Osiągnięcia zawodników UKS Jedynka w Hrubieszowie

Prezentacja zawodników Sekcji Modelarskiej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka” w Hrubieszowie dobiegła końca. Przez ostatnie 15 lat przez szkolną pracownię modelarską przewinęło się blisko dwustu zawodników i zawodniczek. Niektórzy byli tylko chwilę, inny zostali z nami przez lata wielu z nich to dzisiejszy inżynierowie, technicy czy piloci.

Reklamy

 

Każdy rodzaj sportu niesie za sobą skarbiec różnych wartości. Modelarstwo to nauka  cierpliwości, wytrwałości, często znoszenie trudu, niewygód, smak sukcesu i porażki. Najważniejsze jest jednak aby, podążać za tym co się kocha i inspiruje, nawet gdyby wydawało się, że jest to niemożliwe, bo nawet najmniejszy krok przybliża nas do spełnienia marzeń.

Dla mnie jako Instruktora, były to piękne lata wspólnie spędzonego czasu. Setki przejechanych kilometrów, miejsc na świecie i w Europie, które zwiedziliśmy, wielu przygód, poznawania nowych ludzi,  chwil zwątpienia, radości z wygrania, zdobycia  nieliczonej ilość medali, pucharów, podziękowań i dyplomów.Dziękuję wszystkim osobom, którzy nawet w najmniejszy sposób przyczynili się do rozwoju modelarstwa w Hrubieszowie, każdy z Was wniósł tą przysłowiową cegiełkę dobra.

W imieniu zawodników i zawodniczek składam serdeczne podziękowania: Prezesowi UKS „Jedynka” Tomaszowi Magdziakowi wraz z całym zespołem klubu, Dyrekcji i  Nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie, zaangażowanym Rodzicom zawodników.

Dziękujemy naszym sponsorom, sympatykom i przyjaciołom:Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska, Starota Hrubieszowski  Maryla Symczuk,Dyrektor i Pracownicy Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hrubieszowie, IBS Bank Spółdzielczy w Izbicy,  Zbigniew Lebiedowicz „Sklep Wielobranżowy”, Adam Kurantowicz „Masarnia z Ubojnią”, Piotr Szkalej  „Zapiekanki u Szkaleja”, Grzegorz Suwała „Instalatorstwo Elektryczne”, Agencja Artystyczna Bruno Tomasz i Agnieszka Brudnowscy.

Szczególne podziękowania i wyrazy uznania za ogrom pracy i zaangażowania w rozwój sekcji modelarskiej składamy  Ryszardowi Nowakowi.  Jesteś nie tylko świetnym modelarzem, ale również naszym najlepszym przyjacielem.


Instruktor Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego

Leszek Kryszczuk

 

OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓW UKS JEDYNKA

ROK SZKOLNY 2015/2016/2017/2018/2019

IV Okręgowe Zawody Modeli Szybowców Halowych w Zamościu, 24.10.2015

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

II miejsce

 

Filipczuk Mateusz – młodzik

F1N

III miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

IV miejsce

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N

V miejsce

 

Kurantowicz Wiktor – młodzik

F1N

VI miejsce

 

Folusz Jakub – młodzik

F1N

VII miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

I miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1N

II miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

IV miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

I miejsce

 

Mistrzostwa Polski Modeli Halowych w Krosno – Jedlicze, 7.11.2015

 

Bajer Patryk – młodzik

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz – młodzik

F1N

II miejsce

 

Wyżyn Maciej – młodzik

F1N

III miejsce

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

VIII miejsce

 

Filipczuk Mateusz – młodzik

F1N

XII miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

XVII miejsce

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N

XIX miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1N

I miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior młodszy

F1N

 VI miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

 VIII miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1N

I miejsce

 

Kwiatkowski Tomasz – junior

F1N

 V miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1N

II miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

XI miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1N

III miejsce

 

XXX Zawody Modeli Szybowców Halowych w Chełmie, 20.12.2015

 

Szumiata Karol – młodzik młodszy

F1N

I miejsce

 

Filipczuk Mateusz – młodzik młodszy

F1N

II miejsce

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

 I miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

 II miejsce

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N

III miejsce

 

Folusz Jakub – młodzik

F1N

 IV miejsce

 

Flisiuk Łukasz  – junior

F1N

I miejsce

 

Bajer Patryk – młodzik

F1N

II miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

III miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior

F1N

 IV miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

 V miejsce

 

Kwiatkowski Tomasz – senior

F1N

III miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

I miejsce

 

ROK 2016

 

III Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych zaliczane do Pucharu Polski w Bochni, 23.01.2016

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

II miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

V miejsce

 

Flisiuk Łukasz  – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

III miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

III miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych Zaliczane do Pucharu Polski w Chrzanowie, 13.02.2016

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

II miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Flisiuk Łukasz  – junior młodszy

F1N

Imiejsce

 

Mięczak Mateusz  – młodzik

F1N

V miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

IV miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

I miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

VImiejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych Zaliczane do Pucharu Polski w Grodków, 14.02.2016

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz  – młodzik

F1N

X miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

 II miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

III miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

I miejsce

 

XXXI Zawody Modeli Szybowców Halowych w Chełmie, 21.02.2016

 

GumieniakPaweł – młodzik młodszy

F1N

II miejsce

 

Filipczuk Mateusz – młodzik młodszy

F1N

I miejsce

 

Gumieniak Piotr – młodzik

F1N

IV miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

Imiejsce

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N

II miejsce

 

Folusz Jakub – młodzik

F1N

 III miejsce

 

Flisiuk Łukasz  – junior

F1N

III miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1N

IV miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

I miejsce

 

Kwiatkowski Tomasz – senior

F1N

III miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

II miejsce

 

XXII Zawody Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze w Chełmie, 21.02.2016

 

Mięczak Mateusz – młodzik

 

IV miejsce

 

Wezgraj Jakub – młodzik

 

V miejsce

 

Bajer Patryk– junior

 

 III miejsce

 

XI Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych Zaliczane do Pucharu Polski w Pyskowicach, 05.03.2016

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

XII miejsce

 

WezgrajJakub – młodzik

F1N

IX miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

I miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

VIII miejsce

 

IX Międzynarodowe Zawody Modeli Szybowców Halowych Zaliczane do Pucharu Polski w Krosno, 12.03.2016

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

II miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

IV miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

XI miejsce

 

WezgrajJakub – młodzik

F1N

VIII miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz– junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

IV miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

III miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

I miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

VI miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych Zaliczane do Pucharu Polski w Zielonce, 13.03.2016

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

III miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz– junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

III miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

I miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

III miejsce

 

     

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych Zaliczane do Pucharu Polski w Tarnobrzegu, 19.03.2016

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

III miejsce

 

WezgrajJakub – młodzik

F1N

VIII miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz– junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

IV miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

I miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

V miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych Zaliczane do Pucharu Polski w Mielcu, 20.03.2016

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

IV miejsce

 

WezgrajJakub – młodzik

F1N

VIII miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Flisiuk Łukasz– junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

III miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

I miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

IV miejsce

 

PUCHAR POLSKI   F1N  2016  (klasyfikacja końcowa)

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

 I miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

VI miejsce

 

WezgrajJakub – młodzik

F1N

XI miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

XXI miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz– junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

IV miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

III miejsce

 

IX Zawody Modeli Szybowców Halowych w Hrubieszowie, 02.04.2016

 

Szumiata Karol – młodzik młodszy

F1N

I miejsce

 

Filipczuk Mateusz – młodzik młodszy

F1N

II miejsce

 

Gumieniak Paweł – młodzik młodszy

F1N

III miejsce

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodszy

F1N

II miejsce

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N

 III miejsce

 

Jóźwiak Norbert – młodzik

F1N

V miejsce

 

Gumieniak Piotr – młodzik

F1N

VI miejsce

 

Folusz Jakub – młodzik

F1N

VII miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1N

III miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior

F1N

IV miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior

F1N

V miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

III miejsce

 

Kwiatkowski Tomasz – senior

F1N

V miejsce

 

Mistrzostwa Polski Modeli Swobodnie Latających dla Juniorów w klasie F1A, F1B F1P w Suwałkach, 14-15.05.2016

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

II miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1A

XI miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior

F1A

XIV miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior

F1P

 IV miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1A

II miejsce

 

I Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Swobodnie Latających Dużych i Małych Form oraz Latających Skrzydeł Crosno Cup zaliczanych do Pucharu Polski w Krośnie, 21-22.05.2016

 

Flisiuk Łukasz – junior

F1A

III miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

II miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1A

IV miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior młodszy

F1H

VII miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1H

IX miejsce

 

Skwarek Dominik – junior młodszy

F1H

VIII miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior + senior

F1H

VII miejsce

 

Leszek Kryszczuk– junior + senior

F1H

II miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

IV miejsce

 

XX Otwarte Zawody Modeli Latających Swobodnie dla Juniorów „Młodszych Młodzi Modelarze-Lotnicy na Start” w Sawinie,

4.06.2016.

 

Bajer Patryk

F1A/M

I miejsce

 

Gumieniak Piotr

F1A/M

II miejsce

 

Mięczak Mateusz

F1A/M

VII miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr

F1H

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz

F1H

 II miejsce

 

Bajer Patryk

F1H

III miejsce

 

Skwarek Dominik

F1H

IV miejsce

 

Mięczak Mateusz

F1N

I miejsce

 

Wezgraj Jakub

F1N

III miejsce

 

Szumiata Karol

F1N

IV miejsce

 

Gumieniak Piotr

F1N

V miejsce

 

Wezgraj Jakub

F1G

I miejsce

 

Szumiata Karol

F1G

II miejsce

 

Mięczak Mateusz

F1G

IV miejsce

 

Gumieniak Piotr

F1G

VI miejsce

 

Klasyfikacja Zespołowa

 

I miejsce

 

XIV Memoriał Romana Straburzyńskiego Puchar Polski F1A, F1B dla Juniorów

F1A, F1B, F1C, F1Q Open, Stalowa Wola, Lotnisko Turbia, 24–25.06.2016r.

 

Flisiuk Łukasz – junior

F1A

VII miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

II miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1A

VI miejsce

 

Zawody Modeli Swobodnie Latających „Kietrz Cup” w klasie F1A, F1B, F1C, F1Q, F1P zaliczanych do Pucharu Świata i Pucharu Polski w Kietrzu, 03.09.2016r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

III miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1A

V miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior

F1A

VI miejsce

 

Zawody Modeli Swobodnie Latających „III Racibórz Cup” w klasie F1A, F1B, F1C, F1Q, F1P zaliczanych do Pucharu Świata i Pucharu Polski oraz Eurochallange F1H, F1G w Kietrzu, 04.09.2016r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

III miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1A

V miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior

F1A

VI miejsce

 

Bajer Patryk – Eurochallange

F1H

XI miejsce

 

Kryszczuk Leszek – Eurochallange

F1H

VI miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Swobodnie Latających „Memoriał Sławomira Jurczyka” F1H, F1S w Krośnie, 11.09.2016r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1H

V miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior

F1H

IX miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1H

III miejsce

 

81 Mistrzostwa Polski Modeli Swobodnie Latających F1A, F1B, F1C, Stalowa Wola, Lotnisko Turbia,17.09.2016r.

 

Wielosz-Hałasa Piotr

F1A

I miejsce

 

Skwarek Dominik

F1A

XII miejsce

 

Flisiuk Łukasz

F1A

XXXIII miejsce

 

DRUŻYNOWO

F1A

IV miejsce

 

ZawodyModeli Swobodnie Latających „Norbi Cup” F1A, F1B, F1C, zaliczanych do Pucharu Polski w Stalowej Woli, Lotnisko Turbia,15.10.2016r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

IV miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1A

VI miejsce

 

PUCHAR POLSKI  Modeli Swobodnie Latających F1A –  Junior 2016

         (klasyfikacja końcowa)

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

III miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1A

VIII miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior

F1A

IIX miejsce

 

III Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych klasy F1N o Puchar Prezesa Kopalni Soli w Bochni, 22.10.2016r.

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N

II miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

III miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior młodszy

F1N

III miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

I miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior

F1N

III miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

IV miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych klasy F1N „IV Memoriał Henryka Bajdy” w Bochni, 23.10.2016r.

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N

II miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

III miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior

F1N

III miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

II miejsce

 

Mistrzostwa Polski Modeli Halowych w Krosno – Jedlicze, 05.11.2016r.

 

Kaczmarek Kacper – junior

F1N

II miejsce

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N

XIV miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

XV miejsce

 

DRUŻYNOWO – młodzik

 

III miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Szumiata Karol – junior młodszy

F1N

VI miejsce

 

DRUŻYNOWO – junior młodszy

 

I miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

IV miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior

F1N

XI miejsce

 

DRUŻYNOWO – junior

 

I miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

V miejsce

 

DRUŻYNOWO – senior

 

VII miejsce

 

XXXIII Zawody Modeli Szybowców Halowych w Chełmie, 29.12.2016

 

Gumieniak Paweł – młodzik młodszy

F1N/F1NP

II/ I miejsce

 

Twardowski Igor – młodzik młodszy

F1N//F1NP

III/ III miejsce

 

Gumieniak Piotr – młodzik

F1N/F1NP

VI / II miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N/F1NP

IV / I miejsce

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N/F1NP

II / VImiejsce

 

Folusz Jakub – młodzik

F1N/F1NP

V / V miejsce

 

Flisiuk Łukasz  – junior

F1N

I miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1N/F1NP

III / IImiejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior

F1N/F1NP

IV / I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Kraczkowski Andrzej – senior

F1N

III miejsce

 

Twardowski Radosław – senior

F1N

V miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N/F1NP

I/II miejsce

 

ROK 2017

 

XXXIV Zawody Modeli Szybowców Halowych w Chełmie, 20.01.2017

 

Twardowski Igor – młodzik młodszy

F1N/F1NP

III/I miejsce

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N//F1NP

I/I/ miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N/F1NP

II/II/miejsce

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N

IIImiejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N/F1NP

IV/III/miejsce

 

Folusz Jakub – młodzik

F1N/F1NP

V/IV/ miejsce

 

Flisiuk Łukasz  – junior

F1N

III/III/ miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1N/F1NP

II/IV/miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N/F1NP

I/I/miejsce

 

Twardowski Radosław – senior

F1N/F1NP

VI/IV/miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N/F1NP

II/I/miejsce

 

Kaczmarek Piotr – senior

F1N/F1NP

III/III/miejsce

 

X Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N zaliczanych do Pucharu Polski o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa, 28.01.2017

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

IV miejsce

 

Gumieniak Piotr – młodzik

F1N

VIII miejsce

 

Gumieniak Paweł – młodzik

F1N

XV miejsce

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodszy

F1N

II miejsce

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N

VI  miejsce

 

Twardowski Igor – młodzik

F1N

XXI miejsce

 

Folusz Jakub – młodzik

F1N

IX miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior

F1N

III miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior

F1N

III miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

III miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych Zaliczane do Pucharu Polski w Chrzanowie, 04.02.2017

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz  – młodzik

F1N

III miejsce

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N

IV miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

V miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

III miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

III miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych Zaliczane do Pucharu Polski w Grodków, 5.02.2017

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz  – młodzik

F1N

IV miejsce

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N

II miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

V miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

 I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

I miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

III miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych Zaliczane do Pucharu Polski w Mielcu, 11.02.2017

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

Imiejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

II miejsce

 

WezgrajJakub – młodzik

F1N

IVmiejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

X miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz– junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior młodszy

F1N

V miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

IIImiejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

I miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

III miejsce

 

X Międzynarodowe Zawody Modeli Szybowców Halowych Zaliczane do Pucharu Polski „Puchar Karpat” w Krośnie, 12.02.2017r.

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

II miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

IX miejsce

 

WezgrajJakub – młodzik

F1N

V miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz– junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior młodszy

F1N

III miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

IV miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

VII miejsce

 

Mistrzostwa Polski Modeli Halowych w Suwałkach, 19.02.2017

 

Kaczmarek Kacper– młodzik

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

VII miejsce

 

Wezgraj Jakub – młodzik

F1N

III miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1N

 I miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior młodszy

F1N

 I miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

V miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1N

I miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1N

I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

IV miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1N

III miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

II miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1N

IVmiejsce

 

XII Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych o Puchar Dyrektora MOKiS-u,

 zaliczane do Pucharu Polski w Pyskowicach, 04.03.2017

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

II miejsce

 

WezgrajJakub – młodzik

F1N

XI miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz– junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

IV miejsce

 

Wielosz-HałasaPiotr – junior

F1N

I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

II miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych o Puchar Burmistrza Miasta,

zaliczane do Pucharu Polski w Zielonce, 05.03.2017

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

IV miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

V miejsce

 

WezgrajJakub – młodzik

F1N

XIVmiejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz– junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

V miejsce

 

Wielosz-HałasaPiotr – junior

F1N

I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

III miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

II miejsce

 

PUCHAR POLSKI   F1N  2017  (klasyfikacja końcowa)

 

Kaczmarek Kacper – młodzik

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – młodzik

F1N

II miejsce

 

WezgrajJakub – młodzik

F1N

IV miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

VII miejsce

 

Gumieniak Piotr

F1N

XXXII miejsce

 

Folusz Jakub

F1N

XXXVIII miejsce

 

Gumieniak Paweł

F1N

LVII miejsce

 

Twardowski Igor

F1N

83 miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Flisiuk Łukasz– junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Kraczkowski Krzysztof – junior młodszy

F1N

IV miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior młodszy

F1N

V miejsce

 

Wielosz-HałasaPiotr – junior

F1N

I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

IV miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli  Swobodnie Latających klasa F1A,B,C,

zaliczane do Pucharu Świata w Simeria (Rumunia), 8-9.04.2017

 

Flisiuk Łukasz– junior młodszy

F1A

III miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

V miejsce

 

Bajer Patryk – junior młodszy

F1B

I miejsce

 

Mistrzostwa Polski Modeli Swobodnie Latających dla Juniorów w klasie F1A, F1B F1P w Krośnie, 22-23.04.2017

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

I miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1A

VI miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior

F1A

X miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1A

II miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

IV miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior

F1B

IV miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1B

III miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior

F1P

V miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1P

VI miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1P

III miejsce

 

II Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Swobodnie Latających Dużych i Małych Form oraz Latających Skrzydeł Crosno Cup zaliczanych do Pucharu Polski w Krośnie, 20-21.05.2017

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

IV miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1A

VI miejsce

 

Kaczmarek Kacper

F1B

II miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli  Swobodnie Latających klasa F1A,B,C,

zaliczane do Pucharu Świata w Aradac (Serbia), 10-11.06.2017

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

II miejsce

 

Flisiuk Łukasz– junior

F1A

VII miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior

F1B

II miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

IV miejsce

 

48 Mistrzostwa Polski Modeli Swobodnie Latających dla Juniorów Młodszych w Gliwicach, 17-18.06.2017

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1A/M

XI miejsce

 

Gumieniak Piotr – junior młodszy

F1A/M

XXIV miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1A/M

XXV miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1H

VIII miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1H

IX miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1H

XIV miejsce

 

Kawecki Kacper – junior młodszy

F2B/M

III miejsce

 

Kawecki Kacper – junior młodszy

F3J/M

VI miejsce

 

DRUŻYNOWO    UKS „Jedynka”

 

IV MIEJSCE

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających w klasie F1A, F1B, F1C,F1Q w Stalowej Woli, XV Memoriał Romana Straburzyńskiego Puchar Polski 01.07.2017

 

Wielosz-Hałasa Piotr – junior

F1A

III miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior

F1A

0 miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

0 miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

III miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior

F1B

V miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających Dużych i Małych Form oraz Latających Skrzydeł Memoriał Jana Samka w Krośnie, 22.07.2017

 

Łukasz Flisiuk

F1A

Omiejsce

 

Leszek Kryszczuk

F1A

VI miejsce

 

Patryk Bajer

F1B

I miejsce

 

Jakub Wezgraj

F1H

I miejsce

 

Mateusz Mięczak

F1H

II miejsce

 

 Mistrzostwa Europy Modeli Swobodnie Latających klas F1A, F1B, F1P

dla Juniorów w Macedonii,

25-29.07.2017

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

27 miejsce

 

DRUŻYNOWO    POLSKA

Roksana Gądek Krosno

Dominik Skwarek Hrubieszów

Błażej Stachowski Poznań

F1A

8 MIEJSCE

 

DRUŻYNOWO    POLSKA

 

F1A, F1B, F1P

I miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli Swobodnie Latających klas F1A, F1B, F1C,

 „NORBI CUP”, zaliczane do Pucharu Świata i Pucharu Polski w Stalowej Woli,

 lotnisko Turbia, 02 – 03.09.2017r.

