REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Piłkarskie Ligi 2-3.06.2018 r. - FOTO

Dodał: MAK

Data dodania: 2018-06-06

W IV lidze Kryształ Werbkowice zdecydowanie przegrał z liderem i w ostatnim meczu w sobotę spotka się w Zamościu z wice. W klasie okręgowej lider i wice gromią kolejnych rywali i przestrzeń punktowa trwa. W klasie A zwycięstwo Andorii Mircze. Klasa B zakończyła rozgrywki z Huraganem Hrubieszów na trzecim miejscu, niestety bez awansu. Natomiast ciekawa walka o awans do IV ligi trwa w Chełmskiej Klasie Okręgowej z Unią Białopole włącznie.

Reklama

 

IV Liga lubelska

Kolejka 29 - 2 czerwca

 

Stal stłukła Kryształ w Werbkowicach!

W środowym meczu werbkowicki zespół zagrał dobry mecz w Adamowie skąd wywiózł komplet punktów. Niestety, w kolejnym meczu lider pokazał, kto w tej lidze rządzi, goście z Kraśnika aż sześciokrotnie cieszyli się z goli, tym bardziej, że już im się ich nazbierało 105 i są pewni awansu.

30 maja - Sokół Adamów - Kryształ Werbkowice 2:3 (0:0). Bramki: Baran Mateusz (67' - rzut karny), Zdunek Damian (90') - Rybka Stanisław (53' - rzut karny), Nieradko Patryk (61'), Reszczyński Bartłomiej (73'). Kryształ: Filipczuk - Wójtowicz, Śmiałko, Dobromilski, Kaczoruk (85' Ślusarz), Dec - Czady (85' Sas), Reszczyński (80' Łappo), Rybka, Nieradko, Drewniak

 

Kryształ Werbkowice - Stal Kraśnik 1:6 (1:3)

Bramki: Rybka (37') - Drozd (5', 12' 60'), Wójtowicz (14' - samobójcza), Król (72', 90+2'). Kryształ: Filipczuk, Dobromilski, Dec, Wójtowicz, Musiał (73' Romański), Czady, Nieradko, Reszczyński (64' Borys), Nowak (66' Łappo), Rybka, Wołoch A.

Już w piątej minucie Filip Drozd zdobył prowadzenie dla kraśnickiej Stali, a za kilka minut podwyższył na 0:2. Po chwili zawodnik gospodarzy Wójtowicz po golu samobójczym dał prowadzenie gościom 0:3. Dopiero w 37’ spotkania gospodarze zdobyli bramkę, po strzale Rybki. Po przerwie Drozd zdobywa swoją trzecią bramkę a po nim dorzucił dwa gole Rafał Król, niezagrożony lider klasyfikacji strzelców IV ligi lubelskiej, ustalając wynik spotkania. W ostatnim meczu sezonu Kryształ Werbkowice w meczu derbowym zagra z Hetmanem w Zamościu.

 

Pauza: Eko Różanka.

Victoria Żmudź ; 1-1; Kłos Chełm ; 2 czerwca, 17:30

Powiślak Końskowola ; 4-1; Sokół Adamów 2 czerwca, 17:30

Kryształ Werbkowice 1-6Stal Kraśnik 2 czerwca, 17:30

Lublinianka Lublin ; 2-0; Hetman Zamość 2 czerwca, 17:30

MKS Ryki ; 1-7; Górnik II Łęczna ; 2 czerwca, 17:30

Łada 1945 Biłgoraj 2-0Roztocze Szczebrzeszyn 2 czerwca, 17:30

Lewart Lubartów 0-1Tomasovia 2 czerwca, 17:30

 

Tabela 

1.  Stal Kraśnik 27 75 25 0 2 105-25

2.  Hetman Zamość 27 55 17 4 6 75-29

3.  Tomasovia 27 49 15 4 8 52-39

4.  Lewart Lubartów 27 48 15 3 9 60-26

5.  Powiślak Końskowola 27 46 13 7 7 55-35

6.  Lublinianka Lublin 27 42 11 9 7 44-29

7.  Kłos Chełm 27 42 12 6 9 43-41

8.  Kryształ Werbkowice 27 41 13 2 12 40-48

9.  Górnik II Łęczna 27 40 12 4 11 61-46

10.  Łada 1945 Biłgoraj 27 38 11 5 11 44-49

11.  Eko Różanka 27 35 10 5 12 38-51

12.  Victoria Żmudź 28 24 6 6 16 32-76

13.  MKS Ryki 27 18 5 3 19 26-90

14.  Sokół Adamów 27 16 4 4 19 29-74

15.  Roztocze Szczebrzeszyn 27 7 1 4 22 18-64

 

Ostatnia kolejka 30 - 9 czerwca wszystkie mecze 17.30

Pauza: Victoria Żmudź.

Kłos Chełm ; -; Lewart Lubartów

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada 1945 Biłgoraj

Roztocze Szczebrzeszyn ; -; MKS Ryki

Górnik II Łęczna ; -; Lublinianka Lublin

Hetman Zamość ; -; Kryształ Werbkowice

Stal Kraśnik ; -; Powiślak Końskowola

Sokół Adamów ; -; Eko Różanka

 

***

 

Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

 

Unia Hrubieszów - Omega Stary Zamość 6:0 (2:0)

Skład Unii: Tomczyszyn, Wiejak (63" Smoła), Zając, Romanowski (76" Baran), Podgórski, Fulara, Kamiński (76" Oleszczuk Krystian), Oleszczuk Mateusz, Omański (54" Pańko), Hrui (72' Blicharz).

Bramki dla Unii: Hrui (20', 33', 53"), Pańko (57'), Oleszczuk Mateusz (73'), Oleszczuk Krystian (90").

 

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; 3-4; Gryf Gmina Zamość ; 3 czerwca, 16:00

Olimpiakos Tarnogród ; 2-3; Sokół Zwierzyniec ; 2 czerwca, 17:00

Grom Różaniec ; 4-1; Olimpia Miączyn ; 2 czerwca, 11:00

Orkan Bełżec ; 0-0; Victoria Łukowa/Chmielek ; 3 czerwca, 16:00

Ostoja Skierbieszów ; 0-3; Olender Sól ; 2 czerwca, 17:00

Igros Krasnobród ; 0-5; Włókniarz Frampol ; 3 czerwca, 16:00

Huczwa Tyszowce ; 4-0; Korona Łaszczów ; 3 czerwca, 17:00

Unia Hrubieszów ; 6-0; Omega Stary Zamość ; 3 czerwca, 17:00

 

Tabela

1.  Huczwa Tyszowce 28 78 26 0 2 122-16

2.  Unia Hrubieszów 28 72 23 3 2 86-19

3.  Victoria Łukowa/Chmielek 28 59 18 5 5 80-34

4.  Omega Stary Zamość 28 48 13 9 6 51-36

5.  Grom Różaniec 28 48 13 9 6 60-40

6.  Gryf Gmina Zamość 28 42 12 6 10 52-41

7.  Olimpiakos Tarnogród 28 38 11 5 12 50-54

8.  Korona Łaszczów 28 37 11 4 13 43-57

9.  Orkan Bełżec 28 35 9 8 11 39-47

10.  Włókniarz Frampol 28 35 11 2 15 49-60

11.  Sokół Zwierzyniec 28 34 10 4 14 41-61

12.  Olimpia Miączyn 27 27 8 3 16 40-81

13.  Orion Dereźnia 27 22 5 7 15 31-64

14.  Olender Sól 28 22 4 10 14 29-51

15.  Igros Krasnobród 28 18 4 6 18 27-79

16.  Ostoja Skierbieszów 28 13 4 1 23 27-87

 

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

Unia Hrubieszów - Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 9 czerwca, 17:00

Omega Stary Zamość ; -; Huczwa Tyszowce ; 9 czerwca, 17:00

Korona Łaszczów ; -; Igros Krasnobród ; 9 czerwca, 17:00

Włókniarz Frampol ; -; Ostoja Skierbieszów ; 9 czerwca, 17:00

Olender Sól ; -; Orkan Bełżec ; 10 czerwca, 17:00

Victoria Łukowa/Chmielek ; -; Grom Różaniec ; 9 czerwca, 17:00

Olimpia Miączyn ; -; Olimpiakos Tarnogród ; 9 czerwca, 17:00

Sokół Zwierzyniec ; -; Gryf Gmina Zamość ; 9 czerwca, 17:00

 

***

 

Zamojska Klasa A grupa 2

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

 

Andoria Mircze ; 2-1 (0:0); Delta Nielisz ; 2 czerwca, 16:00

Bramki, Andoria: Artur Mac 59 i 77” i dla Delty Kacper Zając 51’

Szumy Susiec ; 2-0; Graf Chodywańce ; 3 czerwca, 14:30

Pogoń 96 Łaszczówka ; 2-1; Metanoja Lipsko ; 3 czerwca, 12:00

Sparta Łabunie ; 4-1; Perła Telatyn ; 2 czerwca, 17:00

Szyszła Tarnoszyn ; 0-4; Granica Lubycza Królewska ; 3 czerwca, 16:00

Potok Sitno ; 0-1; Sparta Wożuczyn ; 3 czerwca, 17:00

 

Tabela

1.  Potok Sitno 20 51 16 3 1 72-11

2.  Granica Lubycza Królewska 20 44 13 5 2 37-13

3.  Pogoń 96 Łaszczówka 20 43 14 1 5 64-31

4.  Sparta Wożuczyn 20 42 13 3 4 73-29

5.  Andoria Mircze 20 32 10 2 8 45-42

6.  Sparta Łabunie 20 30 9 3 8 33-36

7.  Szumy Susiec 20 25 7 4 9 34-39

8.  Metanoja Lipsko 19 22 6 4 9 37-48

9.  Szyszła Tarnoszyn 20 19 5 4 11 22-44

10.  Graf Chodywańce 19 13 3 4 12 19-50

11.  Delta Nielisz 20 9 2 3 15 18-60

12.  Perła Telatyn 20 8 2 2 16 24-75

 

Kolejka 21 - 10 czerwca

Potok Sitno - Pogoń 96 Łaszczówka 10 czerwca, 17:00

Sparta Wożuczyn ; -; Szyszła Tarnoszyn ; 10 czerwca, 17:00

Granica Lubycza Królewska - Sparta Łabunie 10 czerwca, 17:00

Perła Telatyn - Andoria Mircze 10 czerwca, 17:00

Delta Nielisz ; -; Graf Chodywańce ; 10 czerwca, 17:00

Szumy Susiec ; -; Metanoja Lipsko ; 10 czerwca, 17:00

 

***

 

Zamojska Klasa B

Kolejka 18 - 3 czerwca wszystkie mecze godz. 13.00

 

GKS Tarnawatka0-2 (0:1)Huragan Hrubieszów

Bramki: Kacper Kazan 32’ i Michał Zalewski 92’

Ruch Machnów Nowy ; 1-1; Rakovia/Relax Księżpol

KS Wola Różaniecka/Luchów ; 2-2; Alwa Brody Małe

Wrzos Szyszków ; 4-1; Albatros Biszcza

Pauza: Orion Jacnia.

 

Tabela

1.  Wrzos Szyszków 16 34 11 1 4 36-18

2.  Rakovia/Relax Księżpol 16 31 9 4 3 40-21

3.  Huragan Hrubieszów 16 30 9 3 4 48-29

4.  Orion Jacnia 16 29 9 2 5 55-35

5.  KS Wola Różaniecka/Luchów 16 20 6 2 8 34-31

6.  GKS Tarnawatka 16 20 6 2 8 29-38

7.  Ruch Machnów Nowy 16 15 4 3 9 26-52

8.  Alwa Brody Małe 16 14 4 2 10 35-45

9.  Albatros Biszcza 16 12 3 3 10 19-53

 

***

 

Chełmska Klasa Okręgowa

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

 

Orzeł Srebrzyszcze 0-1Unia Białopole ; 2 czerwca, 17:00

Hetman Żółkiewka ; 9-1; Hutnik Ruda-Huta ; 3 czerwca, 16:00

Sparta Rejowiec Fabryczny ; 2-2; Granica Dorohusk ; 2 czerwca, 16:00

Brat Siennica Nadolna ; 2-3; Ogniwo Wierzbica ; 2 czerwca, 14:30

Tatran Kraśniczyn ; 0-1; Spółdzielca Siedliszcze ; 3 czerwca, 17:00

Ruch Izbica ; 5-2; Unia Rejowiec ; 3 czerwca, 16:00

Start Krasnystaw ; 6-1; Frassati Fajsławice ; 3 czerwca, 16:00

 

Tabela 

1.  Start Krasnystaw 24 57 18 3 3 104-25

2.  Brat Siennica Nadolna 24 56 18 2 4 89-41

3.  Unia Białopole 24 55 18 1 5 73-35

4.  Sparta Rejowiec Fabryczny 24 44 14 2 8 66-40

5.  Frassati Fajsławice 24 39 12 3 9 74-60

6.  Hetman Żółkiewka 23 34 10 4 9 53-48

7.  Ogniwo Wierzbica 24 34 11 1 12 45-48

8.  Ruch Izbica 24 34 10 4 10 70-57

9.  Unia Rejowiec 24 31 10 1 13 51-62

10.  Spółdzielca Siedliszcze 24 27 8 3 13 42-63

11.  Granica Dorohusk 24 24 6 6 12 39-63

12.  Orzeł Srebrzyszcze 23 24 7 3 13 42-75

13.  Tatran Kraśniczyn 24 20 5 5 14 41-67

14.  Hutnik Ruda-Huta 24 2 0 2 22 34-139

 

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Ruch Izbica ; -; Frassati Fajsławice ; 9 czerwca, 17:00

Start Krasnystaw ; -; Hetman Żółkiewka ; 10 czerwca, 16:00

Unia Rejowiec ; -; Tatran Kraśniczyn ; 10 czerwca, 16:00

Spółdzielca Siedliszcze - Brat Siennica Nadolna 10 czerwca, 16:00

Ogniwo Wierzbica - Sparta Rejowiec Fabryczny 10 czerwca, 16:00

Granica Dorohusk - Orzeł Srebrzyszcze ; 10 czerwca, 16:00

Unia Białopole - Hutnik Ruda-Huta 10 czerwca, 16:00

 

 

Opracował – mak

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: