LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Lekkoatletyczne tabele powiatowe sezonu letniego - I półrocze 2019 r. Kobiety

Dodał: MAK

Data dodania: 2019-08-01

Pierwsza część lekkoatletycznego sezonu za nami. Rosła forma Karoliny Gajewskiej, niestety kontuzja nie pozwoliła jej w walce o medale w biegach przez płotki podczas Mistrzostw Polski Juniorek. Za to udanie na zawodach centralnych zaprezentowały się chodziarki: Tarnowska, Kania, Traczuk. Dalsze postępy robią bliźniaczki Weronika i Julia Kamień oraz Olga Śmietanka i Sandra Bęsiuk. Niestety, kilka kandydatek z ubiegłego sezonu na dobre wyniki zniknęły, szkoda.

Reklama

 

Lekkoatletyczne tabele powiatowe sezonu letniego - I półrocze 2019 r.


Kobiety / dziewczęta

Kolejno: Wynik; Nazwisko i Imię; Rok ur.; Szkoła/Klub, data zawodów i miejsce


60 m – Pomiar Ręczny

8,61 Kaniuga Julia 2006 SP 3 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

8,78 Panasiewicz Martyna 2005 SP 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

8,81 Bęsiuk Sandra 2004 SP 3 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

8,90 Brudnowska Amelia-2006-SP 2 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

8,91 Frąckiewicz Natalia 2000 ZS 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

8,93  Roman Oliwia 2005 SP 3 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

8,98 Grodzka Dominika 2006 SP 3 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

9,00 Zając Patrycja 2006 SP 3 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

9,03 Adamczuk Wiktoria 2001 ZS 1 Hrubieszów 31.05. Hrubieszów

9,12 Puchalska Milena 2008 SP Nieledew 31.05. Hrubieszów


100 m – Pomiar Elektroniczny

12,48 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 LO Hrubieszów 9.06. Stalowa Wola

12,98 Kamień Wiktoria 2002 ZS 2 LO Hrubieszów 26 05. Zamość

13,01 Kamień Iwona 2002 ZS 2 LO Hrubieszów 26.05. Zamość

13,35 Śmietanka Olga 2003 SP G. 3 Hrubieszów 11.05. Biała Podlaska

15,08 Bęsiuk Sandra 2004 SP 3 Hrubieszów 11.05. Biała Podlaska

16,60 Kania Martyna 2003 ZS 2 G. Hrubieszów 11.05. Biała Podlaska

Z wiatrem

14,74 (+2,5) Bęsiuk Sandra 2004  16.06. Lublin


100 m – PR

13,71-Górniak Natalia-2003-PSP Mircze 15.05. Zamość

14,26-Naja Julia-2003-ZS 2 Hrubieszów 15.05. Zamość

14,89-Matysiak Oliwia-2003-PSP Mircze 15.05. Zamość

14,90-Głuch Dominika-2003-PSP Mircze 15.05. Zamość

15,21-Czerw Oliwia-2004-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

15,82-Kicia Dominika-2003-ZS 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

16,03-Mielniczuk Karolina-2005-SP 2 Hrubieszów  9.05. Hrubieszów

16,40-Samsonowicz Klaudia 2003-SP 2 Hrubieszów 15.05. Zamość


200 m – PE

25,88 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 LO Hrubieszów 18.05. Lublin

25,96 Kamień Wiktoria 2002 ZS 2 LO Hrubieszów 2.06. Zamość

27,36 Kamień Julia 2002 ZS 2 LO Hrubieszów 22.06. Biała podlaska

Z wiatrem

25,30 (+2,1) Gajewska Karolina 2001 ZS 2 LO Hrubieszów 9.06. Stalowa Wola

30,59 (+2,4) Bęsiuk Sandra 2004 SP 3 Hrubieszów 16.06. Lublin


300 m – PE

41,86 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 LO Hrubieszów 11.05. Biała Podlaska

44,02 Kamień Wiktoria 2002 ZS 2 LO Hrubieszów 11.05. Biała Podlaska

46,16 Kamień Julia 2002 ZS 2 LO Hrubieszów 11.05. Biała Podlaska

51,20 Haczkiewicz Magda 2006 Hrubieszów 26.05. Zamość

53,10 Świgost Emilia 2006 Hrubieszów 26.05. Zamość

54,39 Bazylewicz Jagoda 2007 Hrubieszów 26.05. Zamość

54,51 Kaczyńska Laura 2008 Hrubieszów 26.05. Zamość

55,80 Kuśmierczyk Lena 2007 Hrubieszów 26.05. Zamość

58,26 Szeląg Anna 2007 Hrubieszów 26.05. Zamość

62,53 Kusiak Karolina 2007 Hrubieszów 26.05. Zamość


300 m - PR

52,11-Paluch Aleksandra-2004-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

53,11-Mazur Marta-2004-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

54,13-Szelezin Julia-2003-ZS 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

55,33-Hunia Weronika-2003-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

56,59-Stadnik Weronika-2004-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

56,68-Mońka Wiktoria-2004-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

56,87-Lebiedowicz Katarzyna-2004-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

57,15-Czupryńska Dominika-2004-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

1:02,11-Sienicka Kornelia 2003 SP Mircze 15.05. Zamość

1:05,74-Sowa Kornelia-2003-ZS 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


400 m – PE

58,76 Gajewska Karolina 2002 ZS 2 LO Hrubieszów 18.05. Lublin

60,73 Kamień Wiktoria 2002 ZS 2 LO Hrubieszów 1.06. Zamość

66,27 Bęsiuk Sandra 2004  SP 3 Hrubieszów 18.05. Lublin


600 m

1:42,88 Śmietanka Olga 2003 SP G. 3 Hrubieszów 11.05. Biała Podlaska

1:50,99-Bęsiuk Sandra-2004-SP 3 Hrubieszów 11.05. Biała Podlaska

1:58,12 Jańczuk-Tomaszewska Karolina 2007 Hrubieszów 26.05. Zamość

2:01,07 Haczkiewicz Magda 2006 11.05. Biała Podlaska

2:05,66 Puchalska Róża 2006- SP 2 Hrubieszów 11.05. Biała Podlaska

2:08,66 Ciężka Klaudia 2006 Hrubieszów 26.05. Zamość

2:08,67-Stepaniuk Magdalena-2003-ZS 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

2:09,03-Tarnowska Karolina-2003-SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

2:09,51 Kowalczyk Wiktoria 2006 Hrubieszów 26.05. Zamość

2:10,47-Kowalczyk Oliwia-2005-SP 2 Hrubieszów 11.05. Biała Podlaska

2:12,64 Nowak Oliwia-2006- SP 2 Hrubieszów 11.05. Biała Podlaska


800 m

2:25,07 Śmietanka Olga 2003 SP G. 3 Hrubieszów 2.06. Zamość


1000 m

3:22,31 Bęsiuk Sandra 2004 SP 3 Hrubieszów 26.05. Zamość


1500 m

5:05,37 Śmietanka Olga 2003 SP G. 3 Hrubieszów 1.06. Zamość


2000 m

7:37,52 Bęsiuk Sandra 2004 SP 3 Hrubieszów 23.06. Lublin


3000 m

11:34,87 Śmietanka Olga 2003 SP G. 3 Hrubieszów 23.06. Warszawa


100 m ppł (wys. 84 cm – rozstaw – 8.50

14,45 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 LO Hrubieszów 1.06. Zamość


400 m ppł

1:03,41 Gajewska Karolina 2001 ZS 2 LO Hrubieszów 11.07. Poznań


Skok w dal

4,40-Jowdiuk Oliwia-2004-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

4,36-Kozdrój Natalia-2004-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

4,10-Głuch Angelika-2003-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

3,95-Mielniczuk Maria-2003-ZS 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3,87-Łazorczyk Angelika-2003-ZS 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

3,80-Szpak Aleksandra-2003-PSP Mircze 9.05. Hrubieszów

3.80 Szwanc Magdale4na 2007 Hrubieszów 26.05. Zamość

3.77-Stecko Oliwia 2005 SP 2 Hrubieszów 15.05. Zamość

3.74 Świgost Emilia 2006 Hrubieszów 26.05. Zamość

3.73- Strupieniuk Wiktoria-2007-PSP Mircze-6.05. Hrubieszów


Skok wzwyż

135 Panasiewicz Gabriela-2003-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

125 Szala Laura-2005-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

125 Wańczycka paulina 2005 SP 2 Hrubieszów 15.05. Zamość

120 Stanisławek Karolina-2005 SP Mircze 15.05. Zamość

120 Wołowiec Alicja 2006 Hrubieszów 26.05. Zamość

115 Siewierska Weronika-2003-PSP Mircze 15.05. Zamość


Kula 3kg

9,52-Patyjewicz Iga-2003-ZS 2 G. Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

8,93-Wiśniewska Klaudia-2003-PSP Mircze 15.05. Zamość

8,38-Durakiewicz Anna-2004-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

7.98-Orłowska Aleksandra-2003-SP 2 Hrubieszów 15.05. Zamość

7,53-Nowosad Ada-2003-ZS 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

7.52-Smoleń Natalia-2004-PSP Mircze 15.05. Zamość

7,24-Kociach Emilia-2003-ZS 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

6.77 Roman Wiktoria 2003 SP 2 Hrubieszów 15.05. Zamość

6,23-Muzyczuk Kinga-2003-SP 2 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów

6,21-Bucior Martyna-2003-SP 1 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


Piłeczka palantowa

37-Kowalczyk Wiktoria-2006-SP 2 Hrubieszów-6.05 Hrubieszów

34-Świgost Emilia-2006-SP 2 Hrubieszów-6.05 Hrubieszów

33-Oczyńska Emilia-2008--SP 3 Hrubieszów-6.05 Hrubieszów

31-Uszko Marlena-2006-SP 3 Hrubieszów-6.05 Hrubieszów

30-Marmucka Zuzanna-2006--SP 1 Hrubieszów-6.05 Hrubieszów

29,5-Kościowska Katarzyna-2008-SP 2 Hrubieszów-6.05 Hrubieszów

29,5-Wójtowicz Aldona-2006--SP 3 Hrubieszów-6.05 Hrubieszów

29-Szeląg Anna-2007-SP 2 Hrubieszów-6.05 Hrubieszów

28-Brudnowska Amelia-2006-SP 2 Hrubieszów-6.05 Hrubieszów

27-Sułkowska Julia-2006--SP 1 Hrubieszów-6.05 Hrubieszów


Chód sportowy  5 km

29:16,78 Tarnowska Karolina 2003 SP 1 G. Hrubieszów 11.07. Poznań

32:38,85 Kania Martyna 2003 ZS 2 G. Hrubieszów 11.07. Poznań

34:18,27 Traczuk Agnieszka 2001 ZS 2 LO Hrubieszów 1.06. Zamość


Chód sportowy  10 km

73:22,53 Traczuk Agnieszka 2001 ZS 2 LO Hrubieszów 4.07. Racibórz


Czwórbój la klasy VI i młodsze – brak wyników z rejonu

193-Kowalczyk Wiktoria-2006-SP 2 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

-9,18-2:24,28-3,21-37

177-Świgost Emilia-2006-SP 2 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

-9,28-2:29,85-3,33-34

167-Oczyńska Emilia-2008-SP 3 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

-9,47-2:26,94-3.16-33,0-

168-Strupieniuk Wiktoria-2007- PSP Mircze--6.05. Hrubieszów

9,65-2:24,23-3.73-26.0-

164-Brudnowska Amelia-2006--SP 2 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

-8,90-2:37;10-3,30-28

161-Nowak Oliwia-2006--SP 2 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

-9,64-2:20,63-3,34-25,5

154-Uszko Marlena-2006-SP 3 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

-9,64-2:32,81-3.33-31.0-

153-Sułkowska Julia-2006-SP 1 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

9,67-2:24,25-3.20-27.0-

145-Marmucka Zuzanna-2006-SP 1 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

-9,62-2:39,54-3.35-30,0-

131-Puchalska Róża-2006--SP 2 Hrubieszów-6.05. Hrubieszów

-9,88-2:18,85-2,60-24


Trójbój la klasy IV i mł.

