REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Liga LA w ramach powiatowych rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2018-04-26

24 kwietnia na obiektach HOSiR odbyła się drużynowa Liga LA w ramach powiatowych rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej (SZS), a organizatorami jej byli PSZS oraz HOSiR.

Reklama

 

Do zawodów rejonowych które odbędą się 18 maja w Zamościu awansowały po dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt oraz chłopców.

 

Wyniki:

 

100m dziewcząt

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Gajewska Karolina

2000

Unia Hrubieszów

12.09

PK

Jankowska Natalia

2003

SP 1 Hrubieszów

13.24

148

Kamień Julia

2002

ZS 2 Hrubieszów

13.44

138

Greszeta Marcela

2003

SP 1 Hrubieszów

13.69

129

Świeca Julita

2002

ZS 2 Hrubieszów

14.13

111

Matysiak Oliwia

2003

PSP Mircze

14.19

109

Bednarczuk Natalia

2002

SP 3 Hrubieszów

14.21

108

Majewska Malwina

2003

SP 2 Hrubieszów

14.47

101

Sacharczuk Julia

2003

SP 2 Hrubieszów

14.73

95

Głuch Dominika

2003

PSP Mircze

14.74

95

Micek Milena

2002

ZS 2 Hrubieszów

14.75

95

Wiśniewska Klaudia

2003

PSP Mircze

15.03

88

Kowalczuk Klaudia

2003

SP 3 Hrubieszów

15.16

85

Świeca Martyna

2004

SP 1 Hrubieszów

15.29

82

Pirogowicz Daria

2004

SP 3 Hrubieszów

15.91

67

Jowdiuk Oliwia

2004

SP 2 Hrubieszów

PK 13.53

 

Naja Julia

2003

ZS 2 Hrubieszów

PK 14.75

 

300m

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Gajewska Karolina

2000

Unia Hrubieszów

44.84

PK

Kamień Wiktoria

2002

ZS 2 Hrubieszów

45.97

134

Kowalczyk Klaudia

2002

SP 3 Hrubieszów

49.61

94

Stasiuk Iga

2003

SP 1 Hrubieszów

52.01

82

Paluch Aleksandra

2004

PSP Mircze

52.32

81

Kuta Weronika

2003

PSP Mircze

54.26

71

Łazorczyk Angelika

2003

ZS 2 Hrubieszów

54.63

69

Salomon Sandra

2004

SP 1 Hrubieszów

54.66

69

Kopczyńska Julia

2004

SP 3 Hrubieszów

55.23

66

Radelczuk Oliwia

2003

SP 1 Hrubieszów

55.54

65

Bedlińska Sylwia

2003

SP 2 Hrubieszów

56.84

59

Samsonowicz Klaudia

2003

SP 2 Hrubieszów

57.08

58

Gogół Anna

2002

PSP Mircze

57.58

56

Lachowska Magdalena

2002

SP 3 Hrubieszów

61.02

42

600m

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Śmietanka Olga

2003

SP 3 Hrubieszów

1.46.28

123

Bęsiuk Sandra

2004

SP 3 Hrubieszów

1.54.80

89

Hrycuniak Martyna

2003

SP 1 Hrubieszów

1.57.00

86

Stasiuk Emma

2002

ZS 2 Hrubieszów

1.59.11

82

Tarnowska Karolina

2003

SP 1 Hrubieszów

2.02.05

76

Sachuk Mariya

2002

SP 3 Hrubieszów

2.10.21

61

Kania Martyna

2003

ZS 2 Hrubieszów

2.10.86

59

Mazur Marta

2005

PSP Mircze

2.18.30

46

Sztafeta 4x100m dziewcząt

Skład

Szkoła

Wynik

Punkty

 

 Kamień J,Kamień W, Świeca J, Malinowska W

ZS 2 Hrubieszów

56.81

83

 

Jankowska,Stasiuk,Greszeta, Hrycuniak

SP 1 Hrubieszów

57.09

82

 

 

SP 3 Hrubieszów

58.21

75

 

 

SP 2 Hrubieszów

60.07

65

 

 

SZS Mircze

61.14

59

 

skok w dal

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Jowdiuk Oliwia

2004

SP 2 Hrubieszów

4,51

101

Malinowska Wiktoria

2002

ZS 2 Hrubieszów

4,29

90

Szpak Aleksandra

2004

PSP Mircze

4,06

79

Block Wiktoria

2002

SP 1 Hrubieszów

4.00

76

Budzowska Nicole

2004

SP 3 Hrubieszów

3,96

74

Mielniczuk Maria

2003

ZS 2 Hrubieszów

3,9

71

Szelezin Julia

2003

ZS 2 Hrubieszów

3,85

68

Biszczat Aleksandra

2003

SP 3 Hrubieszów

3,71

61

Głuch Angelika

2003

PSP Mircze

3,51

51

Hunia Weronika

2003

PSP Mircze

3,38

45

Faron Laura

2002

SP 1 Hrubieszów

3,34

43

Kula 3kg

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Patyjewicz Iga

2003

ZS 2 Hrubieszów

8,80

94

Sądej Jagoda

2002

SP 1 Hrubieszów

8,79

94

Nowosad Ada

2003

ZS 2 Hrubieszów

7,91

66

Kociach Emilia

2003

ZS 2 Hrubieszów

7,48

51

Janiak Julia

2002

PSP Mircze

7,28

45

Górniak Natalia

2003

PSP Mircze

7,26

44

Radelczuk Zofia

2002

SP 3 Hrubieszów

7.00

36

Pazyna Wiktoria

2002

SP 2 Hrubieszów

6,85

33

Dziug Klaudia

2002

PSP Mircze

6,72

29

Wójcik Aleksandra

2004

SP 1 Hrubieszów

6,58

26

Roman Wiktoria

2004

SP 2 Hrubieszów

6,51

24

Ślązak Aleksandra

2002

SP 3 Hrubieszów

6,03

14

Pirogowicz Martyna

2003

SP 2 Hrubieszów

5,77

8

Orłowska Aleksandra

2003

SP 2 Hrubieszów

PK 6,64

-

Senkowska Oliwia

2003

ZS 2 Hrubieszów

Pk 6,40

-

Semaj Marzena

2003

ZS 2 Hrubieszów

Pk 5,98

-

skok wzwyż

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Bańka Weronika

2002

SP 2 Hrubieszów

140 cm

100

Panasiewicz Gabriela

2003

SP 2 Hrubieszów

140 cm

100

Kusa Gabriela

2002

PSP Mircze

125 cm

66

Pietrusiewicz Nina

2004

SP 3 Hrubieszów

125 cm

66

Kowalczuk Aleksandra

2003

PSP Mircze

125 cm

66

Daciuk Katarzyna

2002

SP 1 Hrubieszów

120 cm

56

 

CHŁOPCY

100m

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Fijołek Bartłomiej

2002

SP 3 Hrubieszów

12.08

131

Bartnik Marcel

2003

SP 1 Hrubieszów

12.15

128

Kaczmarek Mateusz

2002

SP 3 Hrubieszów

12.31

120

Długosz Konrad

2003

SP 1 Hrubieszów

12.36

118

Kaczmarek Kacper

2004

SP 1 Hrubieszów

12.48

113

Rutkowski Jakub

2003

SP 3 Hrubieszów

12.90

95

300m

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Oleszczuk Jakub

2002

SP 1 Hrubieszów

40.47

125

Pawlos Krystian

2003

SP 3 Hrubieszów

42.54

100

Herda Michał

2003

SP 1 Hrubieszów

42.94

96

Budzyński Tomasz

2003

SP 3 Hrubieszów

43.77

90

Rutkowski Damian

2002

SP 1 Hrubieszów

44.27

87

Tchórzewski Kamil

2003

SP 3 Hrubieszów

45.80

80

Wlaź Szymon

2003

PSP Mircze

52.18

48

1000m

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Dziedzic Bartłomiej

2002

SP 1 Hrubieszów

3.12.06

79

Sztojko Krystian

2003

SP 1 Hrubieszów

3.12.76

78

Cierech Filip

2004

SP 1 Hrubieszów

3.19.57

68

Czop Łukasz

2003

PSP Mircze

3.45.16

37

Czop Daniel

2003

PSP Mircze

3.52.70

29

Esposito Ludovico

2004

PSP Mircze

3.59.02

23

Sztafeta 4x100m chłopców

Kaczmarek, Bartnik,Długosz, Oleszczuk

 

SP 1 Hrubieszów

50.02

122

 Rutkowski, Fijołek, Kaczmarek, Pawlos

 

SP 3 Hrubieszów

50.54

115

Skok w dal

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Pietrusiewicz Mikołaj

2002

SP 1 Hrubieszów

4.92

69

Flis Konrad

2004

SP 3 Hrubieszów

4.89

68

Tlak Jakub

2002

SP 3 Hrubieszów

4.83

66

Sowa Marcin

2002

PSP Mircze

4.64

60

Pieniążek Krzysztof

2002

SP 1 Hrubieszów

4.60

59

Holc Jakub

2002

SP 1 Hrubieszów

4.58

58

Chudzik Jakub

2002

PSP Mircze

4.51

56

Watras Mateusz

2004

SP 3 Hrubieszów

3.91

36

Kula 5kg

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Dziadosz Kamil

2002

PSP Mircze

10.19

92

Ślepko Mateusz

2004

PSP Mircze

9.08

65

Dziuba Bartosz

2004

PSP Mircze

8.54

54

Bednarz Dominik

2003

SP 1 Hrubieszów

7.92

41

Słowik Konrad

2002

SP 3 Hrubieszów

7.91

41

Pisiewicz Dominik

2002

SP 3 Hrubieszów

7.17

26

Kuropatwa Damian

2002

SP 3 Hrubieszów

PK 6.90

 

Oszczep 600g

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Wichniewicz Kacper

2002

PSP Mircze

32.80

74

Ruszczak Adrian

2002

PSP Mircze

23.00

31

Dziuba Kamil

2002

PSP Mircze

-

0

skok wzwyż

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Nowosad Mateusz

2002

SP 3 Hrubieszów

155cm

83

Czop Mikołaj

2002

PSP Mircze

150cm

75

Daciuk Kamil

2002

SP 3 Hrubieszów

150cm

75

Abramek Jakub

2003

PSP Mircze

145cm

68

Barszczewski Gabriel

2004

SP 1 Hrubieszów

140cm

60

Kudelski Adrian

2002

SP 3 Hrubieszów

140cm

60

Chabros Patryk

2004

SP 1 Hrubieszów

135cm

53

 

 

Klasyfikacja drużynowa:

 

Dziewczęta:

 

1. ZS 2 Hrubieszów- 1101 pkt 

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Punkty

Kamień Julia

2002

ZS 2 Hrubieszów

13.44

138

Kamień Wiktoria

2002

ZS 2 Hrubieszów

45.97

134

Świeca Julita

2002

ZS 2 Hrubieszów

14.13

111

Micek Milena

2002

ZS 2 Hrubieszów

14.75

95

Patyjewicz Iga

2003

ZS 2 Hrubieszów

8,80

94

Malinowska Wiktoria

2002

ZS 2 Hrubieszów

4,29

90

4x100m

 

ZS 2 Hrubieszów

56.81

83

Stasiuk Emma

2002

ZS 2 Hrubieszów

1.59.11

82

Mielniczuk Maria

2003

ZS 2 Hrubieszów

3,90

71

Łazorczyk Angelika

2003

ZS 2 Hrubieszów

54.63

69

Szelezin Julia

2003

ZS 2 Hrubieszów

3,85

68

Nowosad Ada

2003

ZS 2 Hrubieszów

7,91

66

Kania Martyna

2003

ZS 2 Hrubieszów

2.10.86

59

Kociach Emilia

2003

ZS 2 Hrubieszów

7,48

51

 

2. SP 1 Hrubieszów- 1045 pkt 

Jankowska Natalia

2003

SP 1 Hrubieszów

13.24

148

Greszeta Marcela

2003

SP 1 Hrubieszów

13.69

129

Sądej Jagoda

2002

SP 1 Hrubieszów

8,79

94

Hrycuniak Martyna

2003

SP 1 Hrubieszów

1.57.00

86

Świeca Martyna

2004

SP 1 Hrubieszów

15.29

82

Stasiuk Iga

2003

SP 1 Hrubieszów

52.01

82

4x100m

 

SP 1 Hrubieszów

57.09

82

Tarnowska Karolina

2003

SP 1 Hrubieszów

2.02.05

76

Block Wiktoria

2002

SP 1 Hrubieszów

4.00

76

Salomon Sandra

2004

SP 1 Hrubieszów

54.66

69

Radelczuk Oliwia

2003

SP 1 Hrubieszów

55.54

65

Daciuk Katarzyna

2002

SP 1 Hrubieszów

120 cm

56

Faron Laura

2002

SP 1 Hrubieszów

3,34

43

Wójcik Aleksandra

2004

SP 1 Hrubieszów

6,58

26

 

3. SP 3 Hrubieszów- 969 pkt 

Śmietanka Olga

2003

SP 3 Hrubieszów

1.46.28

123

Bednarczuk Natalia

2002

SP 3 Hrubieszów

14.21

108

Kowalczyk Klaudia

2002

SP 3 Hrubieszów

49.61

94

Bęsiuk Sandra

2004

SP 3 Hrubieszów

1.54.80

89

Kowalczuk Klaudia

2003

SP 3 Hrubieszów

15.16

85

4x100m

 

SP 3 Hrubieszów

58.21

75

Budzowska Nicole

2004

SP 3 Hrubieszów

3,96

74

Pirogowicz Daria

2004

SP 3 Hrubieszów

15.91

67

Kopczyńska Julia

2004

SP 3 Hrubieszów

55.23

66

Pietrusiewicz Nina

2004

SP 3 Hrubieszów

125 cm

66

Sachuk Mariya

2002

SP 3 Hrubieszów

2.10.21

61

Biszczat Aleksandra

2003

SP 3 Hrubieszów

3,71

61

Lachowska Magdalena

2002

SP 3 Hrubieszów

61.02

42

Radelczuk Zofia

2002

SP 3 Hrubieszów

7.00

36

Ślązak Aleksandra

2002

SP 3 Hrubieszów

6,03

14

 

4. PSP Mircze- 867 pkt

Matysiak Oliwia

2003

PSP Mircze

14.19

109

Głuch Dominika

2003

PSP Mircze

14.74

95

Wiśniewska Klaudia

2003

PSP Mircze

15.03

88

Paluch Aleksandra

2004

PSP Mircze

52.32

81

Szpak Aleksandra

2004

PSP Mircze

4,06

79

Kuta Weronika

2003

PSP Mircze

54.26

71

Kusa Gabriela

2002

PSP Mircze

125 cm

66

Kowalczuk Aleksandra

2003

PSP Mircze

125 cm

66

4x100m

 

PSP Mircze

61.14

59

Gogół Anna

2002

PSP Mircze

57.58

56

Głuch Angelika

2003

PSP Mircze

3,51

51

Mazur Marta

2005

PSP Mircze

2.18.30

46

Hunia Weronika

2003

PSP Mircze

3,38

45

Janiak Julia

2002

PSP Mircze

7,28

45

Górniak Natalia

2003

PSP Mircze

7,26

44

Dziug Klaudia

2002

PSP Mircze

6,72

29

 

5. SP 2 Hrubieszów- 744 pkt 

Majewska Malwina

2003

SP 2 Hrubieszów

14.47

101

Jowdiuk Oliwia

2004

SP 2 Hrubieszów

4,51

101

Bańka Weronika

2002

SP 2 Hrubieszów

140 cm

100

Panasiewicz Gabriela

2003

SP 2 Hrubieszów

140 cm

100

Sacharczuk Julia

2003

SP 2 Hrubieszów

14.73

95

4x100m

 

SP 2 Hrubieszów

60.07

65

Bedlińska Sylwia

2003

SP 2 Hrubieszów

56.84

59

Samsonowicz Klaudia

2003

SP 2 Hrubieszów

57.08

58

Pazyna Wiktoria

2002

SP 2 Hrubieszów

6,85

33

Roman Wiktoria

2004

SP 2 Hrubieszów

6,51

24

Pirogowicz Martyna

2003

SP 2 Hrubieszów

5,77

8

 

Chłopcy:

 

1.SP1 Hrubieszów- 1143pkt

Bartnik Marcel

2003

SP 1 Hrubieszów

12.15

128

Oleszczuk Jakub

2002

SP 1 Hrubieszów

40.47

125

4x100m

 

SP 1 Hrubieszów

50.02

122

Długosz Konrad

2003

SP 1 Hrubieszów

12.36

118

Kaczmarek Kacper

2004

SP 1 Hrubieszów

12.48

113

Herda Michał

2003

SP 1 Hrubieszów

42.94

96

Rutkowski Damian

2002

SP 1 Hrubieszów

44.27

87

Dziedzic Bartłomiej

2002

SP 1 Hrubieszów

3.12.06

79

Sztojko Krystian

2003

SP 1 Hrubieszów

3.12.76

78

Pietrusiewicz Mikołaj

2002

SP 1 Hrubieszów

4.92

69

Cierech Filip

2004

SP 1 Hrubieszów

3.19.57

68

Barszczewski Gabriel

2004

SP 1 Hrubieszów

140cm

60

Pieniążek Krzysztof

2002

SP 1 Hrubieszów

4.60

59

Holc Jakub

2002

SP 1 Hrubieszów

4.58

58

Chabros Patryk

2004

SP 1 Hrubieszów

135cm

53

Bednarz Dominik

2003

SP 1 Hrubieszów

7.92

41

 

2. SP 3 Hrubieszów- 1083 pkt 

Fijołek Bartłomiej

2002

SP 3 Hrubieszów

12.08

131

Kaczmarek Mateusz

2002

SP 3 Hrubieszów

12.31

120

4x100m

 

SP 3 Hrubieszów

50.54

115

Pawlos Krystian

2003

SP 3 Hrubieszów

42.54

100

Rutkowski Jakub

2003

SP 3 Hrubieszów

12.90

95

Budzyński Tomasz

2003

SP 3 Hrubieszów

43.77

90

Nowosad Mateusz

2002

SP 3 Hrubieszów

155cm

83

Tchórzewski Kamil

2003

SP 3 Hrubieszów

45.80

80

Daciuk Kamil

2002

SP 3 Hrubieszów

150cm

75

Flis Konrad

2004

SP 3 Hrubieszów

4.89

68

Tlak Jakub

2002

SP 3 Hrubieszów

4.83

66

Kudelski Adrian

2002

SP 3 Hrubieszów

140cm

60

Słowik Konrad

2002

SP 3 Hrubieszów

7.91

41

Watras Mateusz

2004

SP 3 Hrubieszów

3.91

36

Pisiewicz Dominik

2002

SP 3 Hrubieszów

7.17

26

 

3. PSP Mircze- 689 pkt

Dziadosz Kamil

2002

PSP Mircze

10.19

92

Czop Mikołaj

2002

PSP Mircze

150cm

75

Wichniewicz Kacper

2002

PSP Mircze

32.80

74

Abramek Jakub

2003

PSP Mircze

145cm

68

Ślepko Mateusz

2004

PSP Mircze

9.08

65

Sowa Marcin

2002

PSP Mircze

4.64

60

Chudzik Jakub

2002

PSP Mircze

4.51

56

Dziuba Bartosz

2004

PSP Mircze

8.54

54

Wlaź Szymon

2003

PSP Mircze

52.18

48

Czop Łukasz

2003

PSP Mircze

3.45.16

37

Ruszczak Adrian

2002

PSP Mircze

23.00

31

Czop Daniel

2003

PSP Mircze

3.52.70

29

Esposito Ludovico

2004

PSP Mircze

3.59.02

23

Dziuba Kamil

2002

PSP Mircze

-

0

 

 

Zdjęcia:

Drużynowe Igrzyska Młodzieży w lekkiej atletyce

 

 

Opracował: Tomasz Magdziak (PSZS), fot. HOSiR

 

 

 

 

Podziel się:
« wstecz