REKLAMA

C3 JB Hurtownia

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Powiatowa Gimnazjada SZS chłopców w piłce koszykowej - Trójka najlepsza

Dodał: mac

Data dodania: 2013-01-16

Koszykarze Trójki nie mieli sobie rónych i wygrali powiatowy turniej Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego w piłce koszykowej.

Reklama

16 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie rozegrano powiatowe zawody Gimnazjady SZS chłopców w piłce koszykowej. Turniej wygrała drużyna Trójki, drugie miejsce zajął zespół Staszica i to te dwie drużyny reprezentować będą powiat hrubieszowski w zawodach rejonowych (w roku ubiegłym drużyna Trójki wygrała finał rejonowy, dzięki czemu nasz powiat ma prawo wprowadzenia dwóch drużyn).

W turnieju udział wzięły cztery reprezentacje gimnazjalne: Zespół Szkół Miejskich nr 1 (Jedynka), Zespół Szkół Miejskich nr 2 (Dwójka), Zespół Szkół Miejskich nr 3 (Trójka), Zespół Szkół nr 2 (Staszic). Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym".

 

 

Wyniki pojedynków:

Zespół Szkół Miejskich nr 1 - Zespół Szkół Miejskich nr 2     19 - 16
Zespół Szkół Miejskich nr 3 - Zespół Szkół nr 2               21 - 6
Zespół Szkół Miejskich nr 3 - Zespół Szkół Miejskich nr 1     43 - 9
Zespół Szkół nr 2 - Zespół Szkół Miejskich nr 2               32 - 20 
Zespół Szkół nr 2 - Zespół Szkół Miejskich nr 1               29 - 22
Zespół Szkół Miejskich nr 3 - Zespół Szkół Miejskich nr 2     37 - 14 
 
 
 
Kolejność drużyn w turnieju:
1. Zespół Szkół Miejskich nr 3 (Trójka)
2. Zespół Szkół nr 2 (Staszic)
3. Zespół Szkół Miejskich nr 1 (Jedynka)
4. Zespół Szkół Miejskich nr 2 (Dwójka)
 
 

Składy drużyn:

 

Z.S.M. Nr 1

1. Pogwizd Karol
2. Pogwizd Konrad
3. Momot Michał
4. Szuryński Piotr
5. Chorzępa Dawid
6. Wojciechowski Bartłomiej
7.  Borusiewicz Mateusz
8. Zybura Cezary
9. Malesa Arkadiusz

Nauczyciel: Andrzej Podlewski

 

Z.S.M. Nr 2

1. Stepaniuk Marcin
2. Niemczyk Igor
3. Baran Jakub
4. Powęzka Maciej
5. Woźniak Michał
6. Malec Artur
7. Tabuła Rafał
8. Zieliński Szymon
9. Kasprzak Hubert
10. Gieleta Konrad
11. Ciesielczuk Mikołaj

Nauczyciel: Robert Jóźwiak

 

Z.S.M. Nr 3

1. Jóźwiak Damian
2. Krasocki Bartek
3. Czerniak Oktawian
4. Kazan Kacper
5. Popławski Kacper
6. Fijołek Patryk
7. Skoczylas Dominik
8. Chachler Hubert
9. Chachler Bartek
10. Orzechowski Miłosz
11. Traczuk Krystian
12. Frankiewicz Kamil
13. Gardyński Albert

Nauczyciel: Kamil Wojciechowski

 

Z.S. Nr 2

1. Borsukiewicz Szymon
2. Kasperski Bartosz
3. Tadla Radosław
4. Mękal Konstanty
5. Żmuda Cezary
6. Kapuściński Karol
7. Sędłak Bartosz
8. Jasina Jarosław
9. Gnieciak Maciej
10. Gumiela Michał
11. Sztuk Karol 
 
Nauczyciel: Andrzej Pochylczuk
 
 
Mecze sędziowali: Rafał Szumiata, Czesław Drączkowski, Kamil Wojciechowski i Andrzej Podlewski. Tablicę wyników obsługiwały uczennice i uczniowie Trójki.
 
 
Komunikat opracował - Maciej Łyko
Podziel się:
« wstecz

GALERIA: