Powiatowa Gimnazjada LA

W dniu 21 maja 2012 r. w Hrubieszowie na stadionie HOSiR odbyły się Gimnazjalne Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. W zawodach udział wzięło 212 uczniów (128 chłopców i 84 dziewcząt) z 10 szkół.

Reklamy

DZIEWCZĘTA

100 m

Lp Nazwisko i imię Rocznik Szkoła Wynik Finał
1 Sykut Kamila 97 ZS 2 GP Hrubieszów 14,20 14,35
2 Kaczanowska Wioleta 96 G 2 Hrubieszów 14,57 14,51
3 Mil Karolina 97 G 2 Hrubieszów 14,64 14,62
4 Omiecińska Agnieszka 97 G Werbkowice 14,80 14,97
5 Barańczuk Gabriela 96 G 2 Hrubieszów 14,75 15,18
6 Mroczkowska Edyta 97 G Dołhobyczów 14,94 15,74
7 Pyrz Agnieszka 97 G Horodło 15,00
8 Trybuła Agata 98 G Mircze 15,01
9 Kaczanowska Dominika 98 G Uchanie 15,16
10 Zachaj Patrycja 97 G 1 Hrubieszów 15,18
11 Śniadowska Jessica 97 G 1 Hrubieszów 15,25
12 Baj Karolina 98 ZS 2 GP Hrubieszów 15,35
13 Wrona Ewelina 96 G 1 Hrubieszów 15,41
14 Majkut Klaudia 98 ZS 2 GP Hrubieszów 15,76
15 Badyła Dominika 97 G Mircze 15,99
16 Semenowicz Sylwia 98 G Horodło 16,25
17 Szczepańska Dagmara 97 G Dołhobyczów 16,43
18 Gliniak Elżbieta 98 G Trzeszczany 16,57
19 Furmaga Agnieszka 98 G Trzeszczany 16,72
20 Krzywonos Bożena 96 G Trzeszczany 16,72
21 Wrońska Ewa 98 G Horodło 16,84
22 Zebzda Monika 96 G Horodło 14,13 PK

300 m

Lp Nazwisko i imię Rocznik Szkoła Wynik
1 Barczuk Patrycja 97 G Horodło 47,92
2 Rapa Magdalena 97 G 2 Hrubieszów 49,54
3 Talarowska Karina 98 G Mircze 50,32
4 Martula Paulina 97 G 1 Hrubieszów 50,74
5 Zdun Katarzyna 96 G 1 Hrubieszów 51,28
6 Mazur Katarzyna 96 ZS 2 GP Hrubieszów 51,76
7 Flaks Klaudia 98 ZS 2 GP Hrubieszów 54,61
8 Kubacka Aleksandra 97 G Horodło 55,76
9 Węgorek Jagoda 96 ZS 2 GP Hrubieszów 56,91
10 Ufnal Oliwia 98 G Uchanie 63,00
11 Raczyńska Monika 97 G Trzeszczany 69,49

600 m

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik
1 Ciesielczuk Wiktoria 98 G 3 Hrubieszów 1:56,97
2 Paluch Alicja 96 G Mircze 1:57,24
3 Suchowska Paula 98 G 3 Hrubieszów 1:58,84
4 Prus Barbara 98 ZS 2 GP Hrubieszów 2:04,47
5 Kliszcz Gabriela 98 G Werbkowice 2:13,19
6 Pęk Justyna 97 ZS 2 GP Hrubieszów 2:29,09

1000 m

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik
1 Kaczyńska Beata 96 G Horodło 4:02,57
2 Janik Anita 97 G Horodło 4:07,61
3 Bajerczak Dorota 98 G Horodło 4:45,64

Skok w dal

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik
1 Zebzda Monika 96 G Horodło 4,96
2 Radomska Anna 98 G 3 Hrubieszów 4,61
3 Powroźnik Iwona 96 G Uchanie 4,46
4 Kmiecik Magdalena 96 ZS 2 GP Hrubieszów 4,33
5 Chodun Joanna 98 G 3 Hrubieszów 4,32
6 Misiak Małgorzata 98 G Trzeszczany 4,17
7 Kruk Kamila 96 G Uchanie 4,08
8 Roman Aleksandra 97 G Mircze 3,99
9 Bożek Emilia 97 G Werbkowice 3,93
10 Bartosiuk Brygida 97 G Trzeszczany 3,87
11 Karwacka Ewelina 96 G Mircze 3,78
12 Bieniak Marlena 97 G Trzeszczany 3,45
13 Antczak Dominika 98 G 2 Hrubieszów 3,42
14 Kucyk Paulina 96 ZS 2 GP Hrubieszów 3,17

Skok wzwyż

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik
1 Konsowicz Ewa 98 ZS 2 GP Hrubieszów 138
2 Tomaszewska Izabela 96 G Mircze 135
3 Gajewska Ewelina 97 ZS 2 GP Hrubieszów 135
4 Mosek Aleksandra 98 G 1 Hrubieszów 120
5 Paprot Justyna 96 G Werbkowice 120

Pchnięcie kulą

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik
1 Zając Dominika 97 G 3 Hrubieszów 8,95
2 Buta Monika 96 G 3 Hrubieszów 8,63
3 Szostakiewicz Dorota 96 G Werbkowice 8,49
4 Jeczeń Natalia 97 G Horodło 8,19
5 Teresińska Angelika 97 G Mircze 8,10
6 Tokarczuk Dorota 96 G Uchanie 7,91
7 Luchowska Patrycja 97 G Werbkowice 7,63
8 Marzęta Klaudia 97 G Trzeszczany 7,57
9 Hukaluk Katarzyna 98 ZS 2 GP Hrubieszów 7,29
10 Sądej Karolina 96 G 1 Hrubieszów 7,20
11 Frąc Justyna 96 ZS 2 GP Hrubieszów 7,03
12 Mackiewicz Łucja 98 G 3 Hrubieszów 7,02
13 Skoczylas Aleksandra 97 G Horodło 7,01
14 Lizun Aleksandra 96 ZS 2 GP Hrubieszów 6,98
15 Jaskowiak Klaudia 98 G 1 Hrubieszów 6,90
16 Pukaluk Aleksandra 96 G Mircze 6,73
17 Litwin Angelika 96 G Trzeszczany 6,58
18 Niedźwiedź Klaudia 97 G Horodło 6,31

Rzut oszczepem

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik
1 Sidorowicz Joanna 98 G 2 Hrubieszów 20,20
2 Karpińska Arleta 96 G Horodło 17,00
3 Usowska Izabela 97 G Horodło 16,50
4 Brzozowska Aleksandra 97 G Horodło 15,90
5 GąsiorKarolina 98 G 2 Hrubieszów 15,38

Sztafeta 4×100 m

Lp Nazwisko i imię Szkoła Wynik
1 Mil, Rapa, Kaczanowska, Barańczuk G 2 Hrubieszów 57,52
2 Pyrz A, Barczuk P., Semenowicz S., Zebzda M. G Horodło 57,97
3 Zając, Chodun, Radomska, Łyko G 3 Hrubieszów 58,41
4 Sykut K, Mazur K, Prus B, Węgorek J ZS 2 GP Hrubieszów 60,44
5 Tabuła, Badyła, Talarowska, Karwacka Mircze 60,60
6 Koryszko M, Bożek E., Luchowska P., Kliszcz G G Werbkowice 62,06
7 Gliniak E, Furmaga A, Krzywonos B, Bartosiuk B G Trzeszczany 64,22

 

 

CHŁOPCY

100 m

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik Finał
1 Łopocki Michał 96 G 1 Hrubieszów 11,28 11,37
2 Małyszka Paweł 97 G 3 Hrubieszów 12,13 11,74
3 Malesa Arkadiusz 97 G 1 Hrubieszów 11,76 12,11
4 Szelepajło Kamil 96 G Mircze 12,04 12,38
5 Moskwa Michał 97 G Mircze 12,48 12,39
6 Stepaniuk Marcin 97 G 2 Hrubieszów 12,50 12,58
7 Niemczyk Igor 97 G 2 Hrubieszów 12,78
8 Jurkiewicz Michał 97 ZS 2 GP Hrubieszów 12,80
9 Szałata Szymon 96 G Trzeszczany 12,80
10 Bachta Dominik 96 G Dołhobyczów 12,88
11 Gontarz Paweł 97 G Uchanie 13,07
12 Tabuła Rafał 97 G 2 Hrubieszów 13,07
13 Skoczylas Dominik 98 G 3 Hrubieszów 13,17
14 Nowosadzki Kamil 97 G Trzeszczany 13,18
15 Horszczaruk Grzegorz 96 G Uchanie 13,23
16 Hossin Damian 98 ZS 2 GP Hrubieszów 13,31
17 Stadnicki Kacper 97 ZS 2 GP Hrubieszów 13,37
18 Łuczyniec Rafał 97 G Horodło 13,38
19 Czarnecki Sebastian 96 G Werbkowice 13,64
20 Gularowski Tomasz 96 G Horodło 13,66
21 Strycharczuk Mariusz 96 G Werbkowice 14,09
22 Panek Patryk 98 G Horodło 14,11
23 Czerniak Oktawian 98 G 3 Hrubieszów 14,54
24 Rot Adrian 96 G Trzeszczany 14,96

 

300 m

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik
1 Chachler Albert 96 G 3 Hrubieszów 39,78
2 Muzyczuk Dawid 96 G Trzeszczany 40,69
3 Załoga Bartosz 97 ZS 2 GP Hrubieszów 41,67
4 Smalej Michał 96 G Trzeszczany 41,68
5 Winiarczyk Wojciech 96 G Uchanie 42,73
6 Bucior Szymon 97 G. Dołhobyczów 42,96
7 Wroński Kamil 96 G Horodło 43,58
8 Abramiuk Bartosz 97 G Werbkowice 43,64
9 Gajewski Przemysław 97 G Horodło 43,67
10 Szuryński Piotr 98 G 1 Hrubieszów 44,01
11 Korzec Albert 97 G Dołhobyczów 44,03
12 Rewer Kamil 96 G 2 Hrubieszów 44,54
13 Jeleń Marcin 97 G Trzeszczany 44,91
14 Klamer Łukasz 97 G Mircze 44,94
15 Dańczuk Michał 96 G Horodło 45,24
16 Wygadańczuk Łukasz 98 G 1 Hrubieszów 45,59
17 Załoga Marcin 97 G Mircze 46,08
18 Niedźwiedź Bartłomiej 96 G Mircze 46,38
19 Januszkiewicz Daniel 98 G 3 Hrubieszów 46,68
20 Pleczuk Dominik 96 G Uchanie 48,18
21 Jasina Jarosław 97 ZS 2 GP Hrubieszów 48,43
22 Otrocki Eryk 97 ZS 2 GP Hrubieszów 48,68
23 Antonowicz Hubert 98 G 1 Hrubieszów 49,38

1000 m

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik
1 Dyjak Damian 96 G Trzeszczany 3:00,60
2 Kazan Dominik 96 G 3 Hrubieszów 3:04,28
3 Wójcik Sebastian 96 G Uchanie 3:04,48
4 Hraciuk Patryk 96 G 2 Hrubieszów 3:04,56
5 Woźniak Michał 97 G 2 Hrubieszów 3:05,23
6 Wiejak Michał 96 G 3 Hrubieszów 3:06,06
7 Szlonzak Przemysław 96 G 3 Hrubieszów 3:08,69
8 Ślusarz Grzegorz 97 G Werbkowice 3:09,07
9 Koper Paweł 98 ZS 2 GP Hrubieszów 3:14,48
10 Grzeszczuk Grzegorz 96 G Dołhobyczów 3:14,73
11 Skorupki Sebastian 96 G Werbkowice 3:15,48
12 Słotwiński Dariusz 98 G 2 Hrubieszów 3:16,26
13 Małyszek Szymon 96 G Mircze 3:21,17
14 Kaczanowski Bartłomiej 97 G Horodło 3:22,32
15 Malinowski Adrian 96 G Horodło 3:23,18
16 Borowski Michał 98 G Horodło 3:26,22
17 Bobak Marek 97 ZS 2 GP Hrubieszów 3:27,26
18 Mazur Tomasz 98 ZS 2 GP Hrubieszów 3:51,09

 

2000 m

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik
1 Sławiński Kamil 96 G Horodło 7:03,31
2 Umer Przemysław 96 G Mircze 7:13,58
3 Kot Kamil 96 G Horodło 7:19,92
4 Maciejewski Przemysław 98 G Horodło 7:38,88
5 Baranowski Michał 98 G 2 Hrubieszów 10:04,15
6 Jóźwiak Krystian 98 G 2 Hrubieszów 11:41,72
PK Korzec Albert 97 G Dołhobyczów 7:43,40

Skok w dal

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik
1 Nowosad Kacper 96 G 3 Hrubieszów 5,68
2 Sacharczuk Jakub 97 G 3 Hrubieszów 5,48
3 Kosmala Mateusz 96 G Horodło 5,37
4 Tokarski Bartek 96 G Dołhobyczów 5,23
5 Kowalczuk Patryk 96 ZS 2 GP Hrubieszów 5,20
6 Michalski Mateusz 96 G Trzeszczany 5,17
7 Brzozowski Patryk 96 G Uchanie 5,10
8 Kuźmiński Marek 96 G 2 Hrubieszów 5,06
9 Fal Jakub 98 G Dołhobyczów 4,92
10 Pańko Kajetan 96 ZS 2 GP Hrubieszów 4,87
11 Michowicz Karol 97 G 1 Hrubieszów 4,87
12 Bednarczuk Rafał 97 G Werbkowice 4,85
13 Wiak Krystian 96 G Mircze 4,80
14 Romak Michał 96 G Horodło 4,78
15 Patyjewicz Michał 97 G Horodło 4,63
16 Strycharczuk Artur 98 G Werbkowice 4,44
17 Antczak Marcin 97 G 1 Hrubieszów 4,05
18 Najczuk Dominik 98 G Trzeszczany 4,03
19 Kozicki Adrian 98 G Trzeszczany 3,53

Skok wzwyż

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik
1 Laszuk Sebastian 97 G Mircze 163
2 Dec Szymon 97 G Werbkowice 160
3 Milewicz Piotr 97 G Mircze 160
4 Bodejko Adrian 97 G Werbkowice 160
5 Kościowski Eryk 96 G 2 Hrubieszów 155
6 Jonak Patryk 97 G. Horodło 155
7 Kusztykiewicz Konrad 97 G Mircze 145
8 Kucharski Mateusz 96 G 1 Hrubieszów n.zal.

Pchnięcie kulą

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik
1 Łamejko Krystian 96 G 2 Hrubieszów 11,67
2 Prystupa Marcin 96 G Trzeszczany 11,17
3 Stepaniuk Michał 96 ZS 2 GP Hrubieszów 10,94
4 Soniak Tomasz 96 G Werbkowice 10,94
5 Litaszewski Krzysztof 97 G Werbkowice 10,93
6 Korkosz Stanisław 96 G 2 Hrubieszów 10,77
7 Magdziak Konrad 96 G 3 Hrubieszów 10,61
8 Wierzbicki Mariusz 96 G Horodło 10,30
9 Pirogowicz Paweł 96 G 2 Hrubieszów 10,15
10 Kujawski Bartłomiej 96 G Horodło 9,95
11 Kędziera Daniel 96 ZS 2 GP Hrubieszów 9,52
12 Zdunek Maciej 97 G 1 Hrubieszów 9,41
13 Hulak Krystian 96 G Mircze 9,28
14 Ożóg Daniel 96 G Uchanie 9,09
15 Kwiatkowski Szymon 96 ZS 2 GP Hrubieszów 8,95
16 Juźwiak Krystian 96 G Horodło 8,81
17 Zając Cezary 96 G Trzeszczany 8,57
18 Szukał Hubert 96 G Uchanie 8,57
19 Radelczuk Dawid 96 G 1 Hrubieszów 8,52
20 Łubkowski Przemysław 96 G 3 Hrubieszów 8,31

Rzut oszczepem

Lp Nazwisko i imię Rocznik szkoła Wynik
1 Gardzioła Piotr 96 G 1 Hrubieszów 34,50
2 Marczuk Marcin 96 G Dołhobyczów 33,04
3 Kwaśny Ernest 97 G Werbkowice 32,60
4 Bajdocha Michał 96 G Dołhobyczów 31,34
5 Motyl Michał 96 G Dołhobyczów 30,72
6 Chmielewski Marek 97 G 2 Hrubieszów 29,45
7 Kościuk Michał 96 G Horodło 27,50
8 Kania Dominik 96 G 1 Hrubieszów 25,24
9 Łukasiuk Grzegorz 97 G Werbkowice 19,38

Sztafeta 4×100 m

Lp Nazwisko i imię szkoła Wynik
1 Łopocki M, Antczak M, Budny Ł, Malesa A G 1 Hrubieszów 47,94
2 Nowosad, Chachler, Wiejak, Małyszka G 3 Hrubieszów 48,35
3 Moskwa, Laszuk, Wiak, Szelepajło G Mircze 48,51
4 Niemczyk, Tabuła, Stepaniuk, Kościowski G 2 Hrubieszów 49,00
5 Pańko, Załoga, Stadnicki, Hossin ZS 2 GP Hrubieszów 50,46
6 Bachta , Tokarski , Bajdocha , Grzeszczuk G. Dołhobyczów 51,50
7 Abramiuk B., Dec Sz., Kwaśny E., Czarnecki S G Werbkowice 52,56
8 Nowosadzki K, Rot A, Michalski M, Szałata Sz G Trzeszczany 52,57
9 Kosmala Gularowski Łuczyniec Dańczuk G Horodło 53,08

 

Awans na zawody rejonowe uzyskało po 3 najlepszych zawodników i zawodniczek z każdej konkurencji oraz najlepsze dwie sztafety.

Zawody rejonowe odbędą się 29.05.2012 r. w Zamościu.

Podziękowania dla Urzędu Miasta i Dyrektora HOSiR za udostępnienie obiektów w celu przeprowadzenia zawodów oraz nauczycieli za pomoc w ich przeprowadzeniu.

 

KOMUNIKAT – plik do pobrania

Komunikat opracował Mirosław Kamień (PSZS)