REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Najlepsze wyniki lekkoatletyczne w historii ZS nr 4 

Dodał: mac

Data dodania: 2012-01-16

Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie obchodził w jesieni 2011 r. Jubileusz 50 lat. Poniżej rankingi dziewcząt w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych. Pomimo słabej szkolnej infrastruktury sportowej, wiele dziewcząt kwalifikowało się na zawody ogólnopolskie, międzywojewódzkie czy wojewódzkie, podczas których zajmowały wysokie miejsca, często okraszane medalami, zdobywały punkty dla województwa, Unii Hrubieszów i szkoły.

Reklama

b>Tabele LA – historia ZS Nr 4 w Hrubieszowie

Dziewczęta

60m – PE

1. Lebiedowicz Dominika 8,30 2002 r. Lublin

60m - PR

1. Lebiedowicz Dominika 8.09 2003r. Hrubieszów
2. Swatowska Iwona 8,2 1992 r. Mińsk
3. Cisek Ewelina 9,03 2003 r. Hrubieszów
4. Brodziak Agnieszka 9,22 2003 r. Hrubieszów
5. Kaczyńska Maria 9,6 1991 r. Hrubieszów
6. Gołębiowska Justyna 9,8 1991 r. Hrubieszów
7. Giergielewicz Justyna 9,8 1994 r. Hrubieszów

100m - PE
1. Lebiedowicz Dominika 12.76 2001r. Zamość
2. Swatowska Iwona 13,83 1992 r. Lublin

100m - PR

1. Lebiedowicz Dominika 12.80 2001r. Zamość
2. Swatowska Iwona 13,5 1992 r. Hrubieszów
3. Lenard Beata 14,4 1982 r. Hrubieszów
4. Nowosad Mariola 14,5 1998 r. Hrubieszów
5. Zalewska Żaneta 14.57 2005r. Hrubieszów
6. Balicka Kamila 14,62 2009r. Hrubieszów
7. Wiśniewska Anna 14,8 1989 r. Hrubieszów
8. Seweryn Justyna 14.96 2001 r. Hrubieszów

200m - PE

1. Lebiedowicz Dominika 26.66 2001r. Lublin
2. Swatowska Iwona 28,90 1992 Lublin
3. Seweryn Justyna 30,87 2003 r. Zamość
3. Danilczuk Elżbieta 32,35 1988 Lublin
5. Pawlak Anna 34,21 2003 r. Zamość

200m - PR

1. Lebiedowicz Dominika 27,83 2001r. Zamość
2. Chałka Zofia 27,9 1982 Lublin
3. Swatowska Iwona 28,3 1992 r. Mińsk
4. Lenard Beata 29,1 1985r. Hrubieszów
5. Seweryn Justyna 29,43 1999 r. Hrubieszów
6. Sznura Elżbieta 29,8 1991r. Zamość
7. Chmielewska Urszula 30,43 2002r. Hrubieszów
8. Gontarz Elżbieta 31,1 1985 Hrubieszów
9. Danilczuk Elżbieta 31,3 1989r. Hrubieszów
10. Cisek Ewelina 32,0 2001r. Zamość

300m - PR

1. Lebiedowicz Dominika 44.02 2002r. Hrubieszów
2. Chałka Zofia 44,5 1982r. Hrubieszów
3. Lenard Beata 45,2 1983r. Hrubieszów
4. Szatny Agnieszka 54,0 1994r. Hrubieszów
5. Kaczyńska Agnieszka 54,55 1994r. Hrubieszów
6. Szuba Katarzyna 56,65 1994r. Hrubieszów
7. Pryl Anna 56,98 2000r. Hrubieszów
8. Pastuszak Ewa 57,46 2000r. Hrubieszów

