Parada piłkarskich tabel

Sport

Reklamy

Zakończył się piłkarski sezon ligowy 2009/2010 na czele tabel w różnych rozgrywkach z powiatu znalazły się drużyny z: Unii Hrubieszów – dwukrotnie, GLKS Jarosławiec i Andorii Mircze. Jak inni i chcesz zobaczyć ? To otwórz dalej.

***

Zamojska Klasa Okręgowa

1. Huczwa Tyszowce 73 23 4 3 93-22
2. Ostoja Skierbieszów 63 20 3 7 74-36
3. Kryształ Werbkowice 61 19 4 7 75-34
4. Omega Stary Zamość 56 18 2 10 80-46
5. Sparta Wożuczyn 46 14 4 12 59-60
6. Korona Łaszczów 46 14 4 12 62-49
7. Unia Hrubieszów 44 13 5 12 53-53
8. Echo Zawada 42 12 6 12 59-62
9. Tur Turobin 41 12 5 13 41-48
10. Tanew Majdan Stary 36 10 6 14 42-68
11. Olimpiakos Tarnogród 35 9 8 13 41-54
12. Victoria Łukowa/Chmielek 33 8 9 13 43-54
13. Cosmos Józefów 33 9 6 15 46-67
14. Granica Lubycza Królewska 31 7 10 13 34-51
15. Płomień Spartan Nieledew 22 7 1 22 28-71
16. Nord 98 Wysokie 17 4 5 21 32-87

Kolejno: miejsce, klub i miejscowość, punkty, wygrane, remisy, przegrane, bramki

Zamojska Klasa A – grupa II

1. Igros Krasnobród 59 19 2 1 81-17
2.Sparta Łabunie 55 18 1 3 86-20
3. Olimpia Miączyn 51 17 0 5 72-29
4. Pogoń 96 Łaszczówka 32 9 5 8 39-41
5. Orzeł Cześniki 28 8 4 10 42-59
6. Orkan Bełżec 28 9 1 12 51-44
7. Ruch Machnów Nowy 27 8 3 11 36-50
8. Andoria Mircze 25 7 4 11 29-55
9. Zryw Ulhówek 21 6 3 13 33-65
10. Huragan Hrubieszów 20 6 2 14 36-69
11. Metanoja Lipsko 19 5 4 13 32-54
12. Perła Telatyn 16 5 1 16 28-62

Kolejno: miejsce, klub i miejscowość, punkty, wygrane, remisy, przegrane, bramki

Zamojska Klasa B – grupa II

1. Spartakus II Szarowola 63 20 3 5 114-37
2. Szyszła Tarnoszyn 62 19 5 4 80-36
3. Legion Komarów 62 20 2 6 84-48
4. Graf Chodywańce 45 14 3 11 74-59
5. Victoria Grabowiec 32 10 2 16 57-79
6. Altus Szychowice 32 10 2 16 59-84
7. Kresy Dołhobyczów 19 6 1 21 44-104
8. GLKS Jarosławiec 12 4 0 24 37-102

Kolejno: miejsce, klub i miejscowość, punkty, wygrane, remisy, przegrane, bramki

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

1 Unia Hrubieszów 69 98:29
2 Omega Stary Zamość 65 83:33
3 Echo Zawada 56 65:44
4 Granica Lubycza Królewska 53 43:22
5 Huczwa Tyszowce 48 65:39
6 Nord 98 Wysokie 45 59:38
7 Ostoja Skierbieszów 45 59:46
8 Sparta Wożuczyn 44 47:55
9 Korona Łaszczów 36 49:54
10 Victoria Łukowa-Chmielek 33 56:46
11 Tanew Majdan Stary 31 39:51
12 Cosmos Józefów 30 42:78
13 Kryształ Werbkowice 27 32:51
14 Płoień-Spartan Nieledew 22 31:71
15 Olimpiakos Tarnogród 21 28:78
16 Tur Turobin 16 25:86