 

Piotr Wielosz–Hałasa – junior

F1A

II miejsce

 

Dominik Skwarek – junior 

F1A

III miejsce

 

Patryk Bajer – junior

F1B

III miejsce

 

Kacper Kaczmarek – junior

F1B

IV miejsce

 

82 Mistrzostwa Polski Modeli Swobodnie Latających klas F1A, F1B, F1C

w Lesznie, 16 – 17.09.2017r.

 

Piotr Wielosz – Hałasa

F1A

II miejsce

 

Leszek Kryszczuk

F1A

VIII miejsce

 

Dominik Skwarek

F1A

IX miejsce

 

DRUŻYNOWO   

F1A

II miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli  Swobodnie Latających klasa F1A,B,C,

zaliczane do Pucharu Świata w Zabokreaky Nad Nitru (Słowacja), 23-24.09.2017

 

Piotr Wielosz–Hałasa – junior „HUGO CUP”

F1A

II miejsce

 

Piotr Wielosz–Hałasa – junior „Zabokreaky”

F1A

II miejsce

 

Dominik Skwarek – junior  „HUGO CUP”

F1A

V miejsce

 

Patryk Bajer – junior „HUGO CUP”

F1B

 II miejsce

 

Patryk Bajer – junior „Zabokreaky”

F1B

 IV miejsce

 

Mateusz Mięczak – junior „HUGO CUP”

F1H

 I miejsce

 

Mateusz Mięczak – junior „Zabokreaky”

F1H

 II miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających Dużych i Małych Form oraz Latających Skrzydeł  w Gliwicach, 07-08.10.2017

 

Leszek Kryszczuk – senior

F1A

VII miejsce

 

Piotr Wielosz–Hałasa – junior

F1A

VIII miejsce

 

Dominik Skwarek – junior 

F1A

III miejsce

 

Mateusz Mięczak – junior młodszy

F1H

IV miejsce

 

Jakub Wezgraj – junior młodszy

F1H

III miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających klas F1A, F1B, F1C,

 Finał Pucharu Polski „Jasna Góra Cup” w Częstochowie, 14-15.10.2017r.

Lotnisko Rudniki

 

Leszek Kryszczuk – senior

F1A

XXIII miejsce

 

Piotr Wielosz–Hałasa – OPEN

F1A

III miejsce

 

Dominik Skwarek – OPEN

F1A

X miejsce

 

Piotr Wielosz–Hałasa – junior

F1A

I miejsce

 

Dominik Skwarek – junior 

F1A

III miejsce

 

Patryk Bajer – junior

F1B

IV miejsce

 

Kacper Kaczmarek – junior

F1B

0 miejsce

 

Mateusz Mięczak – junior

F1A

  0 miejsce

 

Jakub Wezgraj – junior

F1A

  0 miejsce

 

Łukasz Flisiuk – junior

F1A

0 miejsce

 

V Okręgowych Zawodach Modeli Szybowców Halowych klasy F1N w Zamościu, 25.11.2017r.

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

I miejsce

 

Gumieniak Paweł – młodzik

F1N

V miejsce

 

Pasieka Filip – młodzik

F1N

VIII miejsce

 

Twardowski Igor – młodzik

F1N

IX miejsce

 

Szczepanik Filip – młodzik

F1N

X miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior

F1N

I miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior

F1N

II miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1N

III miejsce

 

Gumieniak Piotr – junior

F1N

IV miejsce

 

Konopko Kamil – junior

F1N

VI miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

I miejsce

 

IV Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych klasy F1N o Puchar Prezesa Kopalni Soli w Bochni, 3.12.2017r.

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

VIII miejsce

 

Gumieniak Paweł – młodzik

F1N

XIII miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Gumieniak Piotr – junior młodszy

F1N

III miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1N

I miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

VII miejsce

 

Ogólnopolskie Zawodach Modeli Szybowców Halowych klasy F1N w Hrubieszowie, 10.12.2017r.

 

Gumieniak Paweł – młodzik młodszy

F1N

I miejsce

 

Szczepanik Filip – młodzik młodszy

F1N

II miejsce

 

Sikorski Adam  – młodzik młodszy

F1N

V miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

II miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

III miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1N

IV miejsce

 

Kopera Jakub – junior młodszy

F1N

V miejsce

 

Gumieniak Piotr – junior młodszy

F1N

VI miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

I miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1N

II miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

II miejsce

 

XXXIV Zawody Modeli Szybowców Halowych w Chełmie, 20.12.2017r.

 

Gumieniak Paweł – młodzik młodszy

F1N

I miejsce

 

Tomicki Antoni – młodzik młodszy

F1N

II miejsce

 

Pasieka Filip – młodzik młodszy

F1N

III miejsce

 

Szczepanik Filip – młodzik młodszy

F1N

IV miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

I miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior

F1N

II miejsce

 

Gumieniak Piotr – junior

F1N

III miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

I miejsce

 

ROK 2018

 

XI Ogólnopolskie Zawodach Modeli Szybowców Halowych klasy F1N, o „Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa”, zaliczane do Pucharu Polski 28.01.2018r.

 

Kopera Jakub – młodzik

F1N

II miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

8 miejsce

 

Gumieniak Paweł – młodzik

F1N

13 miejsce

 

Gidzińska Urszula – młodzik

F1N

16 miejsce/4m.dz.

 

Tomicki Adam – młodzik

F1N

17 miejsce

 

Śliwa Zofia – młodzik

F1N

19 miejsce/5m.dz.

 

Trzoskowski Bartłomiej – młodzik

F1N

20 miejsce

 

Pasieka Filip – młodzik

F1N

21 miejsce

 

Szczepanik Filip  – młodzik

F1N

22 miejsce

 

Twardowski Igor – młodzik

F1N

24 miejsce

 

Dziewulski Bartłomiej – młodzik

F1N

25 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1N

III miejsce

 

Kaczmarek Kacper – Junior młodszy

F1N

4 miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

I miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1N

II miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior

F1N

III miejsce

 

Flisiuk Łukasz – junior

F1N

4 miejsce

 

Wielosz– Hałasa Piotr – senior

F1N

II miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

5 miejsce

 

Gumieniak Dariusz – Open

F1N

13 miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N, zaliczane do Pucharu Polski,  Grodków, 4.02.2018

 

Kopera Jakub – młodzik

F1N

I miejsce

 

Kaczmarek Kacper – Junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

II miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1N

III miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

II miejsce

 

XXXV Zawody Modeli Szybowców Halowych w Chełmie, 6.02.2018r.

 

Gumieniak Paweł – młodzik młodszy

F1N

I miejsce

 

Pasieka Filip – młodzik młodszy

F1N

III miejsce

 

Twardowski Igor – młodzik młodszy

F1N

5 miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior 

F1N

I miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior

F1N

II miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior 

F1N

III miejsce

 

Kopera Jakub – junior

F1N

4 miejsce

 

Gumieniak Piotr – junior

F1N

5 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

I miejsce

 

Pasieka Krzysztof – senior

F1N

6 miejsce

 

Gumieniak Dariusz – senior

F1N

8 miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych Zaliczane do Pucharu Polski w Chrzanowie, 10.02.2018

 

Kopera Jakub – młodzik

F1N

I miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1N

I miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

III miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior

F1N

II miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

II miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych w Białymstoku, 17.02.2018

 

Kopera Jakub – Open/Open13

F1N

6 / II miejsce

 

Wezgraj Jakub – Open/Open13

F1N

III / I miejsce

 

Kaczmarek Kacper –  Open/Open13

F1N

14 / 5 miejsce

 

Mięczak Mateusz – Open/Open13

F1N

7 / III miejsce

 

Skwarek Dominik – Open

F1N

15 miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – Open

F1N

24 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – Open

F1N

20 miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N,

zaliczane do Pucharu Polski w Suwałkach, 18.02.2018

 

Kopera Jakub – młodzik

F1N

III miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1N

4 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – Junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

III miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

II miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior

F1N

I miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

III miejsce

 

XIII Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N

o Puchar Dyrektora MOKiS-u,

 zaliczane do Pucharu Polski w Pyskowicach, 03.03.2018

 

Kopera Jakub – młodzik

F1N

IIImiejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

II miejsce

 

WezgrajJakub – junior młodszy

F1N

IIImiejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

4 miejsce

 

I Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych o Puchar Prezesa Gliwickiego Stowarzyszenia Modelarzy Lotniczych,

 zaliczane do Pucharu Polski w Pyskowicach, 04.03.2018

 

Kopera Jakub – młodzik

F1N

7 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

5 miejsce

 

WezgrajJakub – junior młodszy

F1N

6 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

6 miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N

o Puchar Burmistrza Miasta Zielonka,

zaliczane do Pucharu Polski, 11.03.2018

 

Kopera Jakub – młodzik

F1N

5 miejsce

 

Szumiata Karol

F1N

6 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

I miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

III miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1N

II miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior

F1N

I miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

6 miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli Swobodnie Latających „SPZG CUP”

w klasie F1A, F1B, F1C, F1Q, F1P zaliczanych do Pucharu Świata  w Kietrzu, 24.03.2018r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

0 miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

0 miejsce

 

Wielosz– Hałasa Piotr – senior

F1A

17 miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli Swobodnie Latających „Gliwice Cup”

w klasie F1A, F1B, F1C, F1Q, F1P zaliczanych do Pucharu Świata  w Kietrzu, 25.03.2018r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

0 miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

0 miejsce

 

Wielosz– Hałasa Piotr – senior

F1A

15 miejsce

 

III Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Swobodnie Latających Dużych i Małych Form oraz Latających Skrzydeł Crosno Cup zaliczanych do Pucharu Polski w Krośnie, 19-20.05.2018r.

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1H

1 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1H

4 miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

1 miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior

F1P

6 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior

F1A

3 miejsce

 

Bajer Patryk – senior

F1B

2 miejsce

 

Wezgraj Jakub – senior

F1A

 28 miejsce

 

Mięczak Mateusz – senior

F1A

13 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

2 miejsce

 

XXII Otwarte Zawody Modeli Latających Swobodnie dla Juniorów Młodszych „Młodzi Modelarze Lotnicy na Start” w Chełmie, 02.06.2018r.

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1H

2 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1H

1 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1A/M

1 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1A/M

2 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1N

2 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1G

1 miejsce

 

Bartłomiej Trzuskowski – junior młodszy

F1G

2 miejsce

 

Filip Pasieka – junior młodszy

F1G

3 miejsce

 

Filip Pasieka – junior młodszy

F1N

3 miejsce

 

Bartłomiej Trzuskowski – junior młodszy

F1N

7 miejsce

 

49 Mistrzostwa Polski Modeli Latających dla Juniorów Młodszych w Gliwicach,

16-17.06.2018r.

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1H

5 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1H

3 miejsce

 

Kopera Jakub – junior młodszy

F1H

11 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1A/M

4 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1A/M

10 miejsce

 

Kopera Jakub – junior młodszy

F1A/M

13 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

S6A

15 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

S6A

4  miejsce

 

DRUŻYNOWO

 

2 miejsce

 

XVI Memoriał Romana Straburzyńskiego, zaliczane do Pucharu Polski F1A, F1B, F1C, Lotnisko Turbia Stalowa Wola, 30.06.2018r. 

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A

0 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior

F1A

4 miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

1 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

24 miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

3 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

4 miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Swobodnie Latających Dużych i Małych Form oraz Latających Skrzydeł,  zaliczanych do Pucharu Polski w Pile,06-07.07.2018r.

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A

8 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior

F1A

5 miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

2 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

9 miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1H

 2 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1H

3 miejsce

 

Mistrzostwa  Europy Modeli Swobodnie Latających klas F1A, F1B, F1C

Seniorów – Węgry, 23-29.07.2018r.

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

42 miejsce

 

Mistrzostwa  Świata Modeli Swobodnie Latających klas F1A, F1B, F1P

Juniorów – Bułgaria, 06-12.08.2018r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

17 miejsce

 

DRUŻYNOWO    POLSKA

Dominik Skwarek Hrubieszów

Błażej Stachowski Poznań

Roksana Gądek Krosno

F1A

8 miejsce

 

Kacper Zbarachewicz

F1P

4 miejsce

 

DRUŻYNOWO    POLSKA

Kacper Zbarachewicz Hrubieszów

Michał Krężel Mielec

Paweł Żuławiński Chrzanów

F1P

2 MIEJSCE

 

Klasyfikacja Generalna

POLSKA

F1A, F1B, F1P

3 MIEJSCE

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających „NORBI CUP”, zaliczane do Pucharu Polski F1A, F1B, F1C, Lotnisko Turbia Stalowa Wola, 01-02.09.2018r. 

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A

0 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior

F1A

6 miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

4 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

9 miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

2 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

10 miejsce

 

83 Mistrzostwa Polski Modeli Swobodnie Latających klas F1A, F1B, F1C, F1Pdla Juniorów i Seniorów w Lesznie, 14-16.09.2018r. 

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A

8 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior

F1B

6  miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

7 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

3 miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

2 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

10 miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior

F1P

3 miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1A

6 miejsce

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

F1B

4 miejsce

 

KLASYFIKACJA GENERALNA SENIOR

F1A/F1B

3 miejsce

 

 

 

 

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających,  zaliczane do Pucharu Polski F1A, F1B, F1C, Lotnisko Podlowdów, Ułęż 06.10.2018r. 

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

2miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

10 miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

4 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

7 miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających,  zaliczane do Pucharu Polski F1A, F1B, F1C w Gliwicach 13.10.2018r. 

 

Mięczak Mateusz – junior

F1A

5 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A

6 miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających,  zaliczane do Pucharu Polski F1A/M, F1H, F1J w Gliwicach 13.10.2018r. 

 

Mięczak Mateusz – junior

F1H

4 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1H

3 miejsce

 

Jakub Kopera – junior

F1H

6 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1H

6 miejsce

 

Puchar Polski Modeli Małych Form i Latających Skrzydeł, klasyfikacja generalna

 

Wezgraj Jakub

F1H

1 miejsce

 

Mięczak Mateusz

F1H

3 miejsce

 

Jakub Kopera

F1H

11 miejsce

 

Finał Pucharu Polski Modeli Swobodnie Latających klas F1A, F1B, F1C, F1A Junior, F1B Junior, F1A Standard, „Jasna Góra Cup” Częstochowa 20.10.2018r.

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

9 miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

2miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

4 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

8 miejsce

 

Puchar Polski Modeli Swobodni Latających, klas F1A, F1B, F1C,klasyfikacja generalna

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

8 miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

3miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A

8 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior

F1A

7 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A/St.

14 miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1B

4 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

10 miejsce

 

VI Regionalne Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N, Zamość 17.11.2018r.

 

Mięczak Mateusz – junior

F1N

4 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1N

1 miejsce

 

Kopera Jakub – junior

F1N

2 miejsce

 

Gumieniak Paweł – młodzik

F1N

5 miejsce

 

Pasieka Filip – młodzik

F1N

8 miejsce

 

Szumiata Karol – junior młodszy

F1N

3 miejsce

 

Onisk Justyna – młodzik

F1N

10 miejsce

 

Tomicki Antoni – młodzik

F1N

6 miejsce

 

Leszek Kryszczuk – senior

F1N

1 miejsce

 

V Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N,

zaliczane do punktacji Pucharu Polski, Rzeszów 24.11.2018r.

 

Kopera Jakub – młodzik

F1N

5 miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

6 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

1 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

5 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1N

4 miejsce

 

Leszek Kryszczuk – senior

F1N

4 miejsce

 

VI Międzynarodowe Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N „Puchar Karpat”, zaliczane do punktacji Pucharu Polski, Krosno 25.11.2018r.

 

Kopera Jakub – młodzik

F1N

4 miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

5 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

1 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

6 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1N

5 miejsce

 

Leszek Kryszczuk – senior

F1N

15 miejsce

 

KLASYFIKACJA GENERALNA PUCHARU POLSKI MODELI SZYBOWCÓW HALOWYCH , klasy F1N w roku 2018

 

Kopera Jakub – młodzik

F1N

3 miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

12 miejsce

 

Gumieniak Paweł – młodzik

F1N

53 miejsce

 

Gidzińska Urszula – młodzik

F1N

70 miejsce

 

Tomicki Antoni – młodzik

F1N

71 miejsce

 

Sliwa Zofia – młodzik

F1N

88 miejsce

 

Trzoskowski Bartłomiej – młodzik

F1N

94 miejsce

 

Pasieka Filip – młodzik

F1N

99 miejsce

 

Szczepanik Filip – młodzik

F1N

103 miejsce

 

Twardowski Igor – młodzik

F1N

109 miejsce

 

Dziewulski Bartłomiej – młodzik

F1N

113 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

1 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

2 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1N

5 miejsce

 

Bajer Patryk

F1N

3 miejsce

 

Zbarachewicz Kacper

F1N

1 miejsce

 

Skwarek Dominik

F1N

4 miejsce

 

Flisiuk Łukasz

F1N

16 miejsce

 

Leszek Kryszczuk – senior

F1N

5 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1N

18 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców Halowych klasy F1N, Krosno – Jedlicze

08-09.12.2018r.

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

8 miejsce

 

Kopera Jakub – młodzik

F1N

11 miejsce

 

Barszczewski Gabriel – młodzik

F1N

15 miejsce

 

Gumieniak Paweł – młodzik

F1N

16 miejsce

 

Tomicki Antoni – młodzik

F1N

29 miejsce

 

DRUŻYNOWO Młodzik

 

3 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

1 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

2 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior młodszy

F1N

6 miejsce

 

DRUŻYNOWO Junior Młodszy

 

1 miejsce

 

Bajer Patryk

F1N

1 miejsce

 

Zbarachewicz Kacper

F1N

3 miejsce

 

Skwarek Dominik

F1N

4 miejsce

 

Flisiuk Łukasz

F1N

5 miejsce

 

DRUŻYNOWO Junior

 

1 miejsce

 

Leszek Kryszczuk – senior

F1N

10 miejsce

 

DRUŻYNOWO Senior

 

9 miejsce

 

XXXVI Zawody Modeli Szybowców Halowych w Chełmie, 27.12.2018r.

 

Gumieniak Paweł – młodzik młodszy

F1N

1 miejsce

 

Pasieka Filip – młodzik młodszy

F1N

6 miejsce

 

Twardowski Igor – młodzik młodszy

F1N

5 miejsce

 

Tomicki Antoni – młodzik młodszy

F1N

3 miejsce

 

Belina Wojciech – młodzik młodszy

F1N

4 miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

1 miejsce

 

Adamus Jan – młodzik

F1N

5 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior 

F1N

2 miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior

F1N

5 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior 

F1N

3 miejsce

 

Kopera Jakub – junior

F1N

1 miejsce

 

Gumieniak Piotr – junior

F1N

4 miejsce

 

Twardowski  – senior

F1N

6 miejsce

 

Gumieniak Dariusz – senior

F1N

7 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

1 miejsce

 

ROK 2019

 

XII Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N,

Zaliczane do Pucharu Polski, Hrubieszów 26.01.2019r.

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

1 miejsce

 

Gumieniak Paweł – młodzik

F1N

5 miejsce

 

Pasieka Filip – młodzik

F1N

16 miejsce

 

Pisiewicz Olgierd – młodzik

F1N

19 miejsce

 

Adamus Jan – młodzik

F1N

17 miejsce

 

Szczepanik Filip – młodzik

F1N

 21 miejsce

 

Belina Wojciech – młodzik

F1N

20 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior  młodszy

F1N

3 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior  młodszy

F1N

4 miejsce

 

Kopera Jakub – junior młodszy

F1N

5 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior  młodszy

F1N

 6 miejsce

 

Bajer Patryk – junior

F1N

2 miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior

F1N

3 miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1N

 4 miejsce

 

Gumieniak Piotr – junior młodszy

F1N

8 miejsce

 

Wielosz – Hałasa Piotr – senior

F1N

3 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

5 miejsce

 

V Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych, klasy F1N zaliczane do Pucharu Polski, Bochnia 16.02.2019r. 

