Piłkarskie rozgrywki 5/6.05.2012

W klasie okręgowej, pomimo, że Kryształ Werbkowice gra gościnnie w Mirczu, wygrywa pewnie, Unia Hrubieszów remisuje. W klasie A wysokie zwycięstwa Płomienia/Spartan Nieledew i Huraganu Hrubieszów. W klasie B wygrana Kresów Dołhobyczów z Altusem Szychowice, niestety nie doszło do meczu w Jarosławcu, czyżby…?

Reklamy

Piłkarskie rozgrywki 5/6.05.2012

 

Zamojska Klasa Okręgowa

 

Victoria Łukowa-Chmielek  – Unia Hrubieszów      1    :     1

Kryształ Werbkowice   –     Echo Zawada              3    :     0

Konrad MakowskiKrzysztof Krupa – kapitan,   Paweł MusiałJarosław KaczorukŁukasz ŚmiałkoMaciej Wójtowicz  (2 asysty), Piotr Musiał  (1 asysta),  Taras Maliuk 70″ Paweł KaczorukTomasz Przeworski bramka 70″ Roman Martyniuk bramka, Mariusz Musiał 75″ Tomasz Wyszyński,Daniel Waga bramka   

Olimpiakos Tarnogród  –     AMSPN Hetman Zamość    1    :    2

Igros Krasnobród        –     Olimpia Miączyn          3    :     3

Korona Łaszczów        –     Aleksandria Aleksandrów  0    :    0

Tur Turobin                  –     Ostoja Skierbieszów   0    :     1

Tanew Majdan Stary    –     Grom Różaniec            2    :     1

Entra Sparta Łabunie  –     Ro-Ma Relax Księżpol  1    :     1

 

 Tabela

1     (1)    AMSPN Hetman Zamość 22  64   103:11 

2     (2)    Aleksandria Aleksandrów 22  56     67:22 

3     (3)    Korona Łaszczów         22    48   51:20 

4     (5)    Ostoja Skierbieszów     22    47   55:26 

5     (4)    Grom Różaniec              22    45   58:32 

6     (6)   Kryształ Werbkowice 22  42   51:25 

7     (7)    Igros Krasnobród         22    33   56:36 

8     (8)    Olimpia Miączyn            22    32   50:32 

9     (9)   Unia Hrubieszów         22  26   46:56 

10   (10) Entra Sparta Łabunie   22    23   40:50 

11   (11) Tur Turobin                   22    21   31:56 

12   (14) Tanew Majdan Stary     22    19   26:63 

13   (12) Echo Zawada                22    18   27:62 

14   (13) Victoria Łukowa-Chmielek 22  18    28:65 

15   (15) Ro-Ma Relax Księżpol    22    9     23:81 

16   (16) Olimpiakos Tarnogród   22    4     13:88 

 

Mecze 12/13.05.2012r.

N 17 (Mircze) Kryształ Werbkowice – Korona Łaszczów

17 (Zawada) Echo Zawada – Entra-Sparta Łabunie

N 17 (Księżpol) Relax Księżpol – Victoria Łukowa Chmielek

S 17   (Hrubieszów)Unia Hrubieszów – Olimpiakos Tarnogród

S 17 (Zamość) AMSPN Hetman Zamość – Tanew Majdan Stary

N 14-16 (Różaniec) Grom Różaniec – Tur Turobin

N 15-17 (Skierbieszów) Ostoja Skierbieszów – Igros Krasnobród

N 14-16 (Miączyn) Olimpia Wojan Miączyn – Aleksandria Aleksandrów

 

Zamojska Klasa A

 

Płomień-Spartan Nieledew           -Graf Chodywańce 8:2, sędzia gł. Tomasz Lenard,Płomień: Koszel – Kondratiuk, Bogucki, Brzuchala, Szopiński – Łysiak(52′ Drop), Poterucha (85′ Raczyński), Kożuch, Nieradko – Podgórski, CałkaBramki: Łysiak x2, Podgórski, Całka, Nieradko, Poterucha, Raczyński, Szopiński

 

Huragan Hrubieszów    –     Szumy Susiec                 4    :     1

Orkan Bełżec                –     Omega II Stary Zamość 8    :     0, sędzia gł. Jarosław Jasina

Pogoń 96 Łaszczówka  –     Ruch Machnów Nowy     8    :     0

Szyszła Tarnoszyn        –     Granica Lubycza Królewska 1    : 2

Metanoja Lipsko           –     Spartakus Szarowola 1  0    :     5

Zryw Ulhówek              –     Andoria Mircze odwołany

 

1     (1)    Orkan Bełżec                   20    52   54:13 

2     (2)    Spartakus Szarowola 1   20    47   63:23 

3     (3)   Płomień-Spartan Nieledew  19  45 61:25 

4     (4)    Granica Lubycza Królewska  19  42            46:14 

5     (5)    Pogoń 96 Łaszczówka    19    31   52:30 

6     (7)   Huragan Hrubieszów     19    27   54:47 

7     (6)    Szumy Susiec                  20    26   32:50 

8     (8)    Omega II Stary Zamość 19    22   36:49 

9     (9)    Ruch Machnów Nowy      19    22   24:44 

10   (10) Szyszła Tarnoszyn          20    20   39:44 

11   (11) Andoria Mircze              15    17   30:33 

12   (12) Zryw Ulhówek                 18    14   25:67 

13   (13) Graf Chodywańce           19    11   21:54 

14   (14) Metanoja Lipsko             20    7     27:71 

 

Mecze 12/13.05.2012r.

N 15-17 (Łaszczówka) Pogoń 96 Łaszczówka – Huragan Hrubieszów

N 15-17 (Machnów Nowy) Ruch Machnów Nowy – Zryw Ulhówek

BRAK (Mircze) Andoria Mircze – Graf Chodywańce

S 15-17 (Nieledew) Płomień-Spartan Nieledew – Szyszła Tarnoszyn,  

ŚR 23.05. g. 18:00 (Lubycza Królewska) Granica Lubycza Król. – Metanoja Lipsko

N 14-16 (Szarowola) KS „Spartakus” Szarowola – Orkan Bełżec

S 17 (Stary Zamość?) Omega II Stary Zamość – Szumy Susiec

 

Zamojska Klasa B

 

GLKS Jarosławiec     – Legion Komarów      X    :        X???

Potok Sitno        –     Sparta Wożuczyn 5    :     2

Altus Szychowice      –   Kresy Dołhobyczów   1          : 3

GKS Tarnawatka      –  Perła Telatyn 2          :           2

 

1    (1)   Sparta Wożuczyn          12    31   1     62:10 

2    (2)   AMSPN Hetman II Zamość 11  29        0       49:7 

3    (3)   Legion Komarów            11    21   4     33:20 

4    (4)   Potok Sitno                    11    21   4     42:21 

5    (5)   Perła Telatyn                 11    17   4     28:29 

6    (6) Kresy Dołhobyczów          12       15       7          31:38 

7    (7)   GKS Tarnawatka            11    7     8     17:41 

8    (8) GLKS Jarosławiec             10       4          8          13:60 

9    (9  Altus Szychowice 11       1          10       13:62 

 

Mecze 12/13.05.2012r.

N 16 (Wożuczyn) Sparta Wożuczyn – GKS Tarnawatka

S 11 (Telatyn) Perła Telatyn – Altus Szychowice

N 16 (Dołhobyczów) Kresy Dołhobyczów – AMSPN Hetman II Zamość

N 16 (Komarów) Legion Komarów – Potok Sitno

pauzuje – GLKS Jarosławiec

opracował – mak


Na zdjęciu – Maciej Wójtowicz zdobył medal w Biegu Cukrownika, a w ostatnim meczu zaliczył 2 asysty w barwach Kryształu Werbkowice – BRAWO! (zdj. mak)