Powiatowa Gimnazjada w tenisie stołowym

12 października 2010 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie odbyły się zawody powiatowe indywidualnej Gimnazjady w tenisie stołowym.

Reklamy

u>Komunikat z Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym
rozegranych 12.10.2010 r. w hali SP – 2 w Hrubieszowie
w ramach Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego

DZIEWCZĘTA

1 miejsce
Wójcicka Marta G 1 Hrubieszów

2 miejsce
Wójcicka Dorota G 1 Hrubieszów

3 miejsce
Mazurek Monika G. Przewodów

4 miejsce
Wiatrzyk Katarzyna G. Mircze

5 miejsce
Mazur Agata G. Uchanie

6 miejsce
Ciężka Justyna G. Uchanie

7/8 miejsce
Paluch Alicja G. Mircze
Lewandowska Joanna ZS nr 2 GP Hrubieszów

9/12 miejsce
Karczewska Karolina G. Przewodów
Kruk Kamila G. Uchanie
Teresińska Angelika G. Mircze
Wyskiel Katarzyna G. Werbkowice

13/16 miejsce
Drewniak Katarzyna G. Werbkowice
Klimkowicz Magdalena G. Werbkowice
Rybczyńska Aleksandra ZS G. Sahryń
Zielińska Iwona G 3 Hrubieszów

17/24 miejsce
Baryła Dorota ZS PG Kryłów
Dyl Małgorzata ZS PG Kryłów
Jaskuła Katarzyna ZS nr 2 GP Hrubieszów
Kropop Diana ZS nr 2 GP Hrubieszów
Mazur Natalia G. Uchanie
Pokrywka Paulina ZS G. Sahryń
Smyk Jagoda G 2 Hrubieszów
Wiśniewska Katarzyna G 3 Hrubieszów

25/32 miejsce
Bronicka Kinga G 3 Hrubieszów
Dziuba Paulina G 3 Hrubieszów
Krupa Żaneta ZS PG Kryłów
Kusztykiewicz Paulina ZS G. Sahryń
Musur Ada G. Werbkowice
Nawój Katarzyna G. Mircze
Smaga Patrycja G. Moniatycze
Wdowiak Karolina ZS G. Sahryń

33/35 miejsce
Boruta Anna ZS PG Kryłów
Kaczoruk Kinga ZS nr 2 GP Hrubieszów
Marczuk Dagmara G 2 Hrubieszów

CHŁOPCY

1 miejsce
Margol Sylwester G 1 Hrubieszów

2 miejsce
Niedźwiedź Bartek G. Mircze

3 miejsce
Malowany Krystian G 3 Hrubieszów

4 miejsce
Kowalczuk Patryk ZS nr 2 GP Hrubieszów

5 miejsce
Esing Ernest ZS nr 2 GP Hrubieszów

6 miejsce
Wawrzaszek Adrian G 1 Hrubieszów

7/8 miejsce
Łopocki Michał G 1 Hrubieszów
Małyszek Szymon G. Mircze

9/12 miejsce
Kropop Dawid G. Werbkowice
Krygiel Patryk G 3 Hrubieszów
Polak Łukasz G. Mircze
Woś Krzysztof G. Przewodów

13/16 miejsce
Bukowski Tomasz G. Przewodów
Hraciuk Patryk G 2 Hrubieszów
Nowicki Krzysztof G. Uchanie
Sędłak Marcin ZS PG Kryłów

17/24 miejsce
Czapski Przemysław G. Uchanie
Gorajek Michał G 3 Hrubieszów
Harapiuk Kamil G 1 Hrubieszów
Jakubiak Konrad ZS G. Sahryń
Kawula Rafał ZS G. Sahryń
Skawiński Szymon ZS nr 2 GP Hrubieszów
Solak Jakub G. Moniatycze
Zając Bartłomiej G. Moniatycze

25/32 miejsce
Brzozowski Jerzy G 2 Hrubieszów
Donoch Piotr G. Werbkowice
Kłodziński Iwo G 3 Hrubieszów
Kotowski Jacek ZS G. Sahryń
Umer Przemysła3w G. Mircze
Wawer Dariusz G. Werbkowice
Wolanin Łukasz ZS PG Kryłów
Złotko Radosław G. Uchanie

33/41 miejsce
Drączkowski Kamil ZS PG Kryłów
Jaworski Łukasz G. Moniatycze
Kościowski Eryk G 2 Hrubieszów
Ligocki Szymon ZS G. Sahryń
Łuszczak Patryk G. Werbkowice
Malec Andrzej G 2 Hrubieszów
Matysiak Piotr ZS PG Kryłów
Germański Adrian G. Uchanie
Kluczek Paweł ZS nr 2 GP Hrubieszów

Pięciu najlepszych zawodników i zawodniczek uzyskało awans do finału rejonowego, który odbędzie się w Szczebrzeszynie w dniu 22.10.2010 r.

Chciałbym złożyć podziękowania Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie za udostępnienie hali i możliwość przeprowadzenia zawodów oraz pani Marzannie Bieleckiej, panu Czesławowi Drączkowskiemu i innym nauczycielom zespołów uczestniczących w zawodach za sędziowanie i ich przeprowadzenie.

***

Ze sportowym pozdrowieniem
Mirosław Kamień
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy