Niestety porażka Unii

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi, w sobotę 22 marca 2008 r. I zespół piłki nożnej „Unii” Hrubieszów rozegrał zaległy mecz z rundy jesiennej w ramach Zamojskiej Ligi Okręgowej z” Olimpiakosem” w Tarnogrodzie, w którym pomimo dobrej gry uległ miejscowej drużynie 2:1.

Do przerwy w 45 minucie Unia straciła bramkę po rzucie karnym, po wznowieniu gry wynik został podwyższony na 2:0, w końcu zawodnik Unii Łukasz Kamiński w 73 minucie ulokował piłkę w siatce rywali. Pomimo kilku strzałów na bramkę rywali w wykonaniu Daniela Maciejewskiego, Rafała Oleszczuka czy Tomka Przeworskiego, wynik nie uległ zmianie.

W Unii ponadto wystapili: Kozicki – bramkarz, Ślązak, Onkiewicz, Sala, Stadnicki, Lebiedowicz, Błaszczyński, w 78 minucie Przeworskiego zmienił Bogatko. Trener Mirosław Nowak

***

I Kolejka rundy wiosennej 29/30 marca 2008 r.

Korona Łaszczów -Unia Hrubieszów (1:4 w rundzie jesiennej) 30 III g. 13.00
Płomień Spartan Nieledew -Nord 98 Wysokie (2:1) 29 III g.13.00
Victoria Łukowa/Chmielek -Ostoja Skierbieszów (2:0)
Olimpiakos Tarnogród -Orzeł Tereszpol (2:1)
Roztocze Szczebrzeszyn -Sparta Wożuczyn (1:1)
Kryształ Werbkowice -Hetman II Zamość (1:4) 30 III g. 13.00
Huczwa Tyszowce -Olender Sól (0:2) 30 III g. 15.00
Granica Lubycza Królewska -Omega Stary Zamość (2:3)

***

Zawodnicy zgłoszeni do gry:

Kryształ Werbkowice:
Robert Suchodolski (ur.1983), Krzysztof Hadło (1984), i Przemysław Sanek (1985) – bramkarze, Bartosz Juszczuk (1986), Jarosław Kaczoruk (1979), Tomasz Wyszyński (1986), Krzysztof Krupa (1981), Sebastian Juszczuk (1989), Michał Grula (1984), Paweł Musiał (1984) – obrońcy, Adriaqn Brzozowski (1982), Marcin Pomykała (1982), Piotr Musiał (1986), Wiktor Wójtowicz (1991), Paweł Kaczoruk (1981), Raosław Wójtowicz (1989), Przemysław Reszczyński (1989), Michał Łukasiuk (1991), – pomocnicy, Artur Mac (1980), Łukasz Śmiałko (1987), Dawid Reszczyński (1990), Bartłomiej Reszczyński (1988) – napastnicy. Trener Janusz Grula, prezes – Edmund Kawka, kierownik drużyny – Jarosław Kaczoruk

Płomień Spartan Nieledew:
Dawid Smolbik (ur. 1983), Sylweter Traczuk (1978), Daniel Koszel(1990) – bramkarze, Norbert Barszczewski (1975), Paweł Bednarczuk (1991), Przemysław Otręba (1988), Andrzej Kowalczuk (1975), Jarosław Janicki (1972), Sebastian Wolanin (1991), Przemysław Szopiński (1991), Krystian Szaruga (1983) – obrońcy, Karol Bobak (1989), Łukasz Dycha (1987), Adrian Pilarczyk (1990), Marcin Kondraciuk (1983), Wojciech Łysiak (1979), Michał Rutkowski (1985), Szymon Bogucki (1991), Mikołaj Raczyński (1992) – pomocnicy, Tomasz Świst (1984), Andrzej Całka (1991), Paweł Bakalarczyk (1985), Paweł Kożuch (1988) – napastnicy. Trener – Jarosław Janicki, II trener – Wojciech Łysiak, prezes – Tadeusz Szopiński, kierownik drużyny – Tadeusz Kondratiuk

Unia Hrubieszów:
bramkarze: Krzysztof Kozicki (ur. 1990), Jakub Ciesielczuk (89), obrońcy: Mariusz Flisiak (69), Mariusz Bednarz (69), Konrad Kalaciński (82), Mateusz Ślązak (91), Adam Onkiewicz (82), Marcin Stadnicki (89), Erwin Kopczyński (90), pomocnicy: Paweł Bednarek (91), Jacek Błaszczyński (82), Łukasz Kamiński (85), Marcin Lebiedowicz (86), Tomasz Przeworski (88), Sebastian Suduł (87), Krzysztof Barszcz (82), Piotr Bogatko (90), napastnicy: Piotr Greniuk (90), Daniel Maciejewski (76), Rafał Oleszczuk (88)

***

Rusza Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

W lidze tej występuje zespół Unii Hrubieszów, który w rundzie jesiennej zgromadził 1 pkt., zdobył 14 bramek a stracił 73, plasując się na 14 miejscu w tabeli, czyli ostatniej. Przed nimi Orlęta Łuków z 4 pkt. Na czele Górnik Łęczna przed Wisłą Puławy. W ten weekend zagrają w Krasnymstawie z „Jedynką” z którą przegrali 1:8. Jeżeli trenowali solidnie pod okiem trenera Janusz Nowaka, powinno w tej rundzie być lepiej.

Zgłoszeni do gry:
Marcin Łazarczyk (ur. 1991), Łukasz Łyszczak (1993) – bramkarze, Piotr Bednarz (91), Krystian Bartosiuk (92), Piotr Czyrka (92), Konrad Czepirski (91), Paweł Dąbrowski (92), Arkadiusz Głowacz (92), Patryk Gomuła (91), Mateusz Grzeszczuk (91), Łukasz Koszyniuk (91), Kamil Marut (92), Damian Otręba (92), Łukasz Przychodzień (92), Paweł Pokrywka (91), Bartłomiej Skrzyński (91), Tomasz Tymecki (92), Adam Martyniuk (92), Mateusz Wysocki (91) – zawodnicy z pola

***

Sędziowie z Hrubieszowa

W rundzie wiosennej z Hrubieszowa sędziować będą: Artur Skierski i Artur Tymecki w Zamojskiej Klasie Okręgowej, Tomasz Lenard w Zamojskiej klasie „A”

Na zdjęciu – Kamiński Łukasz, który zdobył bramkę kontaktową dla zespołu Unii.