Powiatowa Liga LA

Sport

Reklamy

29 września na stadionie HOSiR odbyły się zawody Ligi Lekkoatletycznej rozegranej w ramach
Licealiady Szkolnego Związku Sportowego.

Komunikat Końcowy Ligi Lekkoatletycznej rozegranej 29.09.2010 w ramach
Licealiady Szkolnego Związku Sportowego

KOMUNIKAT »

Dziewczęta:

1. Zespól Szkól Nr 2 w Hrubieszowie – 1138 pkt.
2. Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie – 888 pkt.
3. Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie – 765 pkt.
4. Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie – 414 pkt.

Chłopcy:

1. Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie – 1212 pkt.
2. Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie – 1014 pkt.
3. Zespół szkól Nr 1 w Hrubieszowie – 919 pkt.
4. Liceum Ogólnokształcące w Horodle – 765 pkt.
5. Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie – 725 pkt.

Po dwie najlepsze drużyny awansowały do finału rejonowego, który odbędzie się w Zamościu w dniu 7.10.2010r.

Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie
Opiekunowie : Henryk Lebiedowicz i Andrzej Greszeta

KOMUNIKAT ZS nr 1 »

(Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik/Wynik/Punkty)

100m
Martynik Malwina 1991 15,76 74
Ciesielczuka Anita 1994 14,25 109
Panasiewicz Katarzyna 1992 16,95
Sieńko Kamil 1991 12,28 103
Nowicki Kamil 1993 11,72 126

400m
Furmaga Edyta 1992 1,23.79 41
Furmaga Ewelina 1992 1,20.56 52
Spadło Ewelina 1992 1,30.64
Milewicz Maciej 1994 59,32 87
Madier Łukasz 1994 1,07,58 38

1500m (dziewczęta 800m)
Skrzyński Bartłomiej 1992 4,56,48 47
Kawaler Marcin 1993 5,25,48 18
Prystupa Paweł 1993 5,39,72
Wala Joanna 1991 2,59.11 51
Staroń Ada 1991 3,23,21 18

Kula
4 kg Pukaluk Maja 1994 6,30 106
4 kg Głowacz Karolina 1994 7,10 115
6 kg Fedorowicz Krystian 1991 12,50 139
6 kg Jaros Dominik 1992 9,70 109
5 kg Rudnicki Mateusz 1993 9,70

Skok w dal
Maślanka Wioleta 1994 3,44 69
Kondziołka Marzena 1994 3,67 79
Zwolak Marzena 1991 3,22
Smal Maciej 1993 5,50 95
Błazik Daniel 1992 4,84 56

4×100 m
Martynik Malwina, Furmaga Ewelina, Kondziołka Marzena, Wala Joanna 1,04.47 52

4×100
Błazik Daniel, Nowicki Kamil, Sieńko Kamil, Stadnicki 49,09 101

Razem dziewczęta 766 pkt.
Razem chłopcy 919 pkt.

Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie
Opiekunowie: Barbara Cygan, Anna Kusiak

KOMUNIKAT ZS nr 2 »

(Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik/Wynik/Punkty)

100m
Guluk Marek 93 12,56 92
Lizun Mateusz 94 12,08 110
Bajak Artur 94 13,46
Mielniczuk Magdalena 94 14,43 105
Kasprowicz Karolina 93 13,30 133
Kondratiuk Edyta 93 14,98

400m
Raczyński Mikołaj 92 52,02 143
Zamościński Krzysztof 92 57,64 99
Dąbrowski Paweł 92 1,02,04
Ulanicka Marianna 92 1,02,17 133
Wójcik Ewelina 93 1,05.12 118
Grafowska Katarzyna 94 1,12.25

1500m (dziewczęta 800m)
Zdun Bartosz 92 5,07.33 35
Herda Stefan 94 6,49.26
Martynik Adam 92 5,06,54 34
Mazurek Katarzyna 94 3,03.20
Worozbit Paulina 94 2,56.12 57
Szałata Natalia 92 3,01.51 47

Kula
5 kg Skorupki DAmian 93 10,30 108
5 kg Brzoza Kamil 93 12,10 126
5 kg Bobciuk Maciej 93 10,20
4 kg Pochylczuk Milena 93 7,00
4 kg Patyjewicz Marta 93 7,50 119
4 kg Borkowska Karolina 93 8,60 130

Skok w dal
Olslak Krzysztof 93 4,94 73
Giergiel Paweł 93 5,40 91
Zając Bartłomiej 92 4,82
Łubkowska Sylwia 92 3,80 84
Kicun Dorota 94 3,73
Pakos Angelika 93 4,20 101

4×100 m
Dziewczęta
Mielniczuk, Kasprowicz, Ulanicka, Wójcicka 55,51 111

Chłopcy
Raczyński, Zamościński, Giergiel, Skorupski 48,94 103

Razem dziewczęta 1138 pkt.
Razem chłopcy 1014 pkt.

Zespół Szkół Nr 3 w Hrubieszowie
Opiekunowie: Jan Paczała, Krzysztof Brudnowski

KOMUNIKAT ZS nr 3 »

(Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik/Wynik/Punkty)

100m
Szumski Bartłomiej 93 11,93 118
Gałan Marcin 93 12,35
Tytuła Artur 92 12,20 107
Kolenda Katarzyna 93 14,61 100
Szwanc Joanna 94 15,66
Nosko Katarzyna 94 14,67 98

400m
Zacharczuk Albin 93 54,49 123
Mosek Kamil 93 58,26
Sitarz Kamil 93 53,69 129
Kwiatkowska Anna 93 1,19,97 53
Żmuda Paulina 92 1,15,52 70

1500m (dziewczęta 800m)
Szostak Paweł 93 4,14,56 119
Wojtowicz Mateusz 94 4,49,07 57
Pyrzyńska Iga 93 3,13,11 30
Pędrak Ewelina 92 3,02,48 46

Kula
5 kg Nowosad Maciej 93 12,90 136
5 kg Gajewski Wojciech 94 11,30 118
5 kg Borkowski Kamil 94 9,70
4 kg Sołtys Marta 93 8,00 124
4 kg Brzozowska Barbara 91 7,00 114

Skok w dal
Czyrka Piotr 92 5,37 90
Otręba Mateusz 92 4,81
Wyżyn Daniel 94 5,64 101
Szkalej Maja 93 3,91 89
Rapa Paulina 93 3,54
Lenard Paulina 92 3,74 82

4×100 m

Dziewczęta
Kolenda, Senkowska, Szkalej, Nosko 59,63 82

4×100
Chłopcy
Gałan, Szumski, Wyżyn, Tytuła 47,76 114

Razem dziewczęta 888 pkt.
Razem chłopcy 1212 pkt.

Zespół Szkół Nr 4 w Hrubieszowie
Opiekunowie: Małgorzata Muzyczuk, Paweł Padkowski

KOMUNIKAT ZS nr 4 »

(Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik Wynik Punkty

100m
Kamiński Adrian 94 13,23 69
Poterucha Aleksander 92 12,20 107
Koza Damian 94 13,36
Sitarz Aleksandra 93 18,18 34
Gajewska Monika 93 16,66 57

400m
Gogół Mirosław 93 1,07.37 39
Margol Ernest 93 1,08.14
Sadowski Marcin 93 1,05,68 48
Lizut Anna 93 1,12,25 83
Kluczkowska Anna 91 1,26,37 34

1500m
Rak Zbigniew 93 5,21,68 20
Bajerczak Grzegorz 93 5,07,43 34
Suś Przemysław 94 5,42,54

Kula
6 kg Sas Paweł 91 8,80 99
6 kg Kłodziński Igor 91 9,0 101
5 kg Tabuła Artur 94 8,30
4 kg Michaluk Ewa 92 6,80 111
4 kg Szlendak Joanna 92 5,40 95

Skok w dal
Brzuzan Jan 93 4,65 63
Lizak Krzysztof 91 4,67 64

4×100
Chłopcy
Kamiński, Poterucha, Koza, Margol 51,50 81

Razem dziewczęta 414 pkt.
Razem chłopcy 725 pkt.

Liceum Ogólnokształcące w Horodle
Opiekun: Zbigniew Janeczko

KOMUNIKAT LO w Horodle »

(Konkurencja/Nazwisko i imię/Rocznik/Wynik/Punkt)

100m
Maciejewski Mateusz 92 13,16 72
Jóźwiak Kamil 94 12,80 85

400m
Bańkowski Arkadiusz 92 1,07.25 40
Mochnaczewski Michał 92 1,03,80 58

1500m
Grzesiak Andrzej 92 5,13.71 28
Gruszczyński Mateusz 92 5,04,52 37

Kula
6 kg Nowaczewski Kamil 92 9,80 110
5 kg Bańkowski Sebastian 94 9,60 101

Skok w dal
Dańczuk Paweł 92 5,30 87
Szamański Marcin 92 4,98 75

4×100 m
Szamański, Mochnaczewski, Jóźwiak, Maciejewski 52,58 72

Razem chłopcy 765 pkt.

***

Komunikaty sporządził – Leszek Tarnawski