Marian Cisło odchodzi ze stanowiska trenera Unii

Hrubieszów

Reklamy

Z dniem 30 czerwca dotychczasowy trener Unii Hrubieszów przestał pełnić swoje obowiązki. Marian Cisło, bo oczywiście o nim mowa do końca wypełnił swój kontrakt i zdecydował się na odejście wraz z końcem sezonu.

Dotychczasowy trener ze swoim zawodnikami pożegnał się tuż po rozegranym meczu jubileuszowym, w którym Unia Hrubieszów zmierzyła się z gwiazdami występującymi na boiskach Lubelszczyzny. Marian Cisło podziękował swoim podopiecznym za współpracę i za osiągnięty wynik w Zamojskiej Klasie Okręgowej.

Dziękujemy Panie Mariana za możliwość trenowania pod okiem trenera, który profesjonalnie podchodził do swoich obowiązków, który był nie tylko trenerem, ale również wspaniałym wychowawcą, osobą o ogromnym autorytecie, potrafiącą w trudnych momentach odpowiednio zmotywować drużynę do rywalizacji na ligowych boiskach. Dziękujemy za spędzony razem czas, który na pewno był owocny i który tak wiele nas nauczył. Życzymy przede wszystkim zdrowia oraz dalszych sukcesów i radości z pracy, która jest pana życiową pasją i która towarzyszy panu od wielu już lat.

Nowego trenera pierwszego zespołu Zarząd Klubu powinien ogłosić jeszcze w tym tygodniu. Nieoficjalnie mówi się, że w kręgu zainteresowania klubu są trzy osoby, które wyraziły chęć podjęcia pracy z pierwszym zespołem Unii Hrubieszów.

Opracował – Józek