LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Nadzieje olimpijskie w podnoszeniu ciężarów - FOTO

Dodał: MAK

Data dodania: 2019-12-06

W dniach 39 – 30 listopada 2019 r. w Biłgoraju odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich w podnoszeniu ciężarów, w których wielokrotnie na podium stawali reprezentujący MKS Unię Hrubieszów. Natalia Górniak uzyskała najcenniejszy wynik wszechwag w kategorii wiekowej U 18.

Reklama

 

Osiągnięcia przedstawicieli MKS Unia w Hrubieszowie:


Do lat 23- Kobiety

Kat. 49 kg 1. Natalia Bobrowska 2000 (waga 45,0) 101 kg (45+56), s. 168,7 pkt.

Kat. 59 kg

2. Kinga Kwiatkowska 2000 (57,9) 132 kg (60+72), s. 182,5

3. Wiktoria Litwin 2001 (55,9) 120 kg (55+65), s. 169,9

Kat. 87 kg

1. Diana Flak 1997 (86,6) 180 kg (80+100), s. 201,3


Mężczyźni  U23

Kat. 81 kg

1. Michał Kościuk (2001) 75,6 260 kg (113+147), s. 327,8

6. Konrad Litwin 2001 (75,0) 173 kg (78+95), s. 219,1

Kat. 96 kg

2. Michał Puchala 2000 (90,2) 265 kg (118+147), s. 306,3


Kobiety do lat 17

Kat. 55 kg

1. Natalia Górniak 2003 (53,9) 120 kg (55+65), s. 174,.3 pkt.

Kat. 71 kg

1. Oliwia Dziewiczkiewicz 2006 (65,0) 94 kg (40+54), s. 120,9


Mężczyźni U 18

Kat. +102 kg

3. Bartłomiej Adamiak 2003 (112) 127 kg (55+72), s. 135,7


Najlepsze wyniki zawodów według punktacji Sinckaira uzyskali:

W kategorii U23 i U20 wśród kobiet uzyskały: 1. Polakowska Marlena (Pom-Iskra Piotrowice), 2. Zielińska Weronika (AZS-AWF Biała Podlaska), 3. Rak Agnieszka, 4. Bielak Elżbieta (obie Znicz Biłgoraj), 5. Sacharuk Dominika (AZS-AWF Biała Podl.), 6. Flak Diana (Unia Hrubieszów),

Mężczyźni: 1. Sawulski Patryk (Gryf Sanok), 2. Kościuk Michał (Unia), 3. Burda Patryk (AZS-AWF Biała Podl.), 4. Kobel Bartłomiej, 5. Sokołowski Mateusz (obaj Znicz), 6. Puchala Michał (Unia).

Natomiast w kategorii U18 i młodsi, kobiety: 1. Górniak Natalia (Unia), 2. Gierczuk Wiktoria (AZS-AWF Biała Podl.), 3. Kiełczewska Martyna,  4. Dziduch Katarzyna (obie Znicz), 5. Kuczmaszewska Ewa (Agros Zamość), 6. Dziewiczkiewicz Oliwia (Unia),

Mężczyźni: 1. Bogusz Kacper, 2. Niczyporuk Bartosz (obaj GCK Kobylany), 3. Przybylski Seweryn (Gryf Sanok), 4. Szlachta Marcin, 5. Kulik Jakub (obaj Znicz).



Opracował - mak

Foto – MKS Unia Hrubieszów

 


 

Zobacz też:

SPORT - Dźwigały dla pamięci Trenera!

SPORT - Sztangistki z Polski z trenerem kadry Antonim Czerniakiem rywalizowały w Grodnie

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: