Komunikat z Powiatowych Igrzysk w 4-boju LA

Komunikat z Powiatowych Igrzysk w 4 – boju lekkoatletycznym, rozegranym 23 05 2006 r. na stadionie HOSiR w Hrubieszowie.

Reklamy

W zawodach wystartowało 10 szkół, w sumie 60 osób w tym 30 dziewcząt.

UWAGA !
Kolejno: nazwisko i imię, data urodzenia, 60 m., skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600 m. u dziewcząt a 1000 m. u chłopców.

DZIEWCZĘTA:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie – 1332 pkt. – op. A. Sobczak, M. Bielecka
Doroszczuk Magda 93 8,87 – 4.88 – 40,5 – 1:57,74 – 348 pkt.
Tarnogórska Paula 93 9,16 – 4.19 – 32,0 – 2:03,53 – 257
Hojda Maja 93 9,11 – 4.10 – 36,5 – 2:01,35 – 268
Niedobit Paula 93 9,59 – 3.90 – 35,5 – 2:02,51 – 237
Hojda Anita 94 9,70 – 3.85 – 39,0 – 2:13,42 – 221*
Nosko Martyna 94 9,25 – 3.81 – 29,0 – 2:05,51 – 222

2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie – 951 pkt. – op. J. Różańska
Kasprowicz Karolina 93 9,30 – 3.76 – 29,0 – 2:06,35 – 219 pkt.
Ciesielczuk Anita 94 9,54 – 3.20 – 28,0 – 2:17,31 – 170
Kolenda Katarzyna 93 8,91 – 3.82 – 23,0 – 2:10,90 – 214
Tchórzewska Grażyna 93 9,68 – 3,69 – 22,5 – 2:13,83 – 174
Tulej Agnieszka 94 10,12 – 3.70 – 29,0 – 2:15,53 – 174
Ciesielczuk Magda 93 9,37 – 3.49 – 24,0 – 2:27,10 – 158*

3. Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie – 878 pkt. – op. M. Kulczyński
Serwatka Magda 93 9,73 – 4.17 – 33,5 – 2:03,67 – 239 pkt.
Frykowska Joanna 93 9,50 – 4,05 – 24,0 – 2:17,71 – 190
Kapyś Arleta 93 10,58 – 3,42 – 18,0 – 2:13,36 – 124
Pawłowska Justyna 93 9,89 – 3,55 – 23,0 – 2:21,85 – 150
Chuda Patrycja 95 9,81 – 4.14 – 23,5 – 2:22,43 – 175

4. Szkoła Podstawowa w Horodle – 723 pkt. – op. R. Jerzyna
Dańczuk Magda 94 10,28 – 3,73 – 19,5 – 2:21,46 – 138 pkt.
Zebzda Małgorzata 93 10,64 – 3.33 – 24,0 – 2:23,11 – 123
Zebzda Magda 93 9,62 – 3,86 – 24,0 – 2:12,50 – 189
Patyjewicz Marta 93 10,00 – 3,81 – 26,5 – 2:12,71 – 179
Chochlińska Kamila 94 11,67 – 3,05 – 27,0 – 2:28,28 – 94

5. Szkoła Podstawowa w Moniatyczach – 621 pkt. – op. D. Smalej
Szczuc Maonika 93 11,01 – 3.19 – 26,0 – 2:33,41 – 97 pkt.
Jastrzębska Natalia 93 9,81 – 3,29 – 21,5 – 2:36,49 – 118
Gałan Katarzyna 94 12,08 – 2,54 – 19,0 – 2:41,49 – 37*
Kinga Wolanin 93 10,15 – 2,35 – 21,5 – 2:15,22 – 143
Kutyła Monika 93 9,57 – 3,71 – 19,5 – 2:27,29 – 148
Wolanin Aleksandra 94 10,43 – 3,40 – 21,5 – 2:29,63 – 115

CHŁOPCY:

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie – 1031 pkt. – op. T. Szlonzak
Bakalarczyk Marcin 93 8,81 – 4.69 – 53,5 – 3:28,80 – 254 pkt.
Gałan Maciej 93 8,34 – 4.40 – 41,0 – 3:55,86 – 208
Bednarz Maciej 93 9,20 – 4.26 – 31,0 – 4:11,30 – 138*
Żołdak Piotr 93 8,66 – 4,65 – 49,5 – 3:48,20 – 225
Chachler Mateusz 94 9,00 – 4,40 – 45,5 – 3:44,08 – 204
Grzyb Bartłomiej 94 9,60 – 4.10 – 43,5 – 4:25,37 – 140

2. Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie – 923 pkt. – op. M. Kulczyński
Pietrycki Sewbastian 93 9,74 – 4.13 – 48,0 – 3:25,37 – 202 pkt.
Antoniuk Arek 93 8,80 – 4.24 – 45,0 – 4:02,89 – 185
Ćwiek Tomek 93 9,28 – 4.22 – 37,0 – 3:38,12 – 178
Kozłowski Krystian 93 9,21 – 4,20 – 37,5 – 3:56,65 – 161
Zieliński Boguś 93 9,72 – 4,23 – 52,5 – 3:38,45 – 197
Kiszczyński Dawid 93 10,01 – 3,61 – 52,5 – 4:06,88 – 140*

3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie – 885 pkt. – op. K. Dąbrowski
Sidorowicz Paweł 93 9,14 – 4,26 – 46,5 – 3:31,00 – 211 pkt.
Kicun Kamil 93 9,28 – 3,97 – 46,0 – 3:46,81 – 177
Kapkin Jarosław 94 9,20 – 4,01 – 53,5 – 3:44,35 – 179
Smal Maciej 93 9,40 – 4,13 – 41,5 – 3:49,69 – 168
Migas Jarosław 93 9,68 – 3,72 – 43,0 – 3:48,49 – 150
Papuda Sebastian 93 9,28 – 3,84 – 29,0 – 3:58,95 – 127*

4. Szkoła Podstawowa w Moniatyczach – 759 pkt. – op. D. Brudzisz
Brzeski Rafał 94 9,75 – 3,90 – 33,0 – 3:54,48 – 128 pkt.
Białek Paweł 94 9,81 – 3,62 – 28,0 – 4:23,29 – 88
Niemczyk Adrian 93 8,82 – 4,18 – 54,0 – 3:25,23 – 243
Koman Darek 93 9,10 – 4,22 – 48,0 – 3:38,82 – 205
Tarnowski Adam 94 10,41 – 3,57 – 30,0 – 4:05,20 – 88*
Margol Ernest 94 10,87 – 3,39 – 38,0 – 3:58,95 – 95

5. Szkoła Podstawowa w Horodle – 724 pkt. – op. R. Jerzyna
Zieliński Emil 93 9,73 – 4,08 – 34,5 – 3:32,12 – 164 pkt.
Załuski Kamil 93 9,65 – 3,53 – 37,5 – 3:47,10 – 134
Dańczuk Piotr5 93 9,12 – 3.99 – 38,0 – 3:47,30 – 167
Tomkiewicz Bartłomiej 94 9,80 – 3,82 – 37,0 – 3:46,68 – 141
Bogucki Mateusz 93 10,06 – 3,60 – 37,0 – 3:55,25 – 118

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki w każdej konkurencji (bez dublowania), otrzymywali archiwalny miesięcznik pt. „Królowa Sportu” dotyczący lekkoatletyki, ufundowany przez trenera MKS „Unia” w Hrubieszowie Marka Ambrożego Kitlińskiego.
Zawody REJONOWE odbędą się 02.06.2006 r. na stadionie tartanowym w Zamościu. Do zawodów awansowały po 2 pierwsze zespoły z każdego powiatu.
Proszę o wysłanie zgłoszeń do p. Prokopa, sekretarza zamojskiego SZS.

zobacz zdjęcia >>

Marek A. Kitlinski