89-Smoleń Oliwia-2008-PSP Mircze-6.05.Hrubieszów

10,50-36-2,90-17-26,0-36

86-Iwon Wiktoria-2008-SP 1 Hrubieszów-6.05.Hrubieszów

9,86-3,10-13,0

69-Paluch Martyna-2008- PSP Mircze-6.05.Hrubieszów

10,14-2,70-15,0

63-Sztojko Oliwia-2009- SP 1 Hrubieszów-6.05.Hrubieszów

10,12-1,65-17,0

54-Siewierska Milena-2008- PSP Mircze-6.05.Hrubieszów

11,35-2,90-18,0

52-Świgost Nina-2009- SP 2 Hrubieszów-6.05.Hrubieszów

10,34-2,25-13,0

49-Ciesielczuk Angelika-2008- SP 2 Hrubieszów-6.05.Hrubieszów

11,26-2,15-23,0

39-Zając Wiktoria-2009- SP 1 Hrubieszów-6.05.Hrubieszów

11,72-2,55-18,0

37-Jasińska Karolina-2008- SP 1 Hrubieszów-6.05.Hrubieszów

10,94-2,60-10,0

32-Kozak Kinga-2008-PSP Mircze-6.05.Hrubieszów3

11,40-2.50-13,0


Wojewódzkie Zawody „Lekkoatletyka Dla Każdego”

Zamość, 26.05.2019 r.


U12 dziewcząt – trójbój (60 m, skok w dal, rzut piłką lekarską):

Świgost Nina (2009) - 131 pkt. (10,55-240-6.70)

Bożek Julia (2009) - 134 pkt. (11.35-301-6.70)

Borsukiewicz Julia (2009) - 152 pkt. (10,75-6.40-218)

Ciesielczuk Angelika (2008) - 159 pkt. (11,30-2.48-6.40)

Lipnicka Gabriela (2010) - 178 pkt. (11,26-2.34-5.30)

Kusiak Nikola (2009) - 180 pkt. (11,80-2.59-4.20)

Szymusiak Karina (2010) - 200 pkt. (13,33-2.16-4.00)

Gołębiowska Marcelina (2010) - 203 pkt. (12,02-nm-4.70),


Sztafeta 4x100m - PR

59,23-Gług D,Kozdrój N, Kowalczuk A, Górniak N.-SZS Mircze 9.05. Hrubieszów

59,43-Mielniczuk K, Kowalczyk O,Samsonowicz K, Jowdiuk O.-SP 2 Hrubieszów 15.05. Zamość

1:02,18- Stadnik W,Bęsiuk S,Czerw O,Czupryńska D,-SP 3 Hrubieszów 9.05. Hrubieszów


Sztafeta 4x400m

4:08,56 MKS Unia Hrubieszów 2.06. Zamość

(Kamień Wiktoria 02, Śmietanka Olga 03, Kamień Julia 02, Gajewska Karolina 01)


***


Opracował, na podstawie Tabel kobiet PZLA do 30 VII i komunikatów - Marek Ambroży Kitliński (mak)

Komunikaty:

Hrubieszów

31.05. Hrubieszów Memoriał Ewy Kitlińskiej  60 m

Powiatowe SZS

6.05. Hrubieszów 4-bój i 3-bój dz. i chł

9.05. Hrubieszów SP VIII/VII/G

Rejon SZS

15.05. Zamość SP 8-7 i G

- Brak komunikatu z czwórboju

Woj. SZS

12.06. Biłgoraj Dz.

Trójbój

Czwórbój

Woj. LA dla każdego

26.05. Zamość Dz. U12, U14


Fot. facebook.com / MKS Unia Hrubieszów Lekkoatletyka

 

Podziel się:
« wstecz