Powiatowe biegi sztafetowe

W poniedziałek 7 maja na stadionie HOSiR odbyły się zawody powiatowe w biegach sztafetowych szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Były to pierwsze zawody lekkoatletyczne, które odbyły się na nowym obiekcie HOSIR.

Reklamy

Sztafety 4×100

Szkoły podstawowe:

Dziewczęta:

1. Szkoła Podstawowa Nr 2 – opiekun: Marzanna Bielecka

Wynik: 62,26s.
Barańczuk Karolina
Kupiec Aleksandra
Palonka Sandra
Gontarz Jagoda

2. Szkoła Podstawowa Nr 3 – opiekun: Joanna Różańska

Wynik: 63,91s.

Chłopcy:

1. Szkoła Podstawowa Nr 3 – opiekun: Tomasz Lenard

Wynik: 1:12,42

Szkoły Gimnazjalne:

Dziewczęta:

1. Gimnazjum Nr 2 – 58,27s. – opiekun: Elwira Pawłowska
Mil Karolina
Barańczuk Gabriela
Smyk Jagoda
Kaczanowska Wioletta

2. Gimnazujm Nr 3 – 62,90s. – opiekun: Wiesław Grzyb

Chłopcy:

1.Publiczne Gimnazjum (ZS-2) – 53,48s. – opiekun: Dawid Lewandowski
Dąbrowski Grzegorz
Hossin Damian
Mękal Konstanty
Gajewski Marcin
Stadnicki Kacper

SZTAFETY SZWEDZKIE:

Szkoły Podstawowe:

Dziewczęta:

1. Szkoła Podstawowa Nr 3 – 3:03,41s. – opiekun: Joanna Różańska
2. Szkoła Podstawowa Nr 1 – 3:16,46s. – opiekun: Waldemar Kasperkiewicz

Chłopcy:

1. Szkoła Podstawowa Dołchobyczów – 2:42,14s. – opiekun: Mariusz Kulczyński

Michał Rozicki, Kamil, Mateusz Baran, Szymon Jasiński

2. Szkoła Podstawowa nr 3 – 2:44,71s. – opiekun: Tomasz Lenard
3. Szkoła Podstawowa nr 1 – 2:51,48s. – opiekun: Jacek Giergiel

Szkoły Gimnazjalne:

Dziewczęta:

1. Gimnazjum nr 3 – 2:48,05 – opiekun: Wiesław Grzyb
(Radomska Anna, Hołdaś Aleksandra, Chodun Joanna, Szlonzak Katarzyna)

2. Publiczne Gimnazjum (ZS-2) – 2:54,62 – opiekun: Barbara Cygan, Anna Kusiak

3. Gimnazjum Nr 2 – 2:55,57s. – opiekun: Elwira Pawłowska 

Chłopcy:

1. Chłopcy Gimnazjum nr 2 – 2:21,82 – opiekun: Elwira Pawłowska
(Stepaniuk Marcin, Tabuła Rafał, Chmielewski Marek, Hraciuk Patryk)

2. Gimnazjum Dołchobyczów – 2:23,08 – opiekun: Mariusz Kulczyński

3. Publiczne Gimnazjum (ZS-2) – 2:31,22 – opiekun: Dawid Lewandowski

Szkoły ponadgimnazjalne:

1. Liceum Ogólnokształcące ZS-2 – 2:40,17 – opiekun: Barbara Cygan, Anna Kusiak
(Mielniczuk Magda, Kondriatiuk Edyta, Worożbit Paulina, Podgórska Natalia, Pirogowicz Kamila)


ORGANIZATOR ZAWODÓW: Nauczyciel W-F – Wiesław Grzyb

Nauczyciele wychowania fizycznego dziękują władzom miasta Hrubieszowa za udostępnienie obiektu HOSIR.
Zwycięzcy zawodów awansowali do Mistrzostw Województwa, które odbędą się 15.05.2012r. – w Zamościu.