Niewykorzystane sytuacje się mszczą… Unia przegrywa z POM 1:2

Po 5 minutach meczu Unia prowadziła w meczu 1:0, lecz zawodnicy POM nie zamierzali rezygnować z walki o korzystny wynik. W 26′ goście wyrównali, a na dwie minuty przed upływem regulaminowego czasu gry objęli prowadzenie. Po jednym karnym nie wykorzystała każda z drużyn.

Unia Hrubieszów – POM Piotrowice 1:2 (1:1)

Bramki: Mateusz Pańko 5′ (rzut karny) – Kamil Ostrowski 26′, Rafał Bartoszcze 88′

Unia: Dobromilski – Kazan, Oleksiuk, Mikulski, Wiejak (46′ Goch), Fulara, Podgórski, Pańko (50′ Filipczuk, 73′ Garbacz), A. Oleszczuk, M. Oleszczuk, Poterucha

POM: Wajrak – Piwnicki, Bartoszcze, Kozieł, M. Orłowski (69′ Jarmuł), Baran, K. Orłowski, Mietlicki (62′ Gil), Fularski, Kiedrzynek (89′ Mi. Ostrowski), K. Ostrowski (69′ Zając)

Żółte kartki: Aleksander Poterucha x2, Mateusz Oleszczuk, Adrian Oleszczuk – Michał Orłowski, Łukasz Jarmuł

Czerwona kartka: Aleksander Poterucha 90+3′ (za drugą żółtą)

Niewykorzystane rzuty karne: Ivan Oleksiuk 61′ (trafił w poprzeczkę) – Grzegorz Fularski 80′ (obrona bramkarza)

Sędziował: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).