LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Piłkarskie zespoły rywalizujące pod kierownictwem ZOZPN w sezonie 2019/2020

Dodał: MAK

Data dodania: 2019-08-05

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej na swojej stronie informacyjnej przedstawił zespoły, które będą rywalizować w rozgrywkach ligowych pod jej kierownictwem. Z naszego powiatu do rozgrywek w gronie seniorów przystąpi zaledwie dwie drużyny… Andoria Mircze w klasie A i Huragan Gmina Hrubieszów w klasie B… szkoda, a liczyłem na więcej... Dołhobyczów, Horodło, Trzeszczany, Uchanie...

Reklama


Wykaz zgłoszonych zespołów do rozgrywek sezonu 2019/2020

 


Klasa Okręgowa

1. LKS Olimpia Miączyn

2. LKS Grom Różaniec

3. LKS Olimpiakos Tarnogród

4. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

5. GLKS Omega Stary Zamość

6. MGKS Igros Krasnobród

7. ŁKS Korona Łaszczów

8. STS Gryf Gmina Zamość

9. LKS Metalowiec Goraj

10. LZS Tanew Majdan Stary

11. TKS Huczwa Tyszowce

12. GKS Błękitni Obsza

13. SP Victoria Łukowa-

14. GKS Potok Sitno

15. LKS Cosmos Józefów

 16. GKS Sparta Wożuczyn

 

Klasa A

 

1. LKS Szumy Susiec

2. GLKS Granica Lubycza Królewska

3. LKS Orion Dereźnia

4. GKS Orzeł Tereszpol

5. KS Włókniarz Frampol

6. GKS Andoria Mircze

7. GLKS Graf Chodywańce

8. SP Piast Babice

9. LZS Tarpan Korchów-

10. KS Sokół Zwierzyniec

11. KS Tur Turobin

12. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

13. GKS Sparta Łabunie-

14. LKS Orkan Bełżec-


Klasa B gr. I:

1. KS Wola Różaniecka Luchów

2. KS Rakovia Rakówka

3. GKS Aleksandria Aleksandrów

4. GKS Relax Księżpol

5. KP LZS Albatros Biszcza

6. GKS Relax Radecznica

7. KS Alwa Brody Małe

8. Stowarzyszenie Sportowe Huragan Chmielek

9. BKS Bodaczów

10. KS Olender Sól

11. LZS Wrzos Szyszków-


Klasa B gr. II:

1. GKS Tarnawatka

2. GKS Huragan Hrubieszów

3. PKS Metanoja Lipsko

4. STS Gryf II Gmina Zamość

5. GKS Ostoja Skierbieszów

6. GKS Perła Telatyn

7. SKS Ruch Machnów Nowy

8. GKS Szyszła Tarnoszyn

9. LKS Orion Stihl Jacnia

10. GKS Delta Nielisz

11. GKS Perła Deszkowice


Okręgowa Liga Juniorów Starszych

(2001, 2002, 2003, 2004 za zgodą lekarza sportowego)

1. LKS Olimpia Miączyn

2. LKS Olimpiakos Tarnogród

3. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

4. GLKS Omega Stary Zamość

5. LKS Orion Dereźnia

6. LZS Tanew Majdan Stary

7. GKS Ostoja Skierbieszów

8. TKS Huczwa Tyszowce

9. GKS Błękitni Obsza

10. SP Victoria Łukowa

11. GKS Szyszła Tarnoszyn

12. MLKS Kryształ Werbkowice


Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

(2003,2004,2005, 2006 za zgodą lekarza sportowego)

1. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

2. LKS Szumy Susiec

3. GKS Relax Księżpol

4. GLKS Granica Lubycza Królewska

5. MGKS Igros Krasnobród

6. ŁKS Korona Łaszczów

7. GKS Orzeł Tereszpol

8. KS Włókniarz Frampol

9. LKS Metalowiec Goraj

10. DKS Gaudium Zamość

11. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

12. LKS Cosmos Józefów

13. GKS Sparta Wożuczyn

14. MLKS Kryształ Werbkowice

15. KS Olender Sól


Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych

(2005,2006,2007 za zgodą lekarza sportowego)

1. LKS Olimpia Miączyn

2. LKS Grom Różaniec

3. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn

4. LKS Szumy Susiec

5. GKS Relax Księżpol

6. LKS Orion Dereźnia

7. MGKS Igros Krasnobród

8. TKS Huczwa Tyszowce

9. SP Victoria Łukowa

10. KS Sokół Zwierzyniec

11. GLKS Omega Stary Zamość

12. GLKR-S Olimp Mircze


Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych

(2006,2007,2008 za zgodą lekarza sportowego)

1. GKS Aleksandria Aleksandrów

2. GLKS Granica Lubycza Królewska

3. GKS Relax Radecznica

4. GKS Orzeł Tereszpol

5. STS Gryf Gmina Zamość

6. LZS Tanew Majdan Stary

7. LKS Metalowiec Goraj

8. SP Piast Babice

9. LKS Orkan Bełżec


Okręgowa Liga Młodzików Starszych

(2007,2008,2009 za zgodą lekarza sportowego)

 1. LKS Olimpiakos Tarnogród

2. LKS Szumy Susiec

3. GKS Huragan Hrubieszów

4. ULKS Zryw Ulhówek

5. MGKS Igros Krasnobród

6. KS Włókniarz Frampol

7. GKS Ostoja Skierbieszów

8. APN Biłgorajczyki

9. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

10. LZS Tarpan Korchów

11. DKS Gaudium Zamość

12. KS Sokół Zwierzyniec

13. KS Tur Turobin

14. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

15. LKS Cosmos Józefów-

16. GKS Błękitni Obsza

17. MLKS Kryształ Werbkowice

18. KS Olender Sól

19. GLKR-S Olimp Mircze

20. GKS Delta Nielisz


Okręgowa Liga Młodzików Młodszych

(2008,2009,2010 za zgodą lekarza sportowego)

1. OSiR Biłgoraj

2. LKS Olimpia Miączyn

3. GLKS Omega Stary Zamość

4. GKS Relax Księżpol

5. GLKS Granica Lubycza Królewska

6. ŁKS Korona Łaszczów

7. GLKS Graf Chodywańce

8. AMSPN Hetman Zamość

9. TKS Huczwa Tyszowce

10. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

11. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

12. GKS Sparta Łabunie

13. LKS Orkan Bełżec


Orlik Starszy - turniejowo (2009)

1. OSiR Biłgoraj

2. LKS Szumy Susiec

3. UKS Football Academy Biłgoraj

4. ULKS Zryw Ulhówek

5. MGKS Igros Krasnobród

6.  AMSPN Hetman Zamość

7. DKS Gaudium I Zamość

8. DKS Gaudium II Zamość

9. DKS Gaudium III Zamość

10. KS Sokół Zwierzyniec

11. KS Tur Turobin

12. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

13. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski-

14. GKS Potok Sitno


Orlik Młodszy - turniejowo (2010)

1. OSiR Biłgoraj

2. LKS Grom Różaniec

3. BKS Biłgoraj

4. UKS Football Academy Biłgoraj

5. STS Gryf Gmina Zamość

6. GKS Andoria Mircze

7. AMSPN Hetman Zamość

8. MSPN Roztocze Szczebrzeszyn

9. MKS Unia Hrubieszów

10. SKS Ruch Machnów Nowy

11. DKS Gaudium Zamość

12. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

13. GKS Potok Sitno

14. MLKS Kryształ Werbkowice

15. GKS Sparta Wożuczyn

16. GKS Perła Telatyn-

17. LKS Olimpiakos Tarnogród


Żak Starszy - turniejowo (2011)

1. LKS Olimpia Miączyn

2. LKS Olimpiakos Tarnogród

3. UKS Football Academy Biłgoraj

4. GLKS Granica Lubycza Królewska

5. AMSPN Hetman Zamość

6. MKS Unia Hrubieszów

7. DKS Gaudium Zamość

8. GKS Pogoń 96 Łaszczówka

9. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

10. KS Olender Sól


Żak Młodszy - turniejowo (2012)

1. BKS Biłgoraj

2. UKS Football Academy Biłgoraj

3. STS Gryf I Gmina Zamość

4. STS Gryf II Gmina Zamość

5.  AMSPN Hetman Zamość

6. DKS Gaudium Zamość



Opracował – mak

Fot. Strona fb Andorii Mircze


Podziel się:
« wstecz