LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Piłkarska Gminna Liga Halowa w Białopolu

Dodał: MAK

Data dodania: 2020-01-08

W Białopolu trwa Gminna Liga Halowa w piłce nożnej. Najwięcej punktów do tej pory zgromadziły drużyny Agro-Ters Białopole i Raiders Hrubieszów. Liderem klasyfikacji strzelców jest Paweł Mazur z drużyny Buśno, który strzelił do tej pory 22 gole.

Reklama


Gminna Liga Halowa w Białopolu


IX kolejka:

Reszta Świata - OSK XXL 1:2

Gole:

Reszta Świata: Fronc 1

XXL: Lachowski J.1, Krakiewicz M. 1


Raiders Hrubieszów - Agro-Ters Białopole 5:4

Gole:

Raiders Hrubieszów: Jasina 2, Oleszczuk A. 2, Chabros 1

Agro-Ters Białopole: Leśnicki 3, Soroka T. 1


Dubienka - Młode Wilki 6:8

Gole:

Dubienka: Jarosz 3, Zelent 1, Buczek 1, Martyniak K. 1

Młode Wilki: Zdybel A. 5, Kołodziejczyk 3


Pazie na Gazie - Buśno 3:9

Gole:

Pazie na Gazie: Cor K. 2, Ostrowski 1

Buśno: Mazur 5, Łukaszewski J. 3, Domińczuk P. 1


Tabela

(kolejno: liczba porządkowa, nazwa drużyny, mecze, punkty, bilans bramkowy)

1. Agro-Ters Białopole 9 24 56-27

2. Raiders Hrubieszów 9 24 46-27

3. Buśno 9 15 42-26

4. Młode Wilki 9 14 37-43

5. Reszta Świata 9 13 32-27

6. Pazie na Gazie 9 6 14-48

7. OSK XXL 8 5 16-33

8. Dubienka 9 4 29-37


IX kolejka:

10 stycznia (piątek) 2020 r.

Zestaw par:

17.30 - Buśno - Młode Wilki

18.00 - Raiders Hrubieszów - OSK XXL

18.30 - Dubienka - Reszta Świata

19.00 - Pazie na Gazie - Agro-Ters Białopole


Strzelcy:

1. Mazur - 22

2. Leśnicki - 18

3. Fronc - 16

3. Jasina - 16

4. Zdybel A. - 16

5. Soroka M. - 13

6. Soroka T. - 10

6. Jarosz - 10

7. Kucy - 9

7. Łukaszewski K. - 9

8. Florek A. - 6

8. Lachowski K. - 6

9. Sarzyński Sz. - 5

9. Steciuk - 5

9. Ostrowski - 5

9. Kozłowski - 5

9. Zelent - 5

9. Oleszczuk A. - 5

10. Krasnowski - 4

10. Martyniak K. - 4

10. Rakowiecki - 4

10. Kołodziejczyk - 4

10. Buczek - 4

11. Kaczoruk - 3

11. Fedec - 3

11. Pilipiec - 3

11. Sroka - 3

11. Kowalczuk Kr. - 3

11. Kowalczuk Prz. - 3

11. Barnaś - 3

11. Bureć W. - 3

11. Cor K. - 3

11. Lackowski - 3

11. Fronc Kamil - 3

11. Sidorczuk D. - 3

11. Krakiewicz M. - 3

12. Jarmoluk - 2

12. Kasztelan - 2

12. Domińczuk B. - 2

12. Domińczuk P. - 2

12. Piłat Kamil - 2

12. Kudrel - 2

12. Urbański D. - 2

12. Chabros - 2

13. Kucharski K. - 1

13. Dorman D. - 1

13. Lachowski W. - 1

13. Piłat Karol - 1

13. Sarzyński K. - 1

13. Hrycuniak - 1

13. Romanowski - 1

13. Domińczuk S. - 1

13. Bureć P. - 1

13. Krakiewicz A. - 1

13. Piekaruk G. - 1

13. Wagner A. - 1

13. Piekaruk K. - 1

13. Barszcz - 1

13. Kusy - 1

13. Wasyniuk - 1

 

Źródło: fb Unia Białopole

Wyszukał – mak, logo - organizator

Podziel się:
« wstecz