 

Gumieniak Paweł – młodzik

F1N

6 miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

4 miejsce

 

Kopera Jakub – junior młodszy

F1N

5 miejsce

 

Gumieniak Piotr – junior młodszy

F1N

4 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

3 miejsce

 

Barszczewski Gabriel – junior

F1N

4 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

4 miejsce

 

XXXVII  Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N,

Chełm 22.02.2019r.

 

Gumieniak Paweł – młodzik młodszy

F1N

1 miejsce

 

Belina Wojciech – młodzik młodszy

F1N

2 miejsce

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

1 miejsce

 

Adamus Jan – młodzik

F1N

7 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior

F1N

1 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior 

F1N

2 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior 

F1N

3 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

1 miejsce

 

Kaczmarek Piotr – senior

F1N

4 miejsce

 

XIV Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N

o Puchar Dyrektora MOKiS-u,

 zaliczane do Pucharu Polski w Pyskowicach, 02.03.2019

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

2miejsce

 

Kopera Jakub – junior

F1N

2 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior 

F1N

4 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

4 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

3 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

4 miejsce

 

II Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych o Puchar Prezesa Gliwickiego Stowarzyszenia Modelarzy Lotniczych,

 zaliczane do Pucharu Polski w Pyskowicach, 03.03.2019

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

2 miejsce

 

Kopera Jakub – junior

F1N

 6 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior 

F1N

5 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

3 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

2 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

0 miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli Swobodnie Latających „HEREND CUP”

w klasie F1A, F1B, F1C, F1Q, F1P zaliczanych do Pucharu Świata,  TAPOLCA WĘGRY, 16.03.2019r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

3 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

9 miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N, zaliczane do Pucharu Polski,  Grodków, 31.03.2019

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

1 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – Junior młodszy

F1N

3 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

 4 miejsce

 

Kopera Jakub – junior

F1N

 3 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

 8 miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli Swobodnie Latających

w klasie F1A, F1B, F1C, F1Q, F1P zaliczanych do Pucharu Świata,  DEVE – RUMUNIA, 16-17.04.2019r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

0 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

14 miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli Swobodnie Latających „CROSNA CUP”

w klasie F1A, F1B, F1C, F1Q, F1P zaliczanych do Pucharu Świata,  Podlodów – Polska27.04.2019r.

 

Skwarek Dominik – senior

F1A

8 miejsce

 

Piotr Wielosz Hałasa – senior

F1A

25 miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

4 miejsce

 

Wezgraj Jakub – senior 

F1H

3 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – senior

F1H

5 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior 

F1H

1 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior

F1H

2miejsce

 

Mistrzostwa Polski Modeli Swobodnie Latających dla juniorów klas F1A, F1B, F1P,

Krosno 18.05.2019r.

 

Wezgraj Jakub – junior 

F1A

3 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior

F1A

 6 miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

10 miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1B

5 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior

F1B

 6 miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior

F1P

3 miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1P

4 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior 

F1P

5 miejsce

 

IV Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających Małych Form i Latających Skrzydeł „CrosnoCup”, zaliczanych do punktacji Pucharu Polski, Krosno 19.05.2019r.

 

Wezgraj Jakub – junior 

F1H

2 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior

F1H

 1 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1H

 3 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Modeli Swobodnie Latających – Małych Form, Gliwice  22-23.06.2019r.

 

Jakub Wezgraj – junior młodszy

F1A/M

F1H

11 miejsce

7 miejsce

 

Szymon Adamiec – junior młodszy

F1A/M

F1H

F3J/M

12 miejsce

21 miejsce

2 miejsce

 

Kamil Kmieć – junior  młodszy

F1A/M

F1H

F3J/M

16 miejsce

12 miejsce

6 miejsce

 

Szumiata Karol – junior młodszy

F1A/M

F1H

S6A

4 miejsce

20 miejsce

13 miejsce

 

Jakub Kopera – junior młodszy

F1A/M

F1H

S6

26 miejsce

13 miejsce

9 miejsce

 

DRUŻYNOWO

 

3 miejsce

 

XVII Memoriał Romana Straburzyńskiego, zaliczane do Pucharu Polski F1A, F1B, F1C, Lotnisko Turbia Stalowa Wola, 29.06.2019r. 

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

1 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A St.

9 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

16 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

7 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Modeli Swobodnie Latających klasy F1A Standard,  na lotnisku Trzciniec – Broczyno koło Czaplinka 13.07.2019r.

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A St.

4 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior

F1A St.

5 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1A St.

1 miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli Swobodnie Latających

w klasie F1A, F1B, F1C, F1Q, F1P zaliczanych do Pucharu Świata, 

AntonovCup – UKRAINA,12-13.07.2019r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

1 miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli Swobodnie Latających

w klasie F1A, F1B, F1C, F1Q, F1P zaliczanych do Pucharu Świata, 

Victor StamovCup – UKRAINA,13-14.07.2019r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

1 miejsce

 

Skwarek Dominik – senior

F1A

1 miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli Swobodnie Latających

w klasie F1A, F1B, F1C, F1Q, F1P zaliczanych do Pucharu Świata, 

Aradac-Zrenjanin – SERBIA,20.07.2019r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

0 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

0 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

15 miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli Swobodnie Latających

w klasie F1A, F1B, F1C, F1Q, F1P zaliczanych do Pucharu Świata, 

Aradac-Zrenjanin – SERBIA,21.07.2019r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

0 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

0 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

4 miejsce

 

Mistrzostwa  Europy Modeli Swobodnie Latających klas F1A, F1B, F1P

dla Juniorów, Prilep – Macedonia, 28.07-04.08.2019r.

 

Dominik Skwarek

F1A

0 miejsce

 

DRUŻYNOWO    POLSKA

Dominik Skwarek Hrubieszów

Błażej Stachowski Poznań

……….

F1A

0 miejsce

 

Kacper Zbarachewicz

F1P

0 miejsce

 

DRUŻYNOWO    POLSKA

Kacper Zbarachewicz Hrubieszów

Michał Krężel Mielec

Paweł Żuławiński Chrzanów

F1P

0 MIEJSCE

 

Klasyfikacja Generalna

POLSKA

F1A, F1B, F1P

4 MIEJSCE

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających zaliczanych do Pucharu Polski „NorbiCup” klas F1A, F1B, F1C, Ułęż 31.08.2019r.

 

Mięczak Mateusz – junior

F1A

1 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A

9 miejsce

 

Mięczak Mateusz – senior

F1A

2 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

11 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

2 miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających zaliczanych do Pucharu Polski „CrosnoCup” klas F1A, F1B, F1C, Ułęż 01.09.2019r.

 

Mięczak Mateusz – junior

F1A

5 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A .

9 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

16 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

0 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Modeli Swobodnie Latających dla Seniorów, klas F1A, F1B, F1C,

STALOWA WOLA lotnisko Turbia 13-15.09.2019r.

 

Mięczak Mateusz – senior

F1A

19 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

18 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

8 miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli Swobodnie Latających

w klasie F1A, F1B, F1C,  zaliczanych do Pucharu Świata, 

„HUGO CUP” – SŁOWACJA,21–22.09.2019r.

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

0 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

0 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

3 miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających „Jasna Góra Cup”

klas F1A, F1B, F1C,

Lotnisko Rudnik  Częstochowa 28.09.2019r.

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A

5 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

14 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

3 miejsce

 

Puchar Polski Modeli Swobodni Latających, klas F1A, F1B, F1C,

klasyfikacja generalna na rok 2019

 

Mięczak Mateusz – senior

F1A

10 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1A

 14 miejsce

 

Skwarek Dominik – senior

F1A

 22 miejsce

 

Wezgraj Jakub – senior

F1A

26 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior

F1A

5 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A

10 miejsce

 

Skwarek Dominik – junior

F1A

 11 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1A/Str.

13 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1B

4 miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Swobodnie Latających zaliczanych do Pucharu Polski,

 klas F1H, F1G, F1K, F1J, F1S, Gliwice 12-13.10.2019r.

 

Wezgraj Jakub – junior

F1H

1 miejsce

 

Szumiata Karol – junior

F1H

5 miejsce

 

Kopera Jakub – junior

F1H

10 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1H

1 miejsce

 

Szumiata Karol – junior

F1A/M

7 miejsce

 

Kopera Jakub – junior

F1A/M

10 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1A/M

2 miejsce

 

Puchar Polski Modeli Małych Form i Latających Skrzydeł,

klasyfikacja generalna na rok 2019

 

Wezgraj Jakub

F1H

1 miejsce

 

Kacper Kaczmarek

F1H

2 miejsce

 

Jakub Kopera

F1H

11 miejsce

 

Karol Szumiata

F1H

11 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1H

2 miejsce

 

Mistrzostwa  Świata Modeli Swobodnie Latających klas F1A, F1B, F1C

Seniorów Lost Hills – USA, 14-24.10.2019r.

 

 Piotr Wielosz–Hałasa

F1A

19 miejsce

 

DRUŻYNOWO    POLSKA

Henryk Krupa Krosno

Piotr Wielosz-Hałasa Hrubieszów

Błażej Stachowski Poznań

F1A

11 miejsce

 

DRUŻYNOWO    POLSKA

Adam KrawiecGliwice

Tomasz LipskiGliwice

Stanisław SkibińskiSuwałki

F1B

3 miejsce

 

DRUŻYNOWO    POLSKA

Mariusz Gąsiorowska Chrzanów

Marek RomanWarszawa

Edward BurekMielec

F1C

2 miejsce

 

Klasyfikacja Generalna

POLSKA

F1A, F1B, F1C

1 MIEJSCE

 

 Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N,

Zaliczane do Pucharu Polski, Tarnobrzeg 09.11.2019r.

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

4 miejsce

 

Pasieka Filip – młodzik

F1N

17 miejsce

 

Chomiak Jakub – młodzik

F1N

18 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

2 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1N

 2 miejsce

 

Kopera Jakub – junior

F1N

5 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

10 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców Halowych klasy F1N,

 Suwałki   01.12.2019r.

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

0 miejsce

 

Gumieniak Paweł – młodzik

F1N

0 miejsce

 

Pasieka Filip – młodzik

F1N

0 miejsce

 

Barczewski Gabriel  – junior młodszy

F1N

0 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

0 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

0 miejsce

 

Kopera Jakub – junior

F1N

0 miejsce

 

Wezgraj Jakub – junior

F1N

0 miejsce

 

Zbarachewicz Kacper – junior

F1N

 0 miejsce

 

Skwarek Dominik – senior

F1N

 0 miejsce

 

Wielosz-Hałasa Piotr – senior

F1N

 0 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

0 miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N,

Zaliczane do Pucharu Polski, Rzeszów 23.11.2019r.

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

6 miejsce

 

Gumieniak Paweł – młodzik

F1N

14 miejsce

 

Chomiak Jakub – młodzik

F1N

25 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

2 miejsce

 

Jakub Wezgraj – junior

F1N

4 miejsce

 

Jakub Kopera – junior

F1N

 6 miejsce

 

Kwiatkowski Tomasz – senior

F1N

 12 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

11 miejsce

 

Międzynarodowe Zawody Modeli Szybowców Halowych „Puchar Karpat” klasy F1N,

Zaliczane do Pucharu Polski, Krosno 24.11.2019r.

 

 17 miejsce

Szumiata Karol – młodzik

F1N

7 miejsce

 

Gumieniak Paweł – młodzik

F1N

11 miejsce

 

Chomiak Jakub – młodzik

F1N

20 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior młodszy

F1N

3 miejsce

 

Jakub Wezgraj – junior

F1N

 5 miejsce

 

Jakub Kopera – junior

F1N

 6 miejsce

 

Kwiatkowski Tomasz – senior

F1N

 17 miejsce

 

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N,

O Puchar Prezesa Kopalni Soli w Bochni 07.12.2019r.

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

4 miejsce

 

Pasieka Filip – młodzik

F1N

9 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

4 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior 

F1N

3 miejsce

 

Jakub Wezgraj – junior

F1N

 1 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

8 miejsce

 

III Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N,

O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice 08.12.2019r.

 

Szumiata Karol – młodzik

F1N

3 miejsce

 

Pasieka Filip – młodzik

F1N

12 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior 

F1N

4 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior 

F1N

1 miejsce

 

Jakub Wezgraj – junior

F1N

 5 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

8 miejsce

 

 

 

 

 

ROK 2020

 

XIII Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N,

O Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa 01.02.2020r.

 

Chomiak  Jakub – młodzik

F1N

13 miejsce

 

Hołuj Kacper – młodzik

F1N

14 miejsce

 

Gumieniak Paweł – młodzik

F1N

10 miejsce

 

Kowalski Karol – młodzik

F1N

16 miejsce

 

Maciejczyk Kacper – młodzik

F1N

26 miejsce

 

Różniatowski Kacper – młodzik

F1N

31 miejsce

 

Szumiata Karol – junior młodszy

F1N

4 miejsce

 

Mięczak Mateusz – junior młodszy

F1N

5 miejsce

 

Kaczmarek Kacper – junior 

F1N

3 miejsce

 

Jakub Wezgraj – junior

F1N

6 miejsce

 

Jakub Kopera – junior

F1N

4 miejsce

 

Kryszczuk Leszek – senior

F1N

9 miejsce

 

Wielosz–Hałasa Piotr – senior

F1N

7 miejsce

 

Skwarek Dominik  – senior

F1N

11 miejsce

 

           

 

fot. UKS Jedynka