Piłkarskie ligi i Puchar Polski

Sport

Reklamy

W meczach derbowych Huragan Hrubieszów na wyjeździe pokonał Płomienia/Spartan Nieledew, Altus z Szychowic znokautował GLKS Jarosławiec. W klasie okręgowej Unia i Kryształ przegrali, dodatkowo Kryształ odpadł w Pucharze Polski przegrywając z silną Tomasovią.

Zamojska Klasa Okręgowa

Igros: Siemko – Gradziuk, Bartecki, Adamczuk, Borek, Kudełko, Wasilewski (46’ Gielmuda), Margol, Kozłowski (80’ Wyrwa), Lewandowski (90’ Kozyra), Gmyz (46’ Kawka).

Unia: Płandowski – Wysocki, Trond, Gomuła, Całka (70’ Bednarek), Pędzik, Witkowski (46’ Błaszczyński), Bury (75’ Nowak), Przeworski (85’ Panas), Otręba, Oleszczuk.

Bramki: Gielmuda (58’), Kawka (80’, 90’), Lewandowski (70’) – Oleszczuk (35’) Przeworski (47’).

Relacja z meczu »

Wypowiedzi pomeczowe »

Relacja z trybun »

Pozostałe mecze:

Ostoja Skierbieszów-Kryształ Werbkowice1:0

Kryształ: Suchodolski – Wójtowicz, Krupa, J. Kaczoruk, Sowa, P. Kaczoruk, Tyrka, Lebiedowicz (46` M. Musiał), Paweł Musiał, Piotr Musiał, Reszczyński.

Grom Różaniec-Omega Stary Zamość 1:3
Ro-Ma Relax Księżpol -Victoria Łukowa-Chmielek 2:5

Echo Zawada-Cosmos Józefów 2:1
– Mecz sędziował hrubieszowianin Artur Tymecki

Tur Turobin-Tanew Majdan Stary 3:1
Entra Sparta Łabunie- Sparta Wożuczyn 0:1

Olimpiakos Tarnogród -Korona Łaszczów 1:0

Tabela po 10 rundach

1 Tur Turobin 22 22:14
2 Omega Stary Zamość 21 20:13
3 Igros Krasnobród 19 29:14
4 Sparta Wożuczyn 19 22:14
5 Kryształ Werbkowice 18 12:11
6 Grom Różaniec 16 24:19
7 Ostoja Skierbieszów 16 24:21
8 Unia Hrubieszów 15 19:14
9 Echo Zawada 15 15:20
10 Olimpiakos Tarnogród 15 14:11
11 Korona Łaszczów 14 20:12
12 Victoria Łukowa-Chmielek 10 15:21
13 Ro-Ma Relax Księżpol 10 11:18
14 Entra Sparta Łabunie 8 12:22
15 Tanew Majdan Stary 8 10:23
16 Cosmos Józefów 1 12:34

Następna kolejka:

Korona Łaszczów -Ostoja Skierbieszów
Victoria Łukowa/Chmielek -Olimpiakos Tarnogród
Unia Hrubieszów -Relax Księżpol 24.10.g.15.00
Sparta Wożuczyn -Igros Krasnobród
Tanew Majdan Stary -Grom Różaniec
Cosmos Józefów -Tur Turobin
Kryształ Werbkowice -Echo Zawada 24.10.g.14.00
Sparta Łabunie -Omega Stary Zamość

Zamojska Klasa A – grupa II

Płomień-Spartan Nieledew – Huragan Hrubieszów 1: 2
– mecz sędziował hrubieszowianin Tomasz Lenard

Skład Huraganu: Czaprak – Zalewski Michał , Wargacki, Robert Gis (grający trener), Kuźmiński, Krakowiak, Kogut (Zalewski Maciej), Kucy, Góra, Stadnicki – 2 bramki (Lackowski), Tytuła.

Skład Płomienia …: Traczuk – Brzozowski, Bednarczuk, Pilarczyk – Szostak ( G. Kopczyński – bramka ), Kondratiuk, Kożuch, J, Kopczyński, Poterucha ( Bogucki ), Podgórski, Kowalczuk

Pogoń 96 Łaszczówka-Zryw Ulhówek 2:1
Szumy Susiec-Andoria Mircze 3:2
Granica Lubycza Królewska -Metanoja Lipsko 2: 0
Olimpia Miączyn-Orzeł Cześniki 3:2
Ruch Machnów Nowy-Orkan Bełżec 1:0

Tabela po 9 rundach

1 Orkan Bełżec 22 7 1 1 29:8
2 Płomień-Spartan Nieledew 22 7 1 1 27:14
3 Huragan Hrubieszów 19 6 1 2 24:20
4 Olimpia Miączyn 16 5 1 3 28:16
5 Granica Lubycza Królewska 15 5 0 4 18:18
6 Metanoja Lipsko 13 4 1 4 19:21
7 Pogoń 96 Łaszczówka 13 4 1 4 20:17
8 Zryw Ulhówek 11 3 2 4 16:15
9 Ruch Machnów Nowy 10 2 4 3 12:17
10 Szumy Susiec 7 2 1 6 20:32
11 Orzeł Cześniki 4 1 1 7 16:28
12 Andoria Mircze 3 1 0 8 12:35

Następna kolejka

Orzeł Cześniki -Orkan Bełżec
Huragan Hrubieszów -Ruch Machnów Nowy 23.10.g.14.00
Andoria Mircze -Płomień Spartan Nieledew 24.10.g.15.00
Metanoja Lipsko -Szumy Susiec
Zryw Ulhówek -Granica Lubycza Królewska
Olimpia Miączyn -Pogoń 96 Łaszczówka

Zamojska Klasa B – grupa II

Altus Szychowice-GLKS Jarosławiec 6:0
Huczwa II Tyszowce-Węgrzyn Szupinek odwołany
Spartakus Szarowola 1 -Graf Chodywańce 3:1
Legion Komarów-Szyszła Targoszyn 4:0

Tabela

1 Legion Komarów 5 10 3 1 1 15:5
2 Szyszła Tarnoszyn 5 10 3 1 1 10:6
3 Huczwa II Tyszowce 4 9 3 0 1 9:5
4 Perła Telatyn 4 7 2 1 1 7:6
5 Spartakus Szarowola 1 4 7 2 1 1 9:6
6 Graf Chodywańce 5 6 1 3 1 11:6
7 Altus Szychowice 5 4 1 1 3 9:10
8 Węgrzyn Szopinek 3 3 1 0 2 1:6
9 GLKS Jarosławiec 5 0 0 0 5 2:23

Następna kolejka

Pauza: Węgrzyn Szopinek.
Graf Chodywańce -Huczwa II Tyszowce
GLKS Jarosławiec -Spartakus Szarowola
Szyszła Tarnoszyn -Altus Szychowice
Perła Telatyn -Legion Komarów

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Ostoja Skierbieszów-Kryształ Werbkowice 1:0
Ro-Ma Relax Księżpol -Victoria Łukowa-Chmielek 4:1
Olimpiakos Tarnogród -Korona Łaszczów 2:1
Echo Zawada-Cosmos Józefów 3:1
Tur Turobin-Tanew Majdan Stary 3:2
Sparta Łabunie-Sparta Wożuczyn 1:5
Igros Krasnobród-Unia Hrubieszów 4:1

Tabela

1 Echo Zawada 9 24 8 0 1 29:9
2 Kryształ Werbkowice 10 22 7 1 2 31:8
3 Sparta Łabunie 9 21 7 0 2 27:16
4 Igros Krasnobród 9 19 6 1 2 26:18
5 Omega Stary Zamość 9 18 6 0 3 29:15
6 Olimpiakos Tarnogród 9 18 6 0 3 22:13
7 Korona Łaszczów 9 15 5 0 4 27:16
8 Ostoja Skierbieszów 9 15 5 0 4 21:12
9 Cosmos Józefów 10 12 4 0 6 23:33
10 Tanew Majdan Stary 10 11 3 2 5 23:24
11 Unia Hrubieszów 9 10 3 1 5 19:17
12 Tur Turobin 10 9 3 0 7 14:28
13 Ro-Ma Relax Księżpol 9 6 2 0 7 11:32
14 Sparta Wożuczyn 9 3 1 0 8 9:38
15 Victoria Łukowa-Chmielek 8 1 0 1 7 7:39

Zamojska Klasa A Juniorów – grupa II

Pogoń 96 Łaszczówka-Zryw Ulhówek 2:2
Szumy Susiec-Andoria Mircze 4: 11
Granica Lubycza Królewska -Metanoja Lipsko 2:0
Olimpia Miączyn-Orzeł Cześniki 6:1
Ruch Machnów Nowy-Orkan Bełżec 1:1

Tabela

1 Olimpia Miączyn 8 24 8 0 0 52:4
2 Pogoń 96 Łaszczówka 8 18 5 3 0 35:14
3 Granica Lubycza Królewska 8 16 5 1 2 13:5
4 Orkan Bełżec 9 16 5 1 3 26:13
5 Płomień-Spartan Nieledew 8 15 5 0 3 18:18
6 Ruch Machnów Nowy 9 12 3 3 3 16:16
7 Andoria Mircze 8 11 3 2 3 28:27
8 Metanoja Lipsko 8 9 3 0 5 27:43
9 Szumy Susiec 8 3 1 0 7 16:46
10 Zryw Ulhówek 7 1 0 1 6 7:26
11 Orzeł Cześniki 7 1 0 1 6 12:38

Okręgowa Liga Młodzików Starszych

AMSPN Hetman Zamość-Unia Hrubieszów 1:2
Orzeł Tereszpol-Gaudium Zamość 3:4
OSiR Biłgoraj-Sokół 3 Tomaszów Lubelski 1:1
Sparta Łabunie-Igros Krasnobród 5:1

Tabela

1 OSiR Biłgoraj 6 13 4 1 1 24:5
2 Unia Hrubieszów 6 13 4 1 1 22:5
3 Sparta Łabunie 6 13 4 1 1 19:9
4 Gaudium Zamość 5 10 3 1 1 12:11
5 Sokół 3 Tomaszów Lubelski 6 10 3 1 2 11:7
6 AMSPN Hetman Zamość 6 4 1 1 4 8:15
7 Orzeł Tereszpol 6 3 1 0 5 7:19
8 Igros Krasnobród 5 0 0 0 5 1:33

Lubelska klasa A – grupa III

Zawisza Garbów – GKS Niemce 1-1
Vir Dorohucza – Wodnik Uścimów 5-0
Tajfun Ostrów Lubelski – Perła Rokitno 0-3
LKS Trawniki – Świdniczanka Świdnik Mały 1-0
Huragan Siostrzytów – GLKS Michów 4-3
Ludwiniak Ludwin – LKS Kamionka (k. Lublina) 7-1
Błękit Cyców – GKS Niedźwiada 1-1

Tabela po 8 rundach

1. Vir Dorohucza 20 33-9
2. Ludwiniak Ludwin 16 26-8
3. Świdniczanka Świdnik Mały 16 20-15
4. LKS Trawniki 15 17-16
5. Perła Rokitno 14 14-9
6. Tajfun Ostrów Lubelski 13 21-12
7. Wodnik Uścimów 10 20-21
8. GKS Niemce 10 11-9
9. GKS Niedźwiada 10 9-14
10. LKS Kamionka (k. Lublina) 10 14-21
11. Błękit Cyców 8 18-19
12. Huragan Siostrzytów 6 10-42
13. GLKS Michów 6 18-28
14. Zawisza Garbów 5 14-22

Puchar Polski na szczeblu okręgu zamojskiego

W rozegranym w Werbkowicach meczu 1/2 Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Zamojskiego miejscowy Kryształ uległ Tomasovii Tomaszów Lubelski 0:2. Finał zostanie rozegrany na wiosnę 2011 roku. Drużyna Tomasovii zmierzy się ze zwycięzcą meczu Korona Łaszczów-Roztocze Szczbrzeszyn (20.10.2010 r.)

Kryształ: Suchodolski – Krupa, Wójtowicz (77` Podolak), Kaczoruk Paweł (74` Kusiak), Musiał Paweł, Onkiewicz, Tyrka (61` Kaczoruk Jarosław), Musiał Mariusz, Musiał Piotr, Lebiedowicz (61` Sowa), Reszczyński.

***

Opracował – mak

Na zdjęciu – Piotr Stadnicki z Huraganu Hrubieszów strzelając 2 bramki, spowodował, że jego drużyna pokonała zespół z Nieledwi.