Kolejno: miejsce, klub i miejscowość, punkty, bramki

Zamojska Klasa A Juniorów – grupa II

1 Pogoń 96 Łaszczówka 20 50 16 2 2 80:16
2 Olimpia Miączyn 20 46 15 1 4 88:17
3 Igros Krasnobród 19 42 14 0 5 79:34
4 Sparta Łabunie 20 42 13 3 4 69:38
5 Orkan Bełżec 20 26 8 2 10 29:57
6 Zryw Ulhówek 19 25 8 1 10 35:56
7 Ruch Machnów Nowy 20 24 7 3 10 44:45
8 Orzeł Cześniki 20 24 8 0 12 36:68
9 Metanoja Lipsko 20 20 6 2 12 32:77
10 Andoria Mircze 19 13 4 1 14 25:55
11 Perła Telatyn 19 4 1 1 17 17:71

Kolejno: miejsce, klub i miejscowość, punkty, wygrane, remisy, przegrane, bramki

Zamojska Klasa B Juniorów – grupa II

1 GLKS Jarosławiec 50 16 2 2 59:20
2 Legion Komarów 44 14 2 4 66:18
3 Szyszła Tarnoszyn 30 9 3 8 44:37
4 Victoria Grabowiec 23 7 2 11 44:66
5 Altus Szychowice 14 4 2 14 40:74
6 Kresy Dołhobyczów 12 3 3 14 34:72

Kolejno: miejsce, klub i miejscowość, punkty, wygrane, remisy, przegrane, bramki

Liga Juniorów Młodszych

1 AMSPN Hetman Zamość 49 16 1 1 139:15
2 Sokół Zwierzyniec 27 8 3 7 58:60
3 Huragan Hrubieszów 22 6 4 8 52:55
4 Ostoja Skierbieszów 5 1 2 15 17:136

Kolejno: miejsce, klub i miejscowość, punkty, wygrane, remisy, przegrane, bramki

Liga Trampkarzy Starszych

1 Andoria Mircze 38 12 2 0 84:21
2 Igros Krasnobród 30 10 0 4 78:21
3 Granica Lubycza Królewska 26 8 2 4 52:29
4 Korona Łaszczów 25 8 1 5 62:27
5 Płomień-Spartan Nieledew 22 7 1 6 59:48
6 Sparta Wożuczyn 15 5 0 9 25:51
7 Kryształ Werbkowice 9 3 0 11 26:71
8 Spartakus Szarowola 0 0 0 14 8:126

Kolejno: miejsce, klub i miejscowość, punkty, wygrane, remisy, przegrane, bramki

Liga Młodzików Młodszych

1 Unia Hrubieszów 24 8 0 2 31:4
2 OSiR Biłgoraj 16 5 1 4 11:10
3 AMSPN Hetman Zamość 14 4 2 4 18:26
4 Tomasovia 14 4 2 4 19:19
5 UKS Sokół 3 Tomaszów 9 2 3 5 13:20
6 AMSPN Hetman II Zamość 8 2 2 6 12:25

Kolejno: miejsce, klub i miejscowość, punkty, wygrane, remisy, przegrane, bramki

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych

1. Lublinianka Lublin 55 68:30
2. Stal Kraśnik 52 111:40
3. UKS Widok Lublin 47 79:40
4. Motor Lublin 46 79:33
5. Stal Poniatowa 39 49:40
6. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 39 57:47
7. Janowianka Janów 39 52:33
8. MKS Unia Hrubieszów 36 43:43
9. Unia Rejowiec 30 42:50
10. Hetman Żółkiewka 21 41:72
11. UKS Skorpion Zamość 18 35:80
12. UKS Niedźwiadek Chełm 16 29:121
13. MKS Huragan Międzyrzec 14 25:81

Kolejno: miejsce, klub i miejscowość, punkty, bramki

***

Na podstawie ZOZPN, portalu 90minut, LZPN

Opracował – mak

Na zdjęciu – Mariusz Kycko z Kryształu Werbkowice z 27 bramkami został królem strzelców w Zamojskiej Klasie Okręgowewj za sezon 2009/2010 (zdj. ze strony Kryształu Werbkowice).