Konflikt w obozie Unii?

W niedzielnym meczu pucharowym pomiędzy Kryształem Werbkowice, a Unią Hrubieszów kibice „biało-niebieskich” mogli zauważyć, iż w drużynie najwidoczniej istnieje konflikt na linii trener – zawodnicy.

Reklamy

Wszystko zaczęło się od słownych utarczek pomiędzy trenerem Robertem Kulikiem, a napastnikiem Unii, Krystianem Oleszczukiem. Po chwili trener zmienił zawodnika, który schodząc z boiska nie podał ręki Robertowi Kulikowi. Na domiar złego w przerwie w meczu, w szatni Unii było bardzo głośno, bowiem podobno kapitan naszej drużyny Szymon Nowak poróżnił się znacznie w słowach z trenerem.

Wydarzenia z boiska potwierdzają, że jest coś na rzeczy i tylko pozostaje pytanie – czy takie sytuacje powinny mieć miejsce w kontekście przygotowań do walki o IV ligę?

Trener w wypowiedzi dla Dziennika Wschodniego mówi:

„- Zarząd niby coś przebąkuje o awansie, ale ja zamierzam milczeć jak zaklęty. – Poważnie mówiąc, nie chcę robić zbyt wielkich nadziei, żeby później nie było niemiłego rozczarowania. Zawsze lepiej sprawić niespodziankę niż zawieść. A my mamy przecież bardzo młody zespół. Nie ma sensu wywierać na chłopach dodatkowej presji. Zagramy o zwycięstwo w każdym meczu i zobaczymy, do czego to wystarczy.”

Kibice i sympatycy klubu chcieliby jednak wiedzieć ostatecznie – jakie cele i zadania otrzymał trener i drużyna na nadchodzący nowy sezon.


Józek