25 kwietnia 2024

Muzyczuk w Stoczku

Dla uczczenia 176 rocznicy bitwy pod Stoczkiem Łukowskim w ramach Powstania Listopadowego, pod patronatem rodziny Dwernickich i Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Tygodnika Siedleckiego w tej miejscowości odbył się 17 lutego 2007 r. VII Ogólnopolski Bieg Uliczny pod hasłem „Grzmią pod Stoczkiem armaty” na dystansie 11 km.

br />W biegu głównym uczestniczyło 121 osób, ukończyło 115. W kategorii kobiet na 7 pozycji bieg ukończyła zasłużona zawodniczka Unii Hrubieszów, nauczycielka Zespołu Szkół nr 4 w Hrubieszowie p. Małgorzata Muzyczuk. W kategorii powyżej 35 lat wynik 1.03:13,694 godz. dał jej 4 pozycję. Bieg wygrała Monika Bojarczuk z Radzynia Podlaskiego przed Ewą Fabian z Białej Podlaskiej. Wśród panów niestety nikt z Hrubieszowa nie startował. Udział na koszt własny.