LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Piłkarskie ligi 14-15.10.2017 r.

Dodał: MAK

Data dodania: 2017-10-19

W IV lidze Kryształ Werbkowice spisał się świetnie i wskoczył na pudło. W klasie okręgowej Unia Hrubieszów cały czas goni lidera i jest tuż za nim. W klasie A Andoria Mircze na poważnie zbiera punkty do awansu. W klasie B Huragan Hrubieszów również dołożył do swojego bilansu trzy punkty. Czyli cztery drużyny z powiatu i cztery zwycięstwa, dawno tak nie było!

Reklama

 

IV liga 2017/2018, grupa: lubelska

Kolejka 11 - 14-15 października


Kryształ Werbkowice    1-0  Victoria Żmudź   15 października, 14:00

Bramki: Rybka (56')

Kryształ: Suchodolski - Wójtowicz (84' Nieradko), Dobromilski, Śmiałko, Wołoch K., Ślusarz (46' Kuron), Borys, Reszczyński (68' Musiał P.), Rybka, Nowak (89' Romański), Wołoch A.(90+1' Sas)

Victoria: Wasyniuk, Fronc (52' Misztal), Furta, Sawa, Wagner, Grądzki, Fornal, Tywoniuk (89' Brodalski), Pogorzelec, Sołtysiuk (60' Żmuda), Krzyżak

Żółte kartki: Borys, Filipczuk (na ławce rezerwowej) - Pogorzelec, Wagner, Kasprzycki, Tywoniuk, Sawa


Więcej na stonie dziennikwschodni.pl pod linkiem: TUTAJ

Bezpośredni link do galerii : GALERIA

 

 

 

Pauza: Lublinianka Lublin.

Roztocze Szczebrzeszyn 2-3   Kłos Chełm           14 października, 14:00

Tomasovia                       2-1   Górnik II Łęczna   15 października, 14:00

Lewart Lubartów              3-1   Hetman Zamość 15 października, 14:00

Łada 1945 Biłgoraj           2-3   Stal Kraśnik          15 października, 15:00

MKS Ryki                          0-3   Sokół Adamów     14 października, 15:00

Powiślak Końskowola       2-2   Eko Różanka         15 października, 14:00

 

Tabela

1.     Stal Kraśnik                     10  27  9    0    1    32-9

2.     Powiślak Końskowola      11  25  7    4    0    24-13

3.     Kryształ Werbkowice   11  20  6    2    3    17-13

4.     Hetman Zamość             10  19  6    1    3    24-13

5.     Tomasovia                      10  19  6    1    3    25-15

6.     Lublinianka Lublin           10  18  5    3    2    23-10

7.     Kłos Chełm                     10  17  5    2    3    21-19

8.     Lewart Lubartów             10  13  4    1    5    18-14

9.     Victoria Żmudź               11  12  3    3    5    14-22

10.   Eko Różanka                   11  11  3    2    6    13-27

11.   Łada 1945 Biłgoraj          10  10  2    4    4    17-22

12.   Górnik II Łęczna             10  10  3    1    6    10-18

13.   Sokół Adamów                10  8    2    2    6    14-25

14.   MKS Ryki                         10  5    1    2    7    11-27

15.   Roztocze Szczebrzeszyn 10  2    0    2    8    7-23


KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW PO 11. KOLEJCE

1. Łukasz Drzewicki (Kłos) – 10 goli

- Stanisław Rybka (Kryształ) – 10 goli

3. Paweł Bielak (Lublinianka) – 9 goli

Grzegorz Fularski (Powiślak) – 9 goli

Rafał Król (Stal) – 9 goli

Michał Zuber (Lewart) – 9 goli


Kolejka 12 - 21-22 października

Pauza: Kryształ Werbkowice.

Kłos Chełm ; -; Eko Różanka ; 22 października, 15:00

Victoria Żmudź ; -; Powiślak Końskowola ; 22 października, 14:00

Sokół Adamów ; -; Lublinianka Lublin ; 22 października, 15:00

Stal Kraśnik ; -; MKS Ryki ; 21 października, 14:00

Hetman Zamość ; -; Łada 1945 Biłgoraj ; 21 października, 14:00

Górnik II Łęczna ; -; Lewart Lubartów ; 22 października, 14:00

Roztocze Szczebrzeszyn ; -; Tomasovia ; 21 października, 12:00

 

***


Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka 11 - 14-15 października


Włókniarz Frampol 1-3    Unia Hrubieszów 15 października, 12:30

Bramki dla Unii zdobyli: Shushkowskyi 8',Pańko 19',Fulara 34'.

Skład wyjściowy Unii: Kamil Tomczyszyn, Tomasz, Smoła, Łukasz Kamiński, Wojciech Baran, Piotr Fulara, Mariusz Podgórski, Viacheslav Shushkowskyi, Filip Pietusiewicz, Yevhenii Hrui, Michał Wiejak, Mateusz Pańko.

 

Więcej na:

http://mksuniahrubieszow.futbolowo.pl

 

 

Olimpiakos Tarnogród         2-0   Orion Dereźnia             14 października, 15:00

Gryf Gmina Zamość            1-4   Grom Różaniec             15 października, 11:00

Sokół Zwierzyniec               0-0   Orkan Bełżec                14 października, 15:00

Olimpia Miączyn                  1-2   Ostoja Skierbieszów     15 października, 15:00

Victoria Łukowa/Chmielek   8-1   Igros Krasnobród         15 października, 15:00

Olender Sól                         0-3   Huczwa Tyszowce        14 października, 15:00

Korona Łaszczów                3-2   Omega Stary Zamość 15 października, 14:00

 

Tabela

1.     Huczwa Tyszowce              11  30  10  0    1    36-8

2.     Unia Hrubieszów             11  28  9    1    1    26-9

3.     Victoria Łukowa/Chmielek 11  24  8    0    3    35-19

4.     Olimpiakos Tarnogród       11  20  6    2    3    26-20

5.     Omega Stary Zamość        11  20  6    2    3    22-10

6.     Grom Różaniec                  11  19  5    4    2    22-17

7.     Sokół Zwierzyniec              11  19  6    1    4    21-19

8.     Orkan Bełżec                     11  15  4    3    4    14-14

9.     Gryf Gmina Zamość           11  14  4    2    5    21-13

10.   Korona Łaszczów               11  13  4    1    6    22-27

11.   Igros Krasnobród              11  12  3    3    5    15-26

12.   Olimpia Miączyn                 10  10  3    1    6    15-29

13.   Włókniarz Frampol             10  9    3    0    7    18-22

14.   Ostoja Skierbieszów          11  9    3    0    8    12-31

15.   Orion Dereźnia                   11  5    1    2    8    10-31

16.   Olender Sól                       11  2    0    2    9    10-30



Kolejka 12 - 21-22 października

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)-Omega Stary Zamość; 22 października, 12:00

Unia Hrubieszów - Korona Łaszczów; 22 października, 14:00

Huczwa Tyszowce ; -; Włókniarz Frampol ; 22 października, 14:00

Igros Krasnobród ; -; Olender Sól ; 22 października, 14:00

Ostoja Skierbieszów ; -; Victoria Łukowa/Chmielek ; 22 października, 14:00

Orkan Bełżec ; -; Olimpia Miączyn ; 22 października, 15:00

Grom Różaniec ; -; Sokół Zwierzyniec ; 21 października, 14:00

Olimpiakos Tarnogród ; -; Gryf Gmina Zamość ; 21 października, 15:00

 

***


Zamojska Klasa A – grupa 2

Kolejka 9 - 14-15 października

 

 

Delta Nielisz  0-2  Andoria Mircze 15 października, 15:00

Bramki: 27’ Adrian Brzozowska, 74’ Kamil Sitarz

 

Perła Telatyn                         1-4   Sparta Łabunie 15 października, 15:00

Granica Lubycza Królewska   4-1   Szyszła Tarnoszyn 15 października, 15:00

Sparta Wożuczyn                  0-3   Potok Sitno 15 października, 14:00

Graf Chodywańce                  2-2   Szumy Susiec 14 października, 14:00

Metanoja Lipsko                   2-3   Pogoń 96 Łaszczówka 15 października, 14:00

 

Tabela

1.     Potok Sitno                          9    27  9    0    0    43-4

2.     Andoria Mircze                   9    21  7    0    2    25-20

3.     Pogoń 96 Łaszczówka          9    21  7    0    2    29-16

4.     Granica Lubycza Królewska  9    17  5    2    2    15-7

5.     Metanoja Lipsko                  9    16  5    1    3    26-21

6.     Sparta Wożuczyn                 9    14  4    2    3    25-16

7.     Sparta Łabunie                    9    13  4    1    4    16-21

8.     Szyszła Tarnoszyn                9    11  3    2    4    11-16

9.     Szumy Susiec                      9    9    2    3    4    13-17

10.   Delta Nielisz                         9    4    1    1    7    7-20

11.   Graf Chodywańce                9    2    0    2    7    6-28

12.   Perła Telatyn                        9    0    0    0    9    7-37

 

 

Kolejka 10 - 21-22 października

Pogoń 96 Łaszczówka ; -; Potok Sitno ; 22 października, 15:00

Szyszła Tarnoszyn ; -; Sparta Wożuczyn ; 22 października, 15:00

Sparta Łabunie ; -; Granica Lubycza Królewska ; 22 października, 14:00

Andoria Mircze ; -; Perła Telatyn ; 22 października, 15:00

Graf Chodywańce ; -; Delta Nielisz ; 22 października, 13:00

Metanoja Lipsko ; -; Szumy Susiec ; 22 października, 14:00

 

***


Zamojska Klasa B – grupa 2

Kolejka 7 - 14-15 października


Huragan Hrubieszów   2-1  (0:1)KS Wola Różaniecka/Luchów 14 października, 15:30

Bramki: 70’Piotr Lisiczyński, Krystian Poleszak 85’

 

Pauza: GKS Tarnawatka.

Orion Jacnia                    5-0  Ruch Machnów Nowy 14 października, 15:00

Rakovia/Relax Księżpol    0-1  Wrzos Szyszków 15 października, 15:00

Alwa Brody Małe              3-0  Albatros Biszcza 15 października, 12:00

(wo) goście nie dojechali

 

Tabela

1.    Orion Jacnia                           7    15  5    0    2    25-17

2.    Wrzos Szyszków                    6    12  4    0    2    13-10

3.    GKS Tarnawatka                     6    12  4    0    2    17-14

4.    Rakovia/Relax Księżpol          6    10  3    1    2    17-8

5.    Huragan Hrubieszów          6    10  3    1    2    10-9

6.    Ruch Machnów Nowy             6    7    2    1    3    12-20

7.    Alwa Brody Małe                    6    6    2    0    4    15-15

8.    Albatros Biszcza                     7    5    1    2    4    8-21

9.    KS Wola Różaniecka/Luchów 6    4    1    1    4    14-17

 

 

Kolejka 8 - 21-22 października

Pauza: Albatros Biszcza.

Wrzos Szyszków ; -; Alwa Brody Małe; 22 października, 13:00

KS Wola Różaniecka/Luchów -Rakovia/Relax Księżpol; 22 października, 14:00

Ruch Machnów Nowy -Huragan Hrubieszów;22 października, 12:00

GKS Tarnawatka ; -; Orion Jacnia; 22 października, 14:30

 

 

Opracował - mak

Foto - mlkskrysztal.futbolowo.pl



Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 0