300m - PE

1. Lebiedowicz Dominika 44.38 2001r. Lublin
2. Swatowska Iwona 46,47 1992 r. Lublin

400m - PR

1. Lenard Beata 1:o3,1 1982 r. Hrubieszów
2. Chmielewska Urszula 1:05,89 2004 r. Hrubieszów
2. Sznura Elżbieta 1:07,8 1991 Zamość
3. Gontarz Elżbieta 1:09,0 1984 r. Hrubieszów
4. Danilczuk Elżbieta 1:09,4 1989 Hrubieszów
5. Makuch Marta 1:10,14 1995r. Hrubieszów
6. Bogucka Patrycja 1:10,34 2000r. Hrubieszów
7. Lizut Anna 1:12,25 2010r. Hrubieszów
8. Balcer Dorota 1:12,51 2000r. Hrubieszów
9. Dąbrowska Elżbieta 1:12,8 1986r. Hrubieszów
10. Michalczewska Katarzyna 1:14,1 1992r. Hrubieszów

400m - PE

1. Chmielewska Urszula 1:04,97 2004r. Zamość
2. Lenard Beata 1:05,40 1986 Stalowa Wola
3. Sznura Elżbieta 1:05,46 1990r. Kielce
4. Danilczuk Elżbieta 1:08,72 1988r. Rzeszów
5. Bogucka Patrycja 1:09,58 1999r. Zamość
6. Lizut Anna 1:11,54 2010r. Zamość
7. Balcer Dorota 1:14,28 2003 r. Zamość

500m – pomiar łączny

1. Lenard Beata 1:22,1 1983r. Lublin
2. Chmielewska Urszula 1:27,27 2001r. Hrubieszów
3. Balcer Dorota 1:40,45 1999r. Hrubieszów

600m

1. Chałka Zofia 1:41,92 1983 Warszawa
2. Lenard Beata 1:42,3 1983r. Hrubieszów
3. Chmielewska Urszula 1:45,03 2002r. Hrubieszów
4. Sznura Elżbieta 1:51,8 1991r. Zamość
5. Danilczuk Elżbieta 1:51,9 1988r. Hrubieszów
6. Bogucka Patrycja 1:55,70 2000r. Hrubieszów
7. Mech Marzena 2:00,2 1991r. Hrubieszów
8. Michalczewska Katarzyna 2:02,0 1991r. Hrubieszów
9. Podgórska Mariola 2:07,03 1997r. Hrubieszów
10. Pawlak Anna 2:13,74 2000r. Hrubieszów

800m

1. Lenard Beata 2:18,08 1986r. Lublin
2. Gontarz Elżbieta 2:26,6 1985r. Lublin
3. Chmielewska Urszula 2:28,37 2002r. Zamość
4. Danilczuk Elżbieta 2:28,42 1989r. Lublin
5. Sznura Elżbieta 2:28,46 1990r. Lublin
6. Makuch Marta 2:36,02 1994 Kielce
7. Matraszek Agnieszka 2:39,8 1992 Turkowice
8. Balcer Dorota 2:40,37 1999r. Zamość
9. Bogucka Patrycja 2:40,72 1999r. Zamość
10. Podgórska Mariola 2:43,50 1995r. Hrubieszów
11. Lizut Anna 2:43,91 2010r. Białystok
12. Mech Marzena 2:46,9 1991r. Hrubieszów
13. Bielecka Agata 2:50,72 2000r. Hrubieszów
14. Puźniak Urszula 2:53,6 1993 Zamość
15. Szewczuk Alicja 2:54,1 1993 Zamość

1000m

1. Lenard Beata 3:02,99 1985r. Warszawa
2. Danilczuk Elżbieta 3:15,8 1989r. Hrubieszów
3. Gontarz Elżbieta 3:17,3 1985r Lublin
4. Sznura Elżbieta 3:17,78 1990r. Lublin
5. Chmielewska Urszula 3:23,85 2003r. Hrubieszów
6. Podgórska Mariola 3:24,08 1996 r. Hrubieszów
7. Matraszek Agnieszka 3:25,5 1992r. Hrubieszów
8. Gontarz Elżbieta 3:33,2 1984 Hrubieszów
9. Balcer Dorota 3:35,59 2000r. Hrubieszów
10. Makuch Marta 3:41,90 1994 Hrubieszów
11. Lizut Anna 3:47,42 2010 Hrubieszów
12. Bogucka Patrycja 3:49,21 1999r. Hrubieszów

1500m

1. Lenard Beata 4:42,48 1984r. Białystok
2. Danilczuk Elżbieta 4:59,37 1989r. Lublin
3. Gontarz Elżbieta 5:08,90 1985r. Stargard Szczeciński
4. Sznura Elżbieta 5:16,18 1990r. Lublin
5. Chmielewska Urszula 5:19,02 2001r. Zamość
6. Matraszek Agnieszka 5:22,25 1992r. Kielce
7. Podgórska Mariola 5:35,17 1996r. Turkowice
8. Balcer Dorota 5:37,33 2000r. Zamość
9. Lizut Anna 5:41,96 2010r. Zamość
10. Makuch Marta 5:49,55 1994r. Zamość
11. Bogucka Patrycja 6:01,51 2001 Zamość
12. Szatny Agnieszka 6:06,95 1994r. Zamość

Mila - 1609,32

1. Podgórska Mariola 6:29,12 1997r. Hrubieszów
2. Szatny Agnieszka 6:32,83 1994r. Hrubieszów
3. Szewczuk Alicja 6:53,80 1994r. Hrubieszów
4. Michalczewska Katarzyna 7:09,85 1994r. Hrubieszów

2000m

1. Danilczuk Elżbieta 7:07,6 1989r. Hrubieszów

3000m

1. Lenard Beata 10:26,6 1986r. Poznań
2. Gontarz Elżbieta 11:18,70 1985r. Stargard Szczeciński
3. Danilczuk Elżbieta 11:32,74 1989r. Warszawa

5 km po szosie

1. Bogucka Patrycja 23:39 2003 r. Lubartów

100m ppł (wys. pł – 76,2cm, odl. 8.20) - PR

1. Swatowska Iwona 17,4 1992 Zamość
2. Dycha Renata 21,9 1991r. Zamość

100m ppł (wys. pł – 76,2cm, odl. 8.20)- PE

1. Swatowska Iwona 16,32 1992r. Kielce

200m ppł - PR

1. Swatowska Iwona 33,1 1993r. Zamość
2. Chałka Zofia 33,3 1982 r. Hrubieszów
3. Seweryn Justyna 33,98 1999r. Hrubieszów
4. Dycha Renata 39,0 1990r. Hrubieszów
5. Danilczuk Elżbieta 39,5 1988r. Hrubieszów
6. Pastuszak Joanna 42,28 1997r. Hrubieszów

200m ppł - PE

1. Swatowska Iwona 32,79 1992r. Lublin

300m ppł - PE

1. Swatowska Iwona 49,53 1992r. Kielce

400m ppł - PE

1. Swatowska Iwona 1:10,14 1993r. Piła
2.Seweryn Justyna 1:14,01 1999r. Zamość

Chód 3000m

1.Bielecka Agata 18:27,00 1999r. Zamość
2. Chmielewska Urszula 20:45,09 2001r. Zamość

Chód 5000m

1. Bielecka Agata 31:43,30 2000r. Białystok

Skok w dal

1. Lenard Beata 4.80 1983 Hrubieszów
2. Swatowska Iwona 4.60 1996r. Hrubieszów
3. Lebiedowicz Dominika 4.60 2001r. Hrubieszów
4. Seweryn Justyna 4.54 2003r. Zamość
5. Karkuszewska Wioletta 4.39 1993r. Zamość
6. Olszańska Elżbieta 4.30 2000r. Hrubieszów
7. Sznura Elżbieta 4.26 1987r. Hrubieszów
8. Wójcik Magdalena 4.17 2008r. Hrubieszów
9. Dąbrowska Elżbieta 4.10 1988r. Hrubieszów
10. Zalewska Żaneta 4.06 2006r. Hrubieszów
11. Kutyła Monika 4.02 2009r. Hrubieszów

