LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Piłkarskie rozgrywki z 16/17 września

Dodał: mac

Data dodania: 2006-09-19

Piłkarskie rozgrywki ligowe, drużyn z powiatu hrubieszowskiego w dn. 16/17 września 2006 r.

Reklama

Zamojska Liga Okręgowa
Unia Hrubieszów - Płomień Spartan Nieledew 2:2 (0:2)

Bramki dla Unii zdobyli: Onkiewicz 46 min. i Przeworski 85, dla Płomienia Kożuch 17 i Dycha 21.

Po 7 kolejkach Unia plasuje się 11 miejscu, mając w dorobku 8 pkt. stosunek bramek 11:20, Płomień jest 16. z dorobkiem 4 pkt., a w bramkach 7:18. W tabeli na 1 miejscu jest Spartakus Szarowola z 21 pkt. i w bramkach 28:4.

Następny mecz Unii 23 września (sobota) w Skierbieszowie z Ostoją (10 miejsce w tabeli) od godz. 16:00, natomiast Płomień gra u siebie z Hetmanem II Zamość (5 miejsce) 24 września (niedziela) od godz. 15:00

W Unii, prawdopodobnie ostatni mecz rozegrał bardzo dobry zawodnik Łukasz Kamiński, który udaje się na studia w Warszawie. Tam lub w okolicach będzie chciał kontynuować swoją karierę piłkarską. Życzymy powodzenia !!!

Victoria Łukowa - Kryształ Werbkowice 0:1 (0:0)

Bramkę zdobył Adrian Brzozowski w 76 min.

Po 7 kolejkach Kryształ plasuje się na wysokim 2 miejscu, mając w dorobku 15 pkt. stosunek bramek 12:6, na 3 miejscu w tabeli jest Omega Stary Zamość z 13 pkt.

Następny mecz 24 września (niedziela) od godz. 16:00 w Werbkowicach z liderem rozgrywek Spartakusem Szarowola.

ZAMOJSKA KLASA "A" - GRUPA II

Ruch Machnów N. - Huragan Hrubieszów 2:0 (1:0)

Po 5 kolejkach Huragan zajmuje 10 pozycję z 3 pkt. i w bramkach 5:7.

Następny mecz 24 września (niedziela) od godz. 14:00 u siebie z Nordem Wysokie (2 miejsce w tabeli). Na 1- wszym miejscu jest Sparta Wożuczyn z 15 pkt. w bramkach 18:3.

Kresy Dołhobyczów - Sparta Łabunie 3:0 (0:0)

Po 5 kolejkach Kresy na 12 - tym, jeszcze ostatnim miejscu z dorobkiem 3 pkt. w bramkach 6:18.

Następny mecz 24 września od godz. 15:00 w Krasnobrodzie z Igrosem (6 miejsce).

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych - rocznik 1990 - młodsi

Unia Hrubieszów - Lewart Lubartów 5:0

Bramki strzelili: Bogatko 2, Kolenda 1, Kopczyński 1, Skrzyński 1

Po 5 kolejkach Unia na 1 MIEJSCU z 15 pkt. i w bramkach 20:7, za nimi Avia Świdnik 11 pkt., Opolanin 10 pkt, Huragan Międzyrzec Podl. 9 pkt., Włodawianka 7 pkt., Wisła Puławy 6 pkt. (12 drużyn)

Następny mecz 23 września (sobota) od godz. 11.00 w Opolu z Opolaninem (3 miejsce w tabeli).

Zamojska Klasa "B" - grupa II - 2 kolejka

Jarosławiec - Andoria Mircze 5:1

Po 3 kolejkach Jarosławiec na 6 miejscu z 3 pkt., bramki 6:7, natomiast Andoria na 7 - mym też z 3 pkt., ale w bramkach 8:10.

Następne mecze: 24 września (niedziela) Andoria Mircze - GKS Tarnawatka (5 miejsce w tabeli) od godz. 15:00, GLKS Jarosławiec gra w Telatynie z Perłą (1 miejsce w tabeli) też od 15:00.

Tarnawatka - Altus Szychowice 0:2

Po 3 kolejkach Altus na 2 miejscu w tabeli z 9 punktami, ale w bramkach 7:1, tuż za Perłą T. lecz w bramkach 11:5 (więcej strzelonych).

Następny mecz - pauza, ponieważ w lidze gra 9 drużyn.

27 września (środa) od godz. 15:00 zostaną rozegrane mecze w ramach Pucharu Polski:


Andoria Mircze - Huczwa Tyszowce

Sparta Wożuczyn - Unia Hrubieszów

Graf Chodywańce - Kryształ Werbkowice

Huragan Hrubieszów - Płomień/Spartan Nieledew

Gospodarze na pierwszym miejscu, kto wygra awansuje dalej. Druga runda 11 października od 14:00, trzecia 25 października od 13:00.

Tekst opracował na podstawie Lubelskiego Sport Express i Kroniki Tygodnia (B klasa) - mak

Strona tytułowa - na zdjęciu Łukasz Kamiński

zobacz zdjęcia >>

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: