18 kwietnia 2024

Kryształ Werbkowice wygrał z Hetmanem Zamość!

W sobotę 21.11.2015 r. w Zamościu odbył się mecz towarzyski pomiędzy miejscowym trzecioligowym AMSPN Hetman i piątą drużyną IV ligi Kryształem Werbkowice. Podopieczni trenera Jacka Szczyrby, byłego zawodnika Hetmana, wygrali ten mecz 2:3. Wszystkie bramki dla Kryształu w drugiej połowie strzelił Stanisław Rybka. Poniżej również klasyfikacja najlepszych strzelców w rundzie jesiennej plus 1 mecz 2. rundy IV ligi prowadzoną przez lubsport.pl.

AMSPN Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 2:3 (0:0)

Bramki: Zawodnik testowany, Karaszewski (rzut karny) – Rybka x3

Drużyna Kryształu Werbkowice po dobrej grze szczególnie w drugiej połowie zwyciężyła w Zamościu miejscowy Hetman 3:2. Gospodarze pomimo dwubramkowego prowadzenia ostatecznie z boiska zeszli, jako pokonani. Z dobrej strony pokazała się czwórka juniorów Kryształu, która zastąpiła w dniu dzisiejszym nieobecnych zawodników z pierwszego składu. Autorem klasycznego hat-tricka dla Kryształu został niezawodny Stanisław Rybka, dziurawiąc bramkę rywali trzykrotnie po przerwie.

A klubowo:

Kryształ Werbkowice: 9 goli – Bartłomiej Reszczyński, 8 goli – Stanisław Rybka, 5 goli – Andrzej Całka, 4 gole – Patryk Nieradko, Błażej Omański, 3 gole – Aleksander Poterucha, 2 gole – Bartłomiej Mazur, 1 gol – Dawid Dobromilski, Mariusz Podgórski, Robert Suchodolski.

Unia Hrubieszów: 4 gole – Damian Otręba, 3 gole – Paweł Chochowski, 2 gole – Piotr Fulara, Patryk Krygiel, 1 gol – Krzysztof Garbacz, Paweł Jędrzejuk, Łukasz Kamiński, Adrian Oleszczuk, Marcin Stepaniuk, Michał Wiejak