Piłkarskie rozgrywki 31.03-1.04.2012

Ostatnia runda została storpedowana przez złe warunki atmosferyczne, ale kilka meczów zostało rozegranych. W klasie A Płomień/Spartan Nieledew przegrał u siebie w zaległym meczu, przegrali również juniorzy młodsi Unii. Tym razem już Unia Hrubieszów powinna rozegrać mecz, na co czekają kibice. W klasie A derby Płomień – Spartan z Huraganem, powinno być ciekawie!

Reklamy

Piłkarskie rozgrywki 31.03-1.04.2012 i następne mecze:

 

Zamojska Klasa Okręgowa

 

Tanew Majdan Stary –   Igros Krasnobród 2:1

Echo Zawada – AMSPN Hetman Zamość  0:2

 

Mecze odwołane z powody złych warunków atmosferycznych:

 

Entra Sparta Łabunie – Ostoja Skierbieszów

Korona Łaszczów – Tur Turobin

Olimpiakos Tarnogród – Aleksandria Aleksandrów

Victoria Łukowa-Chmielek – Olimpia Miączyn

Ro-Ma Relax Księżpol   – Unia Hrubieszów –

 – Nowy termin:ŚRODA 11.04.212r. godz. 17.00

Kryształ Werbkowice    – Grom Różaniec –

– Nowy termin: ŚRODA 18.04.2012r. godz. 15.00 – 17.00 (mecz na boisku w Mirczu)

 

Tabela

1

(1)

AMSPN Hetman Zamość

17 

49 

86:9 

2

(2)

Aleksandria Aleksandrów

17 

43 

54:20 

3

(3)

Korona Łaszczów

16 

38 

40:14 

4

(4)

Grom Różaniec

16 

33 

45:23 

5

(5)

Ostoja Skierbieszów

16 

31 

32:20 

6

(6)

Kryształ Werbkowice

16 

29 

29:18 

7

(7)

Olimpia Miączyn

17 

28 

41:24 

8

(8)

Igros Krasnobród

17 

25 

49:31 

9

(9)

Entra Sparta Łabunie

17 

22 

34:33 

10

(10)

Tur Turobin

17 

17 

27:49 

11

(11)

Echo Zawada

17 

15 

24:45 

12

(12)

Victoria Łukowa-Chmielek

17 

14 

23:51 

13

(14)

Tanew Majdan Stary

18 

13 

23:53 

14

(13)

Unia Hrubieszów

15 

13 

29:47 

15

(15)

Ro-Ma Relax Księżpol

17 

19:61 

16

(16)

Olimpiakos Tarnogród

16 

10:67 

 

Termin – 4,5,6,7 kwietnia 2012 r.

– środa, czwartek, piątek, sobota

S 12 (Łaszczów) Korona Łaszczów – Tur Turobin

ŚR 14-16 (Majdan Stary)Tanew Majdan Stary – Igros Krasnobród

S 11-13 (Różaniec)Olimpiakos Tarnogród – Aleksandria Aleksandrów

S 14-16 (Łukowa) Victoria Łukowa Chmielek – Olimpia Wojan Miączyn

CZW 14-16 (Łabunie) Entra-Sparta Łabunie – Ostoja Skierbieszów

CZW 13-15 – (Mircze) Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec

ŚR 17 (Zawada)Echo Zawada – AMSPN Hetman Zamość

S 15 (Księżpol) Relax Księżpol – Unia Hrubieszów

 

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

 

Tanew Majdan Stary – Igros Krasnobród 2:2

Mecze odwołane

Kryształ Werbkowice –   Grom Różaniec

Sparta Łabunie – Ostoja Skierbieszów

Olimpiakos Tarnogród – Aleksandria Aleksandrów

Victoria Łukowa-Chmielek – Olimpia Miączyn

Tabela

1

(1)

Olimpia Miączyn

12 

30 

50:18 

2

(2)

Aleksandria Aleksandrów

12 

21 

19:18 

3

(3)

Igros Krasnobród

12 

20 

26:18 

4

(4)

Sparta Łabunie

12 

19 

24:17 

5

(5)

Tanew Majdan Stary

12 

19 

21:19 

6

(6)

Ostoja Skierbieszów

10 

16 

21:16 

7

(7)

Kryształ Werbkowice

11 

15 

19:18 

8

(8)

Grom Różaniec

10 

12 

30:27 

9

(9)

Korona Łaszczów

10 

11 

15:23 

10

(10)

Tur Turobin

12 

13:28 

11

(11)

Victoria Łukowa-Chmielek

12 

10:48 

12

(12)

Olimpiakos Tarnogród

2:0 

 

Wojewódzka II Liga Juniorów Młodszych

 

OSiR B – Unia Hrubieszów 4 : 3       

Granit – Czarni D 2 : 0                          

Stal Kr – Wisła P 2 : 0                                                       

Janowianka – Stal P 1 : 4                               

Huragan – BKS UNIA brak      gosci                   

Ogniwo – Widok Sp 51   2 : 1                                   

Omega – Opolanin 3 : 1         

 

Zamojska Klasa A grupa II

 

Mecz zaległy

Płomień Spartan Nieledew – Granica Lubycza Królewska 1 : 2 (0:2)

Płomień: Koszel – Kondratiuk, Bednarczuk, Bogucki, Szopiński – Bobak, Poterucha, Łysiak(Nieradko), Kożuch – Całka (bramka), Podgórski.

* mecze od 4 do 7 kwietnia 2012

CZW 14-16 (Nieledew) Płomień-Spartan Nieledew – Huragan Hrubieszów

ŚR 14-16 (Lubycza Królewska) Granica Lubycza Król. – Andoria Mircze

S 11-13 (Szarowola) KS „Spartakus” Szarowola – Ruch Machnów Nowy

ŚR 16 (Chomęciska Duże) Omega II Stary Zamość – Pogoń 96 Łaszczówka

S 11-13 (Susiec) Szumy Susiec – Zryw Ulhówek

S 13 (Bełżec)Orkan Bełżec – Graf Chodywańce

ŚR 16 (Lipsko) Metanoja Lipsko – Szyszła Tarnoszyn

 

Tabela 

1

(1)

Orkan Bełżec

13 

33 

30:9 

2

(2)

Płomień-Spartan Nieledew

14 

33 

40:16 

3

(3)

Spartakus Szarowola 1

14 

32 

38:19 

4

(4)

Granica Lubycza Królewska

14 

27 

31:9 

5

(8)

Pogoń 96 Łaszczówka

15 

22 

39:26 

6

(5)

Huragan Hrubieszów

14 

21 

37:32 

7

(6)

Ruch Machnów Nowy

14 

19 

18:27 

8

(7)

Szumy Susiec

14 

19 

25:40 

9

(9)

Andoria Mircze

14 

17 

30:30 

10

(10)

Omega II Stary Zamość

15 

16 

21:32 

11

(11)

Zryw Ulhówek

13 

13 

20:45 

12

(13)

Szyszła Tarnoszyn

15 

13 

29:36 

13

(12)

Graf Chodywańce

14 

11 

17:31 

14

(14)

Metanoja Lipsko

15 

21:44 

 

 

Źródła:

ZOZPN, LOZPN, Strona Płomienia/Spartan Nieledew

 

Opracował – mak

 

Na zdjęciu – Uczeń ZS nr 4 w Hrubieszowie, jednocześnie bramkostrzelny napastnik Płomienia/Spartan Nieledew Aleksander Poterucha liczy na dobre występy w rundzie wiosennej. (zdj.mak)