LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Powiatowa Licealiada SZS - Liga LA - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2018-10-11

25 września na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się powiatowe zawody Licealiady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) drużynowej ligi lekkoatletycznej.

 

 

Wyniki Licealiady Liga Lekkoatletyczna Dziewczęta

 

1 miejsce ZS nr 2 – 866

2 miejsce ZS nr 1 – 560

3 miejsce ZS nr 3- 233

 

Do zawodów rejonowych Szkolna Liga Lekkoatletyczna awansuje 2 pierwsze drużyny.

Jednocześnie z zawodami drużynowymi rozgrywane były zawody idywidualne - do zawodów indywidualnych awansuje 3 pierwsze zawodniczki z każdej konkurencji i 2 pierwsze sztafety 4x100m.

 

100 m Dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik el/Finał

Miejsce

Pkt.

1.

Gajewska Karolina

2001

ZS nr 2

12,80

1

121

2.

Kamień Julia

2002

ZS nr 2

13,54

2

90

3.

Traczuk Agnieszka

2001

ZS nr 2

14,65

3

62

4.

Gogół Anna

2002

ZS nr 1

15,99

4

37

5.

Daciuk Katarzyna

2002

ZS nr 1

16,38

5

30

6.

Dylęda Małgorzata

2001

ZS nr 1

17,17

6

15

 

400 m dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Miejsce

Pkt.

1.

Woźnica Patrycja

2002

ZS nr 3

1:19,97

4

30

2.

Ostrowska Paulina

2000

ZS nr 3

1:17,83

2

37

3.

Szostakiewicz Kamila

2000

ZS nr 2

1:18,16

3

36

4.

Śmietanka Olga

2003

ZS nr 2

1:03,61

1

87

5.

Bańka Weronika

2002

ZS nr 2

1:25,25

7

14

6.

Ipnar Oktawia

2002

ZS nr 1

1:24,07

6

18

7.

Usowska Natalia

2001

ZS nr 1

1:34,57

8

0

8.

Starga Karolina

2004

ZS nr 1

1:20,64

5

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 m Dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Miejsce

Pkt.

1.

Tarłowska Justyna

2001

ZS nr 2

3:12,38

3

36

2.

Skorupa Łucja

2001

ZS nr 2

3:06,77

1

41

3.

Gontarz Jagoda

2000

ZS nr 2

3:11,35

2

37

4.

Tymoszuk Sandra

2002

ZS nr 1

3:19,23

4

29

5.

Oleszczuk Patrycja

2002

Zs nr 1

DNF

 

 

 

Skok w dal dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

1

2

3

4   

Wynik

Miejsce

Pkt.

1.

Bitner Patrycja

2002

ZS nr 3

x

3,51

x

3,62

3,62

5

32

2.

Senkowska Oliwia

2000

ZS nr 3

3,31

3,62

x

3,52

3,62

4

32

3.

Trześniowska Aleksandra

2000

ZS nr 2

4,06

4,16

4,19

4,27

4,27

2

54

4.

Krotkiewicz Karina

2001

ZS nr 2

4,25

4,43

4.36

4,30

4,43

1

59

5.

Łyko Zofia

2000

ZS nr 2

x

4,05

4,24

2,23

4,24

3

53

6.

Matysek Beata

2001

ZS nr 1

3,37

x

3,29

3,36

3,37

6

23

7.

Bednarczuk Wiktoria

2001

ZS nr 1

2,58

2,89

3,15

3,20

3,20

7

18

 

Skok wzwyż

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

Miejsce

Pkt.

1.

Kozdrój Oliwia

2001

ZS nr 1

135

1

62

2.

Tomaszewska Ewelina

2001

ZS nr 1

130

2

55

3.

Myszak Oliwia

2001

ZS nr 1

130

2

55

 

4x100 m sztafeta dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

 

Miejsce

Pkt.

1.

 

ZS nr 1

1:06,84

3

38

2.

 

ZS nr 2

0:53,59

1

105

3.

Senkowska, Bitner, Woźnica, Ostrowska

ZS nr 3

1:04,17

2

49

 

Pchnięcie kulą dziewcząt (4kg)

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

1

2

3

4   

Wynik

Miejsce

Pkt.

1.

Lipnicka Weronika

2000

ZS nr 3

5,31

6,01

5,90

6,39

6,39

7

53

2.

Gnieciak Agata

2000

ZS nr 2

7,07

7,11

6,94

6,07

7,11

2

63

3.

Kaczmarska Paulina

2001

ZS nr 2

6,56

6,44

6,56

7,10

7,10

3

62

4.

Sądej Jagoda

2002

ZS nr 2

7,26

7,34

7,49

7,59

7,59

1

69

5.

Różańska Sandra

2001

ZS nr 1

6,95

6,80

6,27

6,92

6,95

4

61

6.

Pożoga Monika

1999

ZS nr 1

6,03

6,61

6,53

6,73

6,73

6

57

7.

Kwiatkowska Kinga

2000

ZS nr 1

x

6,21

6,64

6,78

6,78

5

59

 

Rzut oszczepem dziewcząt (600g)

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

1

2

3

4   

Wynik

Miejsce

Pkt.

1.

Dmytruk Iwanna

1999

ZS nr 1

19,20

17,80

X

X

19,20

1

43

2.

Ryczko Karolina

1999

ZS nr 1

14,3

13,70

16,50

X

16,50

2

34

 

 

 ***

 

Wyniki Licealiady Liga Lekkoatletyczna Chłopcy

 

1 miejsce ZS nr 2 – 823

2 miejsce ZS nr 3 – 787

3 miejsce ZS nr 1 - 739

4 miejsce ZDZ - 184

 

Do zawodów rejonowych Szkolna Liga Lekkoatletyczna awansuje 2 pierwsze drużyny.

Jednocześnie z zawodami drużynowymi rozgrywane były zawody idywidualne - do zawodów indywidualnych awansuje 3 pierwszych zawodników z każdej konkurencji i 2 pierwsze sztafety 4x100m.

 

100 m

1.

Gajewski Bartłomiej

2000

ZS nr 3

11,82

1

95

2.

Jarosz Jakub

2002

ZS nr 3

12,08

5

85

3.

Kidyba Mateusz

2001

ZS nr 3

12,85

7

66

4.

Paradowski Michał

2002

ZS nr 2

13,1

8

62

5.

Kaspruk Kacper

2002

ZS nr 2

12,02

4

87

6.

Fijołek Bartłomiej

2002

ZS nr 2

12,4

6

75

7.

Pakuła Eryk (p.k.)

2001

ZS nr 2

11,94

2

90

8.

Gołąb Daniel

2001

ZS nr 1

13,19

9

60

9.

Zinkiewicz Przemysław

2001

ZS nr 1

13,23

10

59

10.

Oleszczuk Mateusz

2000

ZS nr 1

11,96

3

89

400 m

 

 

 

 

 

 

1.

Staszewski Stefan

2001

ZS nr 3

01:04,4

5

42

2.

Przyczyna Bartłomiej

2001

ZS nr 3

00:58,7

1

64

3.

Rutkowski Damian

2002

ZS nr 3

01:05,7

7

 36

4.

Obszyński Mikołaj

2002

ZDZ

01:11,0

9

16

5.

Bajer Patryk

2001

ZS nr 2

01:05,6

6

37 

6.

Duda Andrzej

2001

ZS nr 2

01:00,3

2

58

7.

Pal Maciej

2001

ZS nr 2

01:06,5

8

33 

8.

Turek Tomasz (p.k.)

2002

ZS nr 2

01:01,9

3

51

9.

Szewczyk Adrian

2000

ZS nr 1

01:13,7

10

10.

Wroński Paweł

2000

ZS nr 1

01:03,8

4

44

 

 

1500 m

 

 

 

 

 

 

1.

Rewucha Kamil

2000

ZSnr3

05:25,0

3

48

2.

Orion Adrian

2002

ZS nr 3

05:50,1

5

37 

3.

Jasiński Kacper

2002

ZDZ

05:34,3

4

44

4.

Gadziński Patryk

2002

ZS nr 2

05:53,3

6

35 

5.

Pietrusiewicz Filip

2001

ZS nr 2

05:10,7

1

55

6.

Daciuk Dominik

2001

ZS nr 1

05:18,0

2

51

 

 4x100 m

 

 

 

 

 

 

1.

 

ZS nr 1

52,37

3

71

 

2.

 

ZS nr 2

49,74

1

86

 

3.

 

ZS nr 3

50,87

2

79

 

 

Skok w dal

 

 

 

 

 

 

1.

Gałczyński Jakub

2001

ZS nr 3

4,63

4,4

X

2.

Ostrowski Tomasz

2000

ZS nr 3

5,33

5,6

5,58

3.

Gałan Konrad

2002

ZS nr 3

4,86

4,96

4,8

4.

Rodziewicz Kacper

2001

ZS nr 2

5,35

5,41

5,41

5.

Hossin Dominik

2000

ZS nr 2

5,21

5,07

5,42

6.

Grabowski Łukasz

2001

ZS nr 2

4,36

4,37

4,54

7.

Germański Mateusz

2000

ZS nr 1

4,06

4,64

4,53

8.

Klimowicz Michał

2000

ZS nr 1

x

5,33

5,28

9.

Daciuk Brajan

2002

ZS nr 1

4,46

4,53

x

10

Szargan Bartosz

2001

ZDZ

4,44

4,76

4,3

 

Skok wzwyż

 

 

 

 

 

 

1.

Panasiewicz Jakub

2001

ZS nr 3

170

1

81

2.

Chmielewski Marek

2001

ZS nr 1

155

2

63

 

Kula 6 kg

 

 

 

 

 

 

1.

Duma Dominik

2000

ZS nr 3

8,52

9,09

8,99

2.

Bańkowski Marcin

2002

ZDZ

9,73

10,55

9,25

3.

Staszczuk Mateusz

2001

ZS nr 1

8,3

7,92

8,12

4.

Szargan Kacper

2000

ZS nr 1

9

8,94

8,92

5.

Dziadosz Kamil

2002

ZS nr 1

8,61

8,35

9,9

6.

Dorman Daniel

2000

ZS nr2

8,92

9,62

9,85

7.

Mazur Piotr

2001

ZS nr2

9,8

10,4

9,91

8.

Panasiewicz Rafał

2000

ZS nr2

10,81

10,9

10,84

 

Oszczep 800g

 

 

 

 

 

 

1.

Wyżyn Mateusz

2001

ZS nr 1

28

X

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: PSZS Hrubieszów / KB

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: