Mistrzostwa Hrubieszowa w LA

Hrubieszów

Reklamy

7 października 2010 roku na stadionie HOSiR w Hrubieszowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Hrubieszowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce.

KOMUNIKAT
Z OTWARTYCH MISTRZOSTW MIASTA HRUBIESZOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE
HOSiR dnia 07.10.2010r.

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

SZKOŁY PODSTAWOWE

60m dziewcząt

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Ciesielczuk Oliwia 01 Szkoła Podstawowa nr3 11,52 15
2 Antosiewicz Justyna 98 Szkoła Podstawowa nr 1 11,54 13
3 Wawrzosek Aldona 98 Szkoła Podstawowa nr 1 11,60 11

60m chłopców

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Ślifierz Radosław 97 Szkoła Podstawowa nr 1 09,92 15
2 Wygadaniczuk Łukasz 98 Szkoła Podstawowa nr 1 10,11 13
3 Zielonka Jakub 98 Szkoła Podstawowa nr 1 10,14 11
4 Koper Paweł 98 Szkoła Podstawowa nr 1 11,21 8
5 Chorzępa Dawid 98 Szkoła Podstawowa nr 1 13,85 7

300m chłopców

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Chmielewski Bartłomiej 98 Szkoła Podstawowa nr 1 60,42 15
2 Mazur Tomasz 98 Szkoła Podstawowa nr 1 63,61 13

600m dziewcząt

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Chodun Joanna 98 Szkoła Podstawowa nr 3 02,11:93 15
2 Waś Karolina 99 Szkoła Podstawowa nr 1 02,31:51 13
3 Pal Dagmara 99 Szkoła Podstawowa nr 1 02,39:74 11
4 Wilkos Julia 99 Szkoła Podstawowa nr 1 02,51:94 8

1000m chłopcy

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Wygadańczuk Łukasz 98 Szkoła Podstawowa nr 1 04,02:97 15
2 Koper Paweł 98 Szkoła Podstawowa nr 1 04,20:95 13

skok w dal dziewcząt

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Wawroszek Aldona 98 Szkoła Podstawowa nr 1 3,05 15
2 Ciesielczuk Oliwia 01 Szkoła Podstawowa nr 3 3,00 13
3 Antosiewicz Judyta 98 Szkoła Podstawowa nr 1 2,65 11

rzut piłeczką palantową dziewcząt

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Flaks Klaudia 98 Szkoła Podstawowa nr 1 25,5 15
2 Kordyjak Kamila 99 Szkoła Podstawowa nr 1 24,5 13
3 Waś Karolina 98 Szkoła Podstawowa nr 1 24,0 11
4 Wilkos Julia 99 Szkoła Podstawowa nr 1 24,0 8
5 Pal Dagmara 99 Szkoła Podstawowa nr 1 23,5 7
6 Antosiewicz Justyna 98 Szkoła Podstawowa nr 1 18 6

rzut piłeczką palantową chłopców

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Mazur Tomasz 98 Szkoła Podstawowa nr 1 36,0 15
2 Grabiński Sebastian 98 Szkoła Podstawowa nr 1 34,0 13
6 Chorzępa Dawid 98 Szkoła Podstawowa nr 1 31,0 6

SZKOŁY GIMNAZJALNE

100m dziewcząt

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Zebzda Monika 96 Gimnazjum Horodło 14,14 15
2 Wójcicka Marta 95 Gimnazjum nr 1 14,35 13
3 Wójcicka Dorota 95 Gimnazjum nr 1 14,60 11
4 Smyk Jagoda 97 Gimnazjum nr 2 15,15 8
5 Mil Karolina 97 Gimnazjum nr 2 15,44 7

100m chłopców

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Łopocki Michał 96 Gimnazjum nr 1 11,99 15
2 Mielniczuk Jakub 95 Gimnazjum nr 2 12,65 13
3 Kościowski Eryk 96 Gimnazjum nr 2 13,06 11
4 Stepaniuk Marcin 97 Gimnazjum nr 2 13,58 8

300m dziewcząt

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Kurzyńska Klaudia 97 Gimnazjum nr 2 54,97 15
2 Rapa Magdalena 97 Gimnazjum nr 2 57,40 13
3 Lachowska Ewa 97 Gimnazjum nr 2 61,38 11

300m chłopców

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Mielniczuk Jakub 95 Gimnazjum nr 2 40,61 15
2 Drozda Krystian 95 Gimnazjum nr 2 44,73 13
3 Chmielewski Marek 97 Gimnazjum nr 2 48,00 11
4 Beń Marek 97 Gimnazjum nr 1 50,48 8
5 Pogwizd Konrad 97 Gimnazjum nr 1 52,68 7
6 Kolak Kamil 97 Gimnazjum nr 1 61,04 6

600m dziewcząt

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Grabowska Natalia 97 Gimnazjum nr 2 02,02:14 15
2 Smyk Jagoda 97 Gimnazjum nr 2 02,03:43 13
3 Lachowska Weronika 97 Gimnazjum nr 2 02,36:35 11

1000m chłopców

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Hraciuk Patryk 96 Gimnazjum nr 2 03,23:86 15
2 Klain Piotr 95 Gimnazjum nr 1 03,36:44 13
3 Woźniak Michał 97 Gimnazjum nr 2 03,41:28 11
4 Pajączkowski Emil 97 Gimnazjum nr 2 03,59:90 8
5 Kościuk Marcin 97 Gimnazjum nr 1 04,01:35 7

skok w dal dziewcząt

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Zebzda Monika 96 Gimnazjum Horodło 4,86 15
2 Wójcicka Dorota 95 Gimnazjum nr 1 4,56 13
3 Wójcicka Marta 95 Gimnazjum nr 1 4,53 11

skok w dal chłopców

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Łopocki MIchał 96 Gimnazjum nr 1 5,30 15
2 Kościowski Eryk 96 Gimnazjum nr 2 4,93 13
3 Hraciuk Patryk 96 Gimnazjum nr 2 4,76 11
4 Pędzik Mateusz 95 Gimnazjum nr 1 4,75 8
5 Klain Piotr 95 Gimnazjum nr 1 4,65 7
6 Pogwizd Konrad 97 Gimnazjum nr 1 4,05 6
7 Drozda Krystian 96 Gimnazjum nr 2 4,00 5
8 Sowa Damian 95 Gimnazjum nr 2 4,00 4
9 Beń Marek 97 Gimnazjum nr 1 3,86 3

skok wzwyż chłopców

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Naja Krzysztof Gimnazjum nr 2 150 15
2 Stepaniuk Marcin Gimnazjum nr 2 143 13
3 Pawęzka Maciek Gimnazjum nr 2 125 11
4 Baran Jakub Gimnazjum nr 2 – –

pchnięcie kulą dziewcząt (3kg)

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Domańska Paulina 97 Gimnazjum nr 2 5,30 15
2 Radelczuk Justyna 97 Gimnazjum nr 2 5,10 13

pchnięcie kulą chłopców (5kg)

M IMIĘ i NAZWISKO UR. SZKOŁA WYNIK PKT
1 Pirogowicz Paweł 96 Gimnazjum nr 2 9,70 15
2 Łamejko Krystian 96 Gimnazjum nr 2 8,60 13
3 Szura Michał 97 Gimnazjum nr 2 6,45 11

Klasyfikacja szkół

Szkoły podstawowe – dziewczęta

1. Szkoła podstawowa nr 1 – 142 pkt
2. Szkoła podstawowa nr 3 – 43 pkt

Szkoły podstawowe – chłopcy

1. Szkoła podstawowa nr 1 – 144 pkt

Gimnazja – dziewczęta

1.Gimnazjum nr 2 – 121 pkt
2.Gimnazjum nr 1 – 48 pkt
3.Gimnazjum Horodło – 30 pkt

Gimnazja chłopcy

1. Gimnazjum nr 2 – 216 pkt
2. Gimnazjum nr 1 – 95 pkt

Razem szkoły

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie – 286 pkt
2. Szkoła podstawowa nr 3 w Hrubieszowie – 43 pkt

1. Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie – 337 pkt
2. Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie – 143 pkt
3. Gimnazjum w Horodle – 30 pkt

***

Komunikat sporządził: HOSiR