REKLAMA

C3 JB Hurtownia

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Piłkarki Dwójki awansują do turnieju rejonowego Gimnazjady SZS - FOTO

Dodał: mac

Data dodania: 2013-04-16

16 kwietnia na Orliku w Werbkowicach odbył się powiatowy turniej dziewcząt Gimnazjady SZS w piłce nożnej. Zawody wygrała drużyna Dwójki, awansując tym samym do fazy rejonowej rozgrywek.

Reklama

 

POWIATOWA GIMNAZJADA PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

WERBKOWICE 16.07.2013r. "ORLIK"

 

W zawodach brały udział:

1. Zespół Szkół Miejskich nr3 w Hrubieszowie op. Dominik Stajszczyk

2. Zespół Szkół Miejskich nr2 w Hrubieszowie op. Marzanna Bielecka, Elwira Pawłowska

3. Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu op. Urszula Przytuła

4. Gimnazjum Kozodawy op. Robert Kryszczuk

5. Zespół Szkół w Werbkowicach op. Ewa Koźmińska, Jarosław Kaczoruk

           

Zespół Szkół Miejskich nr3 w Hrubieszowie reprezentowały:

Chodun Joanna

Suchowska Paula

Drygało Estera

Bronicka Kinga

Hołdaś Aleksandra

Mackiewicz Łucja

Zając Dominika

Łyko Maria

Daciuk Aleksandra

Marut Barbara

 

Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie reprezentowały:

Gąsior Karolina 1998

Stadnicka Joanna 1998

Smyk Jagoda       1998

Rapa Magdalena  1997

Ryczko Klaudia    1998

Nazar Paulina       1999

Kurzyńska Klaudia 1997

Radzis Dominika    1999

Antczak Dominika   1998

Sidorowicz Joannna  1998

Gorajec Julia            1999

 

Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu

Karwacka Karolina 1998

Trybuła Agata         1998

Ślepko Aleksandra  1998

Pogorzelska Karolina 1998

Nowosad Stela            1998

Bolwoluk Wioleta       1998

Roman Aleksandra      1997

Kostrubiec Karolina    1998

Białonoga Joanna        1998

Lewicka Dominika      1997

 

Gminne Gimnazjum w Kozodawach

Dąbrowska Natalia 1997

Chmiel Beata          1997

Jasina Kinga           1997

Śnieg Małgorzata    1998

Kusztykiewicz Kinga 1998

Knap Barbara              1998

Chmiel Marzena          1998

Pawłowicz Wioleta      1998

Rychel Maja                 1998

Bucior Beata                1999

 

Zespół Szkół w Werbkowicach reprezentowały:

Krawczuk Aleksandra 1997

Omiecińska Agnieszka 1997

Burda Natalia                1998

Adamczuk  Agata          1998

Koryszko Klaudia          1999

Jarosz Karolina              1997

Dmytruk Iwanna            1999

Koryszko Monika           1997

Krawczuk Kamila          1998

Ada Musur                      1997

Sanek Katarzyna             1999

Pożoga Monika               1999

 

A oto przebieg rywalizacji:

 

Grupa A

ZSM nr 3 Hrubieszów

ZS Mircze

Gimnazjum Kozodawy

 

ZSM nr 3 Hrubieszów – Mircze               1:0

ZS Mircze – Gim. Kozodawy                    0:3

ZSM nr 3 Hrubieszów – G. Kozodawy    0:0

 

Grupa B

ZS Werbkowice

ZSM nr2 Hrubieszów

 

ZS Werbkowice – ZSM nr 2 Hrubieszów  0:1

 

O trzecie miejsce:

ZS Werbkowice – ZSM nr 3 Hrubieszów 2:1

 

Finał

ZSM nr 2 Hrubieszów – Gimnazjum Kozodawy 2:0

 

Do zawodów Rejonowych awansował:

ZESPÓŁ SZKÓŁ MIEJSKCIH nr 2 W HRUBIESZOWIE

 

II MIEJSCE Gimnazjum Kozodawy

III MIEJSCE ZS Werbkowice

IV MIEJSCE ZSM nr 3 Hrubieszów

V MIEJSCE ZS w Mirczu

 

Organizatorem zawodów był Bartłomiej Sadowski (PSZS Hrubieszów, ZS Werbkowice).

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: