Licealiada w tenisie stołowym

17 listopada, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3, odbyła się Wojewódzka Licealiada w tenisie stołowym.

Reklamy

W zawodach wzięło udział kilkadziesiąt najlepszych zawodniczek i zawodników naszego województwa, reprezentujących szkoły średnie.

Organizatorem Licealiady był Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” ze Szkoły Podstawowej nr 3.

Jeśli chodzi o rywalizację dziewcząt, nie bez powodu liczyliśmy na Ewelinę Krawczuk, naszą najlepszą zawodniczkę, wielokrotną mistrzynię różnych wojewódzkich mistrzostw, obecnie rozgrywającą mecze w pierwszoligowym klubie.

Ewelina, która w tym turnieju reprezentowała Zespół Szkół nr 2, miała na początku lekkie problemy z koncentracją, szczególnie w pierwszych meczach ze słabszymi zawodniczkami. Później jednak wszystko wróciło do normy i Hrubieszowianka bez trudu wygrała całą imprezę.

Życzymy jej powodzenia na zbliżających się zawodach ogólnopolskich!

A oto wyniki Eweliny:
Krawczuk E. – Wożniak J. 3 : 0
Krawczuk E. – Biała W. 3 : 1
Krawczuk E. – Wasilewska K. 3 : 0
Krawczuk E. – Skrzypiec K. 3 : 0
Krawczuk E. – Rymuszka D. 3 : 0

Oprócz Eweliny, nasze miasto reprezentowała jeszcze Justyna Buczko z Zespołu Szkół nr 3.

Końcowe rezultaty Licealiady przedstawiają się następująco:

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – DZIEWCZĄT

1.Krawczuk Ewelina ZS nr 2 Hrubieszów
2.Rymuszka Diana V LO Lublin
3.Wasilewska Katarzyna ZS Bełżyce
4.Biała Weronika ZS nr 3 Kraśnik
5.Sydo Anna ZS nr 3 Kraśnik
6.Skrzypiec Katarzyna I LO Lubartów
7-8.Lewoszewska Eliza ZS nr 4 Łuków
Baran Kamila ZS nr 1 Lublin
9-12.Anaszewska Ewelina LO Parczew
Neckier Małgorzata ZSZ nr 4 Chełm
Wożniak Jowita ZSRol. Jabłoń
Staniak Paulina II LO Krasnystaw
13-16.Kachniarz Agata ZS nr 3 Łuków
Pietraś Monika III LO Lublin
Danielkiewicz Katarzyna ZS nr 1 Tomaszów
Kowalczyk Monika I LO Lubartów
17-24.Walasek Joanna III LO Puławy
Niećko Monika ZS nr 5 Lublin
Gnap Agnieszka ZS nr 2 Tomaszów
Pawlos Sylwia ZSZ nr 4 Chełm
Twarowska Małgorzata II LO Biała Podlaska
Budkowska Justyna LO Janów Lub.
Szczepanik Ewelina I LO Lubartów
Semeniuk Justyna I LO Chełm
25-28.Buczko Justyna ZS nr 3 Hrubieszów
Jagiełło Dominika ZSZ nr 2 Ryki
Rozmuszcz Olga III LO Lublin
Małecka Monika I LO Chełm

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – CHŁOPCY

1.Grzyb Marcin ZS Adamów
2.Widyński Paweł II LO Lubartów
3.Kloc Bartosz ZS nr 1 Kraśnik
4.Jasiński Sebastian ZS Piaski
5.Osiak Radosław ZSO Dęblin
6.Wójciuk Wojciech LO Parczew
7-8.Pielak Paweł ZSP nr 1 Krasnystaw
Aleksandrowicz Łukasz LO Parczew
9-12.Jasiński Łukasz ZS Piaski
Kicyk Marcin ZSBiO Biłgoraj
Słupny Adrian ZSB Lublin
Matraszek Emil ZS nr 1 Ryki
13-16.Wasak Bogdan RCEZ Lubartów
Sowa Patryk ZSZ Janów Lub.
Winiarczyk Mateusz ZS nr 1 Lublin
Ostrowski Bartek III LO Lublin
17-24.Smogorzewski Paweł ZSRol. Wola Osowińska
Łucka Mariusz ZS nr 5 Lublin
Dziewa Dariusz ZSBiO Biłgoraj
Król Andrzej ZS Adamów
Polak Paweł ZSZ Ryki
Seń Wojciech I LO Zamość
Wójcik Arkadiusz ZSP nr 2 Tomaszów
Adamiak Maciej ZS Piaski
25-29.Kańkowski Jakub LO Janów Lub.
Mrozik Łukasz ZS nr Lublin
Zaborowski Paweł II LO Krasnystaw
Futa Adrian ZS Piaski
Brzyski Bartosz ZS nr 2 Tomaszów

Końcową klasyfikację przygotował Zbigniew Krawczuk.

zobacz fotki >>