REKLAMA

C3 Carmax 1

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Piłkarskie ligi 22-23.06.2019 r.

Dodał: MAK

Data dodania: 2019-06-27

Dobiegły końca piłkarskie rozgrywki sezonu 2018/2019, chociaż jeszcze zostały do załatwienia sprawy przy tzw. zielonym stoliku. W IV lidze zakończył sezon Kryształ Werbkowice, zajmując najwyższe w historii klubu 4 miejsce. Jeszcze tli się nadzieja o utrzymaniu się Huczwy Tyszowce. W klasie okręgowej Unia Hrubieszów wygrywa kolejny mecz z rzędu i zaprasza w nowym sezonie ma mecze w ramach IV ligi. W klasie A po ostatniej porażce Andoria Mircze ostatecznie zajmuje 6  miejsce. W Chełmskiej Klasie okręgowej aż 11 pozycja Unii Białopole, oj daleko.

Reklama


Piłkarskie ligi: 22 - 23.06.2019 r.


IV liga lubelska


Tabela sezonu 2018/2019

1.    Hetman Zamość                           84     28   0     2          117-22

2.    Lewart Lubartów                           60     18   6     6          73-20

3.    Lublinianka Lublin                         57     17   6     7          58-29

4.    Kryształ Werbkowice                     56     17  58  60-42

5.    Tomasovia Tomaszów Lubelski     54     15   9     6          55-30

6.    Powiślak Końskowola                    50     15   5     10        68-47

7.    Górnik II Łęczna                           45     14   3     13        60-56

8.    Victoria Żmudź                             45     13   6     11        49-47

9.    Kłos Chełm                                   44     12   8     10        52-52

10.  Łada 1945 Biłgoraj                        39     11   6     13        51-50

11.  Włodawianka Włodawa                  32     9     5     16        40-82

12.  Orlęta Łuków                                30     9     3     18        41-66

13.  Huczwa Tyszowce                         29     9    2     19       42-79

14.  Polesie Kock                                 23     5     8     17        33-63

15.  Start Krasnystaw                          22     5     7     18        23-57

16.  MKS Ryki                                       9   2  3     25   26-106

 

Hetman Zamość awansował do III ligi. Trzy ostatnie zespoły spadają do klas okręgowych. Huczwa Tyszowce czeka jeszcze z nadziejami...


***


Zamojska Klasa Okręgowa

Ostatnia kolejka - 30, 22-23 czerwca


Unia Hrubieszów – Olimpiakos Tarnogród 4:3 (4:1)

Bramki: Herda (5, 11), Greniuk (18) , Oleszczuk (19) – Kolbuch (17), Rutyna (47), Stetskiv (85).

Unia: Tomczyszyn – Wiejak (58 Onkiewicz), Alokhin, Kazan, Blicharz – Kamiński, Podgórski, Grui – Oleszczuk, Greniuk (90 Zając), Herda (78 Pańko)

Sędziował: Marcin Kluk.

 

Po meczu Marta Majewska - Burmistrz Miasta Hrubieszowa w asyście prezesa klubu Jarosława Łukiewicza pogratulowała piłkarzom Unii awansu i wręczyła pamiątkowe zdjęcia zespołu każdemu zawodnikowi.


Pozostałe wyniki

Grom Różaniec ; 4-1; Metalowiec Goraj ; 23 czerwca, 18:00

Tanew Majdan Stary ; 4-0; Victoria Łukowa/Chmielek ; 22 czerwca, 17:00

Sparta Wożuczyn ; 0-3; Omega Stary Zamość ; 23 czerwca, 18:00

Włókniarz Frampol ; 6-1; Orkan Bełżec ; 22 czerwca, 17:30

Potok Sitno ; 0-0; Roztocze Szczebrzeszyn ; 23 czerwca, 18:00

Korona Łaszczów ; 2-1; Olimpia Miączyn ; 22 czerwca, 16:00

Sokół Zwierzyniec ; 1-3; Gryf Gmina Zamość ; 12 czerwca, 18:00

 

Tabela sezonu 2018/2019

1.     Unia Hrubieszów               79  25  4    1    109-21

2.     Grom Różaniec                 69  21  6    3    92-32

3.     Gryf Gmina Zamość          59  16  11  3    60-28

4.     Tanew Majdan Stary          54  16  6    8    79-51

5.     Roztocze Szczebrzeszyn   52  16  4    10  63-43

6.     Olimpia Miączyn                51  15  6    9    73-44

7.     Olimpiakos Tarnogród       48  14  6    10  55-46

8.     Omega Stary Zamość       43  13  4    13  55-49

9.     Korona Łaszczów              41  13  2    15  55-57

10.  Victoria Łukowa/Chmielek 40  12  4    14  55-63

11.  Sparta Wożuczyn              36  11  3    16  51-78

12.  Metalowiec Goraj              32  10  2    18  31-66

13.  Potok Sitno                       27  8    3    19  34-81

14.  Sokół Zwierzyniec             24  7    3    20  39-93

15.  Włókniarz Frampol            20  5    5    20  34-61

16.  Orkan Bełżec                     10  3    1    26  32-104

 

***

 

Zamojska Klasa „A”

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

 

Olender Sól 2-1 Andoria Mircze

Bramka dla Andorii - król strzelców klasy A… Artur Mac z rzutu karnego

 

Szumy Susiec ; 2-1; Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; 22 czerwca, 17:00

Tur Turobin ; 4-1; Granica Lubycza Królewska ; 22 czerwca, 18:00

Wrzos Szyszków ; 0-3; Igros Krasnobród ;  (wo) ;

Ostoja Skierbieszów ; 1-3; Cosmos Józefów ; 22 czerwca, 16:30

Sparta Łabunie ; 2-1; Pogoń 96 Łaszczówka ; 22 czerwca, 18:00

Błękitni Obsza ; 3-4; Tarpan Korchów ; 22 czerwca, 18:00

 

Tabela sezonu 2018/2019

1.    Igros Krasnobród                             26     66  21            3          2          73-20

2.    Błękitni Obsza                                  26     62  20            2          4          82-24

3.    Cosmos Józefów                              26     51  16            3          7          60-30

4.    Sparta Łabunie                                 26     46  14            4          8          51-42

5.    Pogoń 96 Łaszczówka                      26     46  13            7          6          61-37

6.    Andoria Mircze                                 26 43 13    4          9 51-40

7.    Tur Turobin                                      26     38  12            2          12        55-57

8.    Granica Lubycza Królewska              26     36  11            3          12        37-43

9.    Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)     26     35  11            2          13        35-41

10.  Szumy Susiec                                  26     26  8  2          16        41-63

11.  Tarpan Korchów                               26     26  8  2          16        31-59

12.  Olender Sól                                      26     25  7  4          15        35-64

13.  Ostoja Skierbieszów                         26     19  5  4          17        39-61

14.  Wrzos Szyszków                               26     6  2     0          24        19-89

 

Wrzos Szyszków został wycofany z rozgrywek po 23. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.


***


Zamojska Klasa B – grupa 2

1.     Graf Chodywańce         17  42  14  0    3    53-16

2.     Perła Deszkowice         18  41  13  2    3    44-26

3.     Ruch Machnów Nowy   18  32  10  2    6    38-37

4.     Metanoja Lipsko          18  29  9    2    7    41-33

5.     Perła Telatyn                18  28  9    1    8    47-35

6.     Szyszła Tarnoszyn        18  26  8    2    8    30-32

7.     Delta Nielisz                 17  21  7    0    10  26-30

8.     GKS Tarnawatka           18  19  6    1    11  30-54

9.     Gryf Gmina II Zamość 18  12  3    3    12  32-45

10.   Huragan Hrubieszów    16  7    2    1    13  20-53


***


Chełmska Klasa Okręgowa

1.     Sparta Rejowiec Fabryczny 71  23  2    1    107-24

2.     Brat Siennica Nadolna         57  18  3    5    90-35

3.     Ogniwo Wierzbica                53  17  2    7    84-45

4.     Frassati Fajsławice              46  14  4    8    75-57

5.     Unia Rejowiec                     45  14  3    9    56-47

6.     Ruch Izbica                         44  13  5    8    73-53

7.     Orzeł Srebrzyszcze              33  10  3    13  65-60

8.     Granica Dorohusk               31  10  1    15  48-70

9.     Spółdzielca Siedliszcze        30  9    3    14  32-47

10.   Start Pawłów                       29  9    2    15  52-84

11.   Unia Białopole                     27  7    6    13  63-62

12.   Hetman Żółkiewka              26  8    2    16  50-79

13.   Agros Suchawa                   22  6    4    16  37-71

14.   Tatran Kraśniczyn                11  3    2    21  37-135



Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Fot. HOSiR



Podziel się:
« wstecz