LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. Turniej "Gramy dla Jerzego" w ramach 22. Finału WOŚP - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2014-01-12

11 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie, w pierwszym dniu Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym odbyły się turnieje w kategoriach: skrzatów, żaków, młodzików, seniorów i specjalnej.

Reklama

 

MISTRZOSTWA POWIATU HRUBIESZOWSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

"GRAMY DLA JERZEGO"

W RAMACH OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI WOŚP

 

Wyniki turnieju:

 

Kategoria - skrzaci - urodzeni 2005 i młodsi

Chłopcy 
1 Brzóska Bartosz ZSM 3 Hrubieszów
2 Padkowski Filip ZSM 3 Hrubieszów
3 Grzeszczuk Karol ZSM 3 Hrubieszów


Kategoria - żacy - urodzeni 2003 i 2004 rok

Dziewczęta
1 Cyc Jagoda ZS Michalów
2 Żółcińska Wiktoria ZS Michalów
3 Ślusarz Estera ZS Werbkowice
4 Dziedzic Angelika ZSM 1 Hrubieszów
5 Matysiak Oliwia SZS Mircze
5 Hrycuniak Martyna ZSM 1 Hrubieszów
7 Hojda Julia ZSM 3 Hrubieszów
7 Głuch Andżelika SZS Mircze
9 Kutera Aleksandra SP Husynne

Chłopcy
1 Smusz Jakub PSP Gozdów
2 Trych Dominik ZSM 1 Hrubieszów
3 Herda Michał ZSM 1 Hrubieszów
4 Bylina Dawid PSP Gozdów
5 Korda Radosław ZS Werbkowice
5 Dziedzic Przemysław ZSM 1 Hrubieszów
7 Krosman Bartłomiej ZS Werbkowice
7 Misiarz Paweł ZS Werbkowice
9 Szymanek Paweł SZS Mircze
9 Mróz Miłosz PSP Szpikołosy
9 Tyburek Kamil PSP Szpikołosy
9 Szczepańki Kacper PSP Szpikołosy
13 Szymanek Piotr SZS Mircze
13 Zieliński Marcin SZS Mircze
13 Wanarski Szymon ZSM 3 Hrubieszów
13 Block Krzysztof ZSM 1 Hrubieszów
17 Chimczuk Daniel SZS Mircze
17 Obszyński Maciej ZSM 1 Hrubieszów


Kategoria - młodzicy - urodzeni 2001 i 2002 rok

Dziewczęta
1 Wiatrzyk Julia SZS Mircze
2 Ciesielczuk Oliwia ZSM 3 Hrubieszów
3 Łopocka Kamila ZSM 1 Hrubieszów
4 Bachusz Marta ZSM 3 Hrubieszów
5 Wołyniec Alicja PSP Szpikołosy
5 Kaczoruk Patrycja PSP Gozdów

Chłopcy
1 Greniuk Adrian SP Uchanie
2 Dziuba Kamil SZS Mircze
3 Chorzępa Damian ZSM 1 Hrubieszów
4 Gardyński Emilian ZSM 3 Hrubieszów
5 Kasperski Daniel SZS Mircze
5 Pal Maciej ZSM 1 Hrubieszów
7 Winiarski Tomasz SZS Mircze
7 Gąska Dawid ZSM 1 Hrubieszów
9 Zinczuk Bartosz SZS Mircze
9 Staszczuk Mateusz SZS Mircze
9 Lisiewicz Jakub SZS Mircze
9 Krasuski Remigiusz ZSM 3 Hrubieszów
13 Kraczkowski Krzysztof ZSM 1 Hrubieszów
13 Korol Jakub ZSM 1 Hrubieszów
13 Wesołowski Maciej PSP Gozdów
13 Kuczewski Oskar ZSM 3 Hrubieszów
17 Flisiuk Łukasz ZSM 1 Hrubieszów
17 Smyk Łukasz SZS Mircze
17 Sowa Marcin SZS Mircze
17 Śliwa Kacper ZSM 1 Hrubieszów
17 Daciuk Kamil ZSM 3 Hrubieszów
17 Daciuk Dominik ZSM 1 Hrubieszów
17 Wanarski Kacper ZSM 3 Hrubieszów
17 Nowacki Maciej SZS Mircze
25 Kasperski Michał SZS Mircze
25 Mazurek Igor SZS Mircze
25 Głuch Kamil SZS Mircze
25 Nowak Łukasz ZSM 3 Hrubieszów
25 Mrozowski Michał SZS Mircze
25 Mielniczuk Piotr PSP Szpikołosy
25 Mróz Michał PSP Szpikołosy
25 Przeworski Michał ZSM 1 Hrubieszów
33 Dziadosz Kamil SZS Mircze
33 Kmiecik Kacper SZS Mircze
33 Wichniewicz Kacper SZS Mircze
33 Kozyra Norbert SZS Mircze
33 Szpyrka Michał SZS Mircze
33 Prohaska Dominik SZS Mircze
33 Skwarek Dominik ZSM 1 Hrubieszów
33 Boraca Kamil ZSM 3 Hrubieszów
33 Sioma Krystian SZS Mircze
33 Kościuk Michał PSP Szpikołosy
33 Komsta Piotr PSP Szpikołosy
33 Płaza Łukasz SZS Mircze
33 Nowosad Miłosz SZS Mircze


Kategoria - seniorzy – bez limitu wiekowego

Kobiety - seniorki
1 Muzyczka Danuta Werbkowice
2 Lemińska Paulina Horodło
3 Hołubowicz Natalia Chyżowice
4 Jasina Paula Brodzica
5 Zarek Weronika Chyżowice
5 Kutera Magdalena Teptiuków
7 Oliwiak Beata Strzyżów
7 Ciesielczuk Wiktoria Hrubieszów

Mężczyźni - seniorzy
1 BEDNARZ PATRYK Werbkowice
2 SŁUPSKI TOMASZ Podhorce
3 DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce
4 KUTERA SZYMON Teptiuków
5 WYSKIEL PATRYK Podhorce
5 JARZYNSKI MAREK Hrubieszów
7 PACHLA ANDRZEJ Hrubieszów
7 NIEDZWIEDŹ BARTŁOMIEJ Mircze
9 JASKORSKI KAROL Moroczyn
9 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów
9 POLAK ŁUKASZ Marysin
9 RAFALSKI PIOTR Werbkowice
13 GOCH DOMINIK Podhorce
13 CIESIELCZUK MIROSŁAW Hrubieszów
13 ŚRODECKI WOJCIECH Łuszków
13 GRENIUK KRYSTIAN Chyżowice
17 KRASUSKI REMIGIUSZ Hrubieszów
17 KOZAR ROBERT Dziekanów
17 CHORZĘPA DAMIAN Hrubieszów
17 SZELĄG PAWEŁ Hrubieszów


Kategoria - specjalna

Kobiety
1 Oliwiak Beata Strzyżów
2 Urbańczyk Katarzyna Hrubieszów
3 Wierzchowska Katarzyna Hrubieszów

Mężczyźni gr. A 
1 Kudrel Mariusz Szpikołosy
2 Bogusław Cisło Peresołowice
3 Kwarciński Łukasz Hrubieszów
4 Daniel Talar Nieledew

Mężczyźni gr. B 
1 Gustaw Mędrek Obrowiec
2 Krzysztof Natyna Hrubieszów
3 Marek Kowalski Hrubieszów

Wszyscy zawodnicy kat. specjalnej są członkami klubu KUSY WTZ Hrubieszów
Opiekun - Mieczysław Śliwiński


Organizatorem zawodów były:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” w Hrubieszowie – Zbigniew Krawczuk

Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie – Danuta Krawczuk

PATRONAT MEDIALNY:

Portal Internetowy Lubiehrubie

 

Nagrody ufundowali:

Urząd Miasta Hrubieszowa

Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie

Urząd Gminy w Werbkowicach

Warsztaty Tarapii Zajęciowej w Hrubieszowie

Urząd Gminy Trzeszczany

Urząd Gminy Mircze

Urząd Gminy Miejskiej Hrubieszów

 

Puchary wykonali uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie pod kierunkiem Mieczysława Śliwińskiego. 

 

Komunikat opracował Maciej Łyko.


Hrubieszowski tenis stołowy wspierają:

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0