowa w Moniatyczach - 759 pkt. - op. D. Brudzisz
Brzeski Rafał 94 9,75 - 3,90 - 33,0 - 3:54,48 - 128 pkt.
Białek Paweł 94 9,81 - 3,62 - 28,0 - 4:23,29 - 88
Niemczyk Adrian 93 8,82 - 4,18 - 54,0 - 3:25,23 - 243
Koman Darek 93 9,10 - 4,22 - 48,0 - 3:38,82 - 205
Tarnowski Adam 94 10,41 - 3,57 - 30,0 - 4:05,20 - 88*
Margol Ernest 94 10,87 - 3,39 - 38,0 - 3:58,95 - 95

5. Szkoła Podstawowa w Horodle - 724 pkt. - op. R. Jerzyna
Zieliński Emil 93 9,73 - 4,08 - 34,5 - 3:32,12 - 164 pkt.
Załuski Kamil 93 9,65 - 3,53 - 37,5 - 3:47,10 - 134
Dańczuk Piotr5 93 9,12 - 3.99 - 38,0 - 3:47,30 - 167
Tomkiewicz Bartłomiej 94 9,80 - 3,82 - 37,0 - 3:46,68 - 141
Bogucki Mateusz 93 10,06 - 3,60 - 37,0 - 3:55,25 - 118

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki w każdej konkurencji (bez dublowania), otrzymywali archiwalny miesięcznik pt. "Królowa Sportu" dotyczący lekkoatletyki, ufundowany przez trenera MKS "Unia" w Hrubieszowie Marka Ambrożego Kitlińskiego.
Zawody REJONOWE odbędą się 02.06.2006 r. na stadionie tartanowym w Zamościu. Do zawodów awansowały po 2 pierwsze zespoły z każdego powiatu.
Proszę o wysłanie zgłoszeń do p. Prokopa, sekretarza zamojskiego SZS.

zobacz zdjęcia >>

Marek A. Kitlinski

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: