Powiatowa Spartakiada Dzieci i Młodzieży w Piłce Nożnej

Sport

Reklamy

W dniu 18 września 2010 roku na stadionie Gminnego Klubu Sportowego Andoria Mircze odbyła się Powiatowa Spartakiada Dzieci i Młodzieży w Piłce Nożnej drużyn 5-osobowych, rocznik 1995 i młodsi.

W spartakiadzie wzięło udział 6 zespołów z terenu Powiatu Hrubieszowskiego, mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym.

Drużyny z miejsc 1-3 otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Najlepszy zawodnik turnieju otrzymał nagrodę rzeczową w postaci piłki.

Organizator Gminny Klub Sportowy Andoria Mircze w zamian za zorganizowanie spartakiady otrzymał od Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie komplet strojów piłkarskich włoskiej firmy Errea – stroje na ręce Prezesa GKS Andoria Mircze Pawła Sienickiego przekazał Pan Wacław Misztal, Radny Powiatu Hrubieszowskiego.

Wyniki poszczególnych meczów:

1. Zespół Szkół w Hulczu – Andoria Mircze 6-3
2. Gimnazjum Kozodawy I – Gimnazjum Kozodawy II 0-1
3. Gminne Gimnazjum w ZSP w Moniatyczach – MTZ Kryłów 3-0
4. Zespół Szkół w Hulczu – Gimnazjum Kozodawy I 3-2
5. Andoria Mircze – MTZ Kryłów 4-0
6. Gminne Gimnazjum w ZSP w Moniatyczach – Gimnazjum Kozodawy I 4-1
7. Zespół Szkół w Hulczu – MTZ Kryłów 2-0
8. Andoria Mircze – Gimnazjum Kozodawy I 4-2
9. Gimnazjum Kozodawy II – Gminne Gimnazjum w ZSP w Moniatyczach 1-2
10. Zespół Szkół w Hulczu – Gimnazjum Kozodawy I 3-1
11. Andoria Mircze – Gminne Gimnazjum w ZSP w Moniatyczach 5-5
12. Gimnazjum Kozodawy II – MTZ Kryłów 3-2
13. Zespół Szkół w Hulczu – Gminne Gimnazjum w ZSP w Moniatyczach 3-0
14. Andoria Mircze – Gimnazjum Kozodawy II 4-3
15. Gimnazjum Kozodawy I – MTZ Kryłów 5-2

Kolejność końcowa turnieju:

1 miejsce – Zespół Szkół w Hulczu pkt. 15 bramki 17-6
2 miejsce – Gminne Gimnazjum w ZSP w Moniatyczach pkt. 10 bramki 14-10
3 miejsce – Andoria Mircze pkt. 10 bramki 19-16
4 miejsce – Gimnazjum Kozodawy I pkt. 6 bramki 10-13
5 miejsce – Gimnazjum Kozodawy II pkt. 3 bramki 9-10
6 miejsce – MTZ Kryłów pkt. 0 bramki 4-17

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano: Rafała Słońskiego z Zespołu Szkół w Hulczu.

Składy zespołów:

Zespół Szkół w Hulczu:
Słoński Rafał (95*), Wożniak Michał (95), Osajca Robert (95), Cioch Sylwester (95), Ostrówka Łukasz (95), Woszuk Paweł (96), Figórny Daniel (95), Guzik Michał (95), Grudzień daniel (95) opiekun: Sobczuk Mirosław

Gminne Gimnazjum w ZSP w Moniatyczach:
Jaworski Łukasz (95), Kusidło Bartłomiej (95), Wolanin Tomasz (95), Lipnicki Kamil (95), Zając Jakub (96), Ciężki Bartłomiej (95), Drozdowski Jakub (95), Solak Jakub (97), Raczyński Michał (96) opiekun: Brudnicz Daniel

Andoria Mircze:
Romańczuk Adrian (95), Małyszek Szymon (96), Sobczuk Konrad (95), Maciejewski Maciej (95), Łukaszczyk Karol (99) opiekun: Sienicki Paweł

Gimnazjum Kozodawy I:
Rusiecki Sylwester (95), Tyszko Damian (95), Grzyb Konrad (95), Kusztykiewicz Michał (95), Tałanda Jakub (95), Doan Quyet Damian (95) , Ćwiek Łukasz (96), Gałuszko Daniel (95) opiekun: Kryszczuk Robert

Gimnazjum Kozodawy II:
Garbacz Krzysztof (96), Zdzienicki Albert (96), Demczuk Patryk (96), Waś Łukasz (96), Drączkowski Norbert (96), Wawrzecki Szymon (96), Omelczuk Damian (96), Otręba Mateusz (96), Greniuk Bartłomiej (96) opiekun Kryszczuk Robert

MTZ Kryłów:
Bajak Maciej (95), Kowlaczuk Kamil (95), Wasyna Piotr (95), Nowacki Łukasz (95), Markowiec Dawid (95), Matysiak Piotr (97), Bojczuk Mykoła (96), Pastuszak Michał (95), Watrak Łukasz (95) opiekun: Kłoda Agnieszka

(*) – w nawiasach podano rok urodzenie zawodnika

Turniej sędziowali:
Smyk Jerzy, Wójtowicz Łukasz oraz opiekunowie drużyn.