Skok wzwyż

1. Zalewska Żaneta 1.35 2006 r. Hrubieszów
2. Dąbrowska Elżbieta 1.25 1987r. Hrubieszów
3. Dudka Joanna 1.25 2008r. Hrubieszów
4. Malinowska Małgorzata 1.15 1990r. Hrubieszów
5. Sznura Ewa 1.10 1987r. Hrubieszów
6. Karpiuk Małgorzata 1.10 1987r. Hrubieszów
7. Pielech Agnieszka 1.10 1991r. Hrubieszów

Trójskok

1. Lebiedowicz Dominika 9,05 2003r Hrubieszów

kula 4 kg

1. Pielech Agnieszka 8.15 1996r. Biłgoraj
2. Guminiak Justyna 7.96 1998r. Turkowice
3. Kunicka Agnieszka 7.80 2003 r. Hrubieszów
4. Matijuk Justyna 7.78 1991r. Hrubieszów
5. Matijuk Monika 7.70 2001r. Hrubieszów
6. Karkuszewska Wioletta 7.59 1991r. Hrubieszów
7. Kulik Renata 7.55 1991r. Hrubieszów
8. Kowalska Monika 7.45 1998r. Turkowice
9. Kuras Dominika 7.42 2007r. Hrubieszów
10. Kowalska Dominika 7.37 2007r. Hrubieszów
11. Podolak Marzena 7.31 1994r. Hrubieszów
12. Kołpa Irmina 7.29 2000r. Zamość
13. Hałucha Joanna 7.15 2001r. Hrubieszów
14. Staroń Marzena 7.12 2002r. Zamość
15. Bojko Agnieszka 7.12 1996r. Hrubieszów
16. Referda Marzena 7.03 2003 r. Hrubieszów

Dysk 1 kg

1.Bilicka Marzena 22.40 1986r. Hrubieszów
2. Pielech Agnieszka 17.90 1995 Hrubieszów
3. Matejuk Justyna 15.86 1995 Hrubieszów
4. Bachanek Mariola 14,98 1987r. Hrubieszów
5. Czuba Katarzyna 13,98 2001r. Zamość
6. Dzięgiel Wioletta 13,80 1990r. Hrubieszów
7. Tokarska Renata 11, 97 2001r. Zamość
8. Kostrubiec Anna 11.70 1990 Hrubieszów

Oszczep 600 g.

1.Guminiak Justyna 25,50 1998r. Turkowice
2. Pielech Agnieszka 24,60 1996r. Biłgoraj
3. Kostrubiec Anna 20,54 1993r. Zamość
4. Bachanek Mariola 19,68 1987r. Hrubieszów
5. Matejuk Monika 17.76 1999r. Hrubieszów
6.Iwanicz Anna 17,54 1988r. Hrubieszów
7. Mazurek Beata 17,52 1995r. Hrubieszów
8. Tokarska Renata 16,74 1997r. Turkowice
9. Szwiec Ewa 16,59 2002r. Zamość
10.Pryl Anna 16,42 1996r. Hrubieszów
11. Hendzel Justyna 15.20 2003 r. Hrubieszów

Sztafeta 4x100 - PE

1. Monika Dalmata, Magdalena Bielaszewska, 61,18 2000r. Zamość
Anna Pawlak, Dominika Lebiedowicz

Sztafeta 4x100 - PR

1. Ewelina Cisek, Ewa Szwiec, 57,25 2003 r.Hrubieszów
Urszula Chmielewska, Dominika Lebiedowicz
2. Lebiedowicz Dominika, Rządkowska Roksana,
Seweryn Justyna, Bielecka Agata 58,15 1999r. Hrubieszów
3. Lebiedowicz Dominika, Cisek Ewelina,
Szwiec Ewa, Seweryn Justyna 59,65 2002r. Hrubieszów
4. Olszańska Elżbieta, Bogucka Patrycja,
Lebiedowicz Dominika, Bielecka Agata 60,13 2000r. Hrubieszów
5. Dominika Lebiedowicz, Urszula Chmielewska,
Patrycja Bogucka, Ewa Szwiec 60,44 2001 Hrubieszów
6. Iwona Swatowska, Wioletta Karkuszewska,
Marta Makuch, Agnieszka Mic 61,67 1995 Turkowice
7. Sas Aleksandra, Balicka Kamila,
Suproń Magda, Chomik Katarzyna 62,68 2006r. Hrubieszów
8. Kamila Balicka, Monika Kutyła,
Katarzyna Chomik, Anna Lizut 63,60 2009 r. Hrubieszów

Sztafeta 4x200 - PE

1. Lebiedowicz Dominka, Balcer Dorota,
Bogucka Patrycja, Seweryn Justyna 2:03,83 1999r. Zamość

Sztafeta 4x200 - PR

1. Lebiedowicz Dominka, Seweryn Justyna,
Dudzińska Anna, Pawlak Renata 2:11,76 1999r. Hrubieszów
2. Iwona Swatowska, Marta Makuch,
Agnieszka Szatny, M. Ciekan 2:12,82 1996r. Hrubieszów
3. Balcer Dorota, Zdun Agnieszka,
Bogucka Patrycja, Drożdżak Dorota 2:25,43 2000r. Hrubieszów
4. Justyna Bobrowicz, Joanna Pastuszak, 2:34,00 2000 r. Hrubieszów
Anna Michalczewska, Elżbieta Olszańska

Sztafeta 4x400

1. Podgórska Mariola, Szatny Agnieszka,
Matraszek Agnieszka, Mech Marzena 4:52, 82 1996r. Turkowice
2. Podgórska Mariola, Balcer Dorota,
Bogucka Patrycja, Majewska Monika 5:05,52 2000r. Hrubieszów
3. Elżbieta Sznura, Brak danych 5:06,3 1990 Zamość
4. Brak danych 5:07,76 1999r. Turkowice
5. Mariola Podgórska, Agnieszka Kaczyńska,
Agnieszka Szatny, Katarzyna Szuba 5:18,70 1995 Turkowice
6. Brak danych 5:19,5 1993 Turkowice

Uwaga!
PR – pomiar ręczny
PE – pomiar elektroniczny
Różnica pomiędzy pomiarem ręcznym a elektronicznym to 0,24 sek. na niekorzyść zawodniczki, np. 100 m przy pomiarze ręcznym 13,26 to przy pomiarze elektronicznym 13,50.

***

Nauczyciele uczący wychowanie fizyczne w szkole:

- Maria Jakubiak 1961 - 1962
- Stanisław Mielniczuk 1962 - 1965
- Maria Orzechowska 1972 – 1976
- Anna Rozkal 1977 - 1978
- Lucyna Gargol 1981 - 1983
- Wiesław Borek 1983 - 1986
- Krzysztof Kuśmirek 1982 – 1986
- Anna Jóźwiak 1984 - 1986
- Mirosław Kamień 1996 – 2000
- Małgorzata Muzyczuk od 1986 - ?
- Paweł Padkowski od 2000 - ?

***

Zestawienia opracowała nauczycielka wychowania fizycznego od 1986 roku do dzisiaj w Zespole Szkół Nr 4 w Hrubieszowie p. Małgorzata Muzyczuk.

***


Najlepsze wyniki lekkoatletyczne w historii ZS NR 4


***

Uzupełnienia, komentarz i wybór zdjęcia
- mak

Na zdjęciu - Uczennica Chmielewska Urszula, nauczycielka wf Małgorzata Muzyczuk i uczennica Patrycja Bogucka odniosły wiele sukcesów reprezentując ZS nr 4 w Hrubieszowie. Na zdjęciu podczas podsumowania za wysokie miejsca w Biegu Herbowym w 2005 roku.

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: