Piłkarskie rozgrywki 4-7.04.2012

W Zamojskiej Klasie Okręgowej wysokie zwycięstwa Unii Hrubieszów i Kryształu Werbkowice (juniorów również), w klasie A derby zdecydowanie na korzyść Płomienia/Spartan Nieledew. Świetny 380 mecz Kiełbowicza w Ekstraklasie. Zaczyna klasa „B”. Unia już gra w środę 11.04.12

Reklamy

Zamojska Klasa Okręgowa

 

Ro-Ma Relax Księżpol – Unia Hrubieszów 0:5

Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec 5:0, 1;

skład Kryształu: Robert Suchodolski, Paweł Kaczoruk, Łukasz Śmiałko, Maciej Wójtowicz,Piotr Musiał (bramka) – (zmiana 70’ Daniel Waga), Damian Tyrka, Sebastian Juszczuk(30’ Taras Maliuk), Tomasz Przeworski  (60’ Paweł Musiał),  Bartek Reszczyński (2 bramki) – (80’ Tomasz Wyszyński),  Mariusz Musiał (2 bramki), Jarosław Kaczoruk

   

Tanew Majdan Stary    – Igros Krasnobród 2:1

Echo Zawada – AMSPN Hetman Zamość 0:2

Entra Sparta Łabunie  – Ostoja Skierbieszów 1:6

Korona Łaszczów – Tur Turobin 2:1

Olimpiakos Tarnogród – Aleksandria Aleksandrów 0:5

Victoria Łukowa-Chmielek – Olimpia Miączyn 2:0

 

Tabela

1     (1)    AMSPN Hetman Zamość        17  49 86:9 

2     (2)    Aleksandria Aleksandrów     18  46 59:20 

3     (3)    Korona Łaszczów                 17  41 42:15 

4     (5)    Ostoja Skierbieszów            17  34 38:21 

5     (4)    Grom Różaniec                     17  33 45:28 

6     (6)   Kryształ Werbkowice         17  32 34:18 

7     (7)    Olimpia Miączyn                    18  28 41:26 

8     (8)    Igros Krasnobród                 17  25 49:31 

9     (9)    Entra Sparta Łabunie           18  22 35:39 

10   (10) Tur Turobin                            18  17 28:51 

11   (12) Victoria Łukowa-Chmielek     18  17 25:51 

12   (13) Unia Hrubieszów                16  16 34:47 

13   (11) Echo Zawada                        17  15 24:45 

14   (14) Tanew Majdan Stary             18  13 23:53 

15   (15) Ro-Ma Relax Księżpol            18  8  19:66 

16   (16) Olimpiakos Tarnogród           17  4  10:72 

 

Mecz przełożony

Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów ŚR 11.04.2012 r. godz. 17

 

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

 

Kryształ Werbkowice – Grom Różaniec 5:1

Tanew Majdan Stary – Igros Krasnobród 2:2

Sparta Łabunie – Ostoja Skierbieszów 1:5

Olimpiakos Tarnogród – Aleksandria Aleksandrów      1:0

Victoria Łukowa-Chmielek – Olimpia Miączyn 2:4

 

Tabela

1     (1)    Olimpia Miączyn                    13  33            54:20 

2     (2)    Aleksandria Aleksandrów     13  21            19:19 

3     (3)    Igros Krasnobród                 12  20            26:18 

4     (6)    Ostoja Skierbieszów            11  19            26:17 

5     (4)    Sparta Łabunie                     13  19            25:22 

6     (5)    Tanew Majdan Stary            12  19            21:19 

7     (7)   Kryształ Werbkowice         12  18            24:19 

8     (8)    Grom Różaniec                     11  12            31:32 

9     (9)    Korona Łaszczów                 10  11            15:23 

10   (10) Tur Turobin                            12  9              13:28 

11   (11) Victoria Łukowa-Chmielek     13  9              12:52 

12   (12) Olimpiakos Tarnogród           2     6              3:0 

 

Zamojska Klasa „A” – grupa II

Płomień-Spartan Nieledew – Huragan Hrubieszów 5:2 (2:1) , Kadra, Huragan: Barczuk – Kręt, Kowalczuk, Kogut, Grzeszczuk, Góra, Sekulski, Wasilewicz, Kondziąłka, Ptak, Tytuła, oraz: Daciuk, Krakowiak, Kuźmiński, Jakubiak, Nowakowski, Krempla, Koza, Grzywaczewski. Kadra, Płomień: Koszel – Szopiński, Bednarczuk, Bogucki, Korkosz – Łysiak, Bobak, Poterucha (Brzuchala), Nieradko – Całka, Podgórski (Raczyński). Bramki: Całka 2, Bobak 2, Poterucha 1 (P), 2 Ptak (H).

 

 

Omega II Stary Zamość – Pogoń 96 Łaszczówka       0:3

Metanoja Lipsko – Szyszła Targoszyn 0:1

Szumy Susiec – Zryw Ulhówek 1:1

Orkan Bełżec – Graf Chodywańce 4:0

Nie rozegrano:

Granica Lubycza Królewska – Andoria Mircze       X:X

Spartakus Szarowola 1 – Ruch Machnów Nowy X:X

 

Tabela

1     (1)    Orkan Bełżec                           14  36        34:9 

2     (2)   Płomień-Spartan Nieledew   15  36        45:18 

3     (3)    Spartakus Szarowola              14  32        38:19 

4     (4)    Granica Lubycza Królewska    14  27        31:9 

5     (8)    Pogoń 96 Łaszczówka            15  22        39:26 

6     (5)   Huragan Hrubieszów             15  21        39:37 

7     (7)    Szumy Susiec                          15  20        26:41 

8     (6)    Ruch Machnów Nowy              14  19        18:27 

9     (9)   Andoria Mircze                       14  17        30:30 

10   (10) Omega II Stary Zamość           15  16        21:32 

11   (11) Zryw Ulhówek                          14  14        21:46 

12   (13) Szyszła Tarnoszyn                   15  13        29:36 

13   (12) Graf Chodywańce                    15  11        17:35 

14   (14) Metanoja Lipsko                      15  7          21:44 

 

Kolejka 14/15.04.2012

S 16 (Teptiuków) Huragan Hrubieszów – Metanoja Lipsko

S 15-17 (Nieledew) Płomień-Spartan Nieledew – Andoria Mircz

N 13-15 (Tarnoszyn) Szyszła Tarnoszyn – Orkan Bełżec

N 12 (Jarczów)Graf Chodywańce – Szumy Susiec

S 15 (Ulhówek) Zryw Ulhówek – Omega II Stary Zamość

N 12-14 (Łaszczówka) Pogoń 96 Łaszczówka – KS „Spartakus” Szarowola

N 14-16 (Machnów Nowy)Ruch Machnów Nowy – Granica Lubycza Król.

 

Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa II

 

Granica Lubycza Królewska – Andoria Mircze X:X

Płomień-Spartan Nieledew   – Huragan Hrubieszów 1:3

Spartakus Szrowola 1    – Ruch Machnów Nowy X:X

Szumy Susiec – Zryw Ulhówek 5:5

 

Mecz zaległy

Płomień Spartan Nieledew 3-2 Granica Lubycza Królewska, Skład Plomienia:Filipczuk – Echta, Gałan, Paradowski, Księżuk, Markowski, Nieradko(Szajuk), Drop, Dyjak, Raczyński, Bobak. Bramki: Nieradko, Drop, Bobak

 

Tabela

1     (1)    Granica Lubycza Królewska    11  27        48:8 

2     (2)    Orkan Bełżec                           10  24        39:11 

3     (3)    Pogoń 96 Łaszczówka            11  24        33:16 

4     (4)   Płomień-Spartan Nieledew   12  22        31:26 

5     (5)   Andoria Mircze                       11  19        37:29 

6     (6)    Szumy Susiec                          12  14        38:38 

7     (7)    Szyszła Tarnoszyn                  10  13        21:36 

8     (8)    Zryw Ulhówek                         11  11        24:30 

9     (10) Huragan Hrubieszów            11  10        19:36 

10   (9)    Spartakus Szrowola 1             11  9          12:31 

11   (11) Ruch Machnów Nowy               10  3          20:61 

 

Zamojska Klasa „B” – grupa II

 

Kolejka 14/15.04.2012

N 15 (Wożuczyn)Sparta Wożuczyn – Kresy Dołhobyczów

N 15 (Komarów) Legion Komarów – GKS Tarnawatka

N 15 (Sitno) Potok Sitno – Altus Szychowice

brak GLKS Jarosławiec – AMSPN Hetman II Zamość

pauzuje – Perła Telatyn     

 

Tabela po rundzie jesiennej

1    Sparta Wożuczyn           8    22   32:4 

2    AMSPN Hetman II Zamość 8  20  32:5 

3    Legion Komarów            8    15   22:14 

4    Orzeł Cześniki                8    15   28:11 

5    Perła Telatyn                  8    13   23:19 

6    Kresy Dołhobyczów      8    12   24:23 

7    GLKS Jarosławiec        8    4     13:39 

8    GKS Tarnawatka            8    3     12:33 

9    Altus Szychowice         8    1     8:46 

 

Ekstraklasa

 

Legia Warszawa – Ruch Chorzów 2:0

Legia: 12. Dušan Kuciak – 14. Jakub Wawrzyniak, 6. Michał Żewłakow, 15. Iñaki Astiz, 11. Tomasz Kiełbowicz – 18. Michał Kucharczyk (70, 9. Nacho Novo), 21. Ivica Vrdoljak, 27. Rafał Wolski (64, 35. Daniel Łukasik), 32. Miroslav Radović, 33. Michał Żyro – 28.Danijel Ljuboja (90, 22. Ismael Blanco).

Świetny mecz rozegrał wychowanek Unii, od wielu lat grający w Legi Warszawa, a ostatnio nie bardzo dostrzegany przez trenera na mecze ligowe Tomasz Kiełbowicz, jak zwykle wszędzie było go pełno, wyrzucał auty, wykopywał rzuty rożne, aż wreszcie Nacho Novo podał na lewą stronę do Tomasza Kiełbowicza, a lewy obrońca Legii wpadł w pole karne i wycofał futbolówkę do Ljuboji, który nie dał żadnych szans bramkarzowi.

 

Tabela 

1.    Legia Warszawa                   25  48         39-13

2.    Śląsk Wrocław                      25  45         39-27

3.    Ruch Chorzów                       25  44         37-25

4.    Korona Kielce                        24  41         28-22

5.    Polonia Warszawa                25  41         30-24

6.    Lech Poznań                         24  38         35-19

7.    Górnik Zabrze                       25  35         29-26

8.    Wisła Kraków                        25  34         22-20

9.    Podbeskidzie Bielsko-Biała    25  33         23-30

10.  Jagiellonia Białystok              25  32         29-37

11.  Widzew Łódź                        24  32         21-23

12.  Zagłębie Lubin                      24  27         25-38

13.  GKS Bełchatów                      25  25         28-30

14.  Lechia Gdańsk                      24  24         16-24

15.  Łódzki KS                              24  21         16-42

16.  Cracovia                                25  20         17-34

 

Kiełbowicz Tomasz (pn)

– pseudonim „Kiełbik”, rozegrał 380 meczów w najwyższej polskiej lidze piłkarskiej, strzelając 25 goli rywalom, reprezentował Unię Hrubieszów, Siarkę Tarnobrzeg, Raków Częstochowę, Widzew Łódź, Polonię Warszawa i Legię Warszawa od wiosny 2001, trzykrotny mistrz Polski, dwukrotnie wywalczył superpuchar, dwukrotnie puchar ligi, trzykrotnie puchar krajowy, rozegrał 9 meczów w reprezentacji Polski seniorów, przeciwko: Francji, Holandii, Rumunii, Szwajcarii, Wysp Owczych, Irlandii Północnej (El. MŚw.2006), Meksykowi, Albanii, Węgrom w latach 2000 – 2007, przymierza się do szkolenia młodzieży w Legii Warszawa.

 

Źródła:

ZOZPN, LOZPN, 90minut, Kryształ Werbkowice, Huragan Hrubieszów

 

Opracował – mak

Na zdjęciu – Bartek Reszczyński z Kryształu Werbkowice (zdjęcie ze strony Kryształu).