Mistrzostwa Województwa w Karate

W sobotę 10 maja w hali HOSiR odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Kyokushin IBK o Puchar burmistrza miasta Hrubieszowa.

Reklamy

W turnieju, nie bez powodzenia, udział wzięły sekcje karate z Hrubieszowa i Werbkowic.

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO KARATE KYOKUSHIN IBK O PUCHAR BURMISTRZ MIASTA HRUBIESZOWA
10-05-2008

KUMITE
———————
Kategoria – chłopcy 8 – 10 lat
1 m-ce Łoś Przemysław /Chełm/
2 m-ce Szostak Przemysław /Chełm/
3 m-ce Gardyński Albert /Hrubieszów/
3 m-ce Raczyński Jakub / Hrubieszów/

Kategoria – chłopcy 10-12 lat
1 m-ce Gnieciak Adam / Werbkowice/
2 m-ce Bodejko Adrian / Werbkowice/
3 m-ce Sadowski Kacper / Sandomierz/
3 m-ce Kubik Bartosz / Hrubieszów/

Kategoria – chłopcy 12-14 lat
1 m-ce Petrz Patryk / Łosice /
2m-ce Paszkiewicz Patryk /Chełm/
3 m-ce Wieczorek Kacper /Żydowo/
3 m-ce Kulczyński Mateusz / Hrubieszów/

Kategoria – chłopcy 14-16 lat
1 m-ce Studziński Sebastian /Chełm/
2 m-ce Rzeszut Szymon /Chełm/
3 m-ce Michta Michał / Sandomierz/

Kategoria – chłopcy 16-18
1 m-ce Wołos Mateusz / Werbkowice/
2 m-ce Zając Mateusz /Hrubieszów/
3 m-ce Krasuski Paweł / Łośice /

Kategoria – chłopcy 18-21 lat
1 m-ce Mazur Karol /Hrubieszów/
2 m-ce Antoszek Paweł / Hrubieszów/
3 m-ce Tarapata Marcin / Łośice/

***

KUMITE
——————–
Kategoria – dziewczęta 10-12 lat
1 m-ce Orzug Justyna /Chełm/
2 m-ce Różańska Anna / Hrubieszów/
3 m-ce Wojtarak Milena / Poznań/
3 m-ce Kuśmierczyk Barbara / Hrubieszów/

Kategoria – dziewczęta 12-14 lat
1 m-ce Maliszewska Karolina / Werbkowice/
2 m-ce Mendoń Aleksandra / Werbkowice/
3 m-ce Paradowska Nikol / Hrubieszów /
3 m-ce Kaczoruk Małgorzata / Werbkowice/

Kategoria – dziewczęta 14-16 lat
1 m-ce Pióro Katarzyna / Łosice /
2 m-ce Pióro Joanna /Łosice /
3 m-ce Surdacka Aleksandra /Werbkowice/

Kategoria -dziewczęta 16-18 lat
1 m-ce Porzucek Sonia / Poznań/
2 m-ce Szpinda Oktawia /Hrubieszów/
3 m-ce Maksymiuk Justyna / Chełm /

Startowało 8 ośrodków ; Hrubieszów , Werbkowice , Poznań , Łubowo, Chełm, Żydowo,
Sandomierz , Łosice

***

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
———————————————-
I m-ce CHEŁM
II m-ce HRUBIESZÓW
III m-ce WERBKOWICE

info:
Marek Wołos

zobacz zdjęcia >>