LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Podsumowanie szachowego Grand Prix 2019 w Gminie Hrubieszów

Dodał: may

Data dodania: 2019-06-10

Zakończenie roku szkolnego jest okazją do posumowania edukacji szachowej w szkołach.

Reklama

 

Rozszerzanie podstawy programowej matematyki w klasach I i II, a od września w klasach III o zagadnienia szachowe, pozwala dyrektorom i samorządom na szersze zainteresowanie środowisk szachami.

Mój system nauki i popularyzacji szachów w cyklu comiesięcznych Turniejów Szachowych o Puchary Wójtów, pozwala na wyłonienie i doskonalenie reprezentacji szkół do eliminacji powiatowych i wojewódzkich, wspiera także naukę szachów w klasach młodszych.

 

Do najmocniejszych szachistów w SP Moniatycze należą:

Juniorzy - roczniki 2003-2005:

1. Natalia Trubacz, 2. Emilia Tokarska.

1. Piotr Jastrzębski, 2. Kamil Wymiatał, 3. Sebastian Szewczuk.

Juniorzy młodsi - roczniki 2006-2008:

1. Oktawia Jaworska, 2. Karolina Muzyczuk, 3. Milena Biber,

1. Sebastian Cebula, 2. Kamil Repeć, 3. Bartłomiej Cebula,

Młodzicy - roczniki 2009 i młodsi:

1. Aleksandra Perkman, 2. Aleksandra Dąbrowska, 3. Magdalena Graf.

 

Do najmocniejszych szachistów w SP Czerniczynie należą:

Juniorzy - roczniki 2003-2005:

1. Kinga Jerzyk, 2. Wiktoria Pokrywka.

1. Szymon Wróblewski, 2. Bartłomiej Skorupa, 3. Oskar Kaczkowski.

Juniorzy młodsi - roczniki 2006-2008:

1. Katarzyna Woźniak, 2. Maja Paluch, 3. Wiktoria Krupińska.

1. Bartłomiej Turosz, 2. Krystian Skorupa, 3. Dawid Czychański.

Młodzicy - roczniki 2009 i młodsi:

1. Weronika Pawłowicz, 2. Małgorzata Surma, 3. Milena Szczerbik,

1. Łukasz Kobielarz, 2. Dominik Stańczak, 3. Sebastian Kasprzak.

 

Do najmocniejszych szachistów w SP Mieniany należą:

Juniorzy - roczniki 2003-2005:

1. Zuzanna Kusiak,

1. Olivier Puchała, 2. Konrad Flis, 3. Hubert Martyniuk.

Juniorzy młodsi - roczniki 2006-2008:

1. Monika Kanonienko,

1. Mikołaj Dąbrowski, 2. Filip Kowalewski, 3. Paweł Skindzier,

Młodzicy - roczniki 2009 i młodsi:

1. Daria Żak, 2. Amelia Iracka, 3. Emilia Hryniak,

1. Szymon Curyło, 2. Patryk Tokarski, 3. Karol Pawelec.

 

Do najmocniejszych szachistów w SP Ślipcze należą:

Juniorzy - roczniki 2003-2005:

1. Marta Borsuk, 2. Weronika Rodzik, 3. Gabriela Kulczyńska,

1. Przemysław Tokarczuk, 2. Krystian Jezierski, 3. Karol Jantas,

Juniorzy młodsi - roczniki 2006-2008:

1. Nikola Kania, 2. Kinga Gąsiorowska, 3. Aleksandra Niedźwiedź,

1. Mateusz Kupiec, 2. Jakub Drzygało, 3. Karol Jezierski,

Młodzicy - roczniki 2009 i młodsi:

1. Monika Smal, 2. Natalia Gąsiorowska, 3. Róża Bartecka,

1. Karol Kania, 2. Hubert Czugała, 3. Filip Sułek.

 

Zawodnicy za miejsca pierwsze otrzymują Puchary Wójta, za miejsca 2 i 3 otrzymują medale srebrne i brązowe. Wszyscy otrzymują dyplomy.

Gratuluję sukcesów szachowych i szkolnych, życzę wesołych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.

 

Sędzia i Instruktor Szachowy

Mieczysław Pszeniczka

Podziel się:
« wstecz