Mistrzowie powiatu SZS w roku szkolnym 2009/2010

Sport

Reklamy

Już dosyć dawno zostały zakończone zawody Szkolnego Związku Sportowego na szczeblu powiatowym w roku szkolnym 2009/2010. No cóż, w sporcie pamięta się najczęściej o tych, którzy zwyciężali, poniżej przypomnienie Mistrzów Powiatu.

***

IGRZYSKA – szkoły podstawowe

1.Sztafetowe biegi przełajowe
– dz.: SP 3 Hrubieszów
– chł.: SP Dołhobyczów

2. Tenis stołowy ind. dwie kategorie wiekowe
– dz. 1997/98 Mazurek Monika ZS Przewodów nl Andrzej Byra
– chł. 1997/98 Esing Ernest SP Gozdów nl Tomasz Królicki
– dz. 1999 Szewczuk Sylwia SP Malice nl Elżbieta Szpakowska
– chł. 1999 Gałan Łukasz SP Gozdów nl Tomasz Królicki

3. Badminton drużynowy
– dz. SP Przewodów (Mazurek Monika, Karczewska Karolina)op. Byra Andrzej
-chł. SP 3 Hr (Mękal Konstanty, Krasocki Bartek) op. D. Stajszczyk

4. Tenis stołowy drużynowy – dwie kat. wiekowe
– dz. r. 1999 i mł. 1. SP Malice opiekun: Szpakowska Elżbieta
w składzie: Szewczuk Sylwia, Pożoga Monika
– dz r. 1997/98: 1. SP Wiszniów op.: Nowosad Czesława
w skł.: Roman Aleksandra, Teresińska Angelika
– chł. ur. 1999 i mł. 1. SP Mircze op: Klajda W.
w skł: Dziadosz Hubert, Matysiak Maciej
– chł. 1997/98 1. SP Gozdów opiekun: Królicki T.
w skł: Kluczek Paweł, Kowalczuk Łukasz

5. Mini siatkówka „2” i „4” dziewcząt
– „2” – SP 2 Hrubieszów
– „4” – SP 2 Hrubieszów

6. Mini siatkówka chłopców
„2” – SP 3 Hrubieszów
„4” – SP Dołhobyczów

7. Mini koszykówka dziewcząt
– SP 3 Hrubieszów

8. Mini koszykówka chłopców
– SP 3 Hrubieszów

9. Mini piłka ręczna dziewcząt
– SP 2 Hrubieszów – , op. p. Marzanna Bielecka
Rapa Magda, Kurzyńska Klaudia, Grabowska Natalia, Baj Karolina, Smyk Jagoda, Gajewska Ewelina, Mil Karolina, Lecko Justyna, Tomaszczuk Weronika, Marowik Kinga, Kogut Kaja, Bielecka Karolina, Konsowicz Ewa

10. Mini piłka ręczna chłopców
– SP 2 Hrubieszów: Opiekun p. Grzegorz Głowacz
Maciej Powęzka, Igor Niemczyk, Michał Szura, Marek Chmielewski, Marcin Stepaniuk, Maciej Gnieciak, Jakub Baran, Michał Ślusarczyk, Kacper Fedorowicz, Dominik Kościowski, Artur Malec.

11. Mini piłka nożna dziewcząt
– SP 2 Hrubieszów – Opiekun – Jaromir Łokaj
Smyk Jagoda, Gąsior Karolina, Marczuk Kinga, Kurzyńska Klaudia, Rapa Magdalena, Kogut Kaja, Grabowska Natalia, Lachowska Weronika, Lachowska Ewa, Łukasiewicz Małgorzata.

12. Mini piłka nożna chłopców
– SP 2 Hrubieszów – Opiekun – Jaromir Łokaj
NIEMCZYK IGOR , FEDOROWICZ KACPER, TABUŁA RAFAŁ, STEPANIUK MARCIN, KOSZEL PRZEMYSŁAW, GNIECIAK MACIEJ, SĘDŁAK BARTOSZ, ZIELIŃSKI SZYMON, JURKIEWICZ MICHAŁ, HOSPOD DAMIAN.

13. Czwórbój LA
– Dz. SP 2 Hrubieszów – 1111 pkt
op: Marzanna Bielecka
skład: Smyk Jagoda 8,78 4.10 37,0 2:12,13 273 p., Gajewska Ewelina 9,55 3.90 34,5 2:11,99 227 p. Kurzyńska Klaudia 9,96 3.64 34,0 2:16,33 195 p. Rapa Magda 9,81 3.36 34,0 2:14,81 193 p., Lecko Justyna 9,15 3.86 28,0 2:12,48 223 p. 6 Kogut Maja 10,98 2.87 29,0 2:34,98 97 p.

– chł. SP 2 Hr – 1066 pkt
op: Krzysztof Dąbrowski, skład:
Fedorowicz Kacper 9,04 4,10 47,5 3:39,75 210 p. Stepaniuk Marcin 8,40 4,43 44,0 3:36,39 242 p. Niemczyk Igor 8,42 4,54 50,5 3:42,97 249 p. Gnieciak Maciej 9,30 3,90 42,0 3:48,36 172 p. Jurkiewicz Michał 8,99 4,44 36,0 3:44,70 193 p. Gieleta Konrad 9,63 3,72 34,0 4:01,74 127 p.

GIMNAZJADA

1. Sztafetowe biegi przełajowe
– dz. G. Horodło
– chł. G. Dołhobyczów

2. Tenis stołowy indywidualny
– dz. Wójcicka Marta G. 1 Hrubieszów
nl.Pachla Andrzej
– chł. Karpiuk Kamil – G. Werbkowice
nl Sawicki Arkadiusz

3. Badminton drużynowy
– dz. G. 1 w Hr (Wójcicka Marta, Wójcicka Dorota)
op. Tarcz Irena
– chł. G. Przewodów (Syty Patryk, Jasina Piotr)
op. Byra Andrzej

4. Tenis stołowy drużynowy
– dz. G. 1 Hrubieszów op. Andrzej Pachla,
Marta Wójcicka i Dorota Wójcicka
– chł. ZS Werbkowice op Kaczoruk Jarosław,
w składzie : Karpiuk Kamil, Sus Przemysław

5. Piłka nożna halowa chłopców
– G. 3 Hrubieszów op. .Kamil Wojciechowski
Żygawski Jakub, Kawarski Artur, Zając Mariusz, Grzyb Bartłomiej, Bronicki Maciej, Krygiel Patryk, Pańko Mateusz, Kazan Dominik, Wiejak Michał, Jureczko Marcin, Dąbek Jakub, Sacharczuk Jakub.

6. Koszykówka dziewcząt
– G.1 Hrubieszów

7. Koszykówka chłopców
– G. 3 Hrubieszów

8. Piłka ręczna dziewcząt
– G. 3 Hrubieszów Op. Czesław Drączkowski
Głowacz Karolina, Dalmata Ewa, Ciesielczuk Anita, Dziuba Paulina, Żołdak Dominika, Buta Monika, Buchajczuk Magda, Miszczuk Weronika, Wiśniewska Katarzyna.

9. Piłka ręczna chłopców
– G. 3 Hrubieszów op. Kamil Wojciechowski
Jureczko Marcin, Chachler Mateusz, Grzyb Bartłomiej, Drączkowski Kamil, Krygiel Patryk, Pańko Mateusz, Nowosad Kacper, Bartkowiak Radosław, Kłodziński Iwo, Zająć Mariusz, Żygawski Jakub, Sacharczuk Jakub, Dąbek Jakub, Kazan Dominik

13. Piłka siatkowa dziewcząt
– G.3 Hrubieszów

10. Piłka siatkowa chłopców
– G. Dołhobyczów

11. Liga LA
– dz. 1. G 2 Hrubieszów 801 pkt. op. Krystyna Rozkal
– chł. G 3 Hrubieszów 1241 pkt. Op. Wiesław Grzyb
Najlepsze wyniki Marta Wójcicka 300 m – 45,93, Dorota Wójcicka obie G1 300 m – 46,10, Krystyna Kusiak G2 kula – 8.65 i Jarosław Kapkin G2 wzwyż – 1.90, Daniel Wyżyn w dal 6.22, Bartłomiej Grzyb 100 m – 11,89, Mateusz Chachler wszyscy G3 300 m – 39,50

12. Piłka nożna dziewcząt
– G. 2 Hrubieszów Opiekun zespołu : Krystyna Rozkal
Kusiak Krystyna, Pukaluk Maja , Zacharczuk Dominika, Kaczanowska Wioletta, Marcych Anna, Irek Józefina, Maślanka Wioletta, Zglinicka Maja , Jabłońska Marta, Szczepańska Paulina, Kościuk Sylwia.

13. Piłka nożna chłopców
– G. 3 Hrubieszów

14. Indywidualne zawody LA
– dz. 100 m Stecko Dominika 13,72, 300 m Wójcicka Dorota obie G. 1 Hr 45,85, 600 m Zebzda Monika 1:51,65, 1000 m Wojciechowska Angelika obie G. Horodło 03:43,13, w dal Karwacka Ewelina G. Mircze 4,17, wzwyż Irek Józefina 1,38, kula Magierka Agnieszka 9,11, oszczep Pukaluk Maja wszystkie G. 2 Hr 25,80, 4 x 100 m Stecko, Wójcicka, Wójcicka, Wielosz G. 1 Hr 57,0
– chł. 100 m Sobczuk Konrad G. Mircze 12,02, 300 m Chachler Mateusz G. 3 Hr 39,37, 1000 m Milewicz Maciej G. Mircze 03:02,68, 2000 m Wójtowicz Mateusz 6:40,57, w dal Wyżyn Daniel obaj G. 3 Hr 6,25, Kapkin Jarosław G. 2 Hr 1,85, Gajewski Wojciech G. Horodło 11,11, Dębiński Artur G. Dołhobyczów 40,40, Grzyb, Chachler, Wyżyn, Starzec G. 3 Hr 47,90

LICEALIADA

1. Liga LA
– dz. 1. Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – 1177 pkt
op. Barbara Cygan, Anna Kusiak

100 m
Martyniuk Karolina 91 14,08 112
Kasprowicz Karolina 93 13,47 127
Sala Joanna 93 15,45 82

400 m
Ulanicka Marianna 92 1,03.01 129
Pakos Angelika 93 1,13.30 79
Kowalczyk Paulina 91 1,15.77 68

800 m
Koszałko Katarzyna 92 3,06.12 40
Hojda Maja 93 2,29.09 118
Kita Magdalena 91 3,02.74 45

kula
Brzoza Edyta 91 7,98 124
Patyjewicz Marta 93 7,62 120
Borkowska Karolina 93 8,00 124
Skok w dal
Łubkowska Sylwia 92 4,39 108
Kusiak Aleksandra 91 4,25 103
Kowalczyk Izabela 93 4,40 109

4 x 100 m
Martynik, Kusiak, Kasprowicz, Ulanicka 56,82 102

– chł. 1. Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie – 1102 pkt
op. Jan Paczała, Marcin Nowak

100 m
Szumski Bartłomiej 93 12,49 96
Gałan Marcin 93 12,62 92
Tytuła Artur 92 11,95 118

400 m
Pilarczyk Adrian 90 57,69 98
Mosek Kamil 93 59,08 88
Janicki Bartłomiej 93 59,33 87

1500 m
Szostak Paweł 93 4,31.15 85
Szostak Piotr 91 5,00.97 41
Zacharczuk Albin 91 4,56.43 47

kula
Nowosad Maciej 93 11,98 125
Baran Andrzej 91 10,13 114
Ciesielczuka Tomasz 91 9,50 107

Skok w dal
Czyrka Piotr 92 6,02 117
Otręba Mateusz 92 5,75 106
Nazar Cezary 91 5,70 103

4 x 100 m
Gałan, Szumski, Mosek 48,38 108

2. Sztafetowe biegi przełajowe
– dz. ZS 2 Hrubieszów
– chł. ZS 3 Hrubieszów

3. Tenis stołowy indywidualny
– dz. Bondyra Agata – ZS 1 Hrubieszów op. Jacek Jaworski
– chł. Polikowski Adrian – ZS 3 Hrubieszów op.Marek Obszyński

4. Piłka nożna halowa chłopców
– ZS 2 Hrubieszów

5. Tenis stołowy drużynowy
– dz. ZS 1 Hr. op: Jaworski Jacek,
w składzie: Jurek Irena , Bondyra Agata, Nosek Aldona
– chł. ZS 3 Hr. op : Nowak Marcin,
w skł: Polikowski Adrian, Bednarz Patryk, Kozłowski Szymon

6. Piłka ręczna dziewcząt
– ZS 3 Hrubieszów

7. Piłka ręczna chłopców
– ZS 1 Hrubieszów

8. Koszykówka dziewcząt
– ZS 3 Hrubieszów
Paulina Banaszek, Beata Czarnecka, Ada Miazga, Anna Kapica, Kalina Zając, Martyna Daruk, Paula Pankiewicz, Agnieszka Łatka, Karolina Zamojtel, Magda Ciesiwlczuk, Joanna Gałan, Karolina Drewnik, Marlena Lipnicka. Opiekun zespołu p. Waldemar Kasperkiewicz.

9. Koszykówka chłopców
– ZS 2 Hrubieszów
Tereszkiewicz Jakub, Dudek Kacper, Bednarz Piotr, Czerniak Piotr, Błaszczuk Paweł, Telicki Maciej, Temporowicz Karol, Kasprowicz Jakub, Pilarczyk Robert, Borsukiewicz Bartosz, Cybula Michał, Popławski Szymon, opiekun – Zbigniew Krawczuk

10. Piłka siatkowa dziewcząt
– ZS 2 Hrubieszów
opiekun: Anna Kusiak
Bednarczuk Małgorzata, Furman Agnieszka, Głąb Natalia, Otręba Agnieszka, Kusiak Aleksandra, Martyniuk Karolina, Sala Joanna, Ślusarska Magdalena, Augustynek Dorota, Stawicka Anna, Gis Magdalena, Piróg Anna

11. Piłka siatkowa chłopców
– ZS 3 Hrubieszów
opiekun: Krzysztof Brudnowski,
Kozłowski Szymon, Czyrka Piotr, Nowosad Maciej, Tytuła Artur, Jaszczyszyn Bartłomiej, Ciesielczuk Tomasz, Otręba Damian, Kozielewicz Kamil, Harpeniuk Bartek, Polikowski Adrian

***

Uwaga !

Jeżeli nie ma więcej danych, to po prostu nie było ich w komunikacie.

***

Opracował
Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – siostry bliźniaczki Marta i Dorota Wójcickie oraz dyr. Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie Andrzej Pachla są mocnymi punktami sportowymi w Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie.