Marek Jarzyński zwyciezcą XIV Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

W XIV Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym rozegranym w sali Szkoły Podstawowej Nr 3 udział wzięło 45 zawodników i rozegrano 142 pojedynki indywidualne. Najlepszym zawodnikiem okazał się faworyt Marek Jarzyński, który w finale pokonał Tomasza Słupskiego.

Reklamy

Turniej rozegrany był w formule open.

Rywalizacja toczyła się o puchar, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” z Hrubieszowa. Tradycyjnie Market Kaufland  ufundował dla wszystkich uczestników turnieju słodki poczęstunek i napoje.

Najlepszym zawodnikiem okazał się faworyt Marek Jarzyński, który w finale pokonał Tomasza Słupskiego. W meczu o trzecie miejsce Adam Drop pokonał Łukasza Kowalczuka (mała niespodzianka, przed turniejem ta para nie należała do kandydatów do walki o trzecie miejsce).

Miejsca pozostałych zawodników w komunikacie poniżej.

Kolejne ostatnie w tym sezonie Grand Prix Hrubieszowa  odbędzie się 20.05.2012 r. również w sali Szkoły Podstawowej Nr 3.

Poniżej rozmowa z organizatorem cyklu Grand Prix – Zbigniewem Krawczukiem…

 

KOLEJNOŚC KOŃCOWA

XIV GRAND PRIX HRUBIESZOWA – 22.04.2012 r.

1. Jarzyński  Marek

2. Słupski Tomasz  

3. Drop Adam

4. Kowalczuk Łukasz                                                                                

5. Dąbrowski  Damian

6. Kowalczuk Patryk

7. Bednarz  Patryk                                                                               

8. Karpiuk Kamil

9. Pachla Andrzej 

10. Esing Ernest                          

11. Mazurek Szymon

12. Dąbrowski Kamil

13. Wawer Krzysztof

14. Mazurek Dariusz              

15. Krupiński Adam

16. Skotnicki  Mateusz

17. Łubkowski Zbigniew  

18. Kutera Szymon            

19. Lemińska  Paulina

20. Kluczek Paweł

21. Gałan Łukasz

22. Antonowicz  Hubert                                             

23. Jaskorski Karol                    

24. Nosek Marcin  

25. Niedżwiedż Bartłomiej                                                      

26. Gierszon Kamil

27. Śliwa  Bolesław

28. Małecki Rafał         

29. Capiuk Paweł   

30. Sadowski  Patryk

31. Małecka Aleksandra

32. Śliwiński Mieczysław          

33. Kowalczuk Weronika                          

34.Wyskiel Patryk    

35. Krawczuk Zbigniew                         

36. Capiuk Tomasz   

37. Oliwiak Beata                 

38. Omelczuk  Natalia

39. Jasina Paula           

40. Żaroffe  Michał

41. Capiuk  Piotr

42.Jarski Jakub

43. Buchajczuk Paweł

44. Sagan  Artur

45. Nosek Aldona

 

Organizator – Krawczuk Zbigniew

 

RANKING PO  VII GRAND PRIX  HRUBIESZOWA – TENIS STOŁOWY

SEZON 2011-2012

L.p

 NAZWISKO         IMIĘ   

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

razem

1

JARZYŃSKI  MAREK

70

100

100

100

100

80

100

100

750

2

KOWALCZUK PATRYK

80

70

80

55

90

100

90

60

625

3

SŁUPSKI TOMASZ

90

80

48

90

80

70

55

90

603

4

KARPIUK KAMIL

50

60

60

80

65

90

80

50

535

5

DĄBROWSKI  DAMIAN

65

65

65

65

70

65

65

65

525

6

BEDNARZ PATRYK

100

90

70

41

45

70

55

471

7

PACHLA ANDRZEJ

55

48

90

70

48

48

60

48

467

8

KOWALCZUK ŁUKASZ

41

55

50

50

31

50

60

70

407

9

DROP ADAM

46

55

60

60

55

80

356

10

ESING ERNEST

48

50

41

43

38

42

45

46

353

11

DĄBROWSKI KAMIL

46

45

27

42

46

60

39

44

349

12

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

39

43

46

46

44

46

43

39

346

13

MAZUREK DARIUSZ

42

40

48

45

37

41

42

305

14

KLUCZEK PAWEŁ

42

27

38

35

40

36

35

36

289

15

WAWER KRZYSZTOF

30

39

39

43

44

48

43

286

16

FILA KAROL

35

41

33

40

42

32

31

254

17

MAZUREK SZYMON

40

36

33

41

42

45

237

18

KUTERA SZYMON

34

29

27

21

40

33

38

222

19

TUREK ADRIAN

45

33

36

31

37

34

216

20

HERBIN DANIEL

32

35

35

32

35

35

204

21

NIEDZWIEDZ  BARTŁOMIEJ

31

41

30

31

40

31

204

22

POLIKOWSKI ADRIAN

60

44

43

44

191

23

KRAWCZUK ZBIGNIEW

36

10

34

25

6

24

23

21

179

24

POLAK ŁUKASZ

31

23

36

38

36

165

25

ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW

28

30

29

22

32

24

165

26

LEMIŃSKA PAULINA

22

18

19

24

16

27

37

163

27

JASKORSKI KAROL

13

26

13

17

25

25

33

152

28

RÓŻYCKI MATEUSZ

38

45

65

148

29

JASINA PAULA

26

14

18

8

14

14

27

17

138

30

OLIWIAK BEATA

25

20

26

3

19

21

19

133

31

BŁASZCZUK PATRYCJUSZ

21

36

7

28

19

21

132

32

CIESIELCZUK MIROSŁAW

19

19

6

25

13

34

116

33

BIEŃKO  MAREK 

38

39

37

114

34

SKOTNICKI MATEUSZ

25

45

40

110

35

CAPIUK PAWEŁ

15

9

16

4

29

27

100

36

MAŁECKI  RAFAL

4

20

20

28

28

100

37

CIESIELCZUK WIKTORIA

20

16

13

26

24

99

38

CISŁO MARIAN

40

24

32

96

39

BUCHAJCZUK PAWEŁ

33

17

14

11

15

13

93

40

UMER  PRZEMYSŁAW

37

30

23

90

41

ANTONOWICZ HUBERT

27

29

34

90

42

GAŁAN  ŁUKASZ

22

30

35

87

43

KRUPIŃSKI ADAM

8

38

41

87

44

ORZECHOWSKI MAREK

19

22

26

18

85

45

ZŁOTKO RADOSŁAW

29

27

27

83

46

BIEŃKO PIOTR

44

39

83

47

KUSZTYKIEWICZ KONRAD

37

7

17

19

80

48

DACIUK  DAMIAN

34

33

77

49

DRUZIC ANNA

38

15

23

76

50

MAŁYSZEK  SZYMON

37

37

74

51

ŚLIWA  BOLESŁAW

15

26

29

70

52

KOWALCZUK WERONIKA

28

15

23

66

53

ŚLIZ TOMASZ

21

33

11

65

54

KROPOP DAWID

39

22

62

55

CAPIUK PIOTR

10

3

12

22

15

62

56

FLIS ARTUR

32

24

56

57

GRYNIEWICZ TOMASZ

42

10

52

58

CIESIELCZUK OLIWIA

7

9

16

9

10

51

59

WYSKIEL PATRYK

11

18

22

51

60

MAŁECKA  ALEKSANDRA

9

17

25

51

61

TULEJ DARIUSZ

29

15

6

50

62

CZARNECKI  PIOTR

50

50

63

CAPIUK  TOMASZ

29

20

49

64

SZELEPAJŁO  KAMIL

20

28

48

65

CZARNOTA ŁUKASZ

24

12

10

46

66

BODNAR PIOTR

46

46

67

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

44

44

68

SKIBA ŁUKASZ

28

15

44

69

BANASZEK IGOR

43

43

70

WAWER DARIUSZ

43

43

71

SEKULSKI KAMIL

40

40

72

NOWICKI MARCIN

18

21

39

73

SOLARSKA OLIWIA

13

8

18

39

74

ZAROFFE MICHAŁ

5

1

17

16

39

75

ZAWIŚLAK  MAREK

37

37

76

OMELCZUK  NATALIA

6

13

18

37

77

SAGAN  ARTUR

4

20

12

36

78

NIERADKO PATRYK

25

9

35

79

BANASZEK ANDRZEJ

34

34

80

NIEDZWIEDZ BOGUSŁAW

34

34

81

SADOWSKI  PATRYK

8

26

34

82

MILEWICZ  MACIEJ

32

32

83

NOSEK  MARCIN

32

32

84

KRAUZ JUSTYNA

31

31

85

PIETRUSIEWICZ KACPER

23

8

31

86

SZUPER MIROSŁAW

30

30

87

KOZAR ROBERT

30

30

88

GIERSZON KAMIL

30

30

89

GOCH DOMINIK

26

26

90

CISŁO BOGUSŁAW

14

11

1

26

91

SOKOŁOWSKI  GRZEGORZ

24

24

92

ŁOPOCKI MICHAŁ

23

23

93

PRZYBYSZ  TOMASZ

23

23

94

SOLARSKI HUBERT

12

11

23

95

MARGOL SYLWESTER

22

22

96

BOREK  JAKUB

21

22

97

SOLARSKA ELŻBIETA

9

12

21

98

KLEPCZUK JAKUB

6

2

12

20

99

KUTERA  MAGDALENA

5

14

19

100

STEPANIUK MICHAŁ

19

19

101

BRONICKA  KINGA

5

13

18

102

BIZIOREK  RAFAŁ

18

18

103

DEC  DAWID

2

16

18

104

KRASZKIEWICZ PRZEMYSŁAW

17

17

105

KLAMER  ŁUKASZ

17

17

106

SZELĄG PAWEŁ

16

16

107

JASINA JAROSŁAW

16

16

108

ŁUKASZCZYK  KAROL

15

15

109

JARSKI JAKUB

14

14

110

ŚLĄZAK KRYSTYNA

12

1

13

111

FALĘTA  ANDRZEJ

12

12

112

MAZUREK PATRYK

11

11

113

KASPRUK  KACPER

 

 

 

11

11

114

DROŹDŹAK  ADRIAN

1

10

11

115

NOSEK ALDONA

11

11

116

DORMAN DANIEL

10

10

117

MAZUREK PIOTR

9

9

118

ZALEWSKI  JAKUB

8

8

119

KUZNIARSKI KACPER

8

8

120

POLAK MATEUSZ

7

7

121

ANTONOWICZ PATRYK

7

7

122

KASZTELAN PRZEMYSŁAW

 

7

7

123

KOZDRÓJ  KAMIL

5

5

124

MAZUR TOMASZ

5

5

125

BORKOWSKA MAŁGORZATA

4

4

126

ŚLIWIŃSKI  PAWEŁ

3

3

127

REGUŁA  PRZEMYSŁAW

3

3

128

KOWALSKI  KORDIAN

1

1

129

KOPERA SZYMON

1

1

130

GAŁECKA  SANDRA

1

1