Piłkarskie rozgrywki 28/29.04.2012

Dwa zwycięstwa naszych zespołów w Zamojskiej klasie okręgowej, niestety dwie porażki w klasie A, ale Huragan z liderem tabeli, a w klasie B jedna, lecz nie doszedł mecz z GLKS Jarosławiec. Młodzież Unii rozgromiła kolegów z Dęblina, ale nieco młodsza poniosła prestiżową porażkę z OSiR Biłgoraj. Wygrał również zespół zaplecza Huraganu Hrubieszów. Już 3 Maja finał okręgowy Pucharu Polski z Kryształem Werbkowice i rozgrywki w klasie A.

Reklamy

Piłkarskie rozgrywki 28/29.04.2012

 

Zamojska Klasa Okręgowa

 

Unia Hrubieszów         –     Entra Sparta Łabunie  3:2

Unia: Gis (90’Mac) – Mossurec, Zając, Kondrat, Bednarek, Lebiedowicz, Nowak, Kucy (40’ Gajewski), Borys, Kawarski, Otręba (88’ Lisiczyński). 

BramkiBorys (28, 75), Kawarski (15) – Adamczuk (8), Szerafin (30).

 

Kryształ Werbkowice  –     Ro-Ma Relax Księżpol   9:1

Kryształ: Robert Suchodolski  (30’ Konrad Makowski), Paweł Musiał  (1 asysta),  Krzysztof Krupa – kapitan, Jarosław Kaczoruk (dodatkowo w tym dniu wygrał bieg dla cukrowników), Sebastian Juszczuk  (1 asysta), Damian Tyrka, Taras Maliuk (bramka i 1 asysta) (45’Roman Martyniuk), Bartek Reszczyński (2 bramki i 1 asysta) (55’ Mariusz Musiał, Piotr Musiał – 2 bramki, Tomasz Przeworski (3 bramki – 3 asysty),  Damian Podolak – bramka.

Olimpia Miączyn          –     Tur Turobin                  1:   2

AMSPN Hetman Zamość    – Victoria Łukowa-Chmielek     6:0, sędzia główny meczu Artur Tymecki z Hrubieszowa

Echo Zawada              –     Korona Łaszczów        0:5

Grom Różaniec            –     Olimpiakos Tarnogród  3:0

Aleksandria Aleksandrów  – Igros Krasnobród      2:1

Ostoja Skierbieszów   –     Tanew Majdan Stary    6:0

 

Tabela

1     (1)    AMSPN Hetman Zamość 21  61   101:10 

2     (2)    Aleksandria Aleksandrów 21  55     67:22 

3     (3)    Korona Łaszczów         21    47   51:20 

4     (4)    Grom Różaniec              21    45   57:30 

5     (5)    Ostoja Skierbieszów     21    44   54:26 

6     (6)   Kryształ Werbkowice 21  39   48:25 

7     (7)    Igros Krasnobród         21    32   53:33 

8     (8)    Olimpia Miączyn            21    31   47:29 

9     (10) Unia Hrubieszów        21  25   45:55 

10   (9)    Entra Sparta Łabunie   21    22   39:49 

11   (11) Tur Turobin                   21    21   31:55 

12   (12) Echo Zawada                21    18   27:59 

13   (13) Victoria Łukowa-Chmielek 21  17    27:64 

14   (14) Tanew Majdan Stary     21    16   24:62 

15   (15) Ro-Ma Relax Księżpol    21    8     22:80 

16   (16) Olimpiakos Tarnogród   21    4     12:86 

 

Termin 22 – 5/6 maja 2012 r. – sobota/niedziela

N 17 (Łukowa) Victoria Łukowa Chmielek – Unia Hrubieszów

N 17 (Mircze) Kryształ Werbkowice – Echo Zawada

N 14 (Łaszczów) Korona Łaszczów – Aleksandria Aleksandrów

S 15-1 7(Krasnobród) Igros Krasnobród – Olimpia Wojan Miączyn

N 14-16 (Turobin) Tur Turobin – Ostoja Skierbieszów

N 14-16 (Majdan Stary) Tanew Majdan Stary – Grom Różaniec

S 14 (Różaniec) Olimpiakos Tarnogród – AMSPN Hetman Zamość

N 16 (Łabunie) Entra-Sparta Łabunie – Relax Księżpol

 

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Olimpia Miączyn          –     Tur Turobin             5    :     2

Aleksandria Aleksandrów  – Igros Krasnobród 0    :     2

Grom Różaniec            –     Olimpiakos Tarnogród   2    :0

Ostoja Skierbieszów   –     Tanew Majdan Stary     3    :         1

 

Tabela

1     (1)    Olimpia Miączyn            16    39   68:25 

2     (2)    Ostoja Skierbieszów     15    28   34:20 

3     (4)    Igros Krasnobród         14    26   32:19 

4     (3)    Tanew Majdan Stary     15    25   28:25 

5     (5)    Aleksandria Aleksandrów 16  21     20:27 

6     (6)   Kryształ Werbkowice 13  21   26:20 

7     (7)    Sparta Łabunie             13    19   25:22 

8     (8)    Grom Różaniec              13    15   33:33 

9     (9)    Tur Turobin                   14    12   18:33 

10   (10) Victoria Łukowa-Chmielek 15  12    13:55 

11   (11) Korona Łaszczów         10    11   15:23 

12   (12) Olimpiakos Tarnogród   6      6     4:14 

 

Zamojska Klasa A – grupa II

Huragan Hrubieszów – Orkan Bełżec 2:3

Huragan: Bramki: Wasilewicz, GrzeszczukSkład: Koza – Kogut, Kowalczuk, Kręt, Oleszczuk, Sekulski, Wasilewicz, Góra, Krakowiak, Grzeszczuk, Kądziołka oraz Radziejewski, Krempla, Tytuła.

 

 

Pogoń 96 Łaszczówka   – Płomień-Spartan Nieledew 2    :    1

Graf Chodywańce    –     Spartakus Szarowola 1  0    :     4

Zryw Ulhówek         –     Granica Lubycza Królewska  1    :    5

Metanoja Lipsko      –     Szumy Susiec                 0    :     1

Szyszła Tarnoszyn   –     Omega II Stary Zamość 4    :     0

Ruch Machnów Nowy     – Andoria Mircze (wycofana z rozgrywek)

 

Tabela

1     (1)    Orkan Bełżec                   18    46   44:12 

2     (3)    Spartakus Szarowola 1   18    41   54:22 

3     (4)    Granica Lubycza Królewska 18  39             44:13 

4     (2)   Płomień-Spartan Nieledew 17  39 49:20 

5     (5)    Pogoń 96 Łaszczówka    18    28   44:30 

6     (7)    Szumy Susiec                  18    26   30:44 

7     (6)   Huragan Hrubieszów     17    24   49:43 

8     (11) Szyszła Tarnoszyn          18    20   37:38 

9     (8)    Omega II Stary Zamość 17    19   26:38 

10   (9)    Ruch Machnów Nowy      17    19   21:35 

11   (10) Andoria Mircze              15    17   30:33 

12   (12) Zryw Ulhówek                 17    14   22:63 

13   (13) Graf Chodywańce           18    11   19:46 

14   (14) Metanoja Lipsko             18    7     24:56 

 

3 maj 2012 r. – czwartek

CZW 15-17 (Machnów Nowy) Ruch Machnów Nowy – Huragan Hrubieszów

Odwołany (Mircze) Andoria Mircze – Pogoń 96 Łaszczówka

CZW 15-17 (Nieledew) Płomień-Spartan Nieledew – Zryw Ulhówek

CZW 12 (Lubycza Królewska) Granica Lubycza Król. – Graf Chodywańce

CZW 13-15 (Szarowola) KS „Spartakus” Szarowola – Szyszła Tarnoszyn

CZW11 (Stary Zamość?) Omega II Stary Zamość – Metanoja Lipsko

CZW 11-13 (Susiec) Szumy Susiec – Orkan Bełżec

 

Zamojska Klasa A Juniorów – grupa II

Huragan Hrubieszów     – Orkan Bełżec         1          :           0

Zryw Ulhówek         –     Granica Lubycza Królewska  4    :    1

Pogoń 96 Łaszczówka   – Płomień-Spartan Nieledew X    :    X

Ruch Machnów Nowy     – Andoria Mircze             –     :     –

 

Tabela

1     (1)    Granica Lubycza Królewska 14  33             68:13 

2     (2)    Orkan Bełżec                   13    30   46:14 

3     (3)    Pogoń 96 Łaszczówka    13    27   36:25 

4     (4)   Płomień-Spartan Nieledew 13  25 37:26 

5     (5)   Andoria Mircze               11    19   37:29 

6     (6)    Szyszła Tarnoszyn          12    16   22:40 

7     (8)    Zryw Ulhówek                 14    15   31:35 

8     (7)    Szumy Susiec                  13    14   38:39 

9     (10)  Huragan Hrubieszów   12    13   20:36 

10   (9)    Spartakus Szrowola 1     13    10   14:34 

11   (11) Ruch Machnów Nowy      12    3     20:78 

 

Zamojska Klasa B – grupa II

Kresy Dołhobyczów – GKS Tarnawatka 1:2, 

Kresy: Artur KempaKamil Prus – kapitan, Damian Turewicz  (20’ Piotr Chimczuk), Jarosław Skowronek  (45’ Dominik Klajne), Piotr JakubskiRafał Kiszczyński  (45’ Dawid Drozda), Kamil Skowronek  (asysta),  8. Sebastian Pietrycki (bramka), Tomasz BarańskiRafał Klajne (65’ Szymon Chimczuk), Łukasz Jasiński   

Potok Sitno          –     GLKS Jarosławiec          X    :     X

Sparta Wożuczyn –     Perła Telatyn                 6    :     0

Legion Komarów  –     AMSPN Hetman II Zamość   1    :3

 

Tabela

1    (1)   Sparta Wożuczyn          11    31   60:5 

2    (2)   AMSPN Hetman II Zamość 11  29     49:7 

3    (3)   Legion Komarów            11    21   33:20 

4    (4)   Potok Sitno                    10    18   37:19 

5    (5)   Perła Telatyn                 10    16   26:27 

6    (6) Kresy Dołhobyczów          11       12       28:37 

7    (8)   GKS Tarnawatka            10    6     15:39 

8    (7) GLKS Jarosławiec             10       4          13:60 

9    (9) Altus Szychowice 10       1          12:59 

 

Termin 5/6 maj 2012 r. – sobota/niedziela

brak (Jarosławiec) GLKS Jarosławiec – Legion Komarów

N 15.00 (Szychowice) Altus Szychowice – Kresy Dołhobyczów

N 16 (Wieprzów) GKS Tarnawatka – Perła Telatyn

AMSPN Hetman II Zamość – pauzuje

N 15 (Sitno) Potok Sitno – Sparta Wożuczyn

 

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych

Unia Hr – Czarni D     16 : 0 

Wisła P – Stal P           1 : 3 

Granit – BKS UNIA      2 : 0   

Stal Kr – UKS WIDOK 3 : 0   

OSiR B – Opolanin ?                            

Huragan – Ogniwo      1 : 2 

 

Liga Trampkarzy Młodszych

Unia Hrubieszów – Granica Terespol 1:3

 

Liga Młodzików Młodszych

Granica Lubycza Królewska  – AMSPN Hetman II Zamość      8 : 0

OSiR Biłgoraj                  –     Unia Hrubieszów           7    :     0

Huczwa Tyszowce          –     Orkan Bełżec                 –     :     –

Gaudium Zamość            –     Echo Zawada                –     :     –

 

Tabela

1    (1)   OSiR Biłgoraj                   9    27   56:5 

2    (2) Unia Hrubieszów 9          21       51:15 

3    (3)   Gaudium Zamość            8    15   29:16 

4    (4)   Orkan Bełżec                   8    12   23:17 

5    (5)   Granica Lubycza Królewska   8     7   18:31 

6    (5)   Huczwa Tyszowce           6    4     10:31 

7    (7)   AMSPN Hetman II Zamość     8     3   4:45 

8    (8)   Echo Zawada                  6    3     4:35 

 

Lubelska Klasa A – grupa III

Vir Dorohucza – Wodnik Uścimów 6-0

KS Nasutów – LKS Trawniki 3-1

GLKS Michów – GKS Niedźwiada 0-1

Ludwiniak Ludwin – Błękit Cyców 4-2

Huragan Siostrzytów – Świdniczanka Świdnik Mały 1-4

Zawisza Garbów – Tajfun Ostrów Lubelski 0-2

KS Ciecierzyn – Perła Rokitno 2-1

 

Tabela

1.    Tajfun Ostrów Lubelski    18  45  72-23

2.    Świdniczanka Świdnik Mały 18 43        44-14

3.    KS Ciecierzyn                   18  37  47-33

4.    Vir Dorohucza                   18  36  47-23

5.    Perła Rokitno                    18  32  49-21

6.    Ludwiniak Ludwin            18  32  46-34

7.    GKS Niedźwiada             18  29  39-37

8.    Błękit Cyców                     17  22  33-30

9.    Zawisza Garbów              18  19  25-43

10.  LKS Trawniki                     18  17  33-57

11.  GLKS Michów                    18  16  36-60

12.  Wodnik Uścimów              18  13  21-50

13.  KS Nasutów                     18  13  31-60

14.  Huragan Siostrzytów       17  6    23-61

 

Kolejka 1-3.05.2012

KS Ciecierzyn                     –     Vir Dorohucza

Perła Rokitno                     –     Zawisza Garbów

Tajfun Ostrów Lubelski      –     Huragan Siostrzytów

Świdniczanka Świdnik Mały      – Ludwiniak Ludwin

Błękit Cyców                      –     GLKS Michów

GKS Niedźwiada                 –     KS Nasutów

LKS Trawniki                      –     Wodnik Uścimów

 

Grający trener Niedźwiady Marek Hubert Kitliński

– Pomimo, że nie było kilku dobrych zawodników w moim  składzie, to mecz udało się wygrać i to na wyjeździe. Mieliśmy trochę szczęścia, ponieważ gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. No, ale ponoć szczęście sprzyja lepszym.

 

Finał Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Zamojskiego

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej informuje, że Finał Pucharu Polski na Szczeblu Okręgu Zamojskiego pomiędzy AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ-MLKS KRYSZTAŁ WERBKOWICE odbędzie się dnia 3 maja 2012 r. (czwartek) godz. 15:00 na stadionie przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. Gospodarzem meczu jest zespół AMSPN Hetman Zamość.

 

Źródła: ZOZPN, LOZPN, 90minut, Kresy Dołhobyczów, Kryształ Werbkowice, Huragan Hrubieszów

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – mecz trampkarzy Unii Hrubieszów.