Piłkarskie ligi 30/31.10.2010 r.

Sport

Reklamy

W klasie „O” Kryształ zremisował z liderem, Unia wygrywa na wyjeździe, w klasie „A” Płomień/Spartan Nieledew liderem rundy jesiennej, Huragan Hrubieszów pomimo porażki trzeci, Andoria zamyka tabelę, w klasie „B” cienko. Juniorzy Unii lepsi od Łęcznej.

Zamojska Klasa Okręgowa

Grom Różaniec – Cosmos Józefów 4 : 2
Tur Turobin – Kryształ Werbkowice 0 : 0
Ostoja Skierbieszów – Echo Zawada 1 : 2
Entra Sparta Łabunie – Tanew Majdan Stary 0 : 2
Korona Łaszczów – Victoria Łukowa-Chmielek 0 :0
Igros Krasnobród – Omega Stary Zamość 1 : 3
Ro-Ma Relax Księżpol -Sparta Wożuczyn 2 : 2
Olimpiakos Tarnogród -Unia Hrubieszów 1 : 3

Olimpiakos Tarnogród – Unia Hrubieszów 1-3 (0-1)

Olimpiakos: Borowski – Mazurek, Grelak, Granda, Dominik Chamot (65’ Dawid Chamot), Borowski, Czerw, Bździuch, Blicharz (60’ Król), Karpik (62 Wojda), Dołęcki.

Unia: Płandowski (80’ Koszel) – Bednarek, Szopiński, Gomuła, Witkowski, Całka (72’ Panas), Otręba, Nowak, Bury, Oleszczuk, Przeworski.

Bramki: Wojda (85’) – Bury z karnego (9’), Przeworski (57’, 75’).

Żółte kartki: Przeworski, Otręba, Bednarek.

Tabela po 12 rundach

1 Omega Stary Zamość 12 27 25:15
2 Tur Turobin 12 26 25:16
3 Igros Krasnobród 12 22 33:17
4 Kryształ Werbkowice 12 22 15:11
5 Grom Różaniec 12 20 29:22
6 Sparta Wożuczyn 12 20 24:19
7 Unia Hrubieszów 12 19 23:16
8 Ostoja Skierbieszów 12 19 28:24
9 Echo Zawada 12 18 17:24
10 Olimpiakos Tarnogród 12 18 16:14
11 Korona Łaszczów 12 15 21:15
12 Ro-Ma Relax Księżpol 12 12 14:21
13 Tanew Majdan Stary 12 12 13:24
14 Victoria Łukowa-Chmielek 12 11 15:22
15 Entra Sparta Łabunie 12 8 13:26
16 Cosmos Józefów 12 1 16:41

Następna kolejka 6/7.11.

Victoria Łukowa/Chmielek – Ostoja Skierbieszów
Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów
Sparta Wożuczyn – Olimpiakos Tarnogród
Tanew Majdan Stary – Igros Krasnobród
Cosmos Józefów – Sparta Łabunie
Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec
Echo Zawada – Tur Turobin
Relax Księżpol – Omega Stary Zamość

Zamojska Klasa A – grupa II

Płomień-Spartan Nieledew – Metanoja Lipsko 6 : 1
Pogoń 96 Łaszczówka – Orzeł Cześniki 3 : 1
Ruch Machnów Nowy – Andoria Mircze 4 : 0
Granica Lubycza Królewska – Olimpia Miączyn 0 : 3
Szumy Susiec – Zryw Ulhówek 1 : 1
Orkan Bełżec – Huragan Hrubieszów 4 : 0

Tabela rundy jesiennej

1 Płomień-Spartan Nieledew 28 9 1 1 36:17
2 Orkan Bełżec 25 8 1 2 35:11
3 Huragan Hrubieszów 22 7 1 3 27:24
4 Olimpia Miączyn 22 7 1 3 34:17
5 Pogoń 96 Łaszczówka 16 5 1 5 24:21
6 Granica Lubycza Królewska 16 5 1 5 18:21
7 Metanoja Lipsko 16 5 1 5 24:29
8 Ruch Machnów Nowy 13 3 4 4 16:20
9 Zryw Ulhówek 13 3 4 4 17:16
10 Szumy Susiec 8 2 2 7 23:37
11 Orzeł Cześniki 7 2 1 8 20:33
12 Andoria Mircze 3 1 0 10 14:42

Następna kolejka – na wiosnę:

Orzeł Cześniki – Huragan Hrubieszów
Orkan Bełżec – Andoria Mircze
Ruch Machnów Nowy – Metanoja Lipsko
Płomień Spartan Nieledew – Zryw Ulhówek
Szumy Susiec – Olimpia Miączyn
Granica Lubycza Królewska – Pogoń 96 Łaszczówka

Zamojska Klasa B – grupa II

GLKS Jarosławiec – Szyszła Tarnoszyn 0 : 4
Spartakus Szarowola 1 – Huczwa II Tyszowce 6 : 2
Legion Komarów – Węgrzyn Szupinek + goście nie dojechali
Altus Szychowice – Perła Telatyn 2 : 3

Tabela

1 Szyszła Tarnoszyn 7 16 5 1 1 21:6
2 Perła Telatyn 7 16 5 1 1 14:8
3 Spartakus Szarowola 1 7 15 5 0 2 19:7
4 Huczwa II Tyszowce 7 12 4 0 3 14:14
5 Graf Chodywańce 6 11 3 2 1 20:4
6 Legion Komarów 6 9 3 0 3 13:7
7 Altus Szychowice 7 3 1 0 6 9:21
8 Węgrzyn Szopinek 6 3 1 0 5 1:20
9 GLKS Jarosławiec 7 3 1 0 6 3:27

Następna kolejka 6/7.11.

Pauza: Huczwa II Tyszowce.
Graf Chodywańce – Legion Komarów
Węgrzyn Szopinek – Altus Szychowice
Perła Telatyn – GLKS Jarosławiec
Szyszła Tarnoszyn – Spartakus Szarowola

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Tur Turobin – Kryształ Werbkowice, goście spóźnili się na mecz
Ostoja Skierbieszów – Echo Zawada 4 : 2
Sparta Łabunie – Tanew Majdan Stary 1 : 2
Korona Łaszczów – Victoria Łukowa-Chmielek11 : 0
Igros Krasnobród – Omega Stary Zamość 0 : 1
Ro-Ma Relax Księżpol – Sparta Wożuczyn 3 : 0
Olimpiakos Tarnogród – Unia Hrubieszów 1 : 3

Skład Unii Hrubieszów:
1. Łyszczak Łukasz
2. Musielak Bartłomiej
3. Grzeszczuk Mateusz
4. Śliwa Damian
5. Gardyński Łukasz
6. Grab Piotr
7. Bielak Dariusz
8. Dąbrowski Paweł
9. Chmarzyński Kamil
10. Dworzański Adrian
11. Koszyniuk Łukasz
12. Pachla Konrad
13. Bednarek Paweł
14. Marcin Bakalarczuk
15. Wilczek Łukasz
16. Patryk Gomuła
Trener – Piotr Wierzbicki

Tabela

1 Echo Zawada 12 30 10 0 2 38:16
2 Omega Stary Zamość 11 22 7 1 3 30:15
3 Sparta Łabunie 11 22 7 1 3 28:18
4 Kryształ Werbkowice 11 22 7 1 3 32:11
5 Korona Łaszczów 11 21 7 0 4 39:16
6 Igros Krasnobród 11 20 6 2 3 27:20
7 Olimpiakos Tarnogród 11 18 6 0 5 24:18
8 Ostoja Skierbieszów 11 18 6 0 5 25:15
9 Unia Hrubieszów 11 16 5 1 5 27:18
10 Cosmos Józefów 11 15 5 0 6 26:34
11 Tanew Majdan Stary 11 14 4 2 5 25:25
12 Ro-Ma Relax Księżpol 11 9 3 0 8 14:37
13 Tur Turobin 11 9 3 0 8 15:31
14 Sparta Wożuczyn 11 4 1 1 9 10:42
15 Victoria Łukowa-Chmielek 11 4 1 1 9 11:55

II Liga Wojewódzka Juniorów młodszych

Unia Hr- Górnik Ł 3 : 0
Widok – LKP Motor 0 : 4
Skorpion – Janowianka 1 : 1
Niedźwiadek – Dwernicki 7 : 0
OSiR – Jagiellończyk 2 : 3
Granit – Stal Poniatowa 0 : 4
Orleta Ł – Huragan 6 : 2

Skład Unii Hrubieszów:
1. Jakub Żygawski – bramkarz
2. Karol Skrzyński – bramkarz
3. Kordian Kuczewski – bramkarz
4. Mateusz Lizun – obrońca
5. Patryk Kondrat – obrońca
6. Mariusz Zając – obrońca
7. Krystian Malowany – obrońca
8. Tomasz Ślęzak – obrońca
9. Kamil Mróz – obrońca
10. Krystian Stefaniak – obrońca/pomocnik
11. Konrad Hukowski – obrońca
12. Konrad Karwacki – pomocnik
13. Patryk Kulik – pomocnik
14. Maciej Bronicki – pomocnik
15. Artur Kawarski – pomocnik/napastnik
16. Huber Kołodziejczyk – pomocnik/napastnik
17. Krystian Oleszczuk – napastnik
18. Patryk Krygiel – napastnik
19. Mateusz Pańko – napastnik
Trenerzy: Marek Zając i Mirosław Szuper

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych

Ostoja Skierbieszów – Kryształ Werbkowice 0 : 2
Omega Stary Zamość – Graf Chodywańce 8 : 1
Sparta Wożuczyn – Legion Komarów 6 : 0

Tabela po 6 rundach

1 Omega Stary Zamość 16 5 1 0 27:11
2 Olimpia Miączyn 12 4 0 2 18:9
3 Ostoja Skierbieszów 10 3 1 2 17:13
4 Sparta Wożuczyn 9 3 0 3 17:13
5 Graf Chodywańce 6 2 0 4 5:19
6 Legion Komarów 6 2 0 4 10:23
7 Kryształ Werbkowice 3 1 0 5 10:16

Lubelska Klasa A – grupa III

Zawisza Garbów -Vir Dorohucza
mecz przerwany w 85. minucie przy stanie 2-2 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości

Tajfun Ostrów Lubelski -GKS Niemce
mecz przerwany przy stanie 1-1 z powodu ataku kibica na zawodnika gości

LKS Trawniki 0-0Wodnik Uścimów
Huragan Siostrzytów 2-3Perła Rokitno
Ludwiniak Ludwin 4-1Świdniczanka Świdnik Mały
Błękit Cyców 1-3GLKS Michów
GKS Niedźwiada 4-1LKS Kamionka (k. Lublina)

Tabela

1. Vir Dorohucza 8 20 6 2 0 33-9
2. Ludwiniak Ludwin 10 20 6 2 2 32-11
3. Świdniczanka Świdnik Mały 10 19 6 1 3 28-20
4. Perła Rokitno 9 17 5 2 2 17-11
5. LKS Trawniki 9 16 5 1 3 17-16
6. GKS Niedźwiada 10 16 5 1 4 15-15
7. Wodnik Uścimów 10 14 4 2 4 23-21
8. Tajfun Ostrów Lubelski 9 13 4 1 4 21-15
9. LKS Kamionka (k. Lublina) 10 11 3 2 5 17-27
10. GKS Niemce 8 10 2 4 2 11-9
11. GLKS Michów 10 10 3 1 6 23-31
12. Błękit Cyców 10 9 2 3 5 21-24
13. Huragan Siostrzytów 10 6 2 0 8 13-52
14. Zawisza Garbów 9 5 1 2 6 14-24

***

Źródła:
ZOZPN, 90 minut i strony klubowe

Opracował – mak

Na zdjęciu – Tomasz Przeworski z Unii Hrubieszów w rundzie jesiennej strzelił rywalom już 7 bramek.