LA tabela najlepszych

TABELE NAJLEPSZYCH MĘŻCZYZN Z POWIATU HRUBIESZOWSKIEGO W SEZONIE – 2005
W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH LEKKOATLETYCZNYCH

Reklamy

60 m. – pomiar elektroniczny – (PE)

RP – 7,40 STAJSZCZYK DOMINIK LO HRUBIESZÓW 1998 r. tr. M. KITLIŃSKI

8,41 Ciesielczuk Adam 92 SP 2 Hrubieszów 14 06 Warszawa
8,68 Zając Bartłomiej 92 SP 2 Hrubieszów 24 05 Zamość
8,75 Irek Grzegorz 92 SP 2 Hrubieszów 24 05 Zamość
8,78 Otręba Mateusz 92 SP 3 Hrubieszów 24 05 Zamość
9,00 Czyrka Piotr 92 SP 3 Hrubieszów 24 05 Zamość
9,09 Miszczuk Cezary 92 SP 3 Hrubieszów 24 05 Zamość
9,10 Giergiel Paweł 93 SP 1 Hrubieszów 10 06 Zamość
9,22 Kapkin Jarosław 94 SP 2 Hrubieszów 24 05 Zamość
9,24 Otręba Damian 92 SP 3 Hrubieszów 24 05 Zamość
9,35 Chochler Mateusz 94 SP 3 Hrubieszów 24 05 Zamość

OBJAŚNIENIE: RP – rekord powiatu hrubieszowskiego; tr. Trener zawodnika/czki

60 m. – pomiar ręczny – (PR)

RP – 6.8 BARAŃSKI IRENEUSZ ZSMR HRUBIESZÓW 1981 r. tr. M.KITLIŃSKI

7,64 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 04 08 Hrubieszów
8,04 Jabłoński Piotr 89 G. Dołhobyczów 04 08 Hrubieszów
8,29 Soja Bartek 90 G. ZS 2 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów
8,35 Kubiak Michał 91 G. 2 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów
8,39 Blacha Piotr 91 G.ZS 2 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów
8,40 Ciesielczuk Adam 92 SP 2 Hrubieszów 23 05 Hrubieszów
8,48 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło 21 07 Hrubieszów
8,56 Kulpa Jakub 89 G. Dołhobyczów 21 07 Hrubieszów
8,69 Fugiel Szymon 92 SP 2 Hrubieszów 03 06 Hrubieszów
8,86 Zając Bartek 92 SP 2 Hrubieszów 17 05 Hrubieszów
8,87 Łopocki Łukasz 92 SP Moniatycze 17 05 Hrubieszów

100 m. – PE

RP – 11,08 KRZYŻANOWSKI ANDRZEJ LO HRUBIESZÓW 1993 r. tr. M.KITLIŃSKI

11,98 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 08 05 Lublin
12,02 Pukaluk Arkadiusz 86 ZS 1 Hrubieszów 07 06 Zamość
12,22 Woźniak Krzysztof 88 ZS 1 Hrubieszów 07 06 Zamość
12,25 Pruś Marcin 89 G. Werbkowice 31 05 Zamość
12,30 Kluczyk Marek 88 Unia 11 06 Zamość
12,39 Lizun Paweł 85 ZS 1 Hrubieszów 07 06 Zamość
12,48 Wróbel Radosław 89 G. Kozodawy 08 05 Lublin
12,49 Stadnicki Marcin 89 ZS 1 Hrubieszów 11 10 Zamość
12,50 Kujawski Paweł 87 ZS 3 Hrubieszów 11 10 Zamość
12,54 Sidor Michał 89 G. 2 Hrubieszów 23 05 Zamość

100 m. – PR

RP – 10,8 SIDOR PRZEMYSŁAW ZSMR HRUBIESZÓW 1980 r. tr. H.LEBIEDOWICZ

11,41 Wawryszyn Przemysław 88 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
11,50 Sidor Michał 89 G. 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
12,04 Oleszczuk Rafał 88 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
12,08 Woźniak Krzysztof 88 ZS 1 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
12,14 Znajomski Konrad 89 G. 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
12,15 Kujawski Paweł 87 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
12,30 Butkiewicz Łukasz 90 G. ZS 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
12,46 Chmarzyński Dariusz 89 G. ZS 2 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów
12,47 Guzina Paweł 90 G. 3 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów
12,47 Wróbel Radosław 89 ZS 1 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów

200 m. – PE

RP – 22,27 ŚLIWIŃSKI MICHAŁ LO HRUBIESZÓW 1998 r. tr. M. KITLIŃSKI

24,44 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 12 05 Zamość
24,87 Wróbel Radosław 89 G. Kozodawy 15 05 Lublin
26,14 Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrubieszów 15 05 Lublin
26,65 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrubieszów 10 09 Zamość

300 m. – PE

RP – 35,24 ŚLIWIŃSKI MICHAŁ LO HRUBIESZÓW 1998 r. tr. M. KITLIŃSKI

37,83 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 08 05 Lublin
40,16 Wróbel Radosław 89 G. Kozodawy 31 05 Zamość
40,69 Stadnicki Marcin 89 G. 1 Hrubieszów 31 05 Zamość
41,95 Jakubiak Paweł 89 G. 1 Hrubieszów 31 05 Zamość
42,46 Piwowar Wojciech 89 G. 2 Hrubieszów 23 05 Zamość
42,51 Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrubieszów 08 05 Lublin
43,08 Maślanka Damian 89 G. 2 Hrubieszów 23 05 Zamość
43,28 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrubieszów 10 07 Zamość
43,29 Zieliński Paweł 90 G. 3 Hrubieszów 04 06 Zamość
43,99 Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hrubieszów 10 09 Zamość

300 m. – PR

RP – 35,4 LUBAWSKI RADOSŁAW ZSMR HRUBIESZÓW 1984 r. tr. M. KITLIŃSKI

41,22 Wróbel Radosław 89 G. Kozodawy 12 05 Hrubieszów
41,42 Stadnicki Marcin 89 G. 1 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów
42,23 Kucyk Norbert 89 G. ZS 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
42,48 Kolenda Krzysztof 90 G. 3 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
42,57 Jakubiak Paweł 89 G. 1 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
43,06 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
42,82 Piotrowski Michał 90 G. 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
43,50 Kowalewski Jakub 89 G. Dołhobyczów 12 05 Hrubieszów
43,61 Kowalczuk Łukasz 89 G. Horodło 12 05 Hrubieszów
43,83 Bogatko Piotr G. 1 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów

400 m. – PE

RP – 48,40 ŚLIWIŃSKI MICHAŁ LO HRUBIESZÓW 1998 r. tr. M. KITLIŃSKI

52,59 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 20 08 Lublin
54,45 Grzybek Mariusz 86 Unia 11 06 Zamość
55,89 Kleczkowski Przemysław 86 ZS 3 Hrubieszów 17 05 Zamość
56,27 Wróbel Radosław 89 ZS 1 Hrubieszów 11 10 Zamość
56,48 Lebiedowicz Marcin 86 ZS 1 Hrubieszów 07 06 Zamość
57,25 Socha Jarosław 87 ZS 1 Hrubieszów 17 05 Zamość
58,32 Wiśniewski Michał 88 ZS 3 Hrubieszów 11 10 Zamość
60,59 Jakubiak Paweł 89 ZS 3 Hrubieszów 11 10 Zamość
61,23 Jachosz Tomasz 87 ZS 1 Hrubieszów 17 05 Zamość
61,48 Soja Bartek 90 G.ZS 2 Hrubieszów 19 06 Zamość

400 m – PR

RP – 49,7 LUBAWSKI RADOSŁAW ZSMR HRUBIESZÓW 1983 r. tr. M. KITLIŃSKI

52,11 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
57,57 Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
58,39 Niedźwiedź Sylwester 87 LO Horodło 04 10 Hrubieszów
58,54 Kuryluk Sławomir 89 ZS 1 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
58,97 Kucyk Norbert 89 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
59,78 Kawarski Dominik 88 ZS 4 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
60,28 Wołos Ernest 89 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
60,88 Woszuk Rafał 89 ZS 1 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
61,03 Kuczyński Michał 88 LO Horodło 04 10 Hrubieszów
62,78 Nowosad Krzysztof 88 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów

500 m.

RP – 1:03,98 KITLIŃSKI PIOTR LO HRUBIESZÓW 1989 r. tr. M. KITLIŃSKI

1:10,63 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów
1:13,30 Grzybek Mariusz 86 Unia 29 08 Hrubieszów
1:26,22 Kubiak Michał 91 G. 2 Hrubieszów 21 07 Hrubieszów
1:28,07 Soja Bartek 90 G. ZS 2 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów
1:28,79 Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów
1:35,59 Jasinkiewicz Kamil 91 G. 2 Hrubieszów 21 07 Hrubieszów
1:42,15 Woś Rafał 91 G. 2 Hrubieszów 21 07 Hrubieszów

600 m.

RP – 1:21,89 KITLIŃSKI PIOTR LO HRUBIESZÓW 1989 r. tr. M. KITLIŃSKI

1:35,69 Kulpa Jakub 89 G. Dołhobyczów 10 07 Zamość
Woś Rafał 91 G. 2 Hrubieszów 17 09 Zamość

800 m.

RP – 1:50,51 KITLIŃSKI PIOTR LO HRUBIESZÓW 1991 r. tr. M. KITLIŃSKI

2:00,39 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 17 09 Zamość
2:04,45 Grzybek Mariusz 86 Unia 12 06 Zamość
2:09,11 Balcer Jarosław 86 Unia 15 05 Lublin
2:13,17 Kulpa Jakub 89 G. Dołhobyczów 29 05 Lublin
2:22,16 Koronowicz Zbigniew 88 ZS 1 Hrubieszów 15 05 Lublin
2:22,86 Buczek Kamil 88 Unia 12 05 Zamość
2:25,86 Migas Marcin 88 ZS 2 Hrubieszów 12 05 Zamość
2:30,01 Powęska Kamil 90 G. Dołhobyczów 10 09 Zamość
2:37,65 Umer Piotr 89 ZS 2 Hrubieszów 17 09 Zamość

1000 m.

RP – 2;25,6 LESZCZUK BOGDAN UNIA 1974 r. tr. A. KULCZYŃSKI

2:38,96 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło 10 07 Zamość
2:52,97 Grzybek Mariusz 86 Unia Hrubieszów 08 05 Lublin
2:56,73 Kulpa Jakub 89 G. Dołhobyczów 31 05 Zamość
2:58,05 Wroński Tomasz 90 G. Horodło 27 09 Hrubieszów
2:59,95 Grabowski Mateusz 91 G. Horodło 27 09 Hrubieszów
3:03,43 Szlązak Piotr 89 G. Horodło 12 05 Hrubieszów
3:04,65 Zieliński Paweł 90 G. 3 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów
3:05,09 Przeworski Arkadiusz 90 G. Mircze 27 09 Hrubieszów
3:05,91 Grabowski Adrian 90 G. Horodło 27 09 Hrubieszów
3:08,07 Powęzka Kamil 90 G. Dołhobyczów 12 05 Hrubieszów

1500 m.

RP – 3:47,39 KERN ARTUR UNIA HRUBIESZÓW 2002 r. tr. M. KITLIŃSKI

3:59,96 Kern Artur 80 Unia/ Harding University 13 04 Knoxville/USA
4:12,03 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło 19 06 Zamość
4:25,56 Drożdżak Bartłomiej 86 ZS 1 Hrubieszów 07 06 Zamość
4:29,70 Grzybek Mariusz 86 Unia 20 08 Lublin
4:30,19 Krakowiak Łukasz 89 ZS 3 Hrubieszów 11 10 Zamość
4:35,02 Balcer Jarosław 86 Unia 11 06 Zamość
4:38,76 Kulpa Jakub 89 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
4:43,61 Smyk Damian 86 ZS 3 Hrubieszów 17 05 Zamość
4:45,22 Drozd Damian 86 ZS 1 Hrubieszów 17 05 Zamość
4:47,62 Grabarczuk Michał 88 ZS 3 Hrubieszów 11 10 Zamość

1 Mila (1609,32 m.)

RP – 4:20,22 KAMIEŃ MIROSŁAW UNIA HRUBIESZÓW 1995 r. tr. M.KITLIŃSKI

4:42,36 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło 29 08 Hrubieszów
5:11,47 Kulpa Jakub 89 G. Dołhobyczów 04 08 Hrubieszów
5:53,47 Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hrubieszów 04 08 Hrubieszów

2000 m.

RP – 5:28,41 KAMIEŃ MIROSŁAW UNIA HRUBIESZÓW 1993 r. tr. M. KITLIŃSKI

5:58,45 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło 21 07 Hrubieszów
6:37,65 Kulpa Jakub 89 G. Dołhobyczów 21 07 Hrubieszów
6:39,31 Przeworski Arek 90 G. Mircze 31 05 Zamość
6:47,61 Umer Piotr 89 G. Mircze 31 05 Zamość
6:51,06 Wroński Tomasz 90 G. Horodło 31 05 Zamość
7:11,40 Woszuk Rafał 89 G. Dołhobyczów 12 05 Hrubieszów
7:34,46 Żabański Waldemar G. Werbkowice 12 05 Hrubieszów
7:36,40 Polikowski Mateusz G. Werbkowice 12 05 Hrubieszów
7:43,66 Zienkiewicz Mateusz 90 G. Horodło 12 05 Hrubieszów
7:45,75 Małek Damian G. Werbkowice 12 05 Hrubieszów
7:52,78 Czerepak Tomasz 89 G. 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

3000 m.

RP – 8:14,94 KERN ARTUR UNIA HRUBIESZÓW 2004 r. tr. M. KITLIŃSKI

8:52,49 Jabłoński Artur 81 Unia 15 05 Lublin
9:02,21 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło 05 06 Lublin

5000 m.

RP – 14:36,25 MARZEC STANISŁAW UNIA HRUBIESZÓW 1995 r. tr. B. SABA

14:59,13 Jabłoński Artur 81 Unia 25 08 Kielce
15:56,97 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło 25 09 Lublin

110 m. p.pł. – J.mł. (91,4 cm.) – PE

RP – 17,50 WRÓBEL RADOSŁAW GIMN. KOZODAWY 2005 r. tr. A.KULCZYŃSKI

17,50 Wróbel Radosław 89 G. Kozodawy 29 05 Lublin
18,52 Frykowski Michał 88 ZS 2 Hrubieszów 29 05 Lublin

110 m. p.pł. – Młodz. (91,4 cm.) – PE

RP – 16,88 MAJCHER PAWEŁ SP 1 HRUBIESZÓW 2000 r. tr. M. MUZYCZUK

20,81 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrubieszów 18 09 Białystok
200 m. p.pł. – PR

RP – 24,95 KUDYK MAREK ZSMR HRUBIESZÓW 1995 r. tr. M. KITLIŃSKI

28,49 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów

300 m. p.pł. – PE – MŁODZICY

RP – 41,00 FREL ARTUR ZSMR HRUBIESZÓW 1998 r. tr. A. KULCZYŃSKI

48,54 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrubieszów 18 09 Białystok

400 m. p.pł. (wys. 91,4 cm.) – PE

RP – 52,87 ŚLIWIŃSKI MICHAŁ LO HRUBIESZÓW 1998 r. tr. M. KITLIŃSKI

58,43 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 25 09 Lublin

400 m. p.pł. – (wys. 84 cm.) – PE

RP – 54,40 BARAŃSKI IRENEUSZ ZSMR HRUBIESZÓW 1979 r. tr. M. KITLIŃSKI

69,78 Soja Bartłomiej 90 G. ZS 2 Hrubieszów 25 09 Lublin

2000 m. z przeszkodami

RP – 5:54,86 ULIDOWSKI ANDRZEJ LO HRUBIESZÓW 1990 r. tr. M. KITLIŃSKI

6:24,62 Markiewicz Mateusz 88 LO Horodło 10 09 Zamość

Maraton

RP – 2.29,55,4 CIERECH BOGUSŁAW UNIA HRUB. 1978 r. tr. A. KULCZYŃSKI

2.52:12 Węcławik Andrzej 79 Unia 24 04 Wrocław

4 x 100 m. – PE

RP – 43,59 M. KUDYK, J. KUDYK, UNIA HRUBIESZÓW 1993 r.
A. KRZYŻANOWSKI, A. KAMIEŃ tr. M. KITLIŃSKI

46,61 ZS 3 Hrubieszów 17 05 Zamość
47,28 ZS 1 Hrubieszów 07 06 Zamość
49,33 G. 1 Hrubieszów 31 05 Zamość
50,01 G. 2 Hrubieszów 23 05 Zamość
50,60 Unia (Hukowski 88, Frykowski 88, Blacha 91, Soja 90) 10 09 Zamość

4 x 100 m. – PR

RP – 44,0 J. JAKUBIAK, R. SZWANC, UNIA HRUBIESZÓW 1982 r.
M. DĄBROWSKI, R. LUBAWSKI tr. M. KITLIŃSKI

47,28 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
/Kujawski, Oleszczuk, Sidor, Jakubiak/
47,28 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
/Wawryszyn, Kucyk, Stawowy, Frykowski/
49,65 ZS 1 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
/Woźniak, Słupski, Piwko, Wróbel/
50,17 G. 1 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów
/Stadnicki, Kosel, Kozaczuk, Piwko/
51,22 G. 3 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
/Piotrowski, Guzina, Jaszczyszyn, Rezler/
52,17 ZS 4 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
/Kobylski, Maślanka, Kasprzak, Kawarski/
52,19 G. ZS 2 Hrubieszów 12 05 Hrubieszów
/Butkiewicz, Chmarzyński, Kucyk, Moniak/
52,36 G. Werbkowice 12 05 Hrubieszów
/Pruś, Kwiatkowski, Słupski, Gierasiński/
52,35 G. Horodło 27 09 Hrubieszów
/Rządkowski, Szczerbicki, Jeczeń, Śpiewak/
52,53 G. Mircze 12 05 Hrubieszów
/Jakubczuk, Łysiak, Tomaszewski, Obara/

4 x 400 m.

RP – 3:23,17 M. KUDYK, J. KUDYK, UNIA HRUBIESZÓW 1994 r.
M. KAMIEŃ, A. KAMIEŃ tr. M. KITLIŃSKI

3:40,15 K. Fedorowicz 88, M. Grzybek 86,
R. Wróbel 89, A. Kamieniarz 87 Unia 10 09 Zamość

W dal

RP – 7.69 PACZAŁA EUGENIUSZ UNIA HRUBIESZÓW 1980 r. tr. E. PACZAŁA

6.13 Fulara Piotr 88 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
6.00 Kamieniarz Adam 87 ZS 3 Hrubieszów 04 08 Hrubieszów
5.90 Krawczyński Maciej 87 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
5.73 Kozaczuk Radosław 89 G. 1 Hrubieszów 31 05 Zamość
5.72 Antczak Radosław 87 ZS 3 Hrubieszów 11 10 Zamość
5.60 Przeworski Tomasz 87 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
5.48 Jabłoński Piotr 89 G. Dołhobyczów 05 06 Lublin
5.45 Obara Mateusz 89 G. Mircze 31 05 Zamość
5.40 Surma Damian 90 G. Trzeszczany 27 09 Hrubieszów
5.33 Sas Arkadiusz 86 ZS 1 Hrubieszów 07 06 Zamość

Wzwyż

RP – 2.09 JAKUBIAK JANUSZ UNIA HRUBIESZÓW 1982 r. tr. M. KITLIŃSKI

1.78 Jabłoński Piotr 89 G. Dołhobyczów 08 06 Zamość
1.70 Sadowski Daniel 88 ZS 3 Hrubieszów 12 05 Zamość
1.60 Kopczyński Erwin 90 G. 1 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
1.55 Kachniarz Bartłomiej 89 G. 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
1.55 Borsukiewicz Paweł 89 G. 2 Hrubieszów 23 05 Zamość
1.50 Nieradko Konrad 89 G. 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
1.50 Dżwierzyński Kacper 90 G. Dołhobyczów 27 09 Hrubieszów
1.50 Gałka Dominik 91 G. ZS 2 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
1.45 Kuczyński Paweł 90 G. Horodło 12 05 Hrubieszów
1.45 Kozłowski Krzysztof 89 G. 3 Hrubieszów 27 05 Hrubieszów

Pchnięcie kulą 7,256 kg

RP – 15.54 BEŁZ KAMIL ZS 1 HRUBIESZÓW 2005 r. tr. A. KULCZYŃSKI

15.54 Bełz Kamil 86 ZS 1 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
12.45 Fedorowicz Kamil 88 ZS 1 Hrubieszów 11 10 Zamość
10.87 Wąsiel Józef 47 Unia 10 07 Zamość
10.70 Wysocki Sylwester 87 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
10.22 Patyjewicz Daniel 87 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
9.21 Berg Krzysztof 87 ZS 3 Hrubieszów 17 05 Zamość
9.21 Iżowski Łukasz 87 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
8.84 Telicki Jakub 87 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów

Pchnięcie kulą 6 kg

RP – 17.01 BEŁZ KAMIL ZS 1 HRUBIESZÓW 2005 r. tr. A. KULCZYŃSKI

17.01 Bełz Kamil 86 ZS 1 Hrubieszów 24 09 Lublin
13.78 Wąsiel Marek 82 Unia 12 05 Zamość
12.14 Wąsiel Józef 47 Unia 09 06 Toruń
11.06 Wysocki Sylwester 87 ZS 3 Hrubieszów 10 09 Zamość

Pchnięcie kulą 5 kg – Jun. Mł.

RP – 15.39 WĄSIEL MAREK ZSMR HRUBIESZÓW 1999 r. tr. M. KITLIŃSKI

13.84 Fedorowicz Kamil 88 ZS 1 Hrubieszów 17 05 Zamość
10.91 Lasota Jarosław 89 G. 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
10.80 Wołoszyn Paweł 89 G. Horodło 31 05 Zamość
10.80 Jabłoński Piotr 89 G. Dołhobyczów 04 08 Hrubieszów
10.75 Panasiewicz Łukasz 90 G. 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
10.69 Bąkowski Piotr 88 ZS 3 Hrubieszów 11 10 Zamość
10.59 Zając Paweł 88 ZS 2 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
10.46 Krzywiński Sławomir 88 LO Horodło 04 10 Hrubieszów
10.45 Hukowski Tomasz 88 ZS 3 Hrubieszów 04 10 Hrubieszów
10.41 Bernaś Arkadiusz 89 G. 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów

Pchnięcie kulą 4 kg

RP – 13.24 STIPURA KRZYSZTOF SP 2 HRUBIESZÓW 1974 r. TR. M. KITLIŃSKI

8.32 Blacha Piotr 91 G. ZS 2 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów
5.27 Woś Rafał 91 G. 2 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów

Rzut dyskiem 2 kg

RP – 50.84 SULOWSKI EDMUND ZSR TUKOWICE 1985 r. tr. M. DZIEMIACH

42.47 Bełz Kamil 86 ZS 1 Hrubieszów 26 08 Kielce

Rzut dyskiem 1,75 kg

RP – 48.37 BEŁZ KAMIL ZS 1 HRUBIESZÓW 2005 r. tr. A. KULCZYŃSKI

48.37 Bełz Kamil 86 ZS 1 Hrubieszów 24 09 Lublin
23.19 Patyjewicz Daniel 87 ZS 3 Hrubieszów 12 05 Zamość
20.22 Wysocki Sylwester 87 ZS 3 Hrubieszów 12 05 Zamość
18.49 Berg Krzysztof 87 ZS 3 Hrubieszów 12 05 Zamość

Rzut dyskiem 1,5 kg

RP – 47.14 PIROGOWICZ PIOTR ZSMR HRUBIESZÓW 1986 r. tr. M. DZIEMIACH

33.02 Hukowski Tomasz 88 ZS 3 Hrubieszów 12 05 Zamość
28.47 Greń Roman 88 ZS 4 Hrubieszów 12 05 Zamość

Rzut młotem 6 kg

RP – 33.90 BEŁZ KAMIL ZS 1 HRUBIESZÓW 2005 r. tr. A. KULCZYŃSKI

33.90 Bełz Kamil 86 ZS 1 Hrubieszów 10 07 Zamość

Rzut oszczepem 600 gr.

RP – 47.91 HUKOWSKI TOMASZ G. 2 HRUBIESZÓW 2004 r. tr. M. KITLIŃSKI

46.63 Kasprzak Kamil 89 G. 2 Hrubieszów 08 06 Zamość
40.41 Bojar Daniel 89 G. Strzyżow ? 08 06 Zamość
38.62 Martyniuk Marcin 89 G. 3 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
36.56 Kapusta Witold 89 G. Dołhobyczów 31 05 Zamość
36.12 Fedorowicz Krystian 91 G. 2 Hrubieszów 25 09 Lublin
36.10 Bojarczuk Michał 89 G. 2 Hrubieszów 29 04 Hrubieszów
35.06 Konior Sylwester 90 G. 3 Hrubieszów 27 09 Hrubieszów
34.60 Tucki Damian 89 G. Horodło 12 05 Hrubieszów
33.36 Czarnecki Tomasz 89 G. 2 Hrubieszów 23 05 Zamość
31.44 Paluch Bartek 90 G. Mircze 27 09 Hrubieszów

Oszczep 700 gr.

RP – 52.14 MICHALCZYK MARCIN ZSMR HRUBIESZÓW 2000 r. tr.M. KITLIŃSKI

48.30 Hukowski Tomasz 88 ZS 3 Hrubieszów 10 09 Zamość
44.77 Fedorowicz Kamil 88 ZS 1 Hrubieszów 12 05 Zamość

Oszczep – 800 gr.

RP – 58.58 MICHALCZYK MARCIN ZS 1 HRUBIESZÓW 2003 r. tr. M. KITLIŃSKI

45.55 Hukowski Tomasz 88 ZS 3 Hrubieszów 25 09 Lublin
39.26 Bełz Kamil 86 ZS 1 Hrubieszów 10 07 Zamość

Rzut piłeczką palantową – dzieci starsze

RP – 76.00 KURZAWA MARIAN SP NIELEDEW 1975 r.

55.00 Fugiel Szymon 92 SP 2 Hrubieszów 23 05 Hrubieszów
50.50 Salewski Konrad 92 SP 2 Hrubieszów 20 04 Hrubieszów
49.00 Sidorowicz Mateusz 92 SP Turkowice 13 05 Hrubieszów
48.00 Smyk Kamil 92 SP 2 Hrubieszów 23 05 Hrubieszów
48.00 Fugiel Tomasz 94 SP 2 Hrubieszów 23 05 Hrubieszów
47.50 Migas Jarosław 93 SP 2 Hrubieszów 23 05 Hrubieszów
47.00 Irek Grzegorz 92 SP 2 Hrubieszów 17 05 Hrubieszów
47.00 Kidyba Dawid 92 SP Uchanie 17 05 Hrubieszów
46.50 Nowosad Maciej 93 SP 3 Hrubieszów 23 05 Hrubieszów
46.00 Miszczuk Czarek 92 SP 3 Hrubieszów 17 05 Hrubieszów

Chód 2 km. (b) – młodzicy

RP – 13:24,25 WOŚ RAFAŁ G. 2 HRUBIESZÓW 2005 r. tr. M. MUZYCZUK

13:24,25 Woś Rafał 91 G. 2 Hrubieszów 04 08 Hrubieszów
14:21,33 Jasinkiewicz Kamil 91 G. 2 Hrubieszów 04 08 Hrubieszów

Chód 4 km. – bieżnia – młodzicy

RP – 27:21,12 WOŚ RAFAŁ G. 2 HRUBIESZÓW 2005 r. tr. M. MUZYCZUK

27:21,12 Woś Rafał 91 G. 2 Hrubieszów 29 08 Hrubieszów

Chód 10 km. – szosa

RP – 40:36 FEDACZYŃSKI RAFAŁ ZS 1 HRUBIESZÓW 2005 r. tr. M. KITLIŃSKI

40:36 Fedaczyński Rafał 80 Unia 10 04 Rzeszów

Chód 20 km.

RP – 1.23:03 FEDACZYŃSKI RAFAŁ ZS 1 HRUBIESZÓW 2005 r. tr. M. KITLIŃSKI

1.23:03 Fedaczyński Rafał 80 Unia 23 04 Zaniemyśl

Chód 50 km

RP – 3.56:13 FEDACZYŃSKI RAFAŁ ZS 1 HRUBIESZÓW 2005 r. tr. M. KITLIŃSKI

3.56:13 Fedaczyński Rafał 80 ZS 1 Hrubieszów 21 05 Miszkolc

Sztafeta olimpijska mieszana (2 dziew.+2 chł.)

4:35,13 MKS "Unia" Hrubieszów 04 06 Zamość

4 – bój

RP – 296 pkt. IMBIR ŁUKASZ SP 1 HRUBIESZÓW 1998 r. tr. W.KASPERKIEWICZ
/8,25 – 4.74 – 68.50 – 3:35,47/

243 pkt. Fugiel Szymon 92 SP 2 Hrubieszów 17 05 Hrubieszów
8,77 – 4.73 – 43.00 – 3:22,75
234 Otręba Mateusz 92 SP 3 Hrubieszów 23 05 Zamość
8,78 – 4.54 – 45.50 – 3:35,74
233 Irek Grzegorz 92 SP 2 Hrubieszów 23 05 Zamość
8,75 – 4.70 – 44.00 – 3:39,49
226 Zając Bartek 92 SP 2 Hrubieszów 23 05 Zamość
8,68 – 4.75 – 41.50 – 3:43,73
216 Kidyba Dawid 92 SP Uchanie 17 05 Hrubieszów
8,96 – 4.31 – 47.00 – 3:34,26
199 Miszczuk Czarek 92 SP 3 Hrubieszów 17 05 Hrubieszów
8,92 – 4.40 – 46.00 – 3:52,65
229 Czyrka Piotr 92 SP 3 Hrubieszów 23 05 Zamość
9,00 – 4.63 – 42.50 – 3:31,11
182 Chachler Mateusz 94 SP 3 Hrubieszów 23 05 Zamość
9,35 – 4.51 – 40.00 – 3:53,75
177 Łopocki Łukasz 92 SP Moniatycze 17 05 Hrubieszów
8,87 – 4.07 – 34.00 – 3:39,95
170 Kupiec Adam 92 SP Dołhobyczów 17 05 Hrubieszów
9,34 – 4.20 – 43.00 – 3:55,39
220 Otręba Damian 92 SP 3 Hrubieszów 23 05 Zamość
9,24 – 4.48 – 42.00 – 3:26,95
167 Moczarski Tomasz 92 SP 3 Hrubieszów 17 05 Hrubieszów
9,14 – 3.91 – 42.00 – 3:52,18

5 km. – szosa

RP – 15:10 KERN ARTUR UNIA HRUBIESZÓW 2002 r. Tr. M. KILTLIŃSKI

15:22 Jabłoński Artur 81 Unia 23 04 Lubartów
16:46 Okoń Krzysztof 67 Hulcze 23 04 Lubartów

10 km. (sz)

RP – 31:16 KERN ARTUR UNIA HRUBIESZÓW 2005 r. Tr. M. KITLIŃSKI

31:16 Kern Artur 80 Unia 14 08 Brody

15 km (sz)

RP – 47:17 JABŁOŃSKI ARTUR UNIA HRUBIESZÓW 2005 r. tr. A. KULCZYŃSKI

47:17 Jabłoński Artur 81 Unia 08 05 Parczew
57:36 Węcławik Andrzej 79 Hrubieszów 28 08 Zamość
1.02:28 Klain Krzysztof 84 Hrubieszów 28 08 Zamość
1.06:28 Sowierszenko Tomasz 78 Hrubieszów 28 08 Zamość
1.08:17 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów 28 08 Zamość

20 km. (sz)

RP-1.04:15 ULIDOWSKI ANDRZEJ UNIA HRUBIESZ. 1995 r. tr. A.KULCZYŃSKI

1.19:51 Węcławik Andrzej 79 Hrubieszów 26 08 Krasnobród
1.27:32 Klain Krzysztof 84 Hrubieszów 26 08 Krasnobród
1.31:03 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów 26 08 Krasnobród
1.37:15 Sowierszenko Tomasz 78 Hrubieszów 26 08 Krasnobród

Półmaraton (21.097,50 km.)

RP-1.08:53 ULIDOWSKI ANDRZEJ UNIA HRUBIESZ.1994 r. tr.A.KULCZYŃSKI

1.10:38 Jabłoński Artur 81 Unia 02 10 Hrubieszów
1.20:40 Szady Tomasz 85 Horodło 02 10 Hrubieszów
1.22:55 Węcławik Andrzej 79 Unia 02 10 Hrubieszów
1.30:25 Lipski Łukasz 86 Unia 02 10 Hrubieszów
1.35:58 Okoń Krzysztof 67 Unia 02 10 Hrubieszów
1.39:34 Grzybek Mariusz 86 Unia 02 10 Hrubieszów

30 km. (sz)

RP – 2.01:57 WĘCŁAWIK ANDRZEJ UNIA HRUBIESZÓW 2005 r. tr. M.KITLIŃSKI

2.01:57 Węcławik Andrzej 79 Hrubieszów 27 08 Zamość
2.17:08 Klain Krzysztof 84 Hrubieszów 27 08 Zamość
2.23:26 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów 27 08 Zamość
2:35:25 Sowierszenko Tomasz 78 Hrubieszów 27 08 Zamość

35 km. (sz)

RP-2.20:33 PODLEWSKI KRZYSZTOF UNIA HRUBIESZ. 1995 r. tr. M.KITLIŃSKI

2.32:56 Węcławik Andrzej 79 Hrubieszów 25 08 Zwierzyniec
2.38:41 Klain Krzysztof 84 Hrubieszów 25 08 Zwierzyniec
2.45:42 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów 25 08 Zwierzyniec
3.05:50 Sowierszenko Tomasz 78 Hrubieszów 25 08 Zwierzyniec

100 km. (sz) – 4 etapy

RP – 6.43:37 PODLEWSKI ANDRZEJ UNIA HRUBIESZÓW 1995 r. tr. M.KITLIŃSKI

6.52:20 Węcławik Andrzej 79 Hrubieszów 25-28 08 Zamość
7.25:49 Klain Krzysztof 84 Hrubieszów 25-28 08 Zamość
7.48:28 Podlewski Krzysztof 56 Hrubieszów 25-28 08 Zamość
8.24:58 Sowierszenko Tomasz 78 Hrubieszów 25-28 08 Zamość

opracował – Marek Kitliński – trener la