REKLAMA

REKLAMA

C3 Carmax 2

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Niestety, Igrzyska LZS kolejny raz prawie bez naszych! - Galeria

Autor: mac

Data dodania: 2013-08-01

Dnia 28.07.2013 r. w Tomaszowie Lub. zostały rozegrane wielce masowe XIV Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno-Sportowe LZS, w których śladowo i to z własnej inicjatywy wystąpili siatkarze z Hrubieszowa i Dołhobyczowa. Niestety, kiedyś prężnie działające w naszym powiecie Zrzeszenie LZS obecnie nie posiada „ludzi”, którzy by znowu tchnęli ducha sportu szczególnie na wsi w celu wypełnienia czasu wolnego i zdrowia zajęciami, czy rywalizacją sportowo – rekreacyjną. A może jednak powstanie grupa inicjatywna, aby reaktywować LZS, najlepiej w każdej miejscowości!?

Reklama


Uwaga!

Są osoby, które chcą organizować w roku przyszłym Igrzyska, jakie były organizowane 30 lat temu w Hrubieszowie, tak sobie myślę, po co, przecież jest program i scenariusz gotowy Igrzysk Sportowo – Rekreacyjnych Zrzeszenia LZS, dołączmy do nich i nawet mogą być ich aż trzy etapy, na początek - w każdej gminie + miejskie,

- następnie powiatowe,

- z kolei wojewódzkie,

- a najlepsi mają szansę zakwalifikować się do reprezentacji wojewódzkiej i rywalizować na szczeblu ogólnopolskim!!!

W rywalizacji biorą udział osoby w różnym wieku i to obu płci, w wielu dyscyplinach sportowo – rekreacyjnych, kibiców też jest wielu, podaję to pod rozwagę, jestem na miarę swoich możliwości włączyć się jako wolontariusz przy organizacji.

 

Marek Ambroży Kitliński (mak)

 

Dziennik Wschodni:

Sitno i Tomaszów Lubelski najlepsze w XIV Wojewódzkich Igrzyskach LZS

W Tomaszowie Lubelskim rozegrano wczoraj XIV Wojewódzkie Igrzyska LZS. W klasyfikacji powiatów wygrali gospodarze, wśród gmin najlepsze okazało się Sitno (pow. zamojski).

Najlepsi sportowcy z województwa lubelskiego spotkali się wczoraj na igrzyskach już po raz czternasty. Tym razem miejscem zmagań były obiekty Powiatowego Międzyszkolnego Centrum Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Lubelskim. Mimo upału na starcie stanęło ponad 1,5 tysiąca uczestników. Przyjechali z najdalszych zakątków województwa.

 

Więcej...

Sitno i Tomaszów Lubelski najlepsze w XIV Wojewódzkich Igrzyskach LZS »

 

 

XIV WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA
REKREACYJNO-SPORTOWE LZS
TOMASZÓW LUBELSKI 2013

KOMUNIKAT KOŃCOWY


Klasyfikacja powiatowa: 

1.      Tomaszów Lubelski    1140 pkt.

2.      Zamość                   906

3.      Chełm                      520,5

4.      Ryki                        463

5.      Parczew                  362

6.      Kraśnik                    306

7.      Biała Podlaska           248,5

8.      Lublin                      189,5

9.      Lubartów                 122

10.    Świdnik                    72

11.    Łuków                     71

12.    Krasnystaw              61

13.    Biłgoraj                    57

14.    Włodawa                  50

15.    Łęczna                    35

16.     Hrubieszów                30

17.    Puławy                    30

18.    Opole Lubelskie         25

 

KONKURENCJE  DRUŻYNOWE

 

Piłka nożna mężczyzn

– sklasyfikowano 16 zespołów:

 

Kolejno: Miejsce, Gmina, Powiat,  Punkty

 

1. Tyszowce Tomaszów Lubelski 30

2. Wierzbica Chełm 25

3. Łopiennik Krasnystaw 20

4. Sitno Zamość 15

 

oraz: Milanów, Biłgoraj, Ludwin, Piaski, Michów, Opole Lubelskie, Biała Podlaska, Trzydnik Duży, Łuków, Ryki, Wierzbica, Bełżyce – po 10 pkt.

 

Piłka nożna kobiet

– sklasyfikowano 10 zespołów

 

1. Sitno   Zamość 30

2. Piaski  Świdnik 25

3. Rachanie Tomaszów Lubelski 20

4. Kłoczew Ryki  15

 

oraz: Łęczna, Jabłoń, Zalesie, Annopol, Wierzbica, Niedźwiada –po  10 pkt.

 

Piłka siatkowa kobiet

– sklasyfikowano 10 zespołów

 

1. Wierzbica Chełm 30

2. Jabłoń Parczew 25

3. Ryki Ryki 20

4. Annopol Kraśnik 15

 

oraz: Rachanie, Sitno, Łuków, Piaski, Michów, Biała Podlaska – po 10 pkt.

 

Piłka siatkowa mężczyzn

– sklasyfikowano 14 zespołów

 

1. Jabłoń  Parczew 30

2. Krasnystaw  Krasnystaw 25

3. Hrubieszów Hrubieszów 20

(brak składu – proszę o uzupełnienie!?)

4. Konstantynów Biała Podlaska 15

 

oraz: Zamość, Łuków, Annopol, Piaski, Zakrzew, Bełżyce, Telatyn, Michów, Wierzbica, Ryki – po 10 pkt.

 

Koszykówka kobiet

– sklasyfikowano 7 zespołów

 

1. Wierzbica Chełm 30

2. Konstantynów Biała Podlaska 25

3. Trzydnik Duży Kraśnik 20

4. Rachanie Tomaszów Lubelski 15

 

oraz: Łuków, Ryki, Jabłoń – po 10 pkt.

 

Koszykówka mężczyzn

– sklasyfikowano 7 zespołów

 

1. Biłgoraj Biłgoraj 30

2. Wierzbica Chełm 25

3. Milanów Parczew 20

4. Ryki Ryki 15

 

oraz: Rachanie, Konstantynów, Zwierzyniec – po 10 pkt.

 

Piłka siatkowa plażowa kobiet

– sklasyfikowano 8 zespołów

 

1. Leśniowice Chełm 30

2. Parczew Parczew 25

3. Ryki Ryki 20

4. Rachanie Tomaszów Lubelski 15

 

oraz: Zamość, Łuków, Bełżyce, Trzydnik Duży – po 10 pkt.

 

Piłka siatkowa plażowa mężczyzn

– sklasyfikowano 14 zespołów

 

1. Żyrzyn Puławy 30

2. Leśniowice Chełm 25

3. Jabłoń Parczew    20

4. Opole Lubelskie Opole Lubelskien 15

 

oraz: Biała Podlaska, Zamość, Zakrzew, Annopol, Łuków, Ostrówek, Ryki, Telatyn, Bełżyce, Dołhobyczów  – po 10 pkt. skład: GRZEGORZ BARCZUK, ARTUR TYTUŁA, ADAM KOZICKI , MICHAŁ STECIUK.

 

Przeciąganie liny kobiet – sklasyfikowano 16 zespołów

 

1. Zakrzew Lublin 30

2. Sitno Zamość 25

3. Telatyn Tomaszów Lubelski 20

4. Adamów Zamość 15

 

oraz: Komarów, Dzierzkowice, Leśniowice, Tomaszów Lubelski, Rachanie, Tyszowce, Zamość, Zalesie, Wierzbica, Zwierzyniec, Ryki, Bełżyce – po 10 pkt.

 

Przeciąganie liny mężczyzn

– sklasyfikowano 21 zespołów

 

1. Rachanie Tomaszów Lubelski 30

2. Dębowa Kłoda Parczew 25

3. Sitno  Zamość   20

4. Adamów  Zamość 15

 

oraz: Dzierzkowice, Bełżyce, Wierzbica, Konstantynów, Tyszowce, Trzydnik Duzy, Dęblin, Telatyn, Komarów, Milanów, Zwierzyniec, Jabłoń, Biała Podlaska, Tomaszów Lubelski, Ryki, Leśniowice, Zamość – po 10 pkt.

 

Czwórbój władz samorządowych

– gmina – startowało 24 zespołów

 

1. Dzierzkowice Kraśnik 25

2. Dęblin Ryki 20

3. Zamość Zamość 15

4. Trzydnik Duży Kraśnik 13

5. Tyszowce Tomaszów Lubelski 11

6. Jabłoń  Parczew 10

7. Biłgoraj Biłgoraj 9

8. Rachanie Tomaszów Lubelski 8

9. Bełżyce Lublin 7

9. Zwierzyniec Zamość 7

9. Konstantynów Biała Podlaska 7

10 Zakrzew Lublin 6

 

oraz : Ryki, Sitno, Łabunie, Milanów, Komarów, Leśniowice, Telatyn, Wierzbica, Łuków, Kłoczew, Zalesie, Tomaszów Lubelski –po  5 pkt.

 

Czwórbój władz samorządowych

– powiat – startowało 10 zespołów

 

1. Włodawa                      25

2. Kraśnik                        20

3. Łęczna                     15

4. Ryki                            13

5. Lublin                          11

6. Biała Podlaska               10

7. Tomaszów Lubelski        9

8. Parczew                      8

9. Zamość                       7

10. Łuków                        6

 

Sztafeta sprawnościowa

– startowało 17 gmin

 

1.     Ryki                Ryki                   25

2.     Dęblin              Ryki                   20

3.     Sitno               Zamość              15

4.     Łabunie           Zamość              13

5.     Kłoczew           Ryki                   11

6.     Telatyn           Tomaszów Lubelski 10

7.     Rachanie          Tomaszów Lubelski 9

8.     Zwierzyniec      Zamość               8

9.     Tyszowce        Tomaszów Lubelski 7

10.   Dzierzkowice     Kraśnik               6

 

oraz: Leśniowice, Wierzbica, Tomaszów Lubelski, Bełżyce, Komarów, Trzydnik Duży, Zamość-po 5 pkt.

 

Przenoszenie worków z piaskiem

– startowało 18 gmin

 

1.     Adamów                   Zamość            22,5

1.     Sitno                       Zamość            22,5

3.     Łabunie                    Zamość            14

3.     Rachanie                  Tomaszów L      14

5.     Bełżyce                    Lublin               10,5

5.     Konstantynów           Biała Podlaska    10,5

7.     Tomaszów Lubelski     Tomaszów L      9

8.     Zwierzyniec              Zamość            7,5

8.     Leśniowice               Chełm               7,5

10.   Ryki                        Ryki                 6

 

oraz: Telatyn, Tyszowce, Dzierzkowice, Wierzbica, Trzydnik Duży, Zamość, Komarów, Jabłoń –po  5 pkt.

 

Wielobój sprawnościowy mężczyzn

– startowało 15 gmin

 

1.     Rachanie          Tomaszów L      25

2.     Sitno               Zamość            20

3.     Telatyn            Tomaszów L      15

4.     Kłoczew            Ryki                 13

5.     Dzierzkowice     Kraśnik             11

6.     Milanów            Parczew            10

7.     Konstantynów   Biała Podlaska    9

8.     Ryki                 Ryki                 8

9.     Tyszowce         Tomaszów L      7

10.   Zwierzyniec       Zamość            6

 

oraz: Michów, Wierzbica, Trzydnik Duży, Dębowa Kłoda, Zamość – po 5 pkt.

 

Wielobój sprawnościowy kobiet

– startowało 13 gmin

 

miejsce   Gmina           Powiat            Punkty

1.          Tyszowce      Tomaszów L    25

2.          Ryki              Ryki               20

3.          Rachanie        Tomaszów L    15

4.          Sitno             Zamość          13

5.          Jabłoń           Parczew         11

6.          Wierzbica       Chełm            10

7.          Zamość         Zamość          9

8.          Zwierzyniec    Zamość          8

9.          Telatyn          Tomaszów L    7

10.         Kłoczew         Ryki               6

 

oraz: Dębowa Kłoda, Dzierzkowice, Tomaszów Lubelski –  po 5 pkt.

 

KONKURENCJE  INDYWIDUALNE

 

Lekka atletyka

 

100 m

 

Dziewczęta rocznik 1998 i młodsze

– startowało 23 zawodniczek

 

Miejsce    Nazwisko i Imię Gmina  Pkt.

 

1.Petryk Justyna Sitno               12

2.Żuk Natalia  Tyszowce             10

3.Diduch Aleksandra Tomaszów L 8

4.Pacaj Angelika  Łabunie            7

5.Szmit Joanna Łabunie              6

6.Działak Karolina Tyszowce        5

7.Woźniak Maria Kłoczew            4

8.Węcławska Weronika Tomaszów L 3

9.Biszczak Aleksandra Komarów    2

10.Iwaniura Dagmara Rachanie     1

 

Chłopcy rocznik 1998 i młodsi

-  startowało 21 zawodników

 

1.     Cyc Dominik             Rachanie 12

2.     Surdacki Marcin        Dzierzkowice 10

3.     Korybski Maciej        Parczew 8

4.     Babik Kamil              Telatyn 7

5.     Cymbała Szymon      Tomaszów L. 6

6.     Filipiuk Kacper          Konstantynów 5

7.     Wołowik Kamil          Parczew 4

8.     Sikora Paweł            Tyszowce 3

9.     Sieniatyński Jakub    Komarów 2

10.    Kuźniarski Michał      Rachanie 1

 

 

Dziewczęta rocznik 1996-97

– startowało 13 zawodniczek

 

1.     Przytuła Paulina          Tyszowce 12

2.     Starobrat Agnieszka    Trzydnik Duży 10

3.     Waszczuk Dominika     Jabłoń  8

4.     Burda Anna                Tyszowce 7

5.     Rechul Emilia              Telatyn 6

6.     Ścirka Weronika          Tomaszów L. 5

7.     Kowalska Anna           Komarów 4

8.     Kosiorska Patrycja       Rachanie 3

9.     Dziura Justyna            Tomaszów L. 2

10.    Bernacka Dominika      Wierzbica 1

 

 

Chłopcy rocznik 1996-97 -  startowało 16 zawodników

 

1.     Oleszczyński Przemysław     Wierzbica 12

2.     Poterucha Oskar                Sitno 10

3.     Muzyczuk Dawid                Zamość 8

4.     Mazur Paweł                     Tomaszów L 7

5.     Rudziński Jacek                 Konstantynów 6

6.     Mandziuk Kamil                  Tomaszów L 5

7.     Droździel Jakub                 Telatyn 4

8.     Kucharczyk Konrad            Wierzbica 3

9.     Rabiega Paweł                   Sitno 2

10.    Grzyb Kamil                      Dębowa Kłoda 1

 

Kobiety rocznik 1995 i starsze – startowało 15zawodniczek

 

1.     Wronka Magdalena       Tyszowce           12

2.     Pacholska Anna           Dęblin                 10

3.     Wierzbicka Weronika     Ostrówek            8

4.     Gdańska Dominika        Tyszowce           7

5.     Całuch Agnieszka         Sitno                  6

6.     Szmit Joanna              Łabunie              5

7.     Parka Dorota               Piaski                 4

8.     Słodka Aleksandra        Sitno                  3

9.     Bryk Anita                  Tomaszów Lub.    2

10.    Żmuda Marlena            Kłoczew              1

 

Mężczyźni  rocznik 1995 i starsi -  startowało 17 zawodników

 

1.     Kopeć Dominik            Tyszowce           12

2.     Leszczyński Damian     Wierzbica            10

3.     Nowosad Michał         Łabunie              8

4.     Mazur Piotr                Tomaszów Lub.    7

5.     Adrian Arkadiusz         Jabłoń                6

6.     Piasecki Daniel           Ryki                   5

7.     Nowosad Maciej         Łabunie              4

8.     Wolanin Maciej           Trzydnik Duży      3

9.     Kiełbasa Michał           Biłgoraj               2

10.    Kiełbasa Wojciech       Biłgoraj               1

 

200 m

 

Dziewczęta rocznik 1998 i młodsze – startowało 10 zawodniczek

 

1.     Kuczyńska Magdalena      Tomaszów Lub.    12

2.     Rząd Ewelina                  Sitno                  10

3.     Prus Natalia                   Zwierzyniec         8

4.     Żuk Natalia                    Tyszowce           7

5.     Grzeszczuk Natalia          Tyszowce           6

6.     Miszczyszyn Wiktoria       Tomaszów Lub.    5

7.     Kister Dominika               Wierzbica            4

8.     Szymańska Aleksandra     Dębowa Kłoda      3

9.     Sycha Patrycja              Kłoczew              2

10.    Cholewa Żaneta             Dębowa Kłoda      1

 

Chłopcy rocznik 1998 i młodsi -  startowało 13 zawodników

 

1.     Dul Sebastian                   Trzydnik Duży      12

2.     Korybski Maciej                 Parczew             10

3.     Wołowik Kamil                   Parczew             8

4.     Lipczak Piotr                    Wierzbica            7

5.     Dziewulski Dawid               Wierzbica            6

6.     Malec Łukasz                   Tomaszów Lub.    5

7.     Szyszkowski Krystian         Dębowa Kłoda      4

8.     Kołodziejczyk Sebastian     Tyszowce           3

9.     Kamiński Adrian                 Zwierzyniec         2

10.    Kozak Patryk                    Jabłoń                1

 

 

Dziewczęta rocznik 1996-97 – startowało 10 zawodniczek

 

1.     Zembrzycka Sylwia         Wierzbica            12

2.     Grabek Emanuela            Tyszowce           10

3.     Putkowska Izabela          Tomaszów Lub.    8

4.     Starobrat Agnieszka        Trzydnik Duży      7

5.     Wawrzyk Martyna           Wierzbica            6

6.     Burda Anna                   Tyszowce           5

7.     Soroka Michalina            Sitno                  4

8.     Jakowiecka Aleksandra    Zwierzyniec         3

9.     Dziura Justyna               Tomaszów Lub.    2

10.    Piwko Natalia                 Rachanie             1

 

 

Chłopcy rocznik 1996-97 -  startowało 10 zawodników

 

1.     Rowieński Mateusz    Wierzbica            12

2.     Ogorzałek Jakub        Tomaszów Lub.    10

3.     Mazur Paweł             Tomaszów Lub.    8

4.     Bałakup Dominik        Rachanie            7

5.     Żołyniak Marcin         Sitno                 6

6.     Michałek Mateusz      Kłoczew              5

7.     Naklicki Michał          Sitno                 4

8.     Paszko Bartłomiej      Zwierzyniec         3

9.     Jonczak Piotr            Zwierzyniec         2

10.    Jędrych Filip             Kłoczew              1

 

Kobiety rocznik 1995 i starsze – startowało 7 zawodniczek

 

1.    Wronka Magdalena    Tyszowce           12

2.    Gdańska Dominika      Tyszowce           10

3.    Kosz Monika             Wierzbica            8

4.    Beńko Oliwia             Tomaszów Lub.    7

5.    Dumicz Anna            Tomaszów Lub.    6

6.    Dziuba Ewelina          Sitno                 5

7.    Jamroz Paulina          Sitno                 4

 

Mężczyźni  rocznik 1995 i starsi -  startowało 10 zawodników

 

1.     Kopeć Dominik        Tyszowce           12

2.     Nowosad Michał      Łabanie              10

3.     Żydek Kamil           Wierzbica            8

4.     Mazur Piotr            Tomaszów Lub.    7

5.     Czarnecki Patryk     Rachanie             6

6.     Mydlak Tomasz       Wierzbica            5

7.     Wolanin Maciej       Trzydnik Duży      4

8.     Sikora Jarosław       Tomaszów Lub.    3

9.     Kopka Paweł           Komarów             2

10.    Adrian Jarosław       Jabłoń                1

 

400m

 

Dziewczęta rocznik 1998 i młodsze – startowało 15 zawodniczek

 

1.     Malinowska Marta    Zamość              12

2.     Petryk Justyna        Sitno                  10

3.     Prus Natalia            Zwierzyniec         8

4.     Bednarz Oliwia         Tomaszów Lub.    7

5.     Marchwiany Julia     Wierzbica            6

6.     Grzesik Agata          Tomaszów Lub.    5

7.     Waś Karolina           Tyszowce           4

8.     Kułaj Aleksandra      Komarów             3

9.     Woźniak Maria         Kłoczew              2

10.    Wiater Natalia         Rachanie             1

 

Chłopcy rocznik 1998 i młodsi -  startowało 17 zawodników

 

1.     Płachta Dominik       Komarów            12

2.     Lipczak Piotr           Wierzbica            10

3.     Kulik Przemysław      Parczew             8

4.     Dziewulski Dawid      Wierzbica            7

5.     Dul Sebastian          Trzydnik Duży      6

6.     Sikora Paweł           Tyszowce           5

7.     Cyc Dominik            Rachanie            4

8.     Surydacki Marcin     Dzierzkowice       3

9.     Malec Łukasz          Tomaszów Lub.    2

10.    Pietruszka Łukasz    Zwierzyniec         1

 

Dziewczęta rocznik 1996-97 – startowało 9 zawodniczek

 

1.    Zembrzycka Sylwia     Wierzbica            12

2.    Złamańczuk Eliza        Sitno                  10

3.    Grabek Emanuela        Tyszowce           8

4.    Tomasik Aleksandra     Zamość              7

5.    Kokoszko Weronika     Tyszowce           6

6.    Wawrzyk Martyna       Wierzbica            5

7.    Beńko Oliwia              Tomaszów Lub.    4

8.    Chwiejczak Maria        Sitno                  3

9.    Koryś Patrycja           Kłoczew              2

 

 

Chłopcy rocznik 1996-97 -  startowało 9 zawodników

 

1.    Chmiel Jakub           Tomaszów  Lubelski    12

2.    Czoska Patryk         Telatyn                    10

3.    Wąsowski Jakub       Parczew                   8

4.    Jakubiuk Adrian        Rokitno                     7

5.    Jonczak Piotr          Zwierzyniec               6

6.    Jędrych Filip            Kłoczew                    5

7.    Główka Mariusz        Sitno                       4

8.    Niemczuk Patryk      Zwierzyniec               3

9.    Ryszczuk Mateusz    Sitno                       2

 

Kobiety rocznik 1995 i starsze – startowało 8 zawodniczek

 

1.    Wierzbicka Weronika     Ostrówek            12

2.    Kosz Monika                Wierzbica            10

3.    Szmit Joanna              Łabunie              8

4.    Śliwa Sabina               Tyszowce           7

5.    Złamańczuk Iga           Sitno                 6

6.    Kupka Dominika           Leśniowice          5

7.    Dziuba Ewelina            Sitno                 4

8.    Dumicz Anna               Tomaszów Lub.    3

 

Mężczyźni  rocznik 1995 i starsi -  startowało 21 zawodników

 

1.     Gancarz Ernest          Tomaszów Lub.    12

2.     Żydek Kamil               Wierzbica            10

3.     Kosikowski Dominik      Trzydnik Duży      8

4.     Buczak Rafał              Zamość              7

5.     Buczek Sylwester       Tomaszów Lub.    6

6.     Czarnecki Patryk        Rachanie             5

7.     Zacharczuk Albin        Tyszowce           4

8.     Kalisz Adam               Parczew             3

9.     Mydlak Tomasz          Wierzbica            2

10.    Sikora Kamil               Tomaszów Lub.    1

 

Skok w dal

 

Dziewczęta rocznik 1998 i młodsze – startowało 20 zawodniczek

 

1.     Malinowska Aleksandra     Zamość          12

2.     Buczek Aneta                 Tomaszów L    10

3.     Beczek Maja                  Ryki               8

4.     Grzeszczuk Natalia          Tyszowce       7

5.     Działa Karolina                Tyszowce       6

6.     Dragan Julia                   Jabłoń            5

7.     Krawczyk Katarzyna        Tomaszów L    4

8.     Sowa Aleksandra            Zamość          3

9.     Rechul Emilia                  Telatyn          2

10.    Jankowska Agnieszka       Sitno             1

 

Chłopcy rocznik 1998 i młodsi -  startowało 17 zawodników

 

1.     Babik Kamil                  Telatyn             12

2.     Cymbała Szymon          Tomaszów L.      10

3.     Kurzępa Karol              Komarów           8

4.     Sowa Marcin               Ryki                  7

5.     Drózd Kamil                 Ryki                  6

6.     Nowicki Michał             Dęblin               5

7.     Cyc Dominik                Rachanie           4

8.     Rajtak Grzegorz            Rachanie           3

9.     Sergiel Adrian              Dęblin               2

10.    Szyszkowski Krystian    Dębowa Kłoda    1

 

 

Dziewczęta rocznik 1996-97 – startowało 22 zawodniczek

 

1.     Przytuła Paulina          Tyszowce       12

2.     Gradz Anna                Łabunie          10

3.     Tomasik Aleksandra     Zamość          8

4.     Sadowska Paulina       Zamość          7

5.     Soroka Michalina         Sitno             6

6.     Kowalik Monika           Tyszowce       5

7.     Policha Aleksandra      Łabunie          4

8.     Kurzyło Agata            Rachanie        3

9.     Kułaj Aleksandra         Komarów        2

10.    Malec Małgorzata        Tomaszów L    1

 

 

Chłopcy rocznik 1996-97 -  startowało 11 zawodników

 

1.     Rowieński Mateusz     Wierzbica            12

2.     Mandziuk Kamil          Tomaszów Lub.    10

3.     Poterucha Oskar        Sitno                  8

4.     Kania Michał             Komarów             7

5.     Rabiega Paweł           Sitno                  6

6.     Dubik Kamil               Łabunie              5

7.     Daszczyk Michał        Komarów             4

8.     Muzyczuk Dawid        Zamość              3

9.     Kucharczyk Konrad    Wierzbica            2

10.    Paszko Bartłomiej       Zwierzyniec         1

 

Kobiety rocznik 1995 i starsze – startowało15 zawodniczek

 

1.     Dacholska Anna        Dęblin            12

2.     Potocka Urszula        Ryki              10

3.     Całuch Agnieszka      Sitno             8

4.     Mioduszewska Ewa    Ryki              7

5.     Śliwa Sabina             Tyszowce      6

6.     Zając Monika            Tyszowce      5

7.     Miekus Dominika        Zamość         4

8.     Złomiańczuk Iga        Sitno             3

9.     Herc Magdalena        Zwierzyniec    2

10.    Piwko Natalia            Rachanie        1

 

Mężczyźni  rocznik 1995 i starsi -  startowało 20 zawodników

 

1.     Rajtak Szymon           Rachanie         12

2.     Skórzyński Kamil         Tyszowce        10

3.     Sałek Łukasz              Ryki                8

4.     Gawcarz Ernest          Tomaszów L.    7

5.     Leszczyński Damian     Wierzbica        6

6.     Orłowski Dariusz         Zamość           5

7.     Drelich Kamil              Tomaszów L.    4

8.     Adrian Jarosław          Jabłoń             3

9.     Wawrzyńczyk Rafał     Zwierzyniec     2

10.    Rębecki Patryk           Zakrzew          1

 

Rzut lotką do tarczy

 

Dziewczęta rocznik 1998 i młodsze – startowało 31 zawodniczek

 

1.     Hajdamarek Wiktoria       Zamość           12

2.     Winiarska Izabela           Bełżyce           10

3.     Stąsiek Magdalena         Telatyn           8

4.     Rola Patrycja                Jabłoń             7

5.     Wojtaszek Wioleta         Dzierzkowice    6

6.     Winiarska Patrycja         Bełżyce           5

7.     Zasiadczuk Magdalena    Wierzbica        4

8.     Bil Paulina                     Zamość           3

9.     Andrzejewska Joanna     Komarów         2

10.    Barańczuk Karolina         Tyszowce        1

 

Chłopcy rocznik 1998 i młodsi – startowało 32 zawodników

 

1.     Sowa Marcin           Ryki                  12

2.     Sergiel Adrian          Dęblin                10

3.     Adamowicz Bartek    Zamość             8

4.     Galeta Paweł           Leśniowice         7

5.     Szałkowski Karol       Dębowa Kłoda     6

6.     Samulak Patryk        Sitno                 5

7.     Kołtun Mateusz        Wierzbica           4

8.     Nowak Daniel           Trzydnik Duży     3

9.     Staniak Adrian         Wierzbica           2

10.    Góra Bartłomiej        Łabunie              1

 

Kobiety rocznik 1997 i starsze – startowało  48 zawodniczki

 

1.     Kudyk Bożena          Zamość             12

2.     Romaszko Maria       Zamość             10

3.     Jabłońska Joanna     Leśniowice         8

4.     Banach Edyta          Dębowa Kłoda    7

5.     Kaliszuk Wanda        Zalesie              6

6.     Długoszek Ilona        Ryki                  5

7.     Zielnik Magdalena     Rokitno             4

8.     Bisek Katarzyna       Michów             3

9.     Bisek Ilona              Michów             2

10.    Wilgos Aleksandra    Sitno                1

 

Mężczyźni rocznik 1997 i starsi  - startowało 48 zawodników

 

1.     Szaruga Henryk       Telatyn         12

2.     Chudzik Artur          Bełżyce         10

3.     Łubian Paweł           Ryki              8

4.     Zieliński Mateusz     Leśniowice     7

5.     Wnuk Tomasz         Łabunie         6

6.     Dziuba Kanrad         Zamość         5

7.     Romańczuk Adam     Jabłoń           4

8.     Bartnik Adam          Zwierzyniec    3

9.     Duma Rafał             Zakrzew        2

10.    Leja Radosław         Tyszowce      1

 

Tenis stołowy

 

Dziewczęta rocznik 1998 i młodsze – startowało 17 zawodniczek

 

1.     Żukowska Zuzanna        Tomaszów Lub.    12

2.     Rycaj Patrycja              Sitno                  10

3.     Powroźnik Aleksandra     Niedźwiada          8

4.     Waryszak Daria             Fajsławice           7

5.     Drążek Wiktora             Rachanie             6

6.     Wesołek Paulina            Ryki                   5

7.     Tymińska Ewelina          Rokitno               4

8.     Prus Joanna                 Zwierzyniec         3

9.     Gąsiorowska Julia          Dzierzkowice        2

10.    Buczyńska Jowita          Bełżyce              1

 

Chłopcy rocznik 1998 i młodsi – startowało 18 zawodników

 

1.     Baranowski Mateusz     Lubartów                 12

2.     Stachyra Adrian          Firlej                       10

3.     Wąsik Mateusz            Ryki                        8

4.     Kowalski Szymon         Dzierzkowice             7

5.     Banach Wiktor             Zamość                   6

6.     Mroczkowski Daniel      Tomaszów Lubelski     5

7.     Fila Mateusz               Biała Podlaska           4

8.     Nowosadowski Karol     Telatyn                    3

9.     Klimczuk Patryk           Rachanie                  2

10.    Kret Dominik               Zwierzyniec              1

 

Kobiety rocznik 1997 i starsze – startowało  18 zawodniczki

 

1.     Baranowska Dagmara     Lubartów         12

2.     Głodek Kamila               Kłoczew          10

3.     Jeżowska Aleksandra     Chełm             8

4.     Długoszek Ilona             Ryki                7

5.     Kulbaka Kamila              Fajsławice       6

6.     Rzęsa Sylwia                Dzierzkowice    5

7.     Luczka Aleksandra         Sitno              4

8.     Gargol Edyta                Wierzbica        3

9.     Wróbel Karolina             Tyszowce        2

10.    Stefańska Magdalena     Zamość           1

 

Mężczyźni rocznik 1997 i starsi  - startowało 31 zawodników

 

1.     Kołodziejczyk Jacek      Bełżyce          12

2.     Rodziewicz Sławomir     Wierzbica        10

3.     Mącik Artur                 Lubartów        8

4.     Grzegorczyk Jakub       Mełgiew          7

5.     Śliwiński Przemysław     Piaski             6

6.     Margol Patryk              Rachanie        5

7.     Godzisz Damian            Zwierzyniec     4

8.     Gawrołek Paweł           Ryki               3

9.     Biszczanik Tomasz        Tomaszów L    2

10.    Wolmiarczyk Rafał        Dęblin            1

 

Bezpieczeństwo ruchu drogowego

 

Dziewczęta rocznik 1998 i młodsze – startowało 19 zawodniczek

 

1.     Bałuta Aleksandra        Komarów            12

2.     Delto Monika               Sitno                 10

3.     Dymańska Jolanta        Sitno                 8

4.     Kredens Agata            Rokitno               7

5.     Borzycka Anita            Rokitno               6

6.     Szkałuba Julita            Tomaszów Lub.    5

7.     Krawczyk Magdalena    Tomaszów Lub.    4

8.     Seńko Aleksandra        Rachanie            3

9.     Kukiełka Klaudia           Zwierzyniec         2

10.    Tymicka Patrycja         Zwierzyniec         1

 

Chłopcy rocznik 1998 i młodsi – startowało 21 zawodników

 

1.     Grzesiuk Mateusz          Wierzbica       12

2.     Członka Jarosław           Wierzbica       10

3.     Olejnik Kamil                 Zwierzyniec    8

4.     Pakuła Szymon              Komarów        7

5.     Kremer Patryk               Sitno             6

6.     Wnęk Hubert                Tyszowce      5

7.     Adamowicz Bartłomiej     Zamość         4

8.     Pachla Tomasz              Rachanie        3

9.     Kawałko Paweł              Tyszowce      2

10.    Dziubak Mikołaj             Kłoczew         1

 

Kobiety rocznik 1997 i starsze – startowało 18  zawodniczki

 

1.     Dyniec Kinga           Tyszowce       12

2.     Startek Katarzyna    Zwierzyniec    10

3.     Herc Aleksandra       Zwierzyniec    8

4.     Zawadzka Monika     Tyszowce       7

5.     Palik Wioletta          Wierzbica       6

6.     Dumicz Anna           Tomaszów L    5

7.     Kuczyńska Kamila     Sitno             4

8.     Żmuda Marlena        Sitno             3

9.     Droźdź Justyna        Tomaszów L    2

10.    Suska Justyna         Telatyn          1

 

Mężczyźni rocznik 1997 i starsi  - startowało 27 zawodników

 

1.     Kurowski Jakub           Zalesie           12

2.     Stawowski Mateusz     Zalesie           10

3.     Czoska Patryk            Telatyn          8

4.     Denkiewicz Adrian       Sitno             7

5.     Bakun Paweł              Komarów        6

6.     Szponar Ernest           Biłgoraj           5

7.     Dziuba Mateusz          Tyszowce       4

8.     Miedziak Kamil            Tomaszów L    3

9.     Słomka Robert            Wierzbica       2

10.    Barzał Przemysław       Leśniowice      1

 

Konkurs siłacza – kategoria do 85 kg - startowało 13 zawodników

 

1.     Kozyra Adam            Adamów            12

2.     Chudyga Artur          Rachanie           10

3.     Korol Marek             Łabunie             8

4.     Batalia Piotr             Łabunie             7

5.     Pietruszka Maciej      Zwierzyniec       6

6.     Chudyga Marcin        Rachanie           5

7.     Hryciuk Sebastian     Konstantynów    4

8.     Bochniarz Maciej       Fajsławice         3

9.     Kopania Adrian         Zalesie             2

10.    Honuk Wojciech        Wierzbica          1

 

Konkurs siłacza – kategoria powyżej 85 kg - startowało 17 zawodników

 

1.     Piłat Bogusław           Rachanie        12

2.     Żuchnik Karol             Bełżyce         10

3.     Tracz Marek              Zwierzyniec    8

4.     Pyc Rafał                  Bełżyce         7

5.     Maliborski Krzysztof    Rachanie        6

6.     Chwastek Daniel         Tyszowce      5

7.     Szabluk Franciszek     Zalesie          4

8.     Warowski Mariusz       Rokitno          3

9.     Kozyra Grzegorz         Adamów        2

10.    Wnuk Grzegorz           Łabunie         1

 

 

Przerzucanie opony traktorowej – startowało 37 zawodników

 

1.     Kozyra Adam             Adamów            12

2.     Kozyra Grzegorz         Adamów            10

3.     Wnuk Damian             Łabunia             8

4.     Szuty Leszek             Zwierzyniec       7

5.     Majdański Krzysztof    Rachanie           6

6.     Dobrzański Rafał         Dzierzkowice      5

7.     Sztejmer Marcin         Zwierzyniec       4

8.     Warowny Mariusz       Rokitno             3

9.     Sieńsko Tomasz         Bełżyce             2

10.    Tchórz Sławomir         Dębowa Kłoda    1

 

KLASYFIKACJA GMIN

                                                    

Lp.    Gmina Powiat Suma pkt

                                                                        

1.      Sitno Zamość                  345,5

2.      Tyszowce Tomaszów Lub 337

3.      Wierzbica Chełm              337

4.      Tomaszów Lub. Tomaszów L 306

5.      Rachanie Tomaszów Lube 283

6.      Ryki Ryki                        253

7.      Zamość Zamość              226

8.      Zwierzyniec Zamość         172,5

9.      Telatyn Tomaszów Lub 165

10.    Bełżyce Lublin                 139,5

11.    Łabunie Zamość              130

12.    Jabłoń Parczew               121

13.    Trzydnik Duży Kraśnik       121

14.    Dzierzkowice Kraśnik         110

15.    Komarów Zamość             108

16.    Dęblin Ryki                      90

17.    Adamów Zamość             88,5

18.    Leśniowice Chełm             85,5

19.    Konstantynów Biała Podl 81,5

20.    Kłoczew Ryki                   77

21.    Łuków Łuków                  65

22.    Dębowa Kłoda Parczew     59

23.    Parczew Parczew             59

24.    Zakrzew Lublin                59

25.    Zalesie Biała Podlaska       59

26.    Piaski Świdnik                  50

27.    Milanów Parczew             45

28.    Biała Podlaska Biała Podl 44

29.    Annopol Kraśnik               40

30.    Michów Lubartów             40

31.    Biłgoraj Biłgoraj                37

32.    Rokitno Biała Podlaska       34

33.    Lubartów Lubartów          32

34.    Ostrówek Lubartów          30

35.    Opole Lubelskie Opole Lu 20

36.     Hrubieszów Hrubieszów 20

37.    Niedźwiada Lubartów        18

38.    Fajsławice Krasnystaw      16

39.    KrasnystawKrasnystaw     10

40.    Ludwin Łęczna                10

41.    Łęczna Łęczna                10

42.    Łopiennik Krasnystaw       10

43.    Włodawa Włodawa           10

44.    Firlej Lubartów                10

45.     Dołhobyczów Hrubieszów 10

46.    Żyrzyn Puławy                10

47.    Chełm Chełm                   8

48.    Mełgiew Świdnik              7

 


Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Jeszcze w 2009 r. przeprowadzono II Gminne Igrzyska Sportowo - Rekreacyjne w Mirczu - zdjęcia ze strony UG Mircze.

Podziel się:
« wstecz

GALERIA:


SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 1

no to brawo chłopaki,bardzo dobry wynik! niełatwo na tych igrzyskach na podium się załapać,a wam już drugi rok po kolei się udało

2013-08-02 07:58:48 | autor: 1234