LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Piłkarskie ligi 15.08.2019 r.

Dodał: may

Data dodania: 2019-08-16

Rozpoczęły się potyczki ligowe rundy jesiennej sezonu 2019/2020. W IV lidze dobrze rozpoczął Kryształ Werbkowice, który zremisował bezbramkowo w Lublinie z miejscową Lublinianką. W meczu debiutantów Unia Hrubieszów – Huragan Międzyrzec Podlaski pomimo licznie przybyłych kibiców i władz samorządowych hrubieszowski zespół poniósł dotkliwą porażkę. W klasie okręgowej nie mamy żadnego przedstawiciela a najbliżej nam jest Olimpia Miączyn, która w dwóch meczach uciułała jeden punkt a w okręgówce chełmskiej Unia Białopole. W weekend zaczyna boje w klasie A Andoria Mircze a na mecze Huraganu w klasie B trzeba jeszcze trochę poczekać.

Reklama

 

IV Liga Lubelska

Kolejka 1 - 15 sierpnia 2019 r.


Unia Hrubieszów – Huragan Międzyrzec Podlaski 0:4 (0:2)

Bramki: Adam Wiraszka 11′, Paweł Radziszewski 28′, 89′, Hubert Łukanowski 47′ (rzut karny)

Unia: Wyłupek – Pietrusiewicz, Baran (46′ A. Oleszczuk), Alokhin, Wiejak, Kamiński – Podgórski, Grui, Greniuk (75′ Steciuk) – Drapsa, M. Oleszczuk.

Żółte kartki: Filip Pietrusiewicz x2, Łukasz Kamiński, Mariusz Podgórski – Michał Gromysz, Bartłomiej Tkaczuk

Czerwona kartka: Filip Pietrusiewicz 56′ (za drugą żółtą)

Sędziował: Jakub Bancerz (Lublin).

 

Lublinianka – Kryształ Werbkowice 0:0

Lublinianka: Żuber – Kowalczyk, Giza, Maliszewski, Iwańczuk, Milcz (82′ Sobstyl), Rejmak (61′ Pikul), Wrzesiński, Kośka, Rybak (71′ Rapa), Kuzioła (87′ Dzyr).

Kryształ: Filipczuk – Luterek, Śmiałko, Alokhin, Dec (80′ Łappo), Reszczyński (71′ Filipczuk), Sas (86′ Jabłoński), Rybka (90+2′ Drewniak), Denkiewicz, Omański, A. Wołoch (83′ Nieradko).

Żółte kartki: Paweł Kośka – Adrian Wołoch, Sebastian Denkiewicz x2, Arkadiusz Sas, Błażej Omański

Czerwona kartka: Sebastian Denkiewicz 70′ (za drugą żółtą)

Sędziował: Maciej Łasocha (Biała Podlaska)

 

Łada 1945 Biłgoraj -0-1-Victoria Żmudź

Tomasovia Tomaszów Lubelski -2-1-Kłos Chełm

Powiślak Końskowola -2-1-Sparta Rejowiec Fabryczny

Orlęta Łuków -4-2-Włodawianka Włodawa

Huczwa Tyszowce -1-3-Lewart Lubartów

Granit Bychawa -3-1-Górnik II Łęczna

 

Tabela po 1 kolejce

Kolejno: miejsce, klub, punkty, zwycięstwa, remisy, porażki, bramki

1.     Huragan Międzyrzec Podlaski    3    1    0    0    4-0

2.     Orlęta Łuków                            3    1    0    0    4-2

3.     Lewart Lubartów                      3    1    0    0    3-1

        Granit Bychawa                         3    1    0    0    3-1

5.     Tomasovia Tomaszów Lubelski      3    1    0    0            2-1

        Powiślak Końskowola                3    1    0    0    2-1

7.     Victoria Żmudź                         3    1    0    0    1-0

8.     Lublinianka Lublin                     1    0    1    0    0-0

        Kryształ Werbkowice             1    0    1    0    0-0

10.   Sparta Rejowiec Fabryczny       0    0    0    1    1-2

        Kłos Chełm                               0    0    0    1    1-2

12.   Łada 1945 Biłgoraj                    0    0    0    1    0-1

13.   Włodawianka Włodawa              0    0    0    1    2-4

14.   Górnik II Łęczna                       0    0    0    1    1-3

        Huczwa Tyszowce                     0    0    0    1    1-3

16.   Unia Hrubieszów                    0    0    0    1    0-4

 

Pierwsza drużyna awansuje do III ligi, trzy ostatnie spadają, chyba, że z III ligi będą spadać z naszego województwa, to i w IV lidze o tyle spada.

 

Kolejka 2 -18 sierpnia

Victoria Żmudź ; -; Lewart Lubartów ; 18 sierpnia, 14:00

Włodawianka Włodawa ; -; Huczwa Tyszowce ; 18 sierpnia, 17:00

Sparta Rejowiec Fabryczny ; -; Orlęta Łuków ; 18 sierpnia, 16:00

Huragan Międzyrzec Podlaski ; -; Powiślak Końskowola ; 18 sierpnia, 17:00

Kłos Chełm ; -; Unia Hrubieszów ; 18 sierpnia, 15:00

Kryształ Werbkowice ; -; Tomasovia Tomaszów Lubelski ; 18 sierpnia, 11:00

Granit Bychawa ; -; Lublinianka Lublin ; 18 sierpnia, 17:00

Łada 1945 Biłgoraj ; -; Górnik II Łęczna ; 18 sierpnia, 14:00

 

***


Zamojska Klasa Okręgowa

1.     Omega Stary Zamość       2    6    2    0    0    15-1

2.     Tanew Majdan Stary          2    6    2    0    0    9-4

3.     Igros Krasnobród              2    6    2    0    0    5-1

4.     Roztocze Szczebrzeszyn    2    4    1    1    0    4-1

5.     Błękitni Obsza                    2    4    1    1    0    3-2

6.     Grom Różaniec                  2    3    1    0    1    6-1

7.     Cosmos Józefów               2    3    1    0    1    4-7

8.     Korona Łaszczów               2    3    1    0    1    9-5

9.     Gryf Gmina Zamość          2    3    1    0    1    3-3

10.   Metalowiec Goraj               2    3    1    0    1    2-7

11.   Pogoń 96 Łaszczówka       1    1    0    1    0    2-2

12.   Olimpia Miączyn              2    1    0    1    1    2-4

13.   Victoria Łukowa/Chmielek 1    0    0    0    1    0-2

14.   Olimpiakos Tarnogród       2    0    0    0    2    1-4

15.   Potok Sitno                       2    0    0    0    2    3-7

16.   Sparta Wożuczyn               2    0    0    0    2    0-17

 

***


Zamojska Klasa „A”

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

 

Graf Chodywańce ; -; Granica Lubycza Królewska ; 17 sierpnia, 13:00

Szumy Susiec ; -; Andoria Mircze ; 17 sierpnia, 17:00

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; -; Sparta Łabunie ; 18 sierpnia, 16:00

Orzeł Tereszpol ; -; Sokół Zwierzyniec ; 18 sierpnia, 17:30

Olender Sól ; -; Tur Turobin ; 28 sierpnia, 17:00

w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) odwołany

Tarpan Korchów ; -; Włókniarz Frampol ; 18 sierpnia, 17:00

Piast Babice ; -; Orkan Bełżec ; 18 sierpnia, 17:00

 

***


Zamojska Klasa „B” grupa 2

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

 

Perła Deszkowice ; -; --- ;

Metanoja Lipsko ; -; Ruch Machnów Nowy ;

Szyszła Tarnoszyn ; -; Perła Telatyn ;

Gryf Gmina II Zamość ; -; Ostoja Skierbieszów ;

Huragan Hrubieszów ; -; GKS Tarnawatka ; 

Orion Jacnia ; -; Delta Nielisz ;

 

***


Chełmska Klasa Okręgowa

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

 

Bug Hanna ; -; Start Pawłów ; 18 sierpnia, 16:00

Start Krasnystaw ; -; Hetman Żółkiewka ; 18 sierpnia, 16:00

Unia Rejowiec ; -; Orzeł Srebrzyszcze ; 18 sierpnia, 16:00

Brat Siennica Nadolna ; -; Granica Dorohusk ; 18 sierpnia, 16:00

Unia Białopole ; -; Agros Suchawa ; 18 sierpnia, 17:00

Ogniwo Wierzbica ; -; Frassati Fajsławice ; 18 sierpnia, 16:00

Spółdzielca Siedliszcze ; -; Ruch Izbica ; 18 sierpnia, 17:30

 


Opracował - Marek Ambroży Kitliński (mak)

Foto - lubiehrubie.pl

 

 


 

Zobacz też:

SPORT - Huragan przetoczył się przez Hrubieszów! Na początek rundy Unia przegrywa 0:4 FOTO

Podziel się:
